Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Zoki je spet dobil ČRNO piko, saj ga povezujejo z zakoncema Karner, in taki nam bodo vodili državo

pa sej itak smo vsi u žlaht, že od Adama pa Eve naprej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, brez zajebancije. Ali ti misliš, da je na svetu karkoli brezplačnega? Ali ti misliš, da Zoki, populist kakršen je, ni pomislil ali slišal, da bi naredil LPP brezplačen? Jaz verjamem, da preden ga je podražal, je temeljito preveril, ali ne bi denarja lahko noter prinesel na drug način. Človek je trgovec in dobro ve, da nič kupca oz. volilca ne odbija tako kot podražitev.

Yes, ali onda ne bi imali štadijon. :)

Sem že napisal razloge v prid čim cenejšemu javnemu prevozu. Lahko pa ljudi prepričajo naj se vozijo z javnim prevozom tudi s prepovedmi vstopa v mesto z osebnim avtomobilom oz. z zaračunavanjem le tega, kakor tudi z drugimi oblikami prisile.

Ampak 'imamo' pa štadion, res. Za koga že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehejte se že kregat o brezplačnem prevozu.

Primerjava NG z LJ je isto, kot bi zahtevali Nemci brezplačni prevoz za celoten Munchen.

Morda bi bilo vas poslati v LPP da vidite, kakšna logistika in koliko zaposlenih je to. Zakaj okoličanom omogočiti zastonjski prevoz na račun Ljubljančanov? Z zaprtjem ali taksami za center Lj. bi onemogočili lenobam, da se pripeljejo pred vrata svoje pisarne. Pa bo župan spet deležen pljuvanja za tako odločitev.

Res ste kekci, s takimi idejami. Pa tudi 1,2 € za 1,5 ure vožnje po Ljubljani ni veliko, če se znaš obrniti. Malo preverite cene v tujini potem pa klobasajte naprej.

Večina dnevnih migrantov imajo priznan strošek mestne vožnje z LPP, pa se raje do vrat pisarne pripeljejo z avtom, pa še norijo, ker ni dosti parkirnih prostorov.

P.S.

To temo bi pa lahko počasi zaprli, Jankovič sedaj pač ne bo več župan.

Kmalu bodo novi kandidati, pa jih bomo lahko obirali do kosti, po dobri slovenski navadi (najbolj pa tistega, ki bo izvoljen).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Zakaj okoličanom omogočiti zastonjski prevoz na račun Ljubljančanov? Z zaprtjem ali taksami za center Lj. bi onemogočili lenobam, da se pripeljejo pred vrata svoje pisarne. Pa bo župan spet deležen pljuvanja za tako odločitev.Res ste kekci, s takimi idejami. Pa tudi 1,2 € za 1,5 ure vožnje po Ljubljani ni veliko, če se znaš obrniti. Malo preverite cene v tujini potem pa klobasajte naprej. Večina dnevnih migrantov imajo priznan strošek mestne vožnje z LPP, pa se raje do vrat pisarne pripeljejo z avtom, pa še norijo, ker ni dosti parkirnih prostorov.

Drži.

Na ta način smo provincialcem že nekajkrat poskusili obrazložiti zadeve ... pa ne pali.

Ne dojemajo. Zakaj je temu tako, ne bom pisal, da me mudaraptorji ne bi spet kregali ..

glede dojemanja, mislim.

Dejstvo je, da je proti tem ukrepom le provinca in nekaj oboževalcev

Jazbinškovega Mihe kateremu gre Janković tako v nos, da se to že

na daaaleč vidi.

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bi bilo vas poslati v LPP da vidite, kakšna logistika in koliko zaposlenih je to. Zakaj okoličanom omogočiti zastonjski prevoz na račun Ljubljančanov? Z zaprtjem ali taksami za center Lj. bi onemogočili lenobam, da se pripeljejo pred vrata svoje pisarne. Pa bo župan spet deležen pljuvanja za tako odločitev.

Res ste kekci, s takimi idejami. Pa tudi 1,2 € za 1,5 ure vožnje po Ljubljani ni veliko, če se znaš obrniti. Malo preverite cene v tujini potem pa klobasajte naprej.

Večina dnevnih migrantov imajo priznan strošek mestne vožnje z LPP, pa se raje do vrat pisarne pripeljejo z avtom, pa še norijo, ker ni dosti parkirnih prostorov.

P.S.

To temo bi pa lahko počasi zaprli, Jankovič sedaj pač ne bo več župan.

Kmalu bodo novi kandidati, pa jih bomo lahko obirali do kosti, po dobri slovenski navadi (najbolj pa tistega, ki bo izvoljen).

zakaj župan kot prvi človek mesta prvi ni upošteval zaprtja mestnega jedra za motorna vozila ??? ma ne on se je vozil na magistrat z avtom...dizlom ...

ne samo tebi - vsem - ki hočejo delati primerjavo s kako tujo državo polagam na srce , da primerjajo cene z osebnimi dohodki ... če že..

no jaz se v lj ne vozim ...tako da osebno ne morem trditi , da imajo vsi povrnjen strošek za Lpp .. zase vem , da dobim 60% od mesečne karte ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj župan kot prvi človek mesta prvi ni upošteval zaprtja mestnega jedra za motorna vozila ??? ma ne on se je vozil na magistrat z avtom...dizlom ...

Vidiš take kretnije me pa vržejo s tira.

Temu se reče zahrbtna hudobija in laganje provincialnih janševikov.

:jezen

A' TI misliš, da se v tistem predelu vozi le župan z avtom?

Pišeš že tako kot, da je to edina zveličavna resnica, katero si slišal pri nedeljski maši od svojega popa.

Tja se lahko pripelje VSAK, ki prej pridobi posebno dovolilnico od MOLa.

In če MOL županu ne bi izdal te dovolilnice, se pač ne bi smel voziti tam.

Ker mu pa tako dovolinico JE izdal (in sicer na odd. za promet v Tobačni)

se tam lahko on vozi tudi s traktorjem, če se hoče, in če ime dovolilnico za to.

Ti in 99% proivincialcev, ki tja zaidete enkrat letno na mrzlo pivo ob Ljubljanici

se pa ne smete voziti tam, ker dovolilnice ne boste dobili za popivanje

po starem delu Lj. in boste to pijanko opravili le peš.

:alko::drunk::beer2:

ps.: pi*** kako so eni ljudje za*eb*ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brojedan, vidim, da veš kako se tem rečem streže....

A bi ti men eno dovolilnico zrihtu. Prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš take kretnije me pa vržejo s tira.

Temu se reče zahrbtna hudobija in laganje provincialnih janševikov.

:jezen

A' TI misliš, da se v tistem predelu vozi le župan z avtom?

Pišeš že tako kot, da je to edina zveličavna resnica, katero si slišal pri nedeljski maši od svojega popa.

Tja se lahko pripelje VSAK, ki prej pridobi posebno dovolilnico od MOLa.

In če MOL županu ne bi izdal te dovolilnice, se pač ne bi smel voziti tam.

Ker mu pa tako dovolinico JE izdal (in sicer na odd. za promet v Tobačni)

se tam lahko on vozi tudi s traktorjem, če se hoče, in če ime dovolilnico za to.

Ti in 99% proivincialcev, ki tja zaidete enkrat letno na mrzlo pivo ob Ljubljanici

se pa ne smete voziti tam, ker dovolilnice ne boste dobili za popivanje

po starem delu Lj. in boste to pijanko opravili le peš.

:alko::drunk::beer2:

ps.: pi*** kako so eni ljudje za*eb*ni

pa kaj je s tabo ??? ni primlo al kaj???

laganje ??? a boš rekel da je peš hodil ??? e vidiš peljal se je ...

le zakaj je potem zaprl mestno jedro ??

1. zato da je imel vedno prosto pot do magistrata ...

ali

2, zaradi manjšega onesnaževanja ( ki ga je potem sam nadomeščal )

a dovolilnico je idal nekdo , ki mu je podrejen??? :lol1: ne g.zoki vam pa ne bomo izdali dovolilnice- kar zunaj mestnega jedra parkirajte in pridite v službo z javnim prevozom in peš kot vsi ostali..kdo vam je kriv če ne stanujete tukaj ampak samo delate... :lol1: to si se hecal baje ... :OK:

a je mogoče tam doma ?? e ni..tam ima samo službo .. in take treseš ravno ti , ki zagovarjaš uporabo javnega prometa ...

e vidiš sedaj si si pa dokazal sam sebi svojo dvoličnost...

kakorkoli - ravno tisti , ki bi morali biti za zgled najbolj serjejo ...tako kot povsod po naši državi ...

pa še enkrat mi reci janševik pa se boš na našo barvo useknil a ti je jasno???

za tistega popa pa mašo se pa z njihovimi zmeni ... ali pa vašimi ... zokijevci ...

čeimajoavtiomejendovozzaradihrupapotembigamoraleimetituditrenirkepress

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mu pa tako dovolinico JE izdal (in sicer na odd. za promet v Tobačni)

se tam lahko on vozi tudi s traktorjem, če se hoče, in če ime dovolilnico za to.

Legalno?

Vsekakor

Legitimno?

Kakor za koga.

Etično?

NIkakor ne.

Nekaterim je dovolj samo prvo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je po zakonu = legitimno.

Basta!

Vsekakor pa lahko samo provincialci izhajajoč iz svojih komplexov

ljubljanskemu županu,

ki ima pisarno v mestni coni, kjer je potrebna dovolilnica za dostop z avtom,

očitajo

to isto dovolilnico, katero lahko dobi vsak, če je potreba

in zahtevajo od župana, ki

NI NJIHOV župan,

da pešači iz nekega "qrcapalca" do svojega urada,

zato ker so

si oni provincialci tako zamislili, da bi v centru SLO in glavnem mestu morali biti tako,

kot si zamišljajo na kmetih.

Najprej počistite gnoj pred svojim pragom - potem se pa jajcajte.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je po zakonu = legitimno.

Basta!

:evilgrin:

Uh, tule si pa udaril pošteno mimo.

Kar je po zakonu, je legalno. Razmerje med legalnim in legitimnim pa je večna tema, od antične grške tragedije naprej. In nikoli ne bo razvozlana, ker prvo temelji na črki na papirju, drugo pa vpleta čustva. Prvo je časovno spremenljivo, drugo pa univerzalno. Prvo velja v človeški družbi, drugo v naravi. In tako naprej v nedogled.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je po zakonu = legitimno.

Basta!

Vsekakor pa lahko samo provincialci izhajajoč iz svojih komplexov

ljubljanskemu županu,

ki ima pisarno v mestni coni, kjer je potrebna dovolilnica za dostop z avtom,

očitajo

to isto dovolilnico, katero lahko dobi vsak, če je potreba

in zahtevajo od župana, ki

NI NJIHOV župan,

da pešači iz nekega "qrcapalca" do svojega urada,

zato ker so

si oni provincialci tako zamislili, da bi v centru SLO in glavnem mestu morali biti tako,

kot si zamišljajo na kmetih.

Najprej počistite gnoj pred svojim pragom - potem se pa jajcajte.

:evilgrin:

ne prerekamo se okoli legalnosti ... še zmeraj nisi nič več povedal o moralnem vidiku takega početja ... o priviligiranosti določenih osebkov , ki drugim z določenimi predpisi prepovedujejo in onemogočajo prost prevoz ... tudi jaz sem nekdaj živel v ljubljani...in delal v ljubljani - torej je šlo nekaj za ljubljano tudi iz mojega žepa ...

pešači iz nekega placa ? nisem rekel da mora pešačiti... za zgled bi si mogoče za po ljubljani nabavil električni avto??? če že zapira mesno jedro v veliki meri zaradi ekologije/onesnaženja ( ja - tudi taxisti morajo plačevati dodatno eko takso in to celo tisti , ki imajo avte na plin ) ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... še zmeraj nisi nič več povedal o moralnem vidiku takega početja ... o priviligiranosti določenih osebkov , ki drugim z določenimi predpisi prepovedujejo in onemogočajo prost prevoz ... tudi jaz sem nekdaj živel v ljubljani...in delal v ljubljani - torej je šlo nekaj za ljubljano tudi iz mojega žepa ...

pešači iz nekega placa ? nisem rekel da mora pešačiti... za zgled bi si mogoče za po ljubljani nabavil električni avto??? če že zapira mesno jedro v veliki meri zaradi ekologije/onesnaženja ( ja - tudi taxisti morajo plačevati dodatno eko takso in to celo tisti , ki imajo avte na plin ) ....

No naj ti nekaj povem o takem početju z moralnega vidika.

To je super Moralno (z veliko začetnico!), da lahko tudi župan dobi dovolilnico za dostop do svoje pisarne z avtom, če je ta na področju mesta, kjer so take dovolilnice potrebne. In super Moralno je tudi, da ostali meščani in državljani SLO lahko dobijo tako dovolilnico, če je njihova zahteva upravičena. In super Moralno je to po celem svetu, kjer v podobni situaciji župani lahko pridejo v svojo službo z avtom in ne peš.

V bistvu ima tak pisec samo en cilj:

SRATI PO JANKOVIĆU .

NITI EDEN od podobnmih ne bo omenil prejšnjih (zapitih in zadrogiranih) bab in babjekov, ki so leta preždeli na županskih stolčkih in naredili en velik NIČ, čeprav je Ljubljana prav tako žrla denar in to celo veliko več denarja, saj Janša še ni imel priložnosti uzakoniti kraje Ljubljani s katero ji je odvzel več kot 60 Mio € dohodka.

Ja - taxisti so posebej uporabna zgodba, ker so jih komaj prisilili, da plačajo davke vsaj od pribl. 60% denarja katerega poberejo - ocena je, da 40% še vedno ukradejo državi.

In če bi vsi plačevali davke kot je treba, bi bila zadeva precej drugačna. Tu pa lahko začneva govoriti o neenakosti. Namreč - največje neenoakosti za začenjajo na DURSu in ne na MOLu. In to z Jankovičevim izposojenim (za reklamo !!) avtom je pljunek v morje, saj so resne težave povsem drugje.

O takih avto-zadevah govorijo ljudje, ki se jim sanja ne za kaj v resnici gre.

Pa oprosti, če sem bil preveč osoren - saj me poznaš!

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoki je spet dobil ČRNO piko, saj ga povezujejo z zakoncema Karner, in taki nam bodo vodili državo

In oba, tako Potnika kot Zokija vneto tu zagovarja prva cifra.

Tole marsikaj pove, vam rečem! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In oba, tako Potnika kot Zokija vneto tu zagovarja prva cifra.

Tole marsikaj pove, vam rečem! :grim

Na žalost TI

:alko:

sploh ne boš nikoli dojel tega kar jaz pišem.

:smoke:

Zato se ne vtikaj - ti rečem!

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ima tak pisec samo en cilj:

SRATI PO JANKOVIĆU .

Zakaj mam pa jaz občutek, da imaš ti le cilj "Srati po ostalih politikih". A me občutek vara?

Sej veš tisto o pometanju, pa pragu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi je očitno prodan, in že po službeni dolžnosti razmišlja tako kot razmišlja. Vidmo da ne more iz tega okvirja niti za milimeter in kaj se je tu za sekirat??

Dejtsvo je da nič na tem planetu ni zastonj, niti zokijevi avti ne. Le iz različnih žepov gre. Ampak tu ni kaj! Politične svinjarije so vedno slonele na umazanih poslih in tudi tokrat ni nič drugače. In prvi se zabrezveze trudi ker braniti nekega politika je precej čuden projekt. Po moje ni problem da ljudje serjemo po politikih ka jih mimogrede nič kaj dosti ne prizadane, problem je v tem da politiki narodu serjejo na glavo in še kam drugam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je politika in kdaj človek iz "normalnega človeka" postane "politik"?

...

In še obratno vprašanje - kaj bi moral "politik" narediti, da bi postal "normalen človek"?

No, da vas vidim, mudonje ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja politiki in cela državna uprava bi MORALI delat v javno dobro!! Služiti svojemu narodu če so že od njih plačani oziroma si vzamejo kolikoer jim pač paše. Čista osnova...... mudonja.

Tako pa državna uprava totalno nesposobna, skorumpirana z sodišči na čelu ki obravnava (beri na suho jebe) le male ribice ki večkat sploh nimajo masla na glavi. Na velike ribe pa imajo veto. Se pravi če imajo sodniki, poslanci in ostala zalega toliko in toliko plače bi jih morali nekako zaslužit.... ker če nič ne delajo oziroma delajo škodo, mešajo zrak......u biti kradejo nezaslužen denar!!! Delajo vse kar nima veze z dejanskim stanjem pravice in resnice.

KAJ BI MORALI DELAT DA POSTANEJO NORMALNI?? Đastin zaenkrat najbolje da nič!! Roke k sebi in večina bi bila u hipu presrečna nad rezultati. Ah ja, sej te slišim....vse bi se podrlo če nebi bilo tebe in tvojih!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je politika in kdaj človek iz "normalnega človeka" postane "politik"?

...

In še obratno vprašanje - kaj bi moral "politik" narediti, da bi postal "normalen človek"?

No, da vas vidim, mudonje ...

Evo guzonja, moj odgovor:

Politik bi moral biti že v osnovi "normalen" človek. V smislu poštenja in predvsem v smislu dela in skrbi za skupnost.

In šele ko temu ni tako, se lahko pojavlajo vprašanja ki si jih postavil.

Kaj pa danes politika je in zakaj smatram, da ni v redu?

Politika je enostavno nadaljevanje monopolija, ki so ga včasih igrali fevdalci, sedaj pa je prešla v roke izbrancem med sleherniki. Zamazana je s peskom v očeh, ki se mu reče demokracija, iz ozadja pa jo še vedno diktirajo novodobni "fevdalci", ki se jim danes reče bankirji, magnatorji ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je politika in kdaj človek iz "normalnega človeka" postane "politik"?

...

In še obratno vprašanje - kaj bi moral "politik" narediti, da bi postal "normalen človek"?

politika je podkupovalna kuhinja ... ali z denarjem ali s protiuslugami ... in politika je en velik nateg , saj kot vidimo po 20 letih v naši državi je od tiste obljubljane švice ostal samo še zašvican šupak ...

iz normalnega človeka v politika se prelevi vsak , ki med poštenimi delovnimi ljudmi ne more doseči ali pa ni sposoben doseči željene nadvlade ... vse se itak vrti okoli čimvečjega zneska prigrabljenega denarja ...

iz politika do navadnega človeka je veliko težja a tudi veliko hotrejša pot .... politik postane navaden človek tako , da vrne ves nemoralno ali celo protipravno prigrabljen ali zapravljen denar ter se vrne v službo ...

spotoma - a je virant vrnu un dnar pol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo guzonja, moj odgovor:

Politik bi moral biti že v osnovi "normalen" človek. V smislu poštenja in predvsem v smislu dela in skrbi za skupnost.

In šele ko temu ni tako, se lahko pojavlajo vprašanja ki si jih postavil.

ti izhajaš iz predispozicije, da je "normalen človek" = "pošten in časten človek". Žal, iz naših izkušenj, ni tako. Vsi ljudje imajo/imamo svoje osebne cilje in se predpisom podrejamo/podrejajo le, če je mus oziroma če so zagrožene kazni dovolj visoke in če obstaja realna možnost, da jih bodo ujeli, oziroma, če imamo dovolj dobro vzpostavljen sistem osebne integritete itd. Seveda se s tem nihče ne rodi in tudi izdelati si ta sistem ni najbolj enostavno, vsaj ne v današnjem svetu, ko se barabije, hitro bogatenje in izogibanje davkom itd. spodbujajo praktično že na vsakem koraku.

Sam menim, da imamo take politike, kot si jih zaslužim in da bi lahko bilo še bistveno huje - lahko bi bilo pa tudi nekoliko bolje. Nikoli pa ne bo vse "deviško" čisto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

politika je podkupovalna kuhinja ... ali z denarjem ali s protiuslugami ... in politika je en velik nateg , saj kot vidimo po 20 letih v naši državi je od tiste obljubljane švice ostal samo še zašvican šupak ...

Iz sveže Mladine:

Statistika je v napačnih rokah nevarno orožje. Lahko na primer opozarjamo na več kot 110 tisoč brezposelnih, pozabimo pa omeniti, da je stopnja brezposelnosti še vedno pod povprečjem Evropske unije. Lahko govorimo, da se je javni dolg res zelo povečal, zanemarimo pa, da je še vedno med manjšimi v EU. Lahko se pritožujemo nad zvišanjem starosti za upokojitev, ne omenimo pa, da je ta trenutno med najnižjimi v vsej EU. Lahko se pritožujemo nad visoko obdavčitvijo plač, pozabimo pa, da prav redistribucija prek davkov in prispevkov omogoča, da je dohodkovna neenakost med vsemi najmanjša. Lahko bentimo zaradi neučinkovitosti zdravstvenega sistema, odmislimo pa, da je smrtnost otrok med najnižjimi sploh.

Popravljeno . Popravil JustinBieber
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!