Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

.... In ko smo že pri smraji, Ljubljana smrdi po gnilih smeteh. Pojdi na primorsko in se pripelji v Ljubljano zjutraj. Nekje med Brezovico in Vičem te bo presenetil parfum smetišča na barju. Tudi to je eden od vzrokov, da Ljubljane ne maram več.

ravno včeraj mi je razlagal "tipček" da imajo tehnologijo s katero se lahko "znebijo" teh smeti, jih predelajo, ter da so na MOL posredovali ponudbo ! samo v Ljubljani jim/nam ni do tega ker bi potem izgubili igrišče ! igrišče za golf ! :stupid:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno včeraj mi je razlagal "tipček" da imajo tehnologijo s katero se lahko "znebijo" teh smeti, jih predelajo, ter da so na MOL posredovali ponudbo ! samo v Ljubljani jim/nam ni do tega ker bi potem izgubili igrišče ! igrišče za golf ! :stupid:

Škoda k sm golfa prodal :cry: ... z njim bi se lahko vozu po Ljubljani, mar ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Center bo za moje pojme "zaprt", ko bo zaprt za avtomobile od Gospodarca do Križank, od Kliničnega do Tivolija. To, kar je sedaj, je samo "strogi center" oziroma "najožji center" :-).

Jap. In kaj praviš, kakšen namen ima Zoki zaprti center glede na toliko novih parkirnih hiš ravno na tem območju?!

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. In kaj praviš, kakšen namen ima Zoki zaprti center glede na toliko novih parkirnih hiš ravno na tem območju?!

Se ti zdi, da ni mogoče omejiti le "vpadnic" v garaže, ostalega pa zapreti za promet?

PS: o zaprtju Slovenske se recimo že leta razpravlja in temu je mestna uprava vedno bolj naklonjena ...

:evilgrin::evilgrin:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti zdi, da ni mogoče omejiti le "vpadnic" v garaže, ostalega pa zapreti za promet?

PS: o zaprtju Slovenske se recimo že leta razpravlja in temu je mestna uprava vedno bolj naklonjena ...

:evilgrin::evilgrin:

V garaže v centru? Zakaj pa jih je ravno tam treba delati? Bolj v centru, kot je tržnica (projekt garaž pod tržnico) in kongresni trg, že biti ne more. In povrhu se prav pri teh projektih (dodajmo vsaj še stari stadion) posega v kulturno dediščino. :sleep2: Pa ne pozabiva na prodajo stavb pod spomeniškim varstvom v strogem centru, centralna lekarna ipd. Saj argumenti ki se uporabljajo kar držijo vodo, a ni vse v denarju.

Meni vse spet bolj diši po tem, da bodo priviligirani imeli vse pred nosom, ostali pa se bodo pod njim obrisali. Ljubljana se bo v centru počasi spremenila v elitno četrt. Gre za nekakšno privatizacijo elitne lokacije in tudi kulturne dediščine.

Mestne uprave in politika so mnogokrat naklonjene rečem, ki z življenjem večine ljudi veze nimajo.

Ljubljana bo za rajo kmalu zaprta. Zapiranje določenih področij s seboj prinese tudi nove težave. In ker so največkrat nerešene ali celo nerešljive, rezultirajo v izumiranju dejavnosti povezanih z možnostjo dostave.

In to se v Ljubljani dogaja.

Tako da midva si kmalu na nabrežju ne bova več mogla piva privoščiti.

Je to dobro za Ljubljančane? Je taka usmeritev, tako županovanje v redu?

Kakor za koga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V garaže v centru? Zakaj pa jih je ravno tam treba delati? Bolj v centru, kot je tržnica (projekt garaž pod tržnico) in kongresni trg, že biti ne more. In povrhu se prav pri teh projektih (dodajmo vsaj še stari stadion) posega v kulturno dediščino. :sleep2: Pa ne pozabiva na prodajo stavb pod spomeniškim varstvom v strogem centru, centralna lekarna ipd. Saj argumenti ki se uporabljajo kar držijo vodo, a ni vse v denarju.

Meni vse spet bolj diši po tem, da bodo priviligirani imeli vse pred nosom, ostali pa se bodo pod njim obrisali. Ljubljana se bo v centru počasi spremenila v elitno četrt. Gre za nekakšno privatizacijo elitne lokacije in tudi kulturne dediščine.

Mestne uprave in politika so mnogokrat naklonjene rečem, ki z življenjem večine ljudi veze nimajo.

Ljubljana bo za rajo kmalu zaprta. Zapiranje določenih področij s seboj prinese tudi nove težave. In ker so največkrat nerešene ali celo nerešljive, rezultirajo v izumiranju dejavnosti povezanih z možnostjo dostave.

In to se v Ljubljani dogaja.

Tako da midva si kmalu na nabrežju ne bova več mogla piva privoščiti.

Je to dobro za Ljubljančane? Je taka usmeritev, tako županovanje v redu?

Kakor za koga.

Zakaj v centru garaže? Ker nekaj folka bo v center vedno šlo z avtom ali pa bodo tam živeli in imeli avto ... mislim, kaj naj drugega rečem: naslednjič kandidiraj! :)

Ljubljana za rajo ne bo nikoli zaprta, tako kot ni Dunaj, Budimpešta, Pariz, Berlin ... vedno se boš lahko z biciklom, motorjem, avtobusom, vlakom tja pripeljal, hej, celo z avtom, če se ti bo zdelo vredno odškrniti tistega 0,5 do 1 evra na uro za parkiranje (0,5 ali nekaj takega je tarifa v Tivoliju, 10 minut sprehoda in si v centru) ...Nehaj no s paranojo, samo zato, ker ti Zoki ni všeć. Tudi meni ni, je pa boljši kot vsi ostali zadnjih 20 let ...

Kar se mene tiče - vedno bom našel način, kako iti v center Ljubljane na pir. In tudi, upam, tist dnar za pir se bo našel.

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj v centru garaže? Ker nekaj folka bo v center vedno šlo z avtom ali pa bodo tam živeli in imeli avto ... mislim, kaj naj drugega rečem: naslednjič kandidiraj! :)

Ljubljana za rajo ne bo nikoli zaprta, tako kot ni Dunaj, Budimpešta, Pariz, Berlin ... vedno se boš lahko z biciklom, motorjem, avtobusom, vlakom tja pripeljal, hej, celo z avtom, če se ti bo zdelo vredno odškrniti tistega 0,5 do 1 evra na uro za parkiranje (0,5 ali nekaj takega je tarifa v Tivoliju, 10 minut sprehoda in si v centru) ...Nehaj no s paranojo, samo zato, ker ti Zoki ni všeć. Tudi meni ni, je pa boljši kot vsi ostali zadnjih 20 let ...

Kar se mene tiče - vedno bom našel način, kako iti v center Ljubljane na pir. In tudi, upam, tist dnar za pir se bo našel.

...pa, da ti ene tri đamije zgradi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang::wallbash::rolleyes:

Kako nekateri "univerzalni strokovnjaki" obvladate vsa področja. Nekateri "bebci smo dolga leta porabili, da smo se vsaj približno usposobili za eno stroko.

Smo pač bedaki!

E tu pa najdem na "moto forumu" stručkota za:

- ekonomijo

- urbanizem

- zgodovino

- kulturno dediščino

- spomeniško varstvo

- filozofijo

- kazensko praravo

- gospodarsko pravo

- družinsko zakonodajo

- človekove pravice

- prometno ureditev

:rolleyes: in to vse ............... v eni osebi. Res fascinantno :notworthy: :notworthy: :rolleyes:

Ker sem sveto prepričan, da ima tak "uber mansch" vse možnosti, da postane naslednji župan, saj mu vsi dodedanji ne segajo niti do gležnjev - kot pravi justin - kandidiraj!

Se pa bojim - da je velik g....bec eno ............ realnost pa žal drugo. :naughty: :whistle:

In ker je jasno kdo je ali bo nasledni župan ........................... :yea1::yea1::yea2::OK::P

se mejte fajn .............. :surrender: :surrender:

CIAO B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E tu pa najdem na "moto forumu" stručkota za:

- ekonomijo

- urbanizem

- zgodovino

- kulturno dediščino

- spomeniško varstvo

- filozofijo

- kazensko praravo

- gospodarsko pravo

- družinsko zakonodajo

- človekove pravice

- prometno ureditev

:rolleyes: in to vse ............... v eni osebi.

Jaz dodatno obvladam še:

- medije

- veterino za ovce in kokoške

- jedrsko fiziko

:-)

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda so tudi strokovnjaki za delat

iz beuga kruha črn drek :kva2:

Za to morš mal medicinskega oglja požrt. Prakticiram po diareji ki jo dobim, ko papežev post preberem. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej Justin. Moja razmišljanja temeljijo predvsem na tistem, kar vidim, da se spreminja. Na izkušnjah tistih ljudi in podjetij, trgovinic, katere sem osvojil kot Ljubljansko avtohtonost v kar nekaj desetletjih. In ni mi všeč tisto, kar jih je zamenjalo. Nisem tiste sorte ki podpirajo napredek za vsako ceno. Ker dostikrat napredek sploh ni napredek ali nekaj dobrega, temveč le nekaj novega ali drugačnega. Za to res ne rabim biti doktor vseh ved, ki jih omenja Papež. In kot eden tistih, ki mu od zaslužka odtegnejo delček za metropolo pač tudi tu izražam svoje nestrinjanje z razvojem dogodkov. Brez kakršnekoli politične konotacije. Enostavno ni mi všeč. Ja, tu imaš prav.

Kaj pa bo, bova še malo počakala in čez leta iz distance pogledala. Sedaj grem še malo medicinskega oglja raztopiti.

Čau!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa, da ti ene tri đamije zgradi :worship:

Za razliko od katoliške, jim še kakšen € primaknem, če me bodo prosili. Da se malo zgliha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enostavno ni mi všeč. Ja, tu imaš prav.

Kaj pa bo, bova še malo počakala in čez leta iz distance pogledala.

Lej, meni tudi Zoki osebno ni všeč, pa sem imel kar nekaj kontaktov z njim.

A nekatere stvari, ki jih v mestu dela, me navdušujejo.

Kako bomo pa čez 20 let na to gledali, ali čez 50 ,če dočakamo - hej, takrat bo že milijon drugih sprememb.

Si predstavljaš, kakšna bi bila Ljubljana, če Zoki ne bi postal župan in bi bila še vedno ena od prejšnjih županj na oblasti? Jaz si le stežka, in prizor ni prav zelo prijeten ...

Mesto pač raste in časi se spreminjajo. Stvrai, ki si jih videl/doživljal pred desetletjem, dvema, tremi, pač ne morejo ostati za večno. Hvalabogu, če mene vprašaš.

Mesto je živ organizem in se spreminja.

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Si predstavljaš, kakšna bi bila Ljubljana, če Zoki ne bi postal župan in bi bila še vedno ena od prejšnjih županj na oblasti? Jaz si le stežka, in prizor ni prav zelo prijeten ...

...

Pujske, kobile, drevesničarji in podobni gor ali dol, prava figa.

Pri koritu se menjajo in se bodo. To jemljem za dnevne muhe politike.

Da bi se kaj tako slabega takrat dogajalo in da bi bil Zoki tak rešitelj pa jaz za razliko od tebe ne vidim.

Je pa res, da moj Ljubljanski spomin sega približno za tvoje življenje bolj v zgodovino. Mogoče iz tu izvira najino različno stališče.

Kakorkoli, te ljubljanske godlje in debate o njej imam že malo poln sevekaj.

Mej se!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dejmo mu hitro bit ful fouš ...

Sploh mu nisem fouš. Ravno nasprotno, dec ima dobr okus smile.gif Sam bi mogoče dodal še S klaso. Samo glede na to da je protokolarno vozilo kupljeno na račun občanov, ne vem zakaj se je treba preseravat s 300konji? A bo podiral rekord od Kresalke po avtocesti, al bo drag-ov po Celovški od semaforja do semaforja? smile.gif Za 50 na uro bi biu že 3.0 motor več kot dovolj (najmanjši motor v teh razredih) Feltne pa valda morjo bit vsaj 19", da se šmeka cool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh mu nisem fouš. Ravno nasprotno, dec ima dobr okus smile.gif Sam bi mogoče dodal še S klaso. Samo glede na to da je protokolarno vozilo kupljeno na račun občanov, ne vem zakaj se je treba preseravat s 300konji? A bo podiral rekord od Kresalke po avtocesti, al bo drag-ov po Celovški od semaforja do semaforja? smile.gif Za 50 na uro bi biu že 3.0 motor več kot dovolj (najmanjši motor v teh razredih) Feltne pa valda morjo bit vsaj 19", da se šmeka cool.gif

Glede na to, da gre za eno najbolj izpostavljenih političnih osebnosti v državi, je logiš, da mora biti zaloga moči zadostna za primer kakšnega napada itd.

No, ampak ti že veš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da gre za eno najbolj izpostavljenih političnih osebnosti v državi, je logiš, da mora biti zaloga moči zadostna za primer kakšnega napada itd.

No, ampak ti že veš ...

Če bi bil tako ogrožen bi si kupil blindirano vozilo. GoUpc ima tokrat prav..smo v krizi, Ljubljana je fajn zapufana in imajo težave tudi z nekaterimi plačili..seveda bodo začeli prej ali slej šparati pri delavcih, psarniškemu materialu ipd. To, da je pri Audiju razlika med A6 in S6 lahko nekaj deset tisoč € pa je vseeno, anede? Naj začnejo pri sebi..jaz mu predlagam, naj prosi državo, da mu dajo zaplenjeno vozilo od sina (čeprav dvomim, da so mu ga nepovratno zasegli).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil tako ogrožen bi si kupil blindirano vozilo. GoUpc ima tokrat prav..smo v krizi, Ljubljana je fajn zapufana in imajo težave tudi z nekaterimi plačili..seveda bodo začeli prej ali slej šparati pri delavcih, psarniškemu materialu ipd. To, da je pri Audiju razlika med A6 in S6 lahko nekaj deset tisoč € pa je vseeno, anede? Naj začnejo pri sebi..jaz mu predlagam, naj prosi državo, da mu dajo zaplenjeno vozilo od sina (čeprav dvomim, da so mu ga nepovratno zasegli).

Katero državo? Tista ki je "maznila" Ljubljani 60 mio evropske valute ali imaš kakšno drugo v mislih? Kolikor mi je znano, tega denarja še ni bilo nazaj, kljub obljubam da bojo sredstva vrnjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni župan Ljubljane? Kaj ne zapira Ljubljano za promet?

Kaj ni Ljubljana neko ah in oh kolesarsko mesto?

Z biciklom naj se vozi, če gre pa kam dlje naj pa kavalirja zaprežejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero državo? Tista ki je "maznila" Ljubljani 60 mio evropske valute ali imaš kakšno drugo v mislih? Kolikor mi je znano, tega denarja še ni bilo nazaj, kljub obljubam da bojo sredstva vrnjena.

Koliko je bilo pa državnega denarja za stožice?

Samo vprašam zaradi primerjave, da ne boš mislil, da te zajebavam. :photo:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je bilo pa državnega denarja za stožice?

Samo vprašam zaradi primerjave, da ne boš mislil, da te zajebavam. :photo:

Državnega? Evropskega? Eh, ne spomnim se, zdaj je vroča zgodba avto BMW, Stožice so passé ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!