Skoči na vsebino

Kje so moji posti??????


Priporočene objave

... ne ...

... sem pa v nekem postu prebral predlog, da naj bi se upoštevale samo resni odgovori ... to pa pomeni, da bom imel jaz kmalu celi 137 objav ... :?

... upam pa, da ta predlog ne bo sprejet oz. da že ni bil sprejet ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, jaz sem tudi ze imel vsaj 666 postov - zaradi stevilke sem to opazil :) - pa jih imam zdaj manj, verjetno je codeine pac kaj delal ... kaj se sekiras :)

@ER: nesmisel, kdo bo pa gledal kaj je resno in kaj ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor, zacensi s tole debato :wink: :wink:

No, gleda na to, da sva z Vrtnico ze dva, sklepam da je bilo precej tega, jaz se opazil ne bi, ce ne bi ona napisala tega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno sem za izginjanje števila vajinih prispevkov kriv jaz.

Sem se spravil pregrabiti Moški peskovnik, ker so ob prenosu na novi forum izpadle vse slike iz začetnega obdobja in so postali prispevki navdušenja nad oprsji nesmiselni. Tam sta vidva kar dosti objavljala.

Novi forum ima očitno to napako, da ob izbrisu prispevka prestavi števec prispevkov nazaj.

Vsako čiščenje, vsaj z moje strani, je do nadaljnjega zaustavljeno.

Se opravičujem, ker nevednost ni orpavičilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce je pa pri novem forumu tako, da ko ti zbrisejo objavo, se ti tudi stevilo objav zmanjsa - ce nisi admin/moderator :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce je pa pri novem forumu tako, da ko ti zbrisejo objavo, se ti tudi stevilo objav zmanjsa

edino pravilno :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi forum ima očitno to napako, da ob izbrisu prispevka prestavi števec prispevkov nazaj.

A to pomeni, da imamo sanso, Iceu spravit stevilo postov na nekih razumnih 1000-2000? :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Vsako čiščenje, vsaj z moje strani, je do nadaljnjega zaustavljeno. Se opravičujem, ker nevednost ni orpavičilo.

Ah, ni panike :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, da te ne bo preveč vest pekla ...

1. mojih postov v peskovniku nisi mogel brisati, ker jih tam tudi ni bilo

2. posti so "izginjali" iz drugih topicov

3. če se mi zaradi tega zmanjša število postov na 0, se sploh ne bom sekiral

4. ti kar lepo opravljaj svoje delo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. če se mi zaradi tega zmanjša število postov na 0, se sploh ne bom sekiral

haha, da nauš pod nulo padu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbrisani posti se vam odstejejo. Pri prejšnjem forumu so ostali prišteti. In tako je tudi prav. :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbrisani posti se vam odstejejo. Pri prejšnjem forumu so ostali prišteti. In tako je tudi prav.  :lol:  :lol:  :lol:  :twisted:  :twisted:

Kar pomeni, da bodo čistači lahko določali, do kam bo prilezel posameznik? Ali pa, danes bom imel 800 postov, po temljitem čiščenju pa samo še 550? No ja, no comment!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi forum ima očitno to napako, da ob izbrisu prispevka prestavi števec prispevkov nazaj.

Vsako čiščenje, vsaj z moje strani, je do nadaljnjega zaustavljeno.

Seveda je tako, kako pa?? Če izbrišeš post, ga izbrišeš - zakaj se torej ne bi števec tvojih objav postavil nazaj, kar je edino logično???

Čiščenja pa ne ustaviti, ravno nasprotno, Brrrm, hitro dve metli v roke, toliko smeti se je nabralo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa' date=' danes bom imel 800 postov, po temljitem čiščenju pa samo še 550? No ja, no comment![/quote']

Seveda, saj ja vsi govorite kako je potrebno očistit forum smeti.

In kdo drug kot pa moderatorji lahko presoja o ustreznosti vaše objave??

S tem smo tudi rešili problem tega, da nekdo z nabijanjem prileze do legende. Ob predpostavki, da moderatorji dobro opravljajo svoje delo (čistiti morajo tudi ZA SABO!), je število objav primeren pokazatelj prispevka uporabnika na naš forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je tako, kako pa?? Če izbrišeš post, ga izbrišeš - zakaj se torej ne bi števec tvojih objav postavil nazaj, kar je edino logično???

Čiščenja pa ne ustaviti, ravno nasprotno, Brrrm, hitro dve metli v roke, toliko smeti se je nabralo...

Torej se posti v najavi dnevnih voženj in podobnih temah ne štejejo v kvoto oddanih postov, ker se jih redno briše :?: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, dragi moji. To je sprememba pravil med nogometno tekmo.

Vsaj jaz in za nekaj drugih tudi še vem, sodelujemo v tem forumu tudi zaradi špasa, ki ga vsake toliko z veseljem uganjamo. In v ta špas sodi tudi bolj ali manj razuzdano nabiranje prispevkov, oziroma zvezdic.

Tako, da lastnika, premislita, ali je kumulativno nabiranje točk previsoka cena ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, da lastnika, premislita, ali je kumulativno nabiranje točk previsoka cena ali ne.

Previsoka.

Saj pa ja ne pobrišemo vsega, nasprotno, od začetka do danes smo pobrisali celih 2000 sporočil. Proti 51.000 to ni nič!

Boste videli, da se to sploh ne bo poznalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je tako, kako pa?? Če izbrišeš post, ga izbrišeš - zakaj se torej ne bi števec tvojih objav postavil nazaj, kar je edino logično???

Čiščenja pa ne ustaviti, ravno nasprotno, Brrrm, hitro dve metli v roke, toliko smeti se je nabralo...

Torej se posti v najavi dnevnih voženj in podobnih temah ne štejejo v kvoto oddanih postov, ker se jih redno briše :?: :?

Kdo pa pravi, da jih morate brisati. Trenutni sistem omogoča skoraj neomejeno število postov (to je bil tudi eden izmed razlogov za menjavo sistema).

Ko bomo prišli do 50 milijonov postov, potem bo morda treba kaj zbrisati, do takrat pa :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa pravi, da jih morate brisati.

Pa ne zdaj moderatorjem vsega veselja vzet. Kaj bosta pa Ice in Gregs delala, če ne bo treba brisat...tongue.gifbiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, dragi moji. To je sprememba pravil med nogometno tekmo.

Vsaj jaz in za nekaj drugih tudi še vem, sodelujemo v tem forumu tudi zaradi špasa, ki ga vsake toliko z veseljem uganjamo. In v ta špas sodi tudi bolj ali manj razuzdano nabiranje prispevkov, oziroma zvezdic.

Tako, da lastnika, premislita, ali je kumulativno nabiranje točk previsoka cena ali ne.

Poglejmo malce drugače. Recimo uporabnik XY bi lahko po starem sistemu počel naslednje: Objavi novo sporočilo in ga hitro zbriše. To naredi vsak dan nekajkrat in sistem mu je vsakokrat prištel eno objavo.

Tako deluje večina forumov, razen tega prokletega zastarelega Snitza, ki smo ga bili prisiljeni uporabiti zaradi tega, ker je to edini forum, ki deluje na Wintendu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa pravi, da jih morate brisati.

Pa ne zdaj moderatorjem vsega veselja vzet. Kaj bosta pa Ice in Gregs delala, če ne bo treba brisat...tongue.gifbiggrin.gif

Ne ne... govoril sem o omenjeni temi ---> Dnevne vožnje !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!