Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

... Huligani hupajo :grim

Učkumater .. a pol ... lih učer sm nahuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupow

eno kuro, ki se je postavila diagonalno preko malega križišča za dramo

in

takoj se je narediw štoflc 15 avtov .. ona pa nič .. kako minuto (!!) kar

sedi, čaka in se dela mrtvo - jasno z mobitelom na ušesu.

No, moram reči, da sem jo tako natroooobentow, da se je zbudila od

mrtvih, se odpeljala in sprostila križišče.

Mah,

včasih moramo tudi mi huligani narediti red na cesti,

saj bi drugače kure vse zaštofale in v miru božjem zobale kuruzo

skozi mobitele ne glede na stoječi promet.

Kurjih pastirjev (naša vrla polizei) pa tkoaltko nkol ni tm

kp mogl bit.

Huliganipress

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišu iz zaneslijivih virov, kako bo zoki rešil parkiranje v prestolnici, ukinil bo redarske službe, ukinil bo pajke in lisice, policajem pa bo prepovedano pisanje kazni, :lol1: :lol1: :lol1:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Damijan, pri svojih izkušnjah bi lahko bili ne v napoto na prehitevalnem pasu .)

Gospod Brihta, dobrih 130 kmh sem prehiteval po prehitevalnem pasu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Brihta, dobrih 130 kmh sem prehiteval po prehitevalnem pasu O:-)

Kot kaže je pa en v meci hotu it še več. No če si prehitel in se takoj vrnil na desni pas, pol so bili svetlobni znaki neupravičeni. Če si pa po prehitevanju ostal na prehitevalnem pasu, so bili pa svetlobni znaki upravičeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, dejmo zdaj najt sto in eno napako gospoda Jankoviča ... :-)

Damjan - posreduj svoj zapis na Mladino ... pa na Mag in še kam.

Kaj si tako zapel...? :P

V glavnem sem hotel reči, da mi sicer deluje dosti bolj umirjeno.

Sicer pa se mi zdi O.K. človek in nimam nič proti njemu.

Glede županovanja boste pa Ljubljančani svoje povedali.

Mi s podeželja pač v Lj. nimamo kaj za odločat..

LPD

Kot kaže je pa en v meci hotu it še več. No če si prehitel in se takoj vrnil na desni pas, pol so bili svetlobni znaki neupravičeni. Če si pa po prehitevanju ostal na prehitevalnem pasu, so bili pa svetlobni znaki upravičeni.

V glavnem je blendal že Kangooju za menoj, ko sva oba prehitevala. Kangoo je prehitevanje prekinil in se vrinil med dva tovornjaka, jaz pa sem ga dokončal ter se vrnil na svoj vozni pas, kar naredim vedno,pa če kdo blenda zadaj ali pa ne...

Pa saj ni krize,jaz vseeno spim zaradi tega... :P

Damjan - posreduj svoj zapis na Mladino ... pa na Mag in še kam.

Kje si me pa zdej s tem "najdu"...

Sicer pa v Magu itaq ne objavljajo pisem od nas, "talevih"... :hmm: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok

Damjan pomiri se .. sy smo vsi dojeli, da je naš novi

burgrmajstr

neotesan cestni divjak, ki z mobitelom v roki izkorišča svojo politično

pozicijo za maltretiranje poštenih državljanov na ljubljanskih obvoznicah.

In

v končni fazi: kaj je pa pričakovati drugega od

voditelja srbsko-gospodarske mafije. Mislim, da

se tudi kak italjanski don ne bi vedel popolnoma nič

drugače, če bi slučajno njegova familia preko njega

sedla v župansko sedlo.

Torej,

kot rečeno v neki drugi temi:

nič novega "v podalpsekm Disneylandu,

kjer norcem ni treba na terapijo

ampak lahko vodijo državo."

:P :P :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok

Damjan pomiri se .. sy smo vsi dojeli, da je naš novi

burgrmajstr

neotesan cestni divjak, ki z mobitelom v roki izkorišča svojo politično

pozicijo za maltretiranje poštenih državljanov na ljubljanskih obvoznicah.

In

v končni fazi: kaj je pa pričakovati drugega od

voditelja srbsko-gospodarske mafije. Mislim, da

se tudi kak italjanski don ne bi vedel popolnoma nič

drugače, če bi slučajno njegova familia preko njega

sedla v župansko sedlo.

Torej,

kot rečeno v neki drugi temi:

nič novega "v podalpsekm Disneylandu,

kjer norcem ni treba na terapijo

ampak lahko vodijo državo."

:P :P :P :P :P :P :P

Kljub vsemu je res tako nekako,prijatelj moj.... :xx:

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Fant je sposoben. Kapo dol. Čeprav ga ne podpiram in tudi simpatičen mi ni. Se pa zna očitno dobro "tržiti" in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to je kaj?

In to je novi ljubljanski župan. Do včeraj "najboljši sosed", mimogrede...Mercator ni razpadel brez njega..., bo danes županoval Ljubljani. A ni bil, v šali, njegov predvolilni slogan...SRBIJA DO LJUBLJANE...? :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...SRBIJA DO LJUBLJANE...? :kva2: :kva2: :kva2:

...a mogoče že ni?????...domače besede v prestolnici skoraj nihče več ne razume...govori srbski - nema problema - vsi zastopjo.... :BUA:

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to je novi ljubljanski župan. Do včeraj "najboljši sosed", mimogrede...Mercator ni razpadel brez njega..., bo danes županoval Ljubljani. A ni bil, v šali, njegov predvolilni slogan...SRBIJA DO LJUBLJANE...? :kva2: :kva2: :kva2:

če pride nekdo še tako nesposoben na dobro postavljeno mesto v firmo, ki je dobro postavljena in so že izdelani plani za naprej, ki jih je naredil nekdo prej..... potem ni hudiča, da se kakih par let niti poznalo ne bo, da je nekdo popolnoma nesposoben gor.

To zna narediti samo današnja vlada :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a mogoče že ni?????...domače besede v prestolnici skoraj nihče več ne razume...govori srbski - nema problema - vsi zastopjo.... :BUA:

To je zato, ker ste si to dovolili. Pridi na Štajersko pogledati, kako lepo so se naučili slovensko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato, ker ste si to dovolili. Pridi na Štajersko pogledati, kako lepo so se naučili slovensko.

jaz sem že od konca maja tu, pa nisem opazila nobenega porasta uporabe pravilne slovenščine....... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi na Štajersko pogledati, kako lepo so se naučili slovensko:

die hozentreger štrikmašinen nudel valer jodl didl dodl Maribor ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato, ker ste si to dovolili. Pridi na Štajersko pogledati, kako lepo so se naučili slovensko.

..pr nas nimamo teh problemov....nimamo koga učit :doze: ...smo samo zombiji tuki :whistle: ...ni industrije...turizem je al pa ga ni...žensk je malo (je pa kvaliteta višja :D )...stricev je dost...edin dolgcajt...če pa kakšen že pride tle okol in kaže znake daljše nastanitve - kmečki pobeci ščitijo teritorij... :krneki: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem že od konca maja tu, pa nisem opazila nobenega porasta uporabe pravilne slovenščine....... :hmm:

Mi govorimo o "bratih in sestrah", ki so prišli v Sloveniji iz bivših "bratskih" republik bivše SFRJ in do leta 1991 uporabljali svoj jezik in ignorirali slovenščino v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz se ne bi v Nemčiji ali kjerkoli po svetu..... tudi moji otroci bi znali slovensko in bi ohranjala slovensko tradicijo in navade.

Se pa strinjam, da marsikdo ni asimiliran in marsikdo misli, da lahko njegove navade vsiljuje vsem ostalim..... takih je pa povsod dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato, ker ste si to dovolili. Pridi na Štajersko pogledati, kako lepo so se naučili slovensko.

najbolš da greš u velenje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz se ne bi v Nemčiji ali kjerkoli po svetu..... tudi moji otroci bi znali slovensko in bi ohranjala slovensko tradicijo in navade.

Se pa strinjam, da marsikdo ni asimiliran in marsikdo misli, da lahko njegove navade vsiljuje vsem ostalim..... takih je pa povsod dovolj.

V Nemčiji ali kjerkoli drugje, bi preprosto morala v javnosti komunicirati v uradnem jeziku. Kaj počneš doma, je tvoja stvar. Jugoviči pa se 50 let niso hoteli asimilirati v Sloveniji. Ne z jezikom, ne z navadami, ne z obnašanjem. Pa je bilo čisto vseeno ali je šlo za fizičnega delavca ali za doktorja znanosti. In tu potem nastane konflikt, nestrpnost, sovraštvo itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji ali kjerkoli drugje, bi preprosto morala v javnosti komunicirati v uradnem jeziku. Kaj počneš doma, je tvoja stvar. Jugoviči pa se 50 let niso hoteli asimilirati v Sloveniji. Ne z jezikom, ne z navadami, ne z obnašanjem. Pa je bilo čisto vseeno ali je šlo za fizičnega delavca ali za doktorja znanosti. In tu potem nastane konflikt, nestrpnost, sovraštvo itd.

dobr si rek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji ali kjerkoli drugje, bi preprosto morala v javnosti komunicirati v uradnem jeziku. Kaj počneš doma, je tvoja stvar. Jugoviči pa se 50 let niso hoteli asimilirati v Sloveniji. Ne z jezikom, ne z navadami, ne z obnašanjem. Pa je bilo čisto vseeno ali je šlo za fizičnega delavca ali za doktorja znanosti. In tu potem nastane konflikt, nestrpnost, sovraštvo itd.

bedarija. Ti lahko tudi zunaj svojega doma govoriš karkoli ti paše. Je pa res, da eni Nemci težje razumejo Turke, ki govorijo turško, kot pa mi razumemo Srbe, Hrvate, itd......

To pa smo si mi sami krivi....... saj ne, da bi jih branila, ker gre meni tudi na določene organe, da se v vseh 40. letih niso naučili govoriti slovensko ampak a so za to res samo oni krivi, ali smo krivi tudi mi, da smo jim pustili tako govoriti zato, ker smo jih razumeli. Ne smemo pa tudi pozabiti, da je bila to prej ena država in je bilo toliko bolj logično, da nisi težil enemu hrvatu ali srbu, naj govori slovensko, če smo bili bratje in sestre. Jebatga,preteklost nas je pač tako zaznamovala.

Pa to še vedno ne pomeni, da si muslimani, ki živijo v SLO in imajo SLO državljanstvo ne smejo narediti in da nimajo pravice do svojega verskega objekta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bedarija. Ti lahko tudi zunaj svojega doma govoriš karkoli ti paše. Je pa res, da eni Nemci težje razumejo Turke, ki govorijo turško, kot pa mi razumemo Srbe, Hrvate, itd......

To pa smo si mi sami krivi....... saj ne, da bi jih branila, ker gre meni tudi na določene organe, da se v vseh 40. letih niso naučili govoriti slovensko ampak a so za to res samo oni krivi, ali smo krivi tudi mi, da smo jim pustili tako govoriti zato, ker smo jih razumeli. Ne smemo pa tudi pozabiti, da je bila to prej ena država in je bilo toliko bolj logično, da nisi težil enemu hrvatu ali srbu, naj govori slovensko, če smo bili bratje in sestre. Jebatga,preteklost nas je pač tako zaznamovala.

Pa to še vedno ne pomeni, da si muslimani, ki živijo v SLO in imajo SLO državljanstvo ne smejo narediti in da nimajo pravice do svojega verskega objekta.

Človek je lahko v nekem okolju priljubljen ali ne. Če si nepriljubljen, se moraš vprašati zakaj? Poglej Nizozemce! Kamorkoli pridejo, povsod so dobrodošli. Poglej Jugovino in Turke! Kamorkoli pridejo, jih nihče ne mara? Le zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!