Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Fritz, ...

Lej, meni si čisto simpatičen poba ...

Tega pa res ni treba posebej poudarjati. Smo vsi razumeli že tukaj:

Veš kaj?

Fritz?

Pejtmalu3pizdematrne!

Tko!!

:BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej - v politiki in med župani volivci izbiramo med koščki dreka iz istega kupa in se odločamo kateri košček nam subjektivno manj smrdi.

Razumeš?

Nr. 1, če bi prebral kak moj pretekli post, bi videl, da jaz med koščki dreka ne izbiram, ker dreka ne prebavljam. Zato s takšno ponudbo sploh ne grem na volitve. To da je nekdo manj lopov od drugega pa ni noben izgovor in prav ta toleranca do korupcije je tudi eden od razlogov zakaj smo tukaj kjer smo.

Standardni izgovor desnih vernikov ob zadnji aferi z nepotističnim zaposlovanjem sinov in hčera SDS-ovih velikašev je bil, saj tudi 'rdeči' to počnejo (sledi seznam, koga vse so kam zaposlili in komu so štelali biznis...kar je najhujše je seznam verodostojen). In ne primerjaj Jankovića z alkoholiki in zahojenci, ki so bili pred njim. Proti Somaliji je Slovenija verjetno top država a se ne gre primerjati s Somalijo, nekako ni higiensko, anede ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega pa res ni treba posebej poudarjati. Smo vsi razumeli že tukaj:

Matori ne mešaj se v zadeve, katerih ne dojemaš.

Mi2 s F. se čisto v redu štekava ...

On razume, da meni včasih dvigne pokrovko - ti pa tega prijateljskega nivoja ne boš nikoli razumel.

Nr. 1, če bi prebral kak moj pretekli post, bi videl, da jaz med koščki dreka ne izbiram, ker dreka ne prebavljam.

ato s takšno ponudbo sploh ne grem na volitve. ..... nekako ni higiensko, anede ;)

Lej ... dojel sem - tudi jaz ne bom več. Izbiral, mislim. Včasih bom pa le šel še na fotopotep in bom hvaležen Jankoviču, da je polepšal Ljubljano.

Definitivno pa me volišča več ne vidijo, pa če pride kandidirat sam Satya Sai Baba (na slik) ... amapk jaz tudi ne bom sanjal o tem, da bi tem barabam lahko kdaj "podprste geldu" in podobne pravljice o izboljšanju situacije v Butalah.

post-33605-0-73911000-1346265174_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matori ne mešaj se v zadeve, katerih ne dojemaš.

Mi2 s F. se čisto v redu štekava ...

On razume, da meni včasih dvigne pokrovko - ti pa tega prijateljskega nivoja ne boš nikoli razumel.

Lej ... dojel sem - tudi jaz ne bom več. Izbiral, mislim. Včasih bom pa le šel še na fotopotep in bom hvaležen Jankoviču, da je polepšal Ljubljano.

Definitivno pa me volišča več ne vidijo, pa če pride kandidirat sam Satya Sai Baba (na slik) ... amapk jaz tudi ne bom sanjal o tem, da bi tem barabam lahko kdaj "podprste geldu" in podobne pravljice o izboljšanju situacije v Butalah.

Stari tale mojster je žal preminil!! Mende ne govoriš o kakih duhcih pa tak!!?? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari tale mojster je žal preminil!! Mende ne govoriš o kakih duhcih pa tak!!?? :ninja:

Kaj pa je s teboj, Roberto - a ne veš, da se takile mojstri reinkarnirajo tik-tak?

O:-)

Sploh si pa rekel, da prideš na pivo. Zdaj sta v hladilniku še vedno 2 polni pixni.

Če bo kdo prej hotel pivo, pa ne bosta več polni.

Na žalost pa se polne pixne ne znajo reinkarnirati.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je s teboj, Roberto - a ne veš, da se takile mojstri reinkarnirajo tik-tak?

O:-)

Sploh si pa rekel, da prideš na pivo. Zdaj sta v hladilniku še vedno 2 polni pixni.

Če bo kdo prej hotel pivo, pa ne bosta več polni.

Na žalost pa se polne pixne ne znajo reinkarnirati.

:naughty:

Ej stari .... men se pa zdi da se drek velik hitrej reinkarnira kt pa takile mojstri he he! Vsaj tako je videt če mal bolj holistično pogledaš.

Upam de ti nau bojler preh škripnu kt bom mem uletu!? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stari .... men se pa zdi da se drek velik hitrej reinkarnira kt pa takile mojstri he he! Vsaj tako je videt če mal bolj holistično pogledaš.

Upam de ti nau bojler preh škripnu kt bom mem uletu!? O:-)

Ne bo - v kuhinji sem ga zamenjal sam, oni veliki je pa še vedno tipi-topi ... če boš malo bolj poglobljeno

proučil reinkarnacijo, boš videl, da se vse vrti v krogu.

Drek je samo ena od prehodnih faz organske kemije katero moramo pač preživeti.

VSI brez izjeme.

Alu-pixne pa ne ...

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zoki ima nadzor tudi nad divjimi živalmi (lisicami)

Zoki je ZAKON :smoke: ...

Slišal sem, da je že v pripravi TV nadaljevanka v stilu šerifa v NY. Financirala jo bo v celoti TVS, ker drugače jih bo izselil v Logatec. Glavna vloga? Zna se. Original je boljši od kopije.

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok enih bedastih komentarjev......men se pa zdi lepo......prvi politik, ki je nekaj za folk naredu.....pa če je prav al pa ne......ostali itaQ vsi samo na svoj žep gledajo. BRAVO ZOKI!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja .. vprašanje, kok prijateljev je imel vmes ??? ... slučajno se je tam mim peljal ... ja valda ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok enih bedastih komentarjev......men se pa zdi lepo......prvi politik, ki je nekaj za folk naredu.....pa če je prav al pa ne......ostali itaQ vsi samo na svoj žep gledajo. BRAVO ZOKI!!!!

Absolutno! Klimbra, Zok te gleda :)

post-13034-0-88281400-1348158652_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tile švicnati operni pevači in organizatorji dogodka ter obiskovalci tega sranja so nož z obema zelo ostrima stranema - žilet :-) ! skupaj seveda s slovenskimi mediji ki itak iščejo samo senzacijo, po možnosti krvavo in čisto nič drugega ! to je pač njihov domet !

zoki je tarča v vseh primerih ! sedaj mu sicer vrat zavijajo ker je odredil umik lisic brez kao pooblastil, a če bi morala masa vseh teh ljubiteljev petja in neznalcev parkiranja (taki pač smo, če lahko sosed laho tudi jaz) se odpravit v mesto pa plačat pa spet nazaj, potem bi šele bilo pisanja, kakšne pičke so ljubljančani kako polnijo proračun z ubogo slovensko rajo, kako so taxisti zaslužili na opernih ljubiteljih, kako je LPP naenkrat rentabilen in oh in sploh in gor in dol ! da ne govorimo če bi se še kje malo stepli, streljali ali se gazili z avtomobili ! to bi bilo pisanja in onaniranja po županu !

organizator in/ali policija in redarji bi morali ob takih dogodkih promet enostavno preusmerjat, pa če butalci zamudijo na prireditev ali ne !

drugače pa raje predlagam akcijo z naslovom : UKINIMO LISICE za celotno mesto !

pa tu pa tam se v ogledalo poglejte ! :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude Boy, z vsem dolžnim spoštovanjem, vendar se mi zdi, da so šli vsi ti ljudje na koncert, v novozgrajeni center Stožice, ki premore eno veliko dvorano in štadion za 20.000 ljudi, očitno pa ne premore dovolj parkirišč za precej manjši obisk. Govorimo seveda o centru, ki je stal veliko preveč denarja in še danes ni dokončan. Za lisice mi je čisto vseeno a če mislijo prvenstvo v košarki organizirati v napol zgrajenem objektu s pomanjkljivim številom parkirišč, potem bo še zanimivo.

Včasih okostnjaki padejo z omare direkt na nogo.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tile švicnati operni pevači in organizatorji dogodka ter obiskovalci tega sranja so nož z obema zelo ostrima stranema - žilet :-) ! skupaj seveda s slovenskimi mediji ki itak iščejo samo senzacijo, po možnosti krvavo in čisto nič drugega ! to je pač njihov domet !

zoki je tarča v vseh primerih ! sedaj mu sicer vrat zavijajo ker je odredil umik lisic brez kao pooblastil, a če bi morala masa vseh teh ljubiteljev petja in neznalcev parkiranja (taki pač smo, če lahko sosed laho tudi jaz) se odpravit v mesto pa plačat pa spet nazaj, potem bi šele bilo pisanja, kakšne pičke so ljubljančani kako polnijo proračun z ubogo slovensko rajo, kako so taxisti zaslužili na opernih ljubiteljih, kako je LPP naenkrat rentabilen in oh in sploh in gor in dol ! da ne govorimo če bi se še kje malo stepli, streljali ali se gazili z avtomobili ! to bi bilo pisanja in onaniranja po županu !

organizator in/ali policija in redarji bi morali ob takih dogodkih promet enostavno preusmerjat, pa če butalci zamudijo na prireditev ali ne !

drugače pa raje predlagam akcijo z naslovom : UKINIMO LISICE za celotno mesto !

pa tu pa tam se v ogledalo poglejte ! :-)

Evo .. niti ene same besede ne najdem, katero bi bio treba dodati.

Napisal si točno to kar misli večina Ljubljančanov.

:OK: :yes: :notworthy: :yea1:

Jasno - janševiki bodo pa skakali in srali kar se da - po najbošljem butalskem županu "posle rata"*

V bistvu gre za to, da so se nofinarćići nadejali kupov dobrih zgodb,

in nekajmesečnega preseravanja na to temo - Zoki jih je pa z eno potezo zajebal

in ostal car v očeh meščanov Ljubljane.

Zdaj pa nesrečni kokodakajo nekaj brez veze in

zakajeni do zlaboga zadetek A pripoveduje zadetku B ob kavici na RTV, kako bi

bilo treba " ... tega Zokita, kriminalca zajebanga ..."

Pa butalskim nofinarćićem ne gre preveč zameriti,

saj vsi vemo, da je pogoj za vpis na FDV

IQ<15

_______

*WW2

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude Boy, z vsem dolžnim spoštovanjem, vendar se mi zdi, da so šli vsi ti ljudje na koncert, v novozgrajeni center Stožice, ki premore eno veliko dvorano in štadion za 20.000 ljudi, očitno pa ne premore dovolj parkirišč za precej manjši obisk. Govorimo seveda o centru, ki je stal veliko preveč denarja in še danes ni dokončan. Za lisice mi je čisto vseeno a če mislijo prvenstvo v košarki organizirati v napol zgrajenem objektu s pomanjkljivim številom parkirišč, potem bo še zanimivo.

Včasih okostnjaki padejo z omare direkt na nogo.

kontra Fritz do druge tvoje vejice !

če najdeš kjekroli v evropi dvorano in/ali stadion, ki ima enako kapaciteto parkirišč kot sedišč/stojišč, napiši ! častim šta kafana pije ! :grrr :smoke:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si spregledal, da nikjer ne omenjam, da bi moralo biti parkirišč toliko kot je kapaciteta obiskovalcev, le premalo jih je.

Vir: Dnevnik.si

Sinoči so se mnogi odpravili na koncert priljubljene skupine Il Divo, ki so ga pripravili v ljubljanskih Stožicah. V dvorani se je nabralo več kot 10.000 obiskovalcev. Dvorana na koncertih sicer sprejme do 14.400 obiskovalcev.

A začnimo na začetku – s prihodom na koncert. Nekateri so prišli z javnim potniškim prometom, drugi peš, večina obiskovalcev pa se je do prizorišča pripeljala z avtomobilom. V parkirni hiši Stožice je po uradnih podatkih urejenih 1280 parkirnih mest za osebna vozila, 61 parkirnih mest za avtobuse in 60 parkirnih mest za invalide. Mesta so se kaj kmalu zapolnila, tako da so se morali vsi drugi znajti po svoje.

14.400:1280 ~ 11 obiskovalcev na parkirno mesto (brez upoštevanja nogometnega štadiona)

Vir: http://www.allianz-arena.de/de/fakten/allgemeine-informationen/index.php

Kapaciteta 71.137 obiskovalcev

  • 9.800 Parkplätze in den 4 vier-geschossigen Parkhäusern der Esplanade (größtes Parkhaus Europas)
  • Einfahrtshöhe: 2,00 Meter.
  • 1.200 Parkplätze auf 2 Ebenen im Stadion
  • 350 Busparkplätze (240 im Norden und 110 im südlichen Anschluss der Esplanade)
  • 130 Behindertenparkplätze

71.137:11.000 ~ 6,5 obiskovalca na parkirno mesto

Vir: http://www.sportpark-klagenfurt.at/daten-und-fakten.asp

Kapaciteta: 32.000 obiskovalcev

Točna število parkirnih mest ni navedeno, so pa parkirišča na več lokacijah tik ob štadionu in v neposredni bližini. Baje so bile težave zaradi del na štadionu in omejenega obiska, polnih parkirišč in čakalnih vrst na tekmi Udinese-Schalke. Odgovor enega od šefov:

Viele ärgerten sich auch darüber, dass zu wenige Eingänge und Kassen vorhanden waren. Lange Wartezeiten waren die Folge. "Es standen zwei Eingänge offen. Mehr war nicht möglich, da die restlichen Sektoren abgesperrt waren. Und dadurch, dass es am Spieltag nur noch 600 Karten gab, fanden wir mit fünf Kassen das Auslangen", sagt Empel. Chaos auch auf den Parkplätzen ums Stadion. Die waren lange vor dem Spiel voll. Shuttleservice gab es keines. "Es gibt die Faustregel, dass ein Parkplatz auf fünf Besucher vorhanden sein muss. Es standen 2000 Parkplätze vor dem Stadion zur Verfügung. Für 5500 Fans ausreichend", so Empel.

Tole na koncu pravi...bilo je 2000 parkirnih mest za 5500 obiskovalcev, kar vsekakor ustreza pravilu enega parkirišča na 5 obiskovalcev. No, pri nas je očitno eno parkirišče dovolj za 11 obiskovalcev ali pa je to morda posledica tega, da projekt ni zaključen in vsa parkirišča niso zgrajena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak de ja!! U travo nej zavalajo povozno mrežo pa se bo ob posebnih priložnostih lahko parkiralo na zelene površine brez kake škode in blata!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo - Zoki mi je zadnjič omenil tudi to opcijo, pa so baje SDSovci proti in grozijo s protikorupcijsko komisijo, ker menijo, da bo 1.000 parkirnih prostorov, kolikor bi jih tako dobil, namenil v glavnem za svoja sinova. Pa pravi, da je tako ceneje ... saj trava na novo zraste - tkoaltko.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezmadežnega so danes prebudili kriminalisti ...

http://dnevnik.si/no...nija/1042554260

LJUBLJANA - V zgodnjih jutranjih urah so kriminalisti prebudili Zorana Jankovića in nekatere njegove najtesnejše sodelavce.


Kriminalisti so tudi pri Jankoviću doma. (Foto: Luka Cjuha)

Kriminalisti naj bi bili tudi pri Jankovićevi sodelavki Jadranki Dakić.

Potrkali so na vrata doma Zorana Jankovića, prav tako pa so bili neuradno tudi pri Urošu Ogrinu, predsedniku upravnega odbora podjetja Gradis skupina G, in Zlatku Sraki, lastniku Energoplana. Obe družbi sta lastnici Grepa.

Prav tako kriminalisti opravljajo preiskave v Mestni občini Ljubljana.

"Preiskovalci NPU danes skupaj s kriminalisti in policisti več policijskih uprav izvajajo 23 sklopov hišnih preiskav na območju ljubljanske policijske uprave. V hišnih preiskavah, ki se izvajajo tako v zasebnih prostorih, kakor tudi v službenih oziroma poslovnih prostorih, kriminalisti zbirajo obvestila zaradi suma več kaznivih dejanj s področja gospodarske kriminalitete in korupcije. V okviru navedenih hišnih preiskav je bila šestim osebam odvzeta prostost. Današnje hišne preiskave so del leto in pol trajajočega predkazenskega postopka, ki ga usmerja specializirano državno tožilstvo Republike Slovenije," je uradno poročilo policije.

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!