Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

ŽUPAN MESTA LJUBLJANA

PREDEN GA BOSTE VOLILI, SI TOLE PREBERITE!!!!

ZORAN JANKOVIĆ

Kandidat za ljubljanskega župana Zoran Janković je samo lani iz Mercatorja odnesel za dobrih dvesto milijonov tolarjev plače in odpravnine. Višje delovno in socialno sodišče v Ljubljani je marca odločilo, da so v Mercatorju Dolenjska delavkam nezakonito izplačevali le šestdeset odstotkov potnih stroškov javnega prevoza in tako kršili kolektivno pogodbo. Janković si je na vrhu Mercatorja nagrabil milijardno premoženje, trgovkam pa niso plačevali niti celotnih potnih stroškov. Boste za to volili?

Kandidat za ljubljanskega župana Zoran Janković je v predvolilnem soočenju na Televiziji Slovenija napovedal poslovanje mestne občine tudi s podjetji njegovih sinov. Zakon o preprečevanju korupcije poslovanje s podjetji, ki so v lasti družinskih članov, izrecno prepoveduje. Ko je bil Janković direktor Mercatorja, je njegov gradbeni inženiring Electa obnavljal in gradil trgovine. Na ta način je iz Mercatorja v svoje družinsko podjetje prelil za najmanj l,8 milijarde tolarjev. Boste za to volili?

Kandidat za ljubljanskega župana Zoran Janković je nameraval izpeljati menidžerski odkup Mercatorja. Še preden so ga lani odstavili, mu je preko podjetja KLM po nadvse ugodni ceni uspelo kupiti za 1,6 milijarde tolarjev delnic, ki so danes še vedno v njegovi lasti. Janković je pri tem še enkrat mastno zaslužil. Vrednost kupljenih delnic se je v enem letu povišala za 135 milijonov tolarjev. Trgovka v Mercatorju bi morala za ta znesek za blagajno sedeti kar sto let. Boste za to volili?

Kandidat za ljubljanskega župana Zoran Janković je v času, ko je bil direktor Mercatorja, postal milijarder. Ko ga je politika postavila na vrh trgovske družbe, je bil njegov gradbeni inženiring Electa zadolžen do vratu. Po osmih letih, ko je moral oditi s položaja, pa je njegovo premoženje samo v delnicah Mercatorja znašalo skoraj štiri milijarde tolarjev. Polovico delnic je Janković spomladi prodal Srbom s Kajmanskih otokov, polovico pa jih je še vedno v njegovi lasti. Janković velja za enega največjih tranzicijskih milijarderjev, ki so do bogastva prišli na sporen način dobesedno čez noč. Boste za to volili?

Kandidat za ljubljanskega župana Zoran Janković je kot direktor Mercatorja omogočal velike zaslužke podjetju Volos, ki je v lasti njegovega sina Jureta, znanega iz največje slovenske maturitetne afere. Jure Janković je za Mercator iz Srbije in Madžarske uvažal prehrambne izdelke in si pri tem zaračunaval provizijo. Zaslužki so biti zajetni, saj je podjetje Volos za Mercator v treh letih opravilo za skoraj milijardo tolarjev prometa. Boste za to volili?

Kandidat za ljubljanskega župana Zoran Janković je na sporen način prišel do zemljišč Ljubljanskih mlekarn, ki so bila po drugi svetovni vojni podržavljena. Na opuščenem kmetijskem posestvu Brvace pri Grosupljem je njegovo družinsko podjetje Electa zgradilo Mercatorjev center in naselje stanovanjskih hiš. Zdaj je na vrsti pet hektarjev zemljišča na ljubljanskem Barju. Janković poskuša spremeniti njegovo namembnost in nato še enkrat mastno zaslužiti. Boste za to volili?

:grrr

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj voliti sem ravno hotel kandidata, ki ima v programu gradnjo parkirnega prostora pod trznico, kar bi resilo parkiranje ob obisku tega osovrazenega kraja (ce ga ze nocejo preseliti nekam na bolj dostopno lokacijo). So pa izgleda organizirali volitve sarlatansko, saj nikjer nisem opazil opozorila, da so volisca drugod kot vsa prejsnja leta. In nisem bil sam, na napacen kraj je prislo kar precej zacudenih volilcev.

Volit pa grem vedno, saj to je skoraj edino, kar lahko storis za uveljavljanje "svojih" interesov v danasnji kapitalisticno-lopovski zmesnjavi.

Parkirno hišo, ki je več ali manj prazna imaš v Kapitlju (upam, da sem prav napisala), pa je samo nekih par 10 metrov od tržnice...... :doze:

Po moje ga boš ti volila zato, ker je obljubil čimprejšnjo graditev islamskega verskega centra in ohranitev cigajnarije na Metelkovi :naughty: :naughty: :naughty:

Tadej

kaj so razlogi, sem jih navedla in me čisto briga, zakaj ti misliš, da ga bom volila.......... :slap:

Ampak vedno bolj ugotavljam, da se Jankoviča resno bojijo, da bo zmagal, ker so napadi nanj vedno večji..... Kar samo dokazuje (vsaj meni), da je sposoben.... če bi bil tam nek fič firič, se ne bi nihče ob njega spotikal.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽUPAN MESTA LJUBLJANA

PREDEN GA BOSTE VOLILI, SI TOLE PREBERITE!!!!

ZORAN JANKOVIĆ

Kandidat za ljubljanskega župana Zoran Janković je samo lani iz Mercatorja odnesel za dobrih dvesto milijonov tolarjev plače in odpravnine. Višje delovno in socialno sodišče v Ljubljani je marca odločilo, da so v Mercatorju Dolenjska delavkam nezakonito izplačevali le šestdeset odstotkov potnih stroškov javnega prevoza in tako kršili kolektivno pogodbo. Janković si je na vrhu Mercatorja nagrabil milijardno premoženje, trgovkam pa niso plačevali niti celotnih potnih stroškov. Boste za to volili?

Kandidat za ljubljanskega župana Zoran Janković je v predvolilnem soočenju na Televiziji Slovenija napovedal poslovanje mestne občine tudi s podjetji njegovih sinov. Zakon o preprečevanju korupcije poslovanje s podjetji, ki so v lasti družinskih članov, izrecno prepoveduje. Ko je bil Janković direktor Mercatorja, je njegov gradbeni inženiring Electa obnavljal in gradil trgovine. Na ta način je iz Mercatorja v svoje družinsko podjetje prelil za najmanj l,8 milijarde tolarjev. Boste za to volili?

Kandidat za ljubljanskega župana Zoran Janković je nameraval izpeljati menidžerski odkup Mercatorja. Še preden so ga lani odstavili, mu je preko podjetja KLM po nadvse ugodni ceni uspelo kupiti za 1,6 milijarde tolarjev delnic, ki so danes še vedno v njegovi lasti. Janković je pri tem še enkrat mastno zaslužil. Vrednost kupljenih delnic se je v enem letu povišala za 135 milijonov tolarjev. Trgovka v Mercatorju bi morala za ta znesek za blagajno sedeti kar sto let. Boste za to volili?

Kandidat za ljubljanskega župana Zoran Janković je v času, ko je bil direktor Mercatorja, postal milijarder. Ko ga je politika postavila na vrh trgovske družbe, je bil njegov gradbeni inženiring Electa zadolžen do vratu. Po osmih letih, ko je moral oditi s položaja, pa je njegovo premoženje samo v delnicah Mercatorja znašalo skoraj štiri milijarde tolarjev. Polovico delnic je Janković spomladi prodal Srbom s Kajmanskih otokov, polovico pa jih je še vedno v njegovi lasti. Janković velja za enega največjih tranzicijskih milijarderjev, ki so do bogastva prišli na sporen način dobesedno čez noč. Boste za to volili?

Kandidat za ljubljanskega župana Zoran Janković je kot direktor Mercatorja omogočal velike zaslužke podjetju Volos, ki je v lasti njegovega sina Jureta, znanega iz največje slovenske maturitetne afere. Jure Janković je za Mercator iz Srbije in Madžarske uvažal prehrambne izdelke in si pri tem zaračunaval provizijo. Zaslužki so biti zajetni, saj je podjetje Volos za Mercator v treh letih opravilo za skoraj milijardo tolarjev prometa. Boste za to volili?

Kandidat za ljubljanskega župana Zoran Janković je na sporen način prišel do zemljišč Ljubljanskih mlekarn, ki so bila po drugi svetovni vojni podržavljena. Na opuščenem kmetijskem posestvu Brvace pri Grosupljem je njegovo družinsko podjetje Electa zgradilo Mercatorjev center in naselje stanovanjskih hiš. Zdaj je na vrsti pet hektarjev zemljišča na ljubljanskem Barju. Janković poskuša spremeniti njegovo namembnost in nato še enkrat mastno zaslužiti. Boste za to volili?

:grrr

:devil:

Če se dobro spomnim je hotel Merkator pripeljat v srbske roke kar bi pomenilo izgubo dela za slovenske dobavitelje... Jebe se njemu za vas, tko kot za delavke v Merkatorju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne... ...ker nisem Ljubljančan... :P

tudi jaz ne :grrr :P

Če se dobro spomnim je hotel Merkator pripeljat v srbske roke kar bi pomenilo izgubo dela za slovenske dobavitelje... Jebe se njemu za vas, tko kot za delavke v Merkatorju...

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ampak vedno bolj ugotavljam, da se Jankoviča resno bojijo, da bo zmagal, ker so napadi nanj vedno večji..... Kar samo dokazuje (vsaj meni), da je sposoben.... če bi bil tam nek fič firič, se ne bi nihče ob njega spotikal.......

To, da se Jankoviča bojijo, ni ravno nek hud argument. Po tej logiki bi lahko Pluta postavili za direktorja dijaškega doma za medicinske sestre, recimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se dobro spomnim je hotel Merkator pripeljat v srbske roke kar bi pomenilo izgubo dela za slovenske dobavitelje... Jebe se njemu za vas, tko kot za delavke v Merkatorju...

spomin je jeba ja ! :P

pa saj so pravočasno skočili pokonci JJ-evci ! :grim in lastniško poštimali in prodali tko kot se šika ! :fredy:

SF mam občutek da ti je Jarc ful pri srcu ! :wub: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spomin je jeba ja ! :P

pa saj so pravočasno skočili pokonci JJ-evci ! :grim in lastniško poštimali in prodali tko kot se šika ! :fredy:

SF mam občutek da ti je Jarc ful pri srcu ! :wub: :P

In če mi nekdo zaradi nekih postopkov ni všeč, takoj dobim etiketo... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že nekaj let opozarjam pred srbsko nevarnostjo....pa noben ne sliši.. <_<

he he, je blo pa hecno učera u centru Nove Gorice...ko so bli vsi na štantu LDS, ker se je rezal pršut, medtem ko je bil štant SDS prazen :lol1:

jebeš lepo hosteso, glavna je malca s pršutom :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če mi nekdo zaradi nekih postopkov ni všeč, takoj dobim etiketo... <_<

ko kar po dolgem in počez določaš nekoga ki ne plačuje davkov in neke sumljive podjetnike iščeš, pa nekaj napamet o kapitalskih povezavah (srbskih rokah, hrvaških ritih, slovenskih pizdah .) ....

je etiketa ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro da vem koga bom doma volil in se ne rabim sekirat z LJ :OK:

pri nas noben magnat ne kandidira, enega managerja z dobro plačo so nagovarjali pa je rekel če so nori, če bo župan bo mel 4x manjšo plačo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he, je blo pa hecno učera u centru Nove Gorice...ko so bli vsi na štantu LDS, ker se je rezal pršut, medtem ko je bil štant SDS prazen :lol1:

Normalno če je pa Gorica itak rdeča :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko kar po dolgem in počez določaš nekoga ki ne plačuje davkov in neke sumljive podjetnike iščeš, pa nekaj napamet o kapitalskih povezavah (srbskih rokah, hrvaških ritih, slovenskih pizdah .) ....

je etiketa ! :P

Nič ni na pamet... Sej je takoj svoje delnice prodal srbom... Mene spomin za razliko od tebe ni zapustil. To je tudi javno priznal.

Vidim da si mal spremenil moje besede... Če me že navajaš me navajaj dobesedno.

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da se Jankoviča bojijo, ni ravno nek hud argument. Po tej logiki bi lahko Pluta postavili za direktorja dijaškega doma za medicinske sestre, recimo.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj

bi brez zlobe dodal le to dejstvo,

katerega sem pred kratkim spoznal

med trboveljskimi dogodki.

(gl.: Jelinčičevo temo)

Verjemite,

da če bo potomec Srbov izvoljen,

bodo njegovi rojaki rajali

in jedli rozine iz gospodarske potice

v Sloveniji.

To

bo vse kaže hudo kruta

šola za Ljubljančane.

:cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Zokija J. sm tud jst!

lp

P.S. vsi kradejo to je današnje načelo za preživetje

Eni že vejo

In hvala, da probate tud nas pravilno usmerit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. vsi kradejo to je današnje načelo za preživetje

To me spominja na opravičevanje vojnih zločinov z drugimi vojnimi zločini ne tako daleč nazaj in ne tako daleč stran...

Če ti kradeš, jaz ne...

Ne približuj se moji imovini, lahko se ti kaj zgodi...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj

bi brez zlobe dodal le to dejstvo,

katerega sem pred kratkim spoznal

med trboveljskimi dogodki.

(gl.: Jelinčičevo temo)

Verjemite,

da če bo potomec Srbov izvoljen,

bodo njegovi rojaki rajali

in jedli rozine iz gospodarske potice

v Sloveniji.

To

bo vse kaže hudo kruta

šola za Ljubljančane.

:cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry:

Aleluja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, jao ! domobrančeki že spet na pol iz zemlje gledajo ! :P

Broj a si ti svoje družinsko drevo totalno sčekiral ?! Da ne boš kakega neandertalca kje našel ?

Odhaja matera županja in prihaja foter župnik ! :grrr

srečno do volilnih skrinjic ! da se kdo ne spotakne ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, jao ! domobrančeki že spet na pol iz zemlje gledajo ! :P

Broj a si ti svoje družinsko drevo totalno sčekiral ?! Da ne boš kakega neandertalca kje našel ?

Odhaja matera županja in prihaja foter župnik ! :grrr

srečno do volilnih skrinjic ! da se kdo ne spotakne ! :P

v Ljubljani sigurno ne :grrr

pri nas bomo pa volili IN izvolili pravega :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj a si ti svoje družinsko drevo totalno sčekiral ?! Da ne boš kakega neandertalca kje našel ?

Srček,

v mojem družinskem drevesu, če pogledava nekaj stotisoč let nazaj, se bi prav gotovo našel kak

neandertalec ali 2. Pri tebi bi pa verjetno zaman iskali tako daleč nazaj - verjetno bi bilo veliko bolj uspešno iskanje neandertalcev v tvojem družinskem deblu pred eno generacijo.

:devil:

No

toliko o neandertalcih na Motomarsu.

Drugače

pa osebno mislim, da je v naravi človeka in povsem normalno, da najprej poskrbi za "svoje" in šele potem za druge. Podobna scena je med Slovenci v Avstraliji, kot mi je pripovedoval znanec, ki živi tam. Za rojaka pač bolje poskrbe in mu poslovno pomagajo veliko prej kot recimo Kitajcu, domorodcu-črncu, Italjanu itd.

Tako

da ne meni podtikati tule nekega nacionalizma, domobranstva ali česa podobnega - ker je v bistvu to, kakor sem že prej omenil - golo dejstvo.

Gre

namreč za to, da tisti neki "zemljaci" prodirajo, kot kaže izkušnja iz Trbovelj brez osnovnih pogojev (recimo razpisnih) do prej omenjenih rozin v gospodarski potici. In definitivno sem prepričan, da bi se pod Zokijevo ljubljansko vladavino dogajalo prav to.

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da se Jankoviča bojijo, ni ravno nek hud argument. Po tej logiki bi lahko Pluta postavili za direktorja dijaškega doma za medicinske sestre, recimo.

hahaha :lol1: to je pa zagotovo debilizem leta in tudi izjava leta. A ti moram kaj povedati, da boš lahko rekel v temi: kaj sem se danes naučil, da se lahko ljudi bojiš na več načinov in da tudi so nevarni na več načinov?? :hmm:

Sicer pa ja, če hočeš take smernice vleči, tudi lahko.... oba pa dobro veva, kaj je resnica, ne? ;)

no viš.... in tako je prav......

Tukaj

bi brez zlobe dodal le to dejstvo,

katerega sem pred kratkim spoznal

med trboveljskimi dogodki.

(gl.: Jelinčičevo temo)

Verjemite,

da če bo potomec Srbov izvoljen,

bodo njegovi rojaki rajali

in jedli rozine iz gospodarske potice

v Sloveniji.

To

bo vse kaže hudo kruta

šola za Ljubljančane.

:cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry:

take paranoike lahko le na MS-ju srečaš............ :slap:

pa kaj vi mogoče tekmujete v debilizmu leta??

v Ljubljani sigurno ne :grrr

pri nas bomo pa volili IN izvolili pravega :grim

Fino, da to že v naprej veš :OK: :OK: te bom čez tri leta vprašala - upam, da boš realno povedal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!