Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

jaz bi rekel tako, vsi ki ne znajo govoriti pravo slovenščino, naj grejo na jug kje govorijo njihov jezik

ker jih je teh jugovčev že mal preveč v slo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma stuhec, domov jih boš težko spravil ko že na tem forumu večina zagovarja da ima tujec boljše pogoje za življenje kot pa domorodci.

Pa naj bo župan ampak brez bančnega suporta!!! Preko naših "kao" bank so nas zoki in ostali tajkuni pokradli močno čez rob. Naj trošijo toliko kolkor imajo sicer naj se raje čohajo in hibernirajo na svoji "ubogi plački" ki jim ne zagotavlja niti življenja na samem socialnem robu. Pač njihova potrošnja je čisto nehumana že samo če pomisliš da ima mojster 300 jurčkov minusa na TR-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največji vrag je, ko lahko izbiraš samo med dvema nesprejemljivima skrajnostnima.

Skakali bomo ves čas levo- desno, črno - rdeče, budale tu, budale tam, ene pametne sredine pa nikjer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi rekel tako, vsi ki ne znajo govoriti pravo slovenščino, naj grejo na jug kje govorijo njihov jezik

ker jih je teh jugovčev že mal preveč v slo

Take pripombe bi še razumel, če:

- največje barabe vseh barab ne bi ravno bile čiste butalske krvi;

- delavci z juga ne bi opravljali del, katera Butalci definitivno odklanjajo;

- delavcev z juga ne bi domorodne butalske "vibrqrbe" najbolj grdo zlorabljale;

- ne bi poznal domorodcev, katerim je slovenski jezik "španska vas" in 50% "jugovićev"

uporablja neprimerljivo lepšo izvedenko .. tak primer je recimo naš "stuhec" za katerega

so ločila in začetnice popolna skrivnost in jih seje po besedilu kot kmet pšenico na polju.

@ stuhec

tebi priporočam:

1

.. vsako jutro veliko žlico ribjega olja, saj omega3 dokazano

blagodejno deluje na miselne procese ..

2

.. tečaj slovenskega jezika, da te v slučaju vseh slučajev ob izvajanju tvojega predloga,

ne bi slučajno naložili na ta isti vlak in te deportirali na Kosovo zaradi slovničnega

nivoja tvojih zapisov.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda vemo - kako pa to, da TI tega ne veš, saj gre vendar za volitve v TVOJI prestolnici!

Sramota!

:BUA:

Janković je pač združil županske volitve in refernedum o druž. zak.,

da prihrani denar, česar ni naredil NIHČE v ostalih butalskih mestih.

Tako kot je uvedel projekt "Bicikelj" zastonjskih koles v Lj. brez enega € mestnega denarja.

Kar pa njegovi kritiki vse preradi spregledajo - kot veliko drugih zadev.

Prestolnica, brez prestola, kakršnega koli. še metropola ji reči.

ne, nisem vedel, Vseeno, mi ni jasno, kaj se prihrani. Nič? v primeru dveh krogov, bo en krog na naključno nedeljo, in ne na referendumsko. tako da. . samozavest serijsko?

in še enkat, samozavest serijsko. Gospod vseved, brojedan.

post-1354-0-53354200-1331883618_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take pripombe bi še razumel, če:

- največje barabe vseh barab ne bi ravno bile čiste butalske krvi;

- delavci z juga ne bi opravljali del, katera Butalci definitivno odklanjajo;

- delavcev z juga ne bi domorodne butalske "vibrqrbe" najbolj grdo zlorabljale;

- ne bi poznal domorodcev, katerim je slovenski jezik "španska vas" in 50% "jugovićev"

uporablja neprimerljivo lepšo izvedenko .. tak primer je recimo naš "stuhec" za katerega

so ločila in začetnice popolna skrivnost in jih seje po besedilu kot kmet pšenico na polju.

-Ej stari se strinjam da pezdetkov ne manjka nikjer in ravno oni najbolj rinejo na oblast.

-Marsikaj bi slovenci delali če bi lahko prišli zraven.

-Južnjaki so res zlorabljeni ampak znajo tudi sami odlično zlorabljati vse kar jim pride pod roke.

(Npr. Deponija LJ. Ko pripelješ s kombijem par vreč betona, peska, težijo in moraš na deponijo po dreku ki ti mimogrede prereže gumo in plačaš za odpadke kakršne sicer deponija KUPUJE drugje da lahko zgosti teren deponije. Mimogrede "naš" Crni pripelje poln tamček smeti in jih strese v kontejner za ločevanje odpadkov namenjen meščanom. Seveda je vsakemu razvidno da Crni svom bratu stisne 20 evričev na Đep. Vsak dan X krat ) Pa ne mislit da šef tega ne ve. Z lahkoto jih cel dan nadzoruje ampak ima tudi on kaj od tega.

-Tem kurbam kokr jim praviš bi res mogli stopit na prste, pa ne zarad južnjakov ampak zarad vseh ker nam vsem delajo nepopravljivo škodo. Delavci so pač zraven in če delajo eno leto brez plačila so pa tud kekci a se ti ne zdi?? A Zokija pa na polno zagovarjaš pa to redno že dolga leta počne tudi s slovenskimi izvajalci. Se ti mogoče zdi da je razlika ko Hilda pokrade tujce ki so prišli s trebuhom za kruhom in na drugi strani uniči Slovensko podjetje ki je rastlo in se razvijalo desetletja???

- Kar se pa pravopisja tiče pa pusti ljudem živeti. Sej nismo vsi profesionalni lektorji pa prevajalci oz. nasploh slovničarji. Važno je da človek pove kaj misli. Tud ti nisi butec če ne znaš bojlerja spucat!!

KLAP!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Ej stari se strinjam da pezdetkov ne manjka nikjer in ravno oni najbolj rinejo na oblast.

To je zakon narave

-Marsikaj bi slovenci delali če bi lahko prišli zraven.

Ah daj, daj .. že v Kraljevini SHS so določena dela v mestih delali le južnjaki z izjemo nekaj modelov iz Prekmurja ali Dolenjske. Za te sodbe moraš zaznavati malo daljše obdobje ..

-Južnjaki so res zlorabljeni ampak znajo tudi sami odlično zlorabljati vse kar jim pride pod roke.

(Npr. Deponija LJ. Ko pripelješ s kombijem par vreč betona, peska, težijo in moraš na deponijo po dreku ki ti mimogrede prereže gumo in plačaš za odpadke kakršne sicer deponija KUPUJE drugje da lahko zgosti teren deponije. Mimogrede "naš" Crni pripelje poln tamček smeti in jih strese v kontejner za ločevanje odpadkov namenjen meščanom. Seveda je vsakemu razvidno da Crni svom bratu stisne 20 evričev na Đep. Vsak dan X krat ) Pa ne mislit da šef tega ne ve. Z lahkoto jih cel dan nadzoruje ampak ima tudi on kaj od tega.

Ja, saj vem - življenje je qrba. Sem pa gotov, da če bi ti malo podmazal tiste nadzornike tam, bi tebi tudi šli na roko. Ker pa ne daš - pa ne dobiš. 'Tkotoje' ... ti tudi ne delaš zato, ker imam jaz lepe oči ..

:blush:

:kva2:

:lol1:

-Tem kurbam kokr jim praviš bi res mogli stopit na prste, pa ne zarad južnjakov ampak zarad vseh ker nam vsem delajo nepopravljivo škodo. Delavci so pač zraven in če delajo eno leto brez plačila so pa tud kekci a se ti ne zdi??

Jasno, da so - in kateri "kekc" si lahko sam pomaga. Če bi si, bi "kekec" ne bil, kar pa ne pomeni, da jih prasci lahko tako grdo zlorabljajo. Tu jim seveda krije (barabam) hrbet tudi qrbinska država, ki potem zlorabljene "kekce" celo izžene brez denarja in jih napoti na mednarodno sodišče za katerega gotovo nimajo denarja. Veš včasih mi je jasno zakaj je Hitler zažgal Reichstag.

A Zokija pa na polno zagovarjaš pa to redno že dolga leta počne tudi s slovenskimi izvajalci.

To ne drži - dokaži svojo trditev!

Mol je vse plačal.

Zakaj pa misliš, da ima toliko 'pufov'?

:huh:

Zokija pa zagovrajam zato ker je pošten fant! Pa še lepe plave oči ima ... skoraj kot prekmurski škratek ...

:lol1::beer2:

Se ti mogoče zdi da je razlika ko Hilda pokrade tujce ki so prišli s trebuhom za kruhom in na drugi strani uniči Slovensko podjetje ki je rastlo in se razvijalo desetletja???

:huh:

Tega vprašanja pa ne razumem - oboje je svinjarija na 'qbik'. Tako oropati lačnega kot razturiti tako firmo iz čiste zajebancije in "gona konjokradice".

- Kar se pa pravopisja tiče pa pusti ljudem živeti. Sej nismo vsi profesionalni lektorji pa prevajalci oz. nasploh slovničarji. Važno je da človek pove kaj misli. Tud ti nisi butec če ne znaš bojlerja spucat!!

Saj nikomur nič nočem, samo če bumbar v šiptarski butalščini napiše, da bi bilo treba izgnati vse, ki ne znajo slovenskega jezika, pa (oprosti) ne morem držati jezika pri takem nacistično-fašističnem komentarju.

Preveč živo se še spomnim deda, ki mi je pripovedoval, kako je moj (padli) stric šel na Dolenjsko branit naše ljudi, katere so belogardisti in Italjani izseljevali v Srbijo. Pri takih kretenijah me popade sveta jeza, in če bi mogel bi bebca, ki je sposoben pisati take oslarije kreko oklofutal in nabrcal v rit.

Pa ste mulci kdaj brali o tem, kako so Srbi takrat sprejeli naše izseljence?

Kako so poskrbeli za popolne neznance?

Niste!

Matervam ..

Veš, jaz pa sem in nekaj podobnega tudi doživel pri svojem srbskem prijatelju v Bg med služenjem JNA - skoraj leto dni. Vsako soboto in nedeljo me je njeghova mama brez besed posadila za njihovo mizo in jedel sem kot da bi bil doma in se tako tudi počutil.

NIKOLI mi niti eden od njih (pa smo še danes super prijatelji) ni tega omenil ali zahteval protiusluge.

V Butalah je kaj takega povsem nemogoče pričakovati!

Sploh od ljudi črne sorte, pa naj še toliko belbetajo o ljubezni in Kristusu.

Veš pa tudi, da sem živel v tujini, ker sem 12 let poslušal, da sem 'jugo', jugos', 'čefur' - kar so meni in mojim govorili tako "kogoški Slovenci" kot Jodlarji ali švabi.

IN - UPIZDIMATER USI NACIJI !!!

:angry:

Pa reci kar hočeš.

:unsure:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take pripombe bi še razumel, če:

- največje barabe vseh barab ne bi ravno bile čiste butalske krvi;

- delavci z juga ne bi opravljali del, katera Butalci definitivno odklanjajo;

- delavcev z juga ne bi domorodne butalske "vibrqrbe" najbolj grdo zlorabljale;

- ne bi poznal domorodcev, katerim je slovenski jezik "španska vas" in 50% "jugovićev"

uporablja neprimerljivo lepšo izvedenko .. tak primer je recimo naš "stuhec" za katerega

so ločila in začetnice popolna skrivnost in jih seje po besedilu kot kmet pšenico na polju.

@ stuhec

tebi priporočam:

1

.. vsako jutro veliko žlico ribjega olja, saj omega3 dokazano

blagodejno deluje na miselne procese ..

2

.. tečaj slovenskega jezika, da te v slučaju vseh slučajev ob izvajanju tvojega predloga,

ne bi slučajno naložili na ta isti vlak in te deportirali na Kosovo zaradi slovničnega

nivoja tvojih zapisov.

:lol1:

:kva1::OK:

hvala bogu da ne bom sam, bodo tusti, ki ostanejo vsaj na boljšem

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govori se da bo odšel nazaj domov....v Bosno.....za zmeraj.....in to z vsemi ostalimi jugonostalgiki.....SREČNO.....

ko bi premogel vsaj pol pirovskega glaža pameti bi vedel da je iz Srbije in ne Bosne.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi rekel tako, vsi ki ne znajo govoriti pravo slovenščino, naj grejo na jug kje govorijo njihov jezik

ker jih je teh jugovčev že mal preveč v slo

Ma to ti se samo čini.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bi premogel vsaj pol pirovskega glaža pameti bi vedel da je iz Srbije in ne Bosne.....

hahahahahahaha,........bravo........bosanc je bosanc......hahahahaha pa naj si bo od tu ali tam.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahaha,........bravo........bosanc je bosanc......hahahahaha pa naj si bo od tu ali tam.....

hahahahahahaha,........bravo........butl je butl......hahahahaha pa naj si bo od tu ali tam.....

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahaha,........bravo........bosanc je bosanc......hahahahaha pa naj si bo od tu ali tam.....

Se strinjam...za povprečnega Avstrijca in Nemca si tudi ti "Bosanc"...in kolikor slabega si misliš o narodih na drugi strani Kolpe in naprej, ravno tako, oziroma še slabše si o nas mislijo 50 km severno od A meje.

Da ti ne rečem, kaj mi je leta 2003 visok častnik Nemške vojske rekel....o "plemenih" južno od Karavank.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja TB sami smo si krivi...smo imeli možnost pa smo jo izpustili...pa saj si v bistvu ne mislim nič slabega....o večini...če so se ti sposobni asimilirati si nič slabega ne mislim tudi o teh pri nas...ampak večina...vize bi rešile vse...oziroma veliko...je pa res kar da ne gre metat vseh v isti koš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja TB sami smo si krivi...smo imeli možnost pa smo jo izpustili...pa saj si v bistvu ne mislim nič slabega....o večini...če so se ti sposobni asimilirati si nič slabega ne mislim tudi o teh pri nas...ampak večina...vize bi rešile vse...oziroma veliko...je pa res kar da ne gre metat vseh v isti koš...

Gre, gre...zame so vsi butli enaki, ne glede na to ali so avtohtone pasme ali pa so prišli iz nekega abstraktno zamejenega kosa ozemlja.

Včasih mi je zaradi nekaterih nerodno, da sem se rodil v Untersteiermarku. Ne rabimo samo vizumov temveč tudi inštitut odvzema državljanstva in plinske celice, vse ostalo je preveč zapleteno :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre, gre...zame so vsi butli enaki, ne glede na to ali so avtohtone pasme ali pa so prišli iz nekega abstraktno zamejenega kosa ozemlja.

Včasih mi je zaradi nekaterih nerodno, da sem se rodil v Untersteiermarku. Ne rabimo samo vizumov temveč tudi inštitut odvzema državljanstva in plinske celice, vse ostalo je preveč zapleteno :evilgrin:

Lej v bistvu si potem ti na istem nivoju kot butli .. saj izvajaš njih ideje le na drugi populaciji.

Prepričan sem, da obstajajo zanesljive anti-butl-terapije. Moj oče je izredno dosledno izvajal eno tako terapijo za dvig inteligence - tako splošne kot čustvene. Je pa dejstvo, da je s tako terapijo treba začeti hudo zgodaj, praktično v zgodnjem otroštvu, ker kasneje ne zaleže kaj dosti. Po domače se je tej terapiji reklo "leskovo olje" in nemalokrat, ko je oče naoljil mojo pamet, je bil stranski učinek v izbruhu temnih modro vijoličnih črt po stegnih in zadnjici. Verjemi, da sem kmalu prekleto premisli predem sem prijavil kako butasto. Dvig inteligence je bil tako očiten, da sem posledično potreboval vedno manj "leskovega olja".

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej v bistvu si potem ti na istem nivoju kot butli .. saj izvajaš njih ideje le na drugi populaciji.

Sarkazem, Nr. 1, sarkazem. Se pardoniram, če ni bilo dovolj očitno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarkazem, Nr. 1, sarkazem. Se pardoniram, če ni bilo dovolj očitno.

:blush:

Res je - zdaj ga tudi jaz razumem tako. Občasno zaradi svoje vročekrvnosti in posledično viška krvi v glavi, teh zadev ne prepoznam kot bi moral ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kjer koli v LJ se ti zdi da glih nisi v SLO

in kar pogosto se to sliši

In Ljubljančanu se to zdi, ko pride v Prekmurje. In kaj potem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Ljubljančanu se to zdi, ko pride v Prekmurje. In kaj potem?

Potem po neki sprevrženi logiki wannabe nacionalistov, ki si tega ne upajo reči na glas, ker bi bodisi kršili zakon ali pa bi jih raztrgali z argumenti - za to kriv župan. Torej je treba zamenjati župana Murske Sobote ;)

P.S.

Jankovića niti najmanj ne podpiram in menim, da glede na njegovo zgodovino delovanja in njegov osebni značaj, ni primeren za kakršnokoli politično funkcijo. V odsotnosti boljših alternativ pa pač ne mislim iti na volišče.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja....le kako lahko pričakuješ od priseljencev, da bodo znali slovenščino bolje od tebe (kjerkoli se piše skupaj in ne narazen :P)

Alla - Sizifovo delo .. stuhecu pisati karkoli.

Stuhecu sem tudi sam hotel povedati nekaj podobnega, pa se je zanj zavzel nekdo, češ ne morejo biti vsi pismeni kot ti ..

.. ampak, če je nekdo tak bedak, da v polpismenem približku slovenščine nekomu, ki ni iz Slovenije, očita neznanje jezika in mu preti z deportacijo zaradi tega - me samo izkristalizirano spoštovanje do motomarsovskega moderatorija zadržuje, da mu ne napišem: "Preklet zadrogiranc, norc zahojen, alkoholik prfukjen, spel se že enkrat nazaj na gnoj kamr spadaš!" - kot rečeno: iz čistega spoštovanja do moderatorjev in normalnih uporabnikov motomarsa kaj takega NIKOLI ne bi napisal. Pa če bi šlo še za takega umazanega nacista.

Ne, pa ne - pa, če bi me z bičem tepli, tega ne bi napisal.

:xx:

... .... ne mislim iti na volišče.

- sva že 2 (čeprav v srcu podpiram Zokita).

Bo pa zanimivo slišati, zdaj naše nacije, ki bodo začeli opletati z "državljansko dolžnostjo" ... ne da bi seveda vedeli kaj to sploh je.

Ps.: kot zanimivost naj omenim, da "državljanska dolžnost" v ustavi ni definirana. Celo v zakonodaji - ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...za povprečnega Avstrijca in Nemca si tudi ti "Bosanc"...in kolikor slabega si misliš o narodih na drugi strani Kolpe in naprej, ravno tako, oziroma še slabše si o nas mislijo 50 km severno od A meje.

Da ti ne rečem, kaj mi je leta 2003 visok častnik Nemške vojske rekel....o "plemenih" južno od Karavank.

ni bil lih častnik, ampak moj nemški sogovorec, mi je pritrdil da imajo nemci tudi južne nemce in da so bavarci za severnjake - nešto kao kosovo v ex yugi, da pa za avstrijce sploh ne vedo da obstajajo ! tako da lahko zaključimo da ima vsak sever tudi svoj jug !

o županu ! tudi če nosonja jazbinšek zmaga ima mestni svet po meri zokija ! čakajo na godota ali naslednje volitve ali sovražni prevzem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!