Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Brezmadežnega so danes prebudili kriminalisti ...

http://dnevnik.si/no...nija/1042554260

LJUBLJANA - V zgodnjih jutranjih urah so kriminalisti prebudili Zorana Jankovića in nekatere njegove najtesnejše sodelavce.


Kriminalisti so tudi pri Jankoviću doma. (Foto: Luka Cjuha)

Kriminalisti naj bi bili tudi pri Jankovićevi sodelavki Jadranki Dakić.

Potrkali so na vrata doma Zorana Jankovića, prav tako pa so bili neuradno tudi pri Urošu Ogrinu, predsedniku upravnega odbora podjetja Gradis skupina G, in Zlatku Sraki, lastniku Energoplana. Obe družbi sta lastnici Grepa.

Prav tako kriminalisti opravljajo preiskave v Mestni občini Ljubljana.

"Preiskovalci NPU danes skupaj s kriminalisti in policisti več policijskih uprav izvajajo 23 sklopov hišnih preiskav na območju ljubljanske policijske uprave. V hišnih preiskavah, ki se izvajajo tako v zasebnih prostorih, kakor tudi v službenih oziroma poslovnih prostorih, kriminalisti zbirajo obvestila zaradi suma več kaznivih dejanj s področja gospodarske kriminalitete in korupcije. V okviru navedenih hišnih preiskav je bila šestim osebam odvzeta prostost. Današnje hišne preiskave so del leto in pol trajajočega predkazenskega postopka, ki ga usmerja specializirano državno tožilstvo Republike Slovenije," je uradno poročilo policije.

a bo naslednje županske volitve kandidiral za župana dob-a ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse te hišne preizkave je pa tako ... kazensko bi morali odgovarjat tisi, ki to odredijo, če ne najdejo nič ... predstavljite se, da vam brskajo doma, ker nekaj sumijo :? ... najdejo pa nič.

to se zadnje čase dogaja prepogosto... če berete po časopisih kok je tega, pa to so samo za javne osebe, kok je tega za navadne občane :?

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja .................. pr men še niso brskal!

Se pa jasno vidi.......................to pa ja, da majo plavčki in NPU s strani manistra garenaka .....................zelo explicitna navodila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem trenutku sovražniki gospoda župana Jankovića uporabljajo že šestnajsto fuk-cunco za brisanje ekrana, ker jim tako prihaja ob branju tovrstnih novic.

Pri meni pa so bili nekoč pred leti. Brez veze - zaradi neke zlonamerne lažne ovadbe in po pritožbi odvetnice morali vrniti nezakonito zaplenjen avto. NIKOLI nisem izvedel za kaj je šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka ej .., kot pianista si ga še nekak predstavlam ampak elektronske mašine pa raj ne!

Drgač pa Maus .... če u Zokilandu ne najdejo kriminalnih zadev lah pa tud kar vse skup zaprejo pa grejo na pole krompir pobirat!

Ampak po mojih izkušnjah ne bo iz tega nič razen kake odškodnine SLO to Zoki. Mojster bo pa še naprej predeloval naše močvirje v privatno firmo.

Poznam primere podobnega kalibra, pa so tožilci take pokveke da iz kupa dokaznega materiala ne znajo narest nič, ampak res ... zero.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, tebe pa res nihče več niti za pol pizde mlačne vode resno ne jemlje :D

Drugače pa si bom sposodil zapis enega od komentarjev na strani Mladine:

"Uspešen sin kupi od zapuščene kmetije močvirje, uspešen župan ga spremeni v zazidljivo parcelo, sin zemljišče proda po desetkratni ceni uspešnim gradbenim špekulantom, ki denar za nakup dobijo od uspešnih bankirjev, ki si seveda za svoj trud pustijo nakazati nagrado v davčno oazo. Sin si, da ne bi plačal davkov na tako visok dobiček izstavi račun iz ciprav, ker država pa res ne zna gospodariti z denarjem. Uspešni gradbeni špekulanti s posojilom banke zgradijo stanovanja, ker smo socialna država stanovanja kupi občina in država z javnim denarjem. Gradbinci kupnino pošlejo na dopus na tihomorske otoke, likvidirajo firmo in banka ostane brez vračila kredita. Zato si država izposodi v tujini prav ta denar, ki so ga fantje peljali na "dopust", da kupi stanovanja in dokapitalizira banko. To je model "uspešnega poslovanja", ki nas je pripeljal do konca zgodbe. V tej zgodbi je lahko vse zakonito in nihče ne bo odgovarjal, le davkoplačevalci smo zategnili pas."

Mater upam (verjetno "uzalud"), da bo iz tega kaj ratalo. Če ne drugega vsaj to, da ne bo več tako samoumevno, da če te ne dobijo je vse ok.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, tebe pa res nihče več niti za pol pizde mlačne vode resno ne jemlje :D

Drugače pa si bom sposodil zapis enega od komentarjev na strani Mladine:

"Uspešen sin kupi od zapuščene kmetije močvirje, uspešen župan ga spremeni v zazidljivo parcelo, sin zemljišče proda po desetkratni ceni uspešnim gradbenim špekulantom, ki denar za nakup dobijo od uspešnih bankirjev, ki si seveda za svoj trud pustijo nakazati nagrado v davčno oazo. Sin si, da ne bi plačal davkov na tako visok dobiček izstavi račun iz ciprav, ker država pa res ne zna gospodariti z denarjem. Uspešni gradbeni špekulanti s posojilom banke zgradijo stanovanja, ker smo socialna država stanovanja kupi občina in država z javnim denarjem. Gradbinci kupnino pošlejo na dopus na tihomorske otoke, likvidirajo firmo in banka ostane brez vračila kredita. Zato si država izposodi v tujini prav ta denar, ki so ga fantje peljali na "dopust", da kupi stanovanja in dokapitalizira banko. To je model "uspešnega poslovanja", ki nas je pripeljal do konca zgodbe. V tej zgodbi je lahko vse zakonito in nihče ne bo odgovarjal, le davkoplačevalci smo zategnili pas."

Mater upam (verjetno "uzalud"), da bo iz tega kaj ratalo. Če ne drugega vsaj to, da ne bo več tako samoumevno, da če te ne dobijo je vse ok.

Predstavljeni model drži.

Butalska zakonodaja pa mu ni dorasla.

Kaj meniš - Z A K A J ???

Moje mnenje, da je temu tako zato, ker smo Butalci pohlevne riti, ki se

za toplo pečjo tresejo za tisti drobižek v žepu in upajo, da bo njih

usoda spregledala pri celi pizdariji.

A veš kaj ti povem ... glede na izkušnje z Butalami ... če,

ne bi bilo Tita pred in med WW2

v Butalah ne bi bilo ne partizanov in ne OF, Primorce bi zgazili

kot vrtno glisto in skoraj VSI bi se udinjali Hitlerju.

Tako kot danes, ko večina čaka na "tuje investitorje" da nas rešijo,

sami smo pa kot mala deca, ki naj bi postavljala gospodarstvo na noge.

Pizda - kaj rabimo "tuje investitorje"?

A ne znamo več sami delati apna, cementa pa ceglov?

A morajo res Jodlarji urejati obvoznico okoli Ljubljane?

Veš kaj?

Lopovi v bistvu niso krivi.

Oni so vedno tam kjer je kaj pobrati - ČE JIM DOVOLIŠ.

Če ne Janša in Janković, pa Brdnik in Brković.

Vedno se bo nekdo našel.

En Cefizelj.

V E D N O !!!

Butalci bodo pa gledali in jokali ter stokali po forumih:

"Lejte pizde grde kaj delajo ..."

in imeli vedno manj jesti!

Drek-folk .. to je krivo za situacijo v Butalah.

Butalci nimajo jajc in imajo drek v glavah.

Tako to je in tega ni mogoče spremeniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, to je ovčja mentaliteta. Če drugi kradejo potem pa bom tudi jaz. Osebna integriteta ne pomeni ničesar več. Kar nekaj osebkov to tukaj dokazuje iz objave v objavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TAKE PRIMERE JE ŽAL TREBA PRI NAS ZAČETI REŠEVATI Z SILO (najprej :fight1: potem raziskovanje), žal je bila pred leti pri nas ravno zato uveljavljena qrčeva DEMOKRACIJA ki jo taki lopovi s pridom izkoriščajo in se nam še naprej hinavsko smejijo iz ekranov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda - kaj rabimo "tuje investitorje"?

A ne znamo več sami delati apna, cementa pa ceglov?

A morajo res Jodlarji urejati obvoznico okoli Ljubljane?

Tokrat se spet da strinjati s tabo, čeprav sestavka ni lahko brati. Takšni smo, nezgodovinski narod, komotni, razvajeni in se pustimo kuhati kot žaba v loncu.

Se pa moram obesiti na tele jodlarje in obvoznico, ker sem kar nekaj časa tuhtal o tem. Mislim, saj nismo idioti, naše firme imajo dovolj moderno gradbeno mehanizacijo ter znanja ampak je bilo treba vse sesuti, da je lahko prišel en jodlar in na gradbišču polnem slovenskih podizvajalcev organiziral zadeve tako, da kljub delom na cesti, promet ni bil paraliziran, kar se je z našimi mojstri redno dogajalo. Imeli so pogodbe takšne kot so si jih sami spisali, vedeli so da bodo izbrani, niso se obremenjevali s kvaliteto in še manj z ljudmi, katerim so zagrenili življenje...lepo so plačali tiste provizije in tolkli mastne dobičke.

Morda je današnja ali jutrišnja situacija prilika za katarzo kajti res se mora ponovno zgoditi nekaj prelomnega, da se bodo ljudje mobilizirali in se bodo zadeve postavile drugače.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tokrat se spet da strinjati s tabo, čeprav sestavka ni lahko brati. Takšni smo, nezgodovinski narod, komotni, razvajeni in se pustimo kuhati kot žaba v loncu.

Se pa moram obesiti na tele jodlarje in obvoznico, ker sem kar nekaj časa tuhtal o tem. Mislim, saj nismo idioti, naše firme imajo dovolj moderno gradbeno mehanizacijo ter znanja ampak je bilo treba vse sesuti, da je lahko prišel en jodlar in na gradbišču polnem slovenskih podizvajalcev organiziral zadeve tako, da kljub delom na cesti, promet ni bil paraliziran, kar se je z našimi mojstri redno dogajalo. Imeli so pogodbe takšne kot so si jih sami spisali, vedeli so da bodo izbrani, niso se obremenjevali s kvaliteto in še manj z ljudmi, katerim so zagrenili življenje...lepo so plačali tiste provizije in tolkli mastne dobičke.

Morda je današnja ali jutrišnja situacija prilika za katarzo kajti res se mora ponovno zgoditi nekaj prelomnega, da se bodo ljudje mobilizirali in se bodo zadeve postavile drugače.

Kje je težava z mojimi stavki?

Povej, da popravim stil ..

:mellow:

Obvezno branje

Edini cilj - ponižanje družine Janković

http://mikstone1.blogspot.com/2012/09/market-garden.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+MikstoneBlog+%28mikstone+blog%29

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem trenutku sovražniki gospoda župana Jankovića uporabljajo že šestnajsto fuk-cunco za brisanje ekrana, ker jim tako prihaja ob branju tovrstnih novic.

Pri meni pa so bili nekoč pred leti. Brez veze - zaradi neke zlonamerne lažne ovadbe in po pritožbi odvetnice morali vrniti nezakonito zaplenjen avto. NIKOLI nisem izvedel za kaj je šlo.

Očitno si sumljiv že zaradi opredelitve do takšnih meneđment naj pridejo in dokažejo... sm reku, ..sam še neki dee™

Spomnil sem se debate, ....že dolgo nazaj ;)

ne, genetika sigurno ni, ne izviram iz ljudstev naseljenih med alpami in črnim morjem.

no skratka nadaljuj z zagovarjanjem poštenih izvoljenih biserčkov, ki se trudijo sprejemati tako dovršena pravila, da narod v tej državi vsak dan boljše shaja, ne bom več motil.

če ni skrivnost.. da te bom lažje bral. iz česa si doštudiral ?

Resno! Brez zafrkancije.

Glej - najprej razčistiva eno veliko bolj pomembno zadevo. Napisal bom čisto nespremenjeno resnico brez zamolčanih dejstev.

Pred več kot desetletjem sem se vrnil iz tujine in v socialnem navdušenju volil Ropa ... ko sem dojel kake pesde so, sem iz inata volil Janšo, ko sem videl kake pesde so, sem iz inata volil Pahorja ... zdaj sem pa obupal nad vsemi. Kmalu po volitvah dojel, da so vsi iste qrbe in, da je vse le butalski TV-show, da lahko dalje kradejo in za svoj žep uničujejo državo. Ne glede na barvo in "afere" brez epilogov.

Janković, Srbin je edini možakar, ki ima v Butalah nekaj pokazati. Pozitivnega. Ki tudi gradi in ne SAMO uničuje. Ki je dejansko nekaj naredil za mesto, ki ga je izvolilo. Za vse ostalo mi je prekleto vseeno. Za opravljive motomarsovske nakladače. Nihče me ne plačuje, v nikogaršnjem taboru/stranki nisem in ne grem nikoli več na volišče. Če se še tale zadnja Janković-bilka utrga bom prodal vse in grem v Novo Zelandijo. Ker Butale kot leglo mafije, nimajo nobenih možnosti kdajkoli postati normalna država.

Tole tukaj (MS) jemljem bolj kot sprostitev med delom, med odmori. Se mi pa res zdi neumno, da provincialski modeli pri Jankoviću vidite le slabo stran. Ljubljančani pa ne! Kaj misliš - zakaj ne?

No, pa če te že tako zanima - po izobrazbi sem SFRJ-socialni delavec. Kar v teh časih ne pomeni nič - ali pa še manj. Življenjska šola pa je zelo bogata in hudo kruta - ampak o tem ne bom pisal.

Zadovoljen?

Tole sem napisal iz srca in po resnici.

Prosim spoštuj to.

Lp

Kako je sedaj z odhodom v NZ ?? :)

Sicer pa TITO ni maširal čez poljske ravnine proti Berlinu, pa tudi preko atlantika ni poslal zračnih sil in mornarice.

a veš kaj je Churchil izjavil po koncu ww2... največja napaka te vojne je, da so Tito& komunistični prdci ostali živi.

To kar se sedaj prodaja na proslavah udbomafije in "borcev" z ekstra penzijami, rojenimi leta 1945, so neumnosti, pravi partizani, so mrtvi že 20 let in se niso borili za režim komunistov!! To je znal vsak povedat, ki je bil v NOB.

O cestah in betoniranju pa... cement, železo, energente in apno je potrebno plačat, ni dovolj zdrobljen kamen in lopata za zagon gospodarstva kot je logika pri nekemu uni. dipl ekonomistu, ki ne zna spesniti dveh stavkov. (sramota za fakulteto, če ni tudi ta diploma ponaredek)

Če želiš zgradit pločnik ali hišico, je potrebno denar zaslužit, notranja blagovna menjava med cementarno in občino žal ne gre, tisti davki, ki se jih tako lahkotno troši, imajo lahko realno vrednost samo in izkljužno na proizvodnji blaga in storitvah, ki so namenjeni izvozu!!

Tuji investitorji so danes edina možnost, da postavijo kakšno nizko tehnološko proizvodnjo, da se preko tega mogoče kdo zaposli, in pade kakšen€ v zapufane občinske in državne vreče.

Pa smo spet tam, če se sploh splača proizvajati apno in cement, s takimi trošarinami in co2 taksami ter davki, ali je lažje da ladja čving čun čan v luki material skipa za pol cene?

Zadeva je zavozlana.. taki kalibri ala Pingwin, Turek, Lukašenkić, Popo, Mencinger, Ude,...in stare smrdljive komunistične ikone pa manipulirajo z vsaj 70% volilne baze, ko prodajajo nerealne zgodbe o nacionalnih interesih nekdaj družbene lastnine, od tega nacionalnega interesa imajo korist samo izbrani paraziti in stara udbo banda.

Nihče drug ne potrebuje teh zgodb, razen zlizanci te partijske organizacije in raznih forumov21 etc,..

Zakaj je kmetu lažje prodati krompir Hoferju kot enemu od nacionalnih interesov??

Sicer pa za prepričane je bil tudi Goli otok nekaj Pozitivnega++.

Popravljeno . Popravil rebel
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predstavljeni model drži.

Butalska zakonodaja pa mu ni dorasla.

Kaj meniš - Z A K A J ???

Pizda - kaj rabimo "tuje investitorje"?

A ne znamo več sami delati apna, cementa pa ceglov?

A morajo res Jodlarji urejati obvoznico okoli LjubljanE?

Sej nam je zidar delal ac, pa onkologijo, kjer je instalacije delala firma bogato okepljena z LDSjevim kadrom........prome Ezlovenie je, da naroda noben ne nateguje bolj kot Slovenci.

Nacionalni interes so nam prodali v Istrabenzu, pa Pivovarna Union.....NEEE PRODAT INTERBREWU!!! NEEEEEE!! Prodajmo nacionalno zavednemu Boskotu......

Jez bi bil kar vesel, ce bo prsla financna pomoc, in z njo kak poblaznjen nazi z velikimi pooblastili da potolce podgane vseh barv.

če najdeš kjekroli v evropi dvorano in/ali stadion, ki ima enako kapaciteto parkirišč kot sedišč/stojišč, napiši ! častim šta kafana pije ! :grrr :smoke:

Nism ravno neki World Traveler, sem pa v lastni reziji obiskal ene par, recmo ene 30, vecjih koncertov. Pa ene 10 bencinskih manifestcij wrc f1 wsbk.....bologna motorshow pa eicmacin takelele zabavne zadeve.

Niker nikjer NIKJER nisem mel problemov s parkiranjem. Vedno in povsod so parkplaci ob dvoranah/stadionih/pistah primerno organizirani. Morda je blo treba 12 minut pes, ampak parkingi so bli oznaceni, in blo jih je zadost. Vedno.

Tole dezuranje mestnega redarstva je OGABNO. Narest prireditev, al pa roditeljskisestanek, in jagat na nepripravljene.....Gnusno.

Verjetno je blo lisicenje prevec gnusno tud za Zokita, in je z zrnom pameti zahteval amnestijo olisicenih. Folk ipak ceni majhne pozornosti velikih vodij.

Preiskave and stuff..... bojim se, da imajo papirologijo urejeno. Da je vse to bevskanje v napacen drev. Ciper...ciper je enakovredn del EU. Teoreticno je to tako, kot bi sodelovali z Austrijo ali Francijo.....

Kmetavz mojga kalibra ne razume kako so ljudje ala Bavcar, pa Srot, in Zoki v 15-20 letih legalno zasluzli stotine miljonov?! Verjamem, da so neverjetno sposobni, in pametni. V3ndar vseeno....stvari so pr nas zelo nesorazmerne. Bojim se da bomo vse te zgodbe c3z par let spet gledali, da bodo plod nove privatizacije drzavnega holdinga.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Bojim se da bomo vse te zgodbe c3z par let spet gledali, da bodo plod nove privatizacije drzavnega holdinga.....

Nč bat.

Tako bo in najbolje se je kar danes sprijazniti s tem kje živiš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Rebel, zate pa tvoj podpis čist drži.

Škoda ker nisi ostal tiho.

Eh,saj po "pisanju" sodeč,bi se lahko podpisal kar s prstnim odtisom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Rebel, zate pa tvoj podpis čist drži.

Škoda ker nisi ostal tiho.

upam, da si zdrav in da ne zaznavaš zvoka kar preko foruma... čist` torej ne drži, ...o tvojih dojemanjih bo vsak sam presodil.

Eh,saj po "pisanju" sodeč,bi se lahko podpisal kar s prstnim odtisom...

Kekec from Yugoslavia... znakovni podpis ti ne bi pomagal, najprej moraš postati mentalno svoboden, tako kot predhodno citirani "stric", generacije, ki se vrtijo v začaranem krogu fantazme.

Po treh desetletjih pranja možganov je težko ostati normalen. Normalnost je eskluzivni privilegij čaščene elite, ki je socializem ni kastriral.

:l_01: ajd šibajta pred magistrat podpirat najvišji nivo poslovne kulture in vestnega dela, brez odgovornosti, v imenu Cypra!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:l_01: ajd šibajta pred magistrat podpirat najvišji nivo poslovne kulture in vestnega dela, brez odgovornosti, v imenu Cypra!!

V svojem sestavku si veselo naštel izključno kvazi-levico v Sloveniji, zato človek upravičeno domneva, da imaš ideološko popačeno lečo, skozi katero se ne vidi pujsarij kvazi-desnice. Čisto za tvojo informacijo, pri skoraj celotni današnji politični eliti gre za osebke, ki so zrasli v in s prejšnjim režimom. In tudi kvazi-desničarji med politiki ter tajkuni preferirajo davčne oaze, v primerjavi z našimi bankami. O odgovornosti pa smo že tako veliko pisali...

Sam se strinjam le s tem, da bi bilo potrebno narediti veliko čistilno akcijo, z metlo, ki ne pozna umetnih razlik levo-desno, ker jih ni.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... najprej moraš postati mentalno svoboden ...

1 Glede NZ .. se še odločam - ampak iz dneva v dan to postaja resnejša opcija.

2 Kar pa Kekytu očitaš, je pa podlo in grdo.

Veš v čem je razlika med vama?

On bo vedno lahko mentalno svoboden TI pa nikoli,

ker pri tebi ni česa osvobajati.

No, toliko o tem - da se ve!

... Sam se strinjam le s tem, da bi bilo potrebno narediti veliko čistilno akcijo, z metlo, ki ne pozna umetnih razlik levo-desno, ker jih ni.

Seveda ... metla ni problem.

Problem je nekdo, ki pometa.

Torej metlo drži v rokah.

In tega v Butalah enostavno NI.

Poleg tega je že veliiiiko napisanega na temo: "treba bi bilo".

Te "bi"-je poslušamo vsak dan v parlamentu v nedogled in jih vsi poznamo.

Vsi vemo kaj BI bilo treba ..

pa kljub temu ne naredi nihče nič konkretnega in tudi ne bo nihče nič konkretnega naredil.

Toega dejstva se pa Puklasti Čefur še kako zaveda.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Po treh desetletjih pranja možganov je težko ostati normalen. Normalnost je eskluzivni privilegij čaščene elite, ki je socializem ni kastriral.

ajme, če že prepisuješ stavke izpod kolumne Steinbucha, vsaj navedi vir, da ne bo kdo še mislil, da je to zraslo na tvojem zelniku.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se strinjam le s tem, da bi bilo potrebno narediti veliko čistilno akcijo, z metlo, ki ne pozna umetnih razlik levo-desno, ker jih ni.

Kot je že vsem jasno, da največji sovražnik svobode je zadovoljen suženj! Se bi v nadaljevanju vprašal: kateri suženj bi imel to "metlo" v roki!?

:klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!