Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Stožice so passé ...

dovoli si to pripomniti delavcem in firmam, ki so delali na tem.

politika je kurba. kaj so sele ljudje, ki se z njo ukvarjajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dovoli si to pripomniti delavcem in firmam, ki so delali na tem.

misliš na izvajalce oz. podizvajalce ? zakaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole sem vam, skeptikom še dolžan povedati o našem županu.

:rolleyes:

Danes je (kot je obljubil) s precej veliko ekipo prišel med nas.

:yea1::kva1::kva2::yea2:

Stanovalci naše ulice smo s hišami razporejeni v nekakšnih rondojih po 7 ali 9 hiš. Jabolko spora med nami in MOL-om je bila zelenica v sredini, krožni dovoz do hiš in parkirni prostori pred hišami - last MOLa in s plačano pravico uporabe ob nakupu zazidljivih zemljišč.

Vse je bilo nekoliko strah, kaj načrtuje župan - le jaz sem bil na sestanku sproščen, saj sem vedel, da bo njegova ponudba poštena.

:yes:

In je tudi bila. Pravzaprav brez veliko besedičenja smo se razšli več kot zadovoljni in nasmejani. V roku nekaj mesecev bomo dobili 2 ponudbi še pisno in se sami odločili kaj in kako.

Malce grenka bo le za 2 soseda, ki sta si pred časom prisvojila občinsko zemljišče in ga ogradila kot svoj vrt. Tega bo pač treba sedaj plačati, vendar ne po ceni zazidljivih parcel ampak biiistveno manj, saj taka zemljišča nimajo za MOL kake posebne vrednosti, posebej ker gre za male kvadrature (1 meter od roba pločnika v dolžini 12 m). Tako župan. Ampak to je druga zgodba in bo veljala za celo občino - ne le za naš 'becirk'.

Živibilipavideli & so-far-so-good-press.

:rolleyes:

p.s.: V desetih letih sem šel na volišče 4X in samo enkrat sem volil "pravega" - Jankovića.

Vsi ostali: Rop, Janša, Pahor - katere sem obkrožil na volišču, se pa niso izkazali tega vredne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vsaj ne-bi uspel na državnozborskih volitvah.

Kaj bo potem Jankovičgrad brez njega :?

Zelo verjetno je .............. da ni tako nor ........... da bi kandidiral. :naughty:

Še posebno, ker že dalj časa vehementno zatrjuje .............. da ga to sploh ne zanima. In dragi moj - Zoki gor/ Zoki dol - kakor koli ........... kar reče in govori ............. tudi naredi.

Jako dvomim .............. da bi pojedel te besede! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... In dragi moj - Zoki gor/ Zoki dol - kakor koli ........... kar reče in govori ............. tudi naredi. ...

Vernik ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vernik ... :evilgrin:

:nono: žal ....... ateist v vseh pogledih :lol1:

Sicer pa .......... realist. :yea2:

Bova po volitvah .............. kako rekla na to temo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo verjetno je .............. da ni tako nor ........... da bi kandidiral. :naughty:

Še posebno, ker že dalj časa vehementno zatrjuje .............. da ga to sploh ne zanima. In dragi moj - Zoki gor/ Zoki dol - kakor koli ........... kar reče in govori ............. tudi naredi.

Jako dvomim .............. da bi pojedel te besede! :whistle:

A ni kot direktor Mercatorja nekoč izjavil, da se bo umaknil, ko bodo delnice Mercatorja dosegle določeno ceno? (načini prehranjevanja press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj bo Ljubljana za njegovo novo preko 200konjsko mrcino plačevala dobrega jurja na mesec plus gorivo.

Ja, ja, Ljubljana, kolesarsko mesto, župan pa preserava z avtomobili na davkoplačevalski račun. :evilgrin:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj bo Ljubljana za njegovo novo preko 200konjsko mrcino plačevala dobrega jurja na mesec plus gorivo.

Hočeš reči 300 konjsko...

... ekološko mestno benđolo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni kot direktor Mercatorja nekoč izjavil, da se bo umaknil, ko bodo delnice Mercatorja dosegle določeno ceno? (načini prehranjevanja press)

Če se dobro spomnim, so se delnice po njegovi odstranitvi takoj podražile. Verjetno zaradi njegovega dobrega gospodarjenja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj bo Ljubljana za njegovo novo preko 200konjsko mrcino plačevala dobrega jurja na mesec plus gorivo.

Ja, ja, Ljubljana, kolesarsko mesto, župan pa preserava z avtomobili na davkoplačevalski račun. :evilgrin:

Po drugi strani si pa, kolikor vem, tip sam plačuje račun za telefon ... a to te tudi moti?

Samo vprašam ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj bo Ljubljana za njegovo novo preko 200konjsko mrcino plačevala dobrega jurja na mesec plus gorivo.

Ja, ja, Ljubljana, kolesarsko mesto, župan pa preserava z avtomobili na davkoplačevalski račun. :evilgrin:

zarad tistih par eurov vas ne bo konc.... glede na to da se največja občina v sloveniji prvošč en sam avto, en usran dars si jih pa ne vem kolk za potrebe uslužbencev a ne..... kok smo malenkostni.....

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po drugi strani si pa, kolikor vem, tip sam plačuje račun za telefon ...

zarad tistih par eurov vas ne bo konc.... glede na to da se največja občina v sloveniji prvošč en sam avto, en usran dars si jih pa ne vem kolk za potrebe uslužbencev a ne..... kok smo malenkostni.....

O službenih avtomobilih in telefonih.

Ve se kaj so službene potrebe. Ali si Jankovič plačuje svoj telefon, ne bi vedel. NIkjer ni bilo objavljeno, edino ti praviš "menda". Zelo neoprijemljivo, se ti ne zdi?! Pa pojdivana takih neoprijemljivih čvekah naprej; telefon na pisalni mizi zelo dvomim, da plačuje sam. Če uporablja samo mobilca, verjetno ne takega kot jaz revež, temveč verjetno, oz. ima vse možnosti takega z dvema številkama. Ena za službene ena za privat zadeve. Seveda se v njegovi maniri pojavi velika dilema kaj je službeno in kaj je ne privat, temveč službeno za privat namene.

Kar se tiče avtomobila. Jankovič ni župan New Yorka, da bi za službene vožnje dolge nekaj ur potreboval tako drag in sposoben avto.

In ker se napihuje s sloganom da je Ljubljana kolesarsko mesto in ker se določeni deli mesta zapirajo in ker obenem davkoplačevalskega denarja ni na odmet, bi pričakoval, da bi za službene potrebe župana nabavili kakšnega hibrida ali celo električno vozilo.

A Jankovič je pač enak vsem ostalim kravatarjem, ki ob preobilnih plačah in nagradah celo v izgubaških firmah, kar Ljubljana tudi je, smatrajo, da jim pripadajo še vse dodatne bonifikacije od službenih vozil za privatne potrebe, kar vsaj vožnja v službo in nazaj nedvomno je, če se samo na to omejim, do vseh sorte pregrešno dragih in luksuznih tehnoloških pripomočkov takojšnjih luksuznih preureditev prostorov in še in še. Skratka in na kratko preseravanje in napihovanje. In v to klaso spada tudi županovo novo vozilo. Za davkoplačevalski denar pohlevnih hlapčkov. A sve če to narod pozlatiti!

Pajkica, ne da bi zagovarjal "usran dars" kot praviš, a kakor vidim na terenu, Dars uporablja ta vozila za delo. Ker pač delajo na cestah in s cestami. Malo razlike, kajne?!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkica, ne da bi zagovarjal "usran dars" kot praviš, a kakor vidim na terenu, Dars uporablja ta vozila za delo. Ker pač delajo na cestah in s cestami. Malo razlike, kajne?!

ne, dokler se vozijo domov, pa na kufe u BTC.... še kaj?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

telefon na pisalni mizi zelo dvomim, da plačuje sam. Če uporablja samo mobilca, verjetno ne takega kot jaz revež, temveč verjetno, oz. ima vse možnosti takega z dvema številkama. Ena za službene ena za privat zadeve.

Ja, kajti župan je vedno v svoji pisarni ... btw, pri volumnu komunikacij, ki jih taki ljudje opravljajo, je res vseeno, ali ima najdražji iPhone, saj je to le kaplja v morje pri strošku mobilne telefonije ...

Mislim, te pa orenk tiši tisti avto na lizing. ki je, btw, samo 3-krat dražji od recimo lizinga ene navadne honde civic 1.4 s 100 konji ...

No, ja, glavno, da se jokca :D

grdi-grdi župan ... vozil se bo v nečem, o čemer nas večina lahko le sanja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad tistih par eurov vas ne bo konc.... glede na to da se največja občina v sloveniji prvošč en sam avto, en usran dars si jih pa ne vem kolk za potrebe uslužbencev a ne..... kok smo malenkostni.....

me res zanima, kok en usran dars ima službenih avtou .. a lahko zvem številko :? govorjenje na pamet al konkretno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me res zanima, kok en usran dars ima službenih avtou .. a lahko zvem številko :? govorjenje na pamet al konkretno :?

dost da ma več kot enga... kot ga bo zdej mel jankovič ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost da ma več kot enga... kot ga bo zdej mel jankovič ......

dal sem ti plus .. dam ti še enga, če poveš, kter službeni osebni avto ima dars boljši kot ga ima Jankovič .. oziroma Mestna občina Ljubljana :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dal sem ti plus .. dam ti še enga, če poveš, kter službeni osebni avto ima dars boljši kot ga ima Jankovič .. oziroma Mestna občina Ljubljana :?

ok

ni se mi dal razlagat na dolgo

dars mi je prvi padel na pamet, da ima zihr VEČ službenih avtov kot jankovič, ki ima enega (dobr koprski župan ma dva.... )

nisem rekla da ma BOLJŠE, verjetn dars plača več na mesec za avte kot bo jankovič oz občani ljubljane - davkoplačevalci (1000 + benz + vzdrževanje) ...

samo za primerjavo, da eno občino ne bo konc zarad enga avta, tut če se domov voz pa po privat opravkih... ker enako tudi darsovci verjetn, ker še vedno se bolj splača vozit s službenimi avti domov, kot dajat zaposlenih še prevozne stroške nazaj... gre za polno uporabo avtov službenih, če so že a ne....

lahko zamenjaš dars s katerim drugim podjetjem (preveč napštevanja) ... :) sori sej ni letel nate osebno :P

zato pravim da delat tako paniko ker ma zdej ljubljanski župan pač boljši avto k vsi ostali župani, ... se spuščat zarad 1000 na mesec v take debate, je nesmiselno....

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok

ni se mi dal razlagat na dolgo

dars mi je prvi padel na pamet, da ima zihr VEČ službenih avtov kot jankovič, ki ima enega (dobr koprski župan ma dva.... )

nisem rekla da ma BOLJŠE, verjetn dars plača več na mesec za avte kot bo jankovič oz občani ljubljane - davkoplačevalci (1000 + benz + vzdrževanje) ...

samo za primerjavo, da eno občino ne bo konc zarad enga avta, tut če se domov voz pa po privat opravkih... ker enako tudi darsovci verjetn, ker še vedno se bolj splača vozit s službenimi avti domov, kot dajat zaposlenih še prevozne stroške nazaj... gre za polno uporabo avtov službenih, če so že a ne....

lahko zamenjaš dars s katerim drugim podjetjem (preveč napštevanja) ... :) sori sej ni letel nate osebno :P

zato pravim da delat tako paniko ker ma zdej ljubljanski župan pač boljši avto k vsi ostali župani, ... se spuščat zarad 1000 na mesec v take debate, je nesmiselno....

očitno je, da "lupaš" na pamet ... edino to ti še povem, da jaz nimam službenega avta, ker se mi NE SPLAČA. Upam, da razumeš kaj ti hočem povedat in vem, da ni name letelo...

Jankovič ima res mogoče trenutno najboljši avto med župani, vendar bo kmalu kdo drug kupil boljšega, novejšega ... opazuj (če pride do predčasnih volitev), kaj si bo kupila vlada ;)

Denar leti drugje stran, to je le kost za množice in rumen tisk, da si naklado povečajo, saj en za drugim propadajo, ker je njihovo gospodarjenje "vzorno" in zna ta tisk delit nasvete vsem gospodarstvenikom, kako se mora gospodariti. Fajn a ne :lol:

PIKA

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!