Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Zvezda Danica in Zoki Internazionale bosta skupaj plesala v drugem krogu ! :kva2:

Sicer trenutno ne vem kako kaže vendar v to dvomim

Verjetno bo prej Jazbinšek dobil kot ona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in na mestnem nivoju reševat državne

samo to sem hotel povedat

IN: Danica je sama poskrbela zase

s tem se pa strinjam :OK: .)

Jaz pa stavim nekako na Arharja in Jankoviča v drugem krogu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer trenutno ne vem kako kaže vendar v to dvomim

Verjetno bo prej Jazbinšek dobil kot ona.

na koncu poči bič od sado mazo danice ! :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo jankovič postal župan ljubljane, se bo lahko na veliko zahvalil g. dimitriju kovačiču, on mu je očitno skriti adut

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jankovic je prisel v ljubljansko diskoteku FAN FACTORY... in ko je dy rekel naj dvignejo roke kdo je da je jankovic zupan se je diskoteka kar stresla saj so vsi zaceli skakati in se dreti .... :) JANKOVIC ZA ZUPANA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... kopija zaključka ...........

Veliki, zateženi, režimski in pokroviteljski mediji z vami v resnici manipulirajo, da bi si prigrebli višjo branost in gledanost in za nameček dosegli tudi kakšen politični cilj. To je pa sploh zaželena sinergija. Njim ne gre za to, da bi se vi laže odločili. Gre jim za to, da bi vas zazibali v otopel občutek političnega smisla, ki so ga vzpostavili sami, in družbenega reda, ki ga vzdržujejo sami. Oni lahko ekonomsko in socialno funkcionirajo samo tako, da vi na to pristajate, vi sami pa na to pristajate nevede oziroma samo tako, da tega sploh ne pogruntate. Kandidati in stranke, o katerih se medijem ne zdi vredno poročati — ergo primerno zanje voliti! —, zato ne morejo volilcem povedati skoraj nič. Če imajo malo slabe vesti, potem pošljejo na predvolilno prireditev fotografa ali kamermana, nekdo drug — ki ga tam morda sploh ni bilo — pa napiše nekaj vrstic ali za pol minute teksta. To je ta uravnoteženost, o kateri govoričijo.

Mediji volijo namesto vas. Ko boste 22. oktobra stopili v kabino, da bi obkrožili svojega kandidata in listo, bo za vašo svobodno odločitev že prepozno. Padla je takrat, ko ste se odločili, da boste konzumirali Pop TV, Televizijo Slovenija, Delo in Večer.

..........................................................

.. če bi le ys znal takole "odštekati" svojo koleričnost in tako lepo napisati.

BTW:

edino, kar ne poznam je "Bar" - verjetno ena od oddaj - o čem pa govori?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja le ena malenkost je, ki jo mogoče kdo ne ve (pač ni reden obiskovalec bloga MC) mene pa vedno zanima še vse kar je zadaj (pa čeprav se recimo v tem pimeru čist strinjam z njim in to ne igra vloge) je da je on javno podprl Luka Novaka-...in spet če gdo ne ve :wacko: (ker je pač tak kot piše v tejli Crnkovičevi kolumni) tudi kandidat za Lj župana.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem se pa strinjam :OK: .)

Jaz pa stavim nekako na Arharja in Jankoviča v drugem krogu.....

Ti :grrr več nimaš kaj stavit na Arharja in Jankoviča. Sedaj ko te je Pero pripeljal na svoji Fazerki na Štajersko, lahko staviš :grim na MB kandidate za župana. Ti ti bodo sedaj krojili usodo. :whistle:

IPB Slika

te na sredini so baje prave ! :P

Pošljite eno, dve ali tri od teh kandidatk, še v MB... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričan sem da je ovca tudi tisti ki verjame (ne trdi) da je Dnevnik nepristranski in nevelik medij.

Isto lahko nalepimo radiu ognjišče ! :P

Crnkovič ki glumi velikega maga destrukcije mu celotna zadeva gre odlično od rok ! A se je vseeno narisal na kandidatno listo ! Že iz kakega posebnega razloga ! :devil:

Ja seveda nam je moral ON povedat kateri so režimski mediji in dal med vrsticami vedeti obkrožite mene in Novaka ! :P

Komaj čakam "njegov" dnevni ali tedenski časopis ali karkoli pač že bo, če bo, ko bo !?! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crnkovič ki glumi velikega maga destrukcije mu celotna zadeva gre odlično od rok ! A se je vseeno narisal na kandidatno listo ! Že iz kakega posebnega razloga ! :devil:

Ja seveda nam je moral ON povedat kateri so režimski mediji in dal med vrsticami vedeti obkrožite mene in Novaka ! :P

Komaj čakam "njegov" dnevni ali tedenski časopis ali karkoli pač že bo, če bo, ko bo !?! :fredy:

mee tooo!!!!!!!! crnkovič pa verodostojen :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mee tooo!!!!!!!! crnkovič pa verodostojen :lol1:

Crni se počasi pretvarja v Požarja ... na malo bolj prefinjen način ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto lahko nalepimo radiu ognjišče ! :P

Crnkovič ki glumi velikega maga destrukcije mu celotna zadeva gre odlično od rok ! A se je vseeno narisal na kandidatno listo ! Že iz kakega posebnega razloga ! :devil:

Ja seveda nam je moral ON povedat kateri so režimski mediji in dal med vrsticami vedeti obkrožite mene in Novaka ! :P

Komaj čakam "njegov" dnevni ali tedenski časopis ali karkoli pač že bo, če bo, ko bo !?! :fredy:

Sam nisem nikoli trdil za noben medij, da je nepristranski. Ker je prakticno to nemogoče; kot človk do sebe ne more biti čist objektiven.

Tistega njegovega cajtnga pa se bomo še načakal.

Kako je ta tip svoj potencijal zafural.

Ne moreš verjamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crni se počasi pretvarja v Požarja ... na malo bolj prefinjen način ...

no ja, požar ima vsaj svoj cajtng :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričan sem da je ovca tudi tisti ki verjame (ne trdi) da je Dnevnik nepristranski in nevelik medij.

Včasih, nedolgo nazaj, se je uporabljal izraz: NEODVISNI :lol1:

Piše kolumne v Dnevnik in svojega delodajalca ne smeš ugriznit....torej dokler ne bo napisal, da je Dnevnik neodvisen in dober je vse ok...

jest recimo...jaz ne lažem...marsikdaj pa kaj izpustim oz. ne povem...največkrat iz ljubega miru namreč.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!