Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Men pa je Sliva čist Ok.

A ni fajn kdaj slišat in prebrat drugega/drugačnega mnenja kot v večini neodvisnih medijih

Tip ma uspešen poslovni projekt za sabo. (Mag)

Sicer so bili periodi v njegovi karieri ko mu je mal paranoja sekala. Pa kaj?!

A mi vsi smo pa cel cajt naboljši in najbolj pametni in seveda objektivni v vseh pogledih.

Kot kolumnist in politični analitik je veliko več vreden in avtonomen/objektiven kot npr. Miheljak.

Volk, tole ga pa konkretno serjes... Oprosti! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislim, da ga Volk ne serje. Mag je možakar spravil gor in nekako solidno posluje, vsaj kolikor jaz vem. Kot analitik pa je več vreden kot Miheljak že zato, ker je Miheljakov v Sloveniji vsaj 100,Slivnik je pa eden. Dejansko je treba na zadeve gledat z različnih zornih kotov. Ne boste verjel, ampak možakar se v napovedih niti velikokrat ne moti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volk, tole ga pa konkretno serjes... Oprosti! :BUA:

Če trditve ne argumentiraš je to tvoje subjektivno in (verjetno) na emocijah, mogoče frustracijah, temeljeno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če trditve ne argumentiraš je to tvoje subjektivno in (verjetno) na emocijah, mogoče frustracijah, temeljeno mnenje.

Enako velja za tebe! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je Miheljakov v Sloveniji vsaj 100,Slivnik je pa eden...

:grrr

Slivnikov je po TIS-u v Sloveniji 73, Miheljakov pa samo 11.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislim, da ga Volk ne serje. Mag je možakar spravil gor in nekako solidno posluje, vsaj kolikor jaz vem. Kot analitik pa je več vreden kot Miheljak že zato, ker je Miheljakov v Sloveniji vsaj 100,Slivnik je pa eden. Dejansko je treba na zadeve gledat z različnih zornih kotov. Ne boste verjel, ampak možakar se v napovedih niti velikokrat ne moti...

no, ja, njihove "tik pred bankrotom prodaje" znotraj kroga Slivnikovih "frendov" niso tako majhne, da bi jih kar tako spregledali, kajne ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako velja za tebe! :winkiss:

:eek:

Svoje trditve sem argumentiral.

In vedno navedem ko gre za moje mnenje in ali za dokazljivo stvar.

Še vedno ne vem kje sem ga falil. :hmm:

Zelo rad se dam poučit in rad revidiram (če je to tako) svoje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Svoje trditve sem argumentiral.

In vedno navedem ko gre za moje mnenje in ali za dokazljivo stvar.

Še vedno ne vem kje sem ga falil. :hmm:

Zelo rad se dam poučit in rad revidiram (če je to tako) svoje mnenje.

Tisto rdece: argumentiraj, da je Slivnik neodvisen in kompetenten kolumnist... Da je Mag uspesen poslovni projekt, ko pa vsi vemo, da je pred nakupom dela bilo v rdecih stevilkah.. Delo pa ga je kupilo ko se je zamenjal profil uprave.. Ve se, kam...

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo pa poskrbel, da bodo dobili zemljo, na kateri bodo lahko zgradili džamijo.......

Beri kaj pišeš. D O B I L I.

Ostalega se mi pa ne da komentirat, ker je konstrukt tvojega veleuma.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto rdece: argumentiraj, da je Slivnik neodvisen in kompetenten kolumnist... Da je Mag uspesen poslovni projekt, ko pa vsi vemo, da je pred nakupom dela bilo v rdecih stevilkah.. Delo pa ga je kupilo ko se je zamenjal profil uprave.. Ve se, kam...

Nisem nikjer ne za Slivnika ne za koga drugega napisal da je neodvisen.

Mag je relativno (itaq je vse relativno) uspešen projekt (koliko je vejo samo posvečeni).

Slivnik ga je iz nule postavil na noge in dolga leta je že dejstvo.

Če ne bi bil uspešen ga Salomon ne bi kupil.

In Delo ga je kupilo od Salomona ne od Slivnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slivnik je izjavil, da se je v partijo včlanil samo za to, da je lahko njen propad opazoval od znotraj... :grim

Nakup MAG-a s strani Salomona je bil usluga (kako je bila vrnjena, lahko poiščeš sam), da MAG ni šel v likvidacijo, da ga bo pa Delo kupilo, pa je bilo že vnaprej znano. So morali pač upravo prej zamenjat in lastniška razmerja uredit. :grim

Je pa Slivnik iz nič postavil tudi dnevnik Jutranjik, ki pa je propadel pa enem mesecu uspešnega izhajanja.

:doze:

Popravljeno . Popravil Dry
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slivnik je izjavil, da se je v partijo včlanil samo za to, da je lahko njen propad opazoval od znotraj... :grim

Nakup MAG-a s strani Salomona je bil usluga (kako je bila vrnjena, lahko poiščeš sam), da MAG ni šel v likvidacijo, da ga bo pa Delo kupilo, pa je bilo že vnaprej znano. So morali pač upravo prej zamenjat in lastniška razmerja uredit. :grim

Je pa Slivnik iz nič postavil tudi dnevnik Jutranjik, ki pa je propadel pa enem mesecu uspešnega izhajanja.

:doze:

Jutranjik (takrat se je govorilo v uredništvu Dnevnika, da naj bi se pral denar od Indonezijskega premoga z ustanovitvijo dnevnika :lol1: in zato so dobili tono premoga pred stavbo ) je res propadel, je že na začetku Slivnk povedal da če ne bo naklade ne bodo vztrajali.

Salomon ne bi nikoli usluge, vsaj ne tovrstne, delal in ne fantaziraj. Se spomnim in poznam tudi nekaj ozadja in začetke Salomona na Ćopovi pred pošto.

Prej je Delo kupilo Mag kot je Slivnik postal predsednik uprave. (mal preveri datume)

Če se Slivnik ne bi včlanil v partijo ne bi nikoli bil dopisnik iz Moskve. In izjava njegova drži, je pa to tudi več ali manj vse kar drži iz tvojega pisanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutranjik (takrat se je govorilo v uredništvu Dnevnika, da naj bi se pral denar od Indonezijskega premoga z ustanovitvijo dnevnika :lol1: in zato so dobili tono premoga pred stavbo ) je res propadel, je že na začetku Slivnk povedal da če ne bo naklade ne bodo vztrajali.

Torej poleg zadnje izjave drži tudi ta.

Salomon ne bi nikoli usluge, vsaj ne tovrstne, delal in ne fantaziraj. Se spomnim in poznam tudi nekaj ozadja in začetke Salomona na Ćopovi pred pošto.

Prej je Delo kupilo Mag kot je Slivnik postal predsednik uprave. (mal preveri datume)

A, datumi te matrajo... Seveda je tudi Rupel prestopil k SDS, preden je ta prišla na oblast. Da ti mal preveč ne fantaziraš?

Torej... drži tudi ta izjava.

Če se Slivnik ne bi včlanil v partijo ne bi nikoli bil dopisnik iz Moskve. In izjava njegova drži, je pa to tudi več ali manj vse kar drži iz tvojega pisanja.

In tudi ta.

Fajn. Hvala lepa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ostalo se ne bom spuščal ker nisem iz LJ, Slivnik pa zelo uspešno uničuje Delo kar mi je kot Štajercu in pristašu Večera zelo všeč :devil: kdor ne verjame, podatki o prodaji so zgovorni.

Mag je bil pred propadom in krepko zadložen, Salamon ga je kupil za drobiž in ga drago prodal Delu. Zakaj je stvar debate, je pa dejstvo da Mag-a ne moremo ravno razglasiti za uspešen medijski projekt. Še sedaj dela izgubo in ga lahko reši samo denar iz sklada za pluralizacijo medijev kar so desni poskušali sprejeti že vrsto let, sedaj pa jim je končno ratalo. Sedaj bo Mag dobil izdatno porcijo NAŠEGA denarja kar pa mi kot pristašu liberalnega trga ni vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej poleg zadnje izjave drži tudi ta.

A, datumi te matrajo... Seveda je tudi Rupel prestopil k SDS, preden je ta prišla na oblast. Da ti mal preveč ne fantaziraš?

Torej... drži tudi ta izjava.

In tudi ta.

Fajn. Hvala lepa.

Napisal si uspešnega izhajanja kar seveda ne drži. Ukinili so ga kot so napovedali če ne bo potrebne naklade. Lotili so se s trezno glavo in z zavedanjem da jim lahko spodleti in da ne bodo rinili naprej. Ker ko gre za privat kapital se razmišlja.

Rupel ni prestopil k SDS. Preveri kaj trdiš.

Preveri datume preden koga česarkoli obtožiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali morda kdo ve, koliko za delovanje naprimer dobita iz raznoraznih virov Dnevnik in Mladina, da sta še vedno nad vodo? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ostalo se ne bom spuščal ker nisem iz LJ, Slivnik pa zelo uspešno uničuje Delo kar mi je kot Štajercu in pristašu Večera zelo všeč :devil: kdor ne verjame, podatki o prodaji so zgovorni.

Mag je bil pred propadom in krepko zadložen, Salamon ga je kupil za drobiž in ga drago prodal Delu. Zakaj je stvar debate, je pa dejstvo da Mag-a ne moremo ravno razglasiti za uspešen medijski projekt. Še sedaj dela izgubo in ga lahko reši samo denar iz sklada za pluralizacijo medijev kar so desni poskušali sprejeti že vrsto let, sedaj pa jim je končno ratalo. Sedaj bo Mag dobil izdatno porcijo NAŠEGA denarja kar pa mi kot pristašu liberalnega trga ni vseeno.

A eni pa so budale in poceni stvari drago kopujejo :eek:

NI tako uspešen projekt kot Salomon, vendar a ni razen Solomona edini ki mu je brez državnih subvencij in osnove, državnega premoženja (Delo, Večer, Dnevnik...) uspelo preživeti in narediti nekaj za pluralizacijo mnenj in informacij.

Mag je preživel brez sklada za pluralizacijo medijev.

Sklad za pluralizacijo medijev ni SLO pogruntavščina; npr. skandinavske države (ne katere se tako radi sklicujete kot socialne države).

In zdaj pa bo denar letel na Delo in od njega bo Mag živel ??? :slap:

Totalna demagogija.

Ker če po eni strani kritiziraš režimske medije in se pritožuješ nad nepluralnostjo medijev. Je lih Sklad tisti ki bo tudi ostalim medijem, ki jim npr. trenutna oblast, gospodarstvo, ni naklonjena in zaradi svoje nekomercialne vsebine ne morejo preživeti na trgu, omogočal delovanje in informiranje.

Sklad je npr. tisti ki bi takrat ko Jutranjik ni mogel preživeti temu pomagal da se postavi na noge in v SLO bi imeli drugačen dnevni časopis, desni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal si uspešnega izhajanja kar seveda ne drži.

Izhajanje je bilo uspešno. Samo kupovat ga nihče ni hotel.

Zgolj v ponazoritev, kako je, če se začneš na besede obešat. Ti je zmanjkalo argumentov, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izhajanje je bilo uspešno. Samo kupovat ga nihče ni hotel.

Zgolj v ponazoritev, kako je, če se začneš na besede obešat. Ti je zmanjkalo argumentov, ne?

Uspešno izhajanje se razume, vsaj mislim tako, kot uspešnost določene revije, časopisa.

Zelo prepričan sem da se v časnikarstvu uporablja ta termin.

Argumente sem navedel in pri njih ostajam

Dokler se mi seveda ne dokaže drugače. Potem pa revidiram svoje stališče in priznam temo v kateri se mogoče skrivam.

Tisto kar ti označuješ kot obešanje na besede je samo negiranje zavestne (al pa iz nevednosti) narobne interpretacije mojih besed.

Po potrebi lahko navedem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A eni pa so budale in poceni stvari drago kopujejo :eek:

NI tako uspešen projekt kot Salomon, vendar a ni razen Solomona edini ki mu je brez državnih subvencij in osnove, državnega premoženja (Delo, Večer, Dnevnik...) uspelo preživeti in narediti nekaj za pluralizacijo mnenj in informacij.

Mag je preživel brez sklada za pluralizacijo medijev.

Sklad za pluralizacijo medijev ni SLO pogruntavščina; npr. skandinavske države (ne katere se tako radi sklicujete kot socialne države).

In zdaj pa bo denar letel na Delo in od njega bo Mag živel ??? :slap:

Totalna demagogija.

Ker če po eni strani kritiziraš režimske medije in se pritožuješ nad nepluralnostjo medijev. Je lih Sklad tisti ki bo tudi ostalim medijem, ki jim npr. trenutna oblast, gospodarstvo, ni naklonjena in zaradi svoje nekomercialne vsebine ne morejo preživeti na trgu, omogočal delovanje in informiranje.

Sklad je npr. tisti ki bi takrat ko Jutranjik ni mogel preživeti temu pomagal da se postavi na noge in v SLO bi imeli drugačen dnevni časopis, desni.

ker se mi zdaj mudi obljubim jutri izčrpen odgovor kaj je pluralizacija medijev, zakaj mag po moje ni uspešen projekt, kateri so uspeli medijski projekti brez državnega premoženja in zakaj ni prav da se politika tako vtika v medije.

bi pa predlagal novo temo, lahko tisto o slivniku, itak je zdaj tipični primer vsega čemur nasprotujem - bogi zoki ni kriv še za medije :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!