Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Volim Jankovića; zato kaj je dobar človek. :grim

I biznismen.

Zoki troši puno para. Je rekel, da bo za predvolilno kampanijo porabil okoli 20 mio sit. Polovico od prispevkov, drugo polovičko pa bo prispeval sam. :hmm: Odakle mu lova?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka ste kaj pili danes al kaj da bi volil jankoviča.bote pa meli fešto pravo potem res

Predlagaj vsaj eno pametnejšo alternativo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finance:

"Do preklica, najmanj pa do 22. oktobra, ne bom mogel opravljati nalog košarkarskega komentatorja. Razlog je podpora, ki sem jo javno izrekel neodvisnemu kandidatu za župana Zoranu Jankoviću, in dejstvo, da sem pristal na njegovi listi za mestne svetnike," je v svojem spletnem dnevniku med drugim zapisal Peter Vilfan. Vilfan se še sprašuje, ali je zaradi dela na televiziji drugorazredni Ljubljančan in ne sme imeti svojega favorita. Na vprašanje, kdo mu je prepovedal komentiranje tekem, Vilfan včeraj ni želel odgovoriti. Šef športnega uredništva Igor E. Bergant je pojasnil, da tako pravila med predvolilno kampanjo velja za vse njegove sodelavce, obžaluje pa, da bo Vilfan zaradi političnih ambicij izpustil nekaj pomembnih tekem. Takšne in drugačne težave na delovnih mestih, menda tudi izgubo službe, so po naših informacijah izkusili še drugi člani Jankovićeve liste.

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Takšne in drugačne težave na delovnih mestih, menda tudi izgubo službe, so po naših informacijah izkusili še drugi člani Jankovićeve liste.

:eek:

Bojda je celo padla ideja, da bi se Zokmajstrova lista preimenovala v "Listo pregnanih".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govori se, da bo po Jankovićevi zmagi na volitvah spet ustanovljena firma "Emona", ki bo oddala prevzemno ponudbo za Mercator. Šef Emone bo seveda Zoki (tako in drugače). :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojda je celo padla ideja, da bi se Zokmajstrova lista preimenovala v "Listo pregnanih".

Po moje bo veliko enostavneje, če stopi na čelo liste "izbrisanih",

ki je že ustanovljena .. on mora pa potem samo vzeti radirko

in se izbrisati

:P

gotovoboprviizbrisanižupanpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GREY WOLF, tudi če sem ti kdaj kaj posebno svinjskega storil, verjemi, ni bilo nalašč. Torej me lahko mirno črtaš iz županskih kombinacij, deal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GREY WOLF, tudi če sem ti kdaj kaj posebno svinjskega storil, verjemi, ni bilo nalašč. Torej me lahko mirno črtaš iz županskih kombinacij, deal?

Pepsy,

takele "županske" predloge na Motomarsu moraš jemati samo kot

izraz posebne naklonjenosti in spoštovanja do tvoje osebe .. nič drugega.

Deal?

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je temu tako, bi raje kandidiral za ambasadorja na Krasu. Kolibo že imam, rabil bi samo še primerno apanažo.

Tam

na tistem travniku čez cesto

od tvoje vile na Krasu organiziraj

"camp platz" za svoje motomarsovske

oboževalke in njihovo spremstvo

pa bodo vsi problemi kamlu rešeni..

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yuri, glede na to, kakšne kravje kupčije mi predlagaš, lahko komot sam kandidiraš za župana. Kje si pa še videl ambasadorja, ki bi moral za apanažo še camping furat? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yuri, glede na to, kakšne kravje kupčije mi predlagaš, lahko komot sam kandidiraš za župana. Kje si pa še videl ambasadorja, ki bi moral za apanažo še camping furat? :doze:

..a

ne bi blo fino, če bi biw ti prvi ..

častno mesto

v SLO zgodovinskih učbenikih

in

morda celo v Ginesovem seznamu prvakow

bi bilo takorekoč zagotovljeno.

:D

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je temu tako, bi raje kandidiral za ambasadorja na Krasu. Kolibo že imam, rabil bi samo še primerno apanažo.

:? ej...apanažo?na Krasu? ben Benito je bil blizu ma...mu ni ratalo.Bi probal v Piranu,tam monarhija traja in traja...moj glas imaš?(gada izpustit kraševca u..t press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je temu tako, bi raje kandidiral za ambasadorja na Krasu. Kolibo že imam, rabil bi samo še primerno apanažo.

Navržem prevozno sredstvo in svoje šoferske storitve. Če bo treba kam iti zganjat 'prezenco' :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!