Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

...

P.P.S.

Veliko užitka v nadaljnjem prerekanju ali je bolj okusen svetlo-rjav ali temno-rjav drek.

Glede barve in okusa so mnenja verjetno zelo deljena. Skoraj gotovo pa bi bila za priletne osebe ustrezno zjahanega zobovja priporočljiva bolj židka konsistenca, mladina z zdravimi meljaki pa komot poseže po trših, uležanih produktih. Če je ponudnik produkta prejšnjega dne užival feferone, zna biti zadeva pikantna in primerna za grizljanje ob piru ter gledanju fuzbala, poročil ali kateregakoli drugega resničnostnega šova.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede barve in okusa so mnenja verjetno zelo deljena. Skoraj gotovo pa bi bila za priletne osebe ustrezno zjahanega zobovja priporočljiva bolj židka konsistenca, mladina z zdravimi meljaki pa komot poseže po trših, uležanih produktih. Če je ponudnik produkta prejšnjega dne užival feferone, zna biti zadeva pikantna in primerna za grizljanje ob piru ter gledanju fuzbala, poročil ali kateregakoli drugega resničnostnega šova.

Temu se pa pravi akademski pristop k problematiki.

šele tako človek spozna(m) svojo neizobraženost in pomanjkljivo kulturo plebejca.

:blush:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale novica bo pa nekaterim sprožila rafal desetih zaporednih ejakuacij.

Pripravite si "fukcunce" v zadostnih količinah preden se odločite za branje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očiten in zlonameren konstrukt! Zoka za precednika, pa tudi nacionalno valuto imenujmo po njem! Konvertibilni Zok - valuta z zlato podlago B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očiten in zlonameren konstrukt! Zoka za precednika, pa tudi nacionalno valuto imenujmo po njem! Konvertibilni Zok - valuta z zlato podlago B)

A drobiž bojo pa Jurčki? Sto jurčkov za enga Zoka, Pa tavžent Damjančkov za Jurčka. Ja to bi pa šlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A drobiž bojo pa Jurčki? Sto jurčkov za enga Zoka, Pa tavžent Damjančkov za Jurčka. Ja to bi pa šlo...

:yes:

Pa Zokiju dosmrten županski mandat v Ljubljani s prepovedjo vmešavanja v politiko

:yea1:

_______________

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko na blef vprašanje, ker ne spremljam kanditature: Kdo so ostali konkurenti za župana? In seveda dobrodošlo cinično mnenje pri vsakemu.

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očiten in zlonameren konstrukt! Zoka za precednika, pa tudi nacionalno valuto imenujmo po njem! Konvertibilni Zok - valuta z zlato podlago B)

Krediti bi se lahk v Zokih merili.

Meni bi recimo pasalo zdajle ene 0,3 Zoka kredita ... (okol 90 jurčkov) ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Kdo so ostali konkurenti za župana?

:ninja:

"Tm eni anonymusi, k tut najmanših šans nimajo!" bi rekel moj sosed.

Meni se zdi, da bo tule Jnaša Zokija zvabil v past in sicer mu bo dovolil

zasesti Lj. prestol, potem bo pa poslal svoje jurišnike na sodišče

s 300 ovadbami po glavi Jankovićeve družine.

To bo še zanimivo.

Zanima me, če se bo upal Janša res brez imunitete oglasiti na jodlarskem sodišču.

Zgodi se mu lahko kaj takega kot Sanaderju.

Občutek imam, da bodo v Butalah morali narediti Jodlarji red

kot za časa F. Jožefa & M. Terezije.

To bo še veselo.

Uboga štala kjer imajo hlapci oblast.

:drunk::yea1::bum: :krneki: :pos::alko::kava: :zzz: :wacko: :beer2::l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Tm eni anonymusi, k tut najmanših šans nimajo!" bi rekel moj sosed.

Meni se zdi, da bo tule Jnaša Zokija zvabil v past in sicer mu bo dovolil

zasesti Lj. prestol, potem bo pa poslal svoje jurišnike na sodišče

s 300 ovadbami po glavi Jankovićeve družine.

To bo še zanimivo.

Zanima me, če se bo upal Janša res brez imunitete oglasiti na jodlarskem sodišču.

Zgodi se mu lahko kaj takega kot Sanaderju.

Občutek imam, da bodo v Butalah morali narediti Jodlarji red

kot za časa F. Jožefa & M. Terezije.

To bo še veselo.

Uboga štala kjer imajo hlapci oblast.

:drunk::yea1::bum: :krneki: :pos::alko::kava: :zzz: :wacko: :beer2::l_01:

Ej stari kar se tiče ovadb bi jih z lahkoto blo na tisoče ker se srbski zakoni ne prilegajo najbolj našim he he!

Če kdo mene praša (pa me ne) so pri nas skoraj vsi javni delavci ena izprijena gmota. Ne vem no kje se da najt poštenga človeka, vlada, župani, polcija, vojska, zdravstvo...... Korupcija rules!!!

Hja sej vem da se tud po tem forumu potika precej takih ki majo prste vmes kt janša pr patriji de se poj še vrata ne zaprejo do konca. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Ne vem no kje se da najt poštenga človeka, vlada, župani, polcija, vojska, zdravstvo...... Korupcija rules!!!

Jaz vem!

Kje!

:010

A ti povem?

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostna resnica in samo še bolj tonemo... potem moramo pa mi "zategovati pasove" a ubistvu so najbolj oškodovana srednja, mala podjetja, ki nimajo možnosti v tako majhnem in uničenem gospodarstvu, kjer na javnih razpisih še vendno deluje sistem vez in kovert. auch

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stari kar se tiče ovadb bi jih z lahkoto blo na tisoče ker se srbski zakoni ne prilegajo najbolj našim he he!

:lol1:

Se absolutno strinjam. Tu so nas Srbi močno prehiteli..tako po levi, kot po desni. Praktično so pred sodišče spravili HQ mafije, ki je obvladovala posel z mamili, belim blagom in orožjem. Mafijo, ki je odstranila Đinđiča, ter še nekaj novinarjev, kriminalistov in še koga.

Pa pri nas???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel v planu abstinirat županijado ! Pa so mi podtaknili družinski referendum istočasno ! Grrrr ! :glare:

Vito bo zmagal za župana ! Janša pa bo lahko Gorenaka omožil in bosta skupaj za Črtomirkarja skrbela ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zmaga je zagotovljena

:OK::yea1::beer2: :yes: :D :lol: :010:P:grupni::yea2::rolleyes:

GO, GO ZOOOKIIII !

Jasno da bo zmagal. Ponosna, svobodna, rdeča Ljubljana nikoli ni prebavljala črnih klerohisteričnih vatikanskih hlapcev.

Če bi Cigo* pol toliko naredil za Butale, kot je Zoki za Ljubljano, pa Butale ne bi bile tako globoko v riti kot so. Ne pozabite kaj je delal Bajuk in kaj delajo vatikanski okupatorji (škofije) ...

_________

*cigo = stanje duha in nima z Romi ničesar skupnega

tačrni (pa nekaj takih, ki niso čisto dimnikarsko črni, ampak se med črnino svetlikajo rdčeč pikice sočutja) pa spet jokajo, se jezijo, godrnjajo, kolnejo ...

:cry::doze::nono::hmm::huh: :angry: :( :unsure: :headbang::wallbash::slap: :jezen :bum::drunk::SS:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govori se da bo odšel nazaj domov....v Bosno.....za zmeraj.....in to z vsemi ostalimi jugonostalgiki.....SREČNO.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem, je Zoki doma v Ljubljani. Je pa del otroštva preživljal v Srbiji, ker je oče pač Srb. In vas, Slovenceljne ne moti nič drugega kot to, da ima na koncu priimka mehki ć.

Sem prepričan, da vas ne bi motilo, če bi se tip pisal Himmler ali Cadorna...

Pa če pogledamo zgodovino...res ne spomnim, da bi nas, recimo Srbi kdaj napadli...medtem ko za one druge....to ne moremo trditi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja Tedybear.... jest mam občutej da je bila JNA ob zadnji naši vojni precej Srbsko pobarvana. Res pa je da ni šlo na polno heh!

Mislim da je cajt da se Ljubljana s svojo potrošnjo da mal na pavzo. še najmanj pa je čas za dokapitalizacijo Zokijevga minusa na računih.

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, odtenek Srbske barve je bil vsekakor prevladujoč...spet pa je potrebno povedat, KAJ se je dejansko dogajalo leta 1991.

SLO ni bila napadena, ampak je JA skladno z direktivo zvezne vlade šla "zavarovat" mejne prehode in jih, hudiča, v prvih 4. urah delovanja "zavarovala" več kot 90%. Ampak...se oddaljujeva od teme.

Nisem žabar, mi je pa Zoki všeč....priznam pa zakaj....če mi je bil v začetku zato, ker je za Lj nekaj naredil, mi je sedaj SAMO zato, ker je trn v peti velikemu Jajčjeglavcu. Vem, da to ni pravi pristop volilca..ampak...sem se pač spustil na nivo povprečnega volilca desnice. Kot je rekel ata Oman...ni važno, če je pismen, hlavn, da je naš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, odtenek Srbske barve je bil vsekakor prevladujoč...spet pa je potrebno povedat, KAJ se je dejansko dogajalo leta 1991.

SLO ni bila napadena, ampak je JA skladno z direktivo zvezne vlade šla "zavarovat" mejne prehode in jih, hudiča, v prvih 4. urah delovanja "zavarovala" več kot 90%. Ampak...se oddaljujeva od teme.

Nisem žabar, mi je pa Zoki všeč....priznam pa zakaj....če mi je bil v začetku zato, ker je za Lj nekaj naredil, mi je sedaj SAMO zato, ker je trn v peti velikemu Jajčjeglavcu. Vem, da to ni pravi pristop volilca..ampak...sem se pač spustil na nivo povprečnega volilca desnice. Kot je rekel ata Oman...ni važno, če je pismen, hlavn, da je naš.

Tu bi bilo dodati (če še malo zaidemo s teme) še to, da "Deset dnevna SLO vojna" to ni bila

po nobenih kriterijih mednarodnega vojnega prava, ampak je šlo za umik JNA iz SLO po načrtu iz leta '71.

Umik je zapovedal Miloševič in tako Butalam prihranil prelivanje krvi podobno bosanskemu - na kratko:

Milošević je rešil največ butalskih življenj po WW2.

Seveda črni klerofašisti tega ne bodo nikoli priznali in namesto,

da bi Miloševića častili kot Boga, ga idioti pljujeo kot okupatorja.

Je pa dejstvo, da gre Slovenec z napačnim priimkom v nos nacističnim bebcem

z vtetoviranimi "haklkrojci" na premajhnih qrcih in na pod-dimenzioniranih pobritih lobanjah.

Kaj pomeni subinteligentnost zaradi nerazvitosti možgan v premali lobanji pa še kako sije iz njih komentarjev.

a kdo ve, zakaj v Ljubljani prešnjo nedeljo ni blo volitev?

Seveda vemo - kako pa to, da TI tega ne veš, saj gre vendar za volitve v TVOJI prestolnici!

Sramota!

:BUA:

Janković je pač združil županske volitve in refernedum o druž. zak.,

da prihrani denar, česar ni naredil NIHČE v ostalih butalskih mestih.

Tako kot je uvedel projekt "Bicikelj" zastonjskih koles v Lj. brez enega € mestnega denarja.

Kar pa njegovi kritiki vse preradi spregledajo - kot veliko drugih zadev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!