Skoči na vsebino

Kako brisati lastne poste??????


Priporočene objave

Nikakor mi ni jasno.kako brisati lastne poste.Sem imel navado,da sem v temi ....npr.Najava dnevnih voženj......naslednji dan za seboj počistil nepotrebne poste.....in morda na ta način prihranil kakšno minutko dela našim motoratorjem.

In kaj sedaj??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v svojem postu pritisni tipko uredi/briši, označi tekst, pritisni delete in ... zadeva je rešena ...

... lahko pa še vse skupaj fiksiraš z "šuslimom" ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... upssss ... ne gre tako enostavno, kot sem mislil ...

... OK, druga možnost ... odpreš "neželjeni" post in ga pobarvaš z Edigsom ... :lol:

P.s.: ... konkreten odgovor pa ti bo moral podati Codeine ali Noise ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, moj bo zadoscal :lol:

Zraven "uredi" je tudi en lusten krizec, ce kurzor gor postavis, pise "zbrisi objavo" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... šele sedaj se mi je pvič pojavil v objavljenem postu ... prej ga 100% ni bilo ... ali so kakšne skrivnostne sile na delu??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in čudno ... pojavi se samo v zadnjem objavljenem postu ...

WTF ... ER, imas prav, samo pri zadnjem :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor imam jaz izkušenj s takšnim forumom, svojega posta ne moreš več brisati, če ga je že kdo citiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor imam jaz izkušenj s takšnim forumom, svojega posta ne moreš več brisati, če ga je že kdo citiral...

Ne more biti to, mene pri prejsnjem postu vsaj navidez nihce ni citiral, edino ce je vse zbrisal in na novo napisal ... ampak jaz ne mroem vec brisati :wink:

--

Evo ... takoj zatem sem se en post dodal, pa tegale tu nisem mogel zbrisat vec ... in nisem se citiral :wink:

--

Pomaga pa zgleda, da post najprej malo spremenis, potem pa zbrises :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem hotel zadnji Cycov post citirati, pa mi je napisalo, da lahko samo odgovarjam na teme v tem topicu ...

... neke skrivnostne sile delujejo v ozadju ... in na potek dogodkov mi definitivno nimamo vpliva ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem hotel zadnji Cycov post citirati, pa mi je napisalo, da lahko samo odgovarjam na teme v tem topicu ...

Mogoce post zaklene za citiranje ce avtor v tem casu spreminja post ... to sem jaz pocel trikrat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... možno ... ampak tvojega testa pa ni več ... pa ti si skoraj čarovnik, da si naredil tako, da je izginil ...  :lol:

Aja ti si test skusal citirat? Tisto je samo par sekund obstajalo, toliko da sem videl, ce bom se imel moznost brisanja onega posta tik pred testom ... tko da je bilo to verjetno to ... povedal ti je pac, da posta ni vec.

Ugotovitve sem pa dodajal v oni prejsnji post :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz FAQ-ja:

Kako uredim ali izbrišem svojo objavo?

Če niste administrator ali moderator, lahko na forumu urejate ali brišete le svoje objave. Svoje sporočilo lahko uredite (v omejenem času po objavi!) s klikom na ikono Uredi, ki se pojavi pri objavi. Če je kdo že odgovoril na vaše sporočilo, bo pod objavo napisano tudi kolikokrat je bila že urejena. To se ne zgodi, če vašo objavo uredi administrator ali moderator, ki pa običajno pove tudi kaj in zakaj jo je popravil. Objave, na katero je že kdo odgovoril, kot običajen uporabnik ne morete izbrisati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...možno je brisati zadnji objavljeni post...če ni bil citiran...samo potem ti število objav zmanjša za ta izbrisan post :!: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor imam jaz izkušenj s takšnim forumom, svojega posta ne moreš več brisati, če ga je že kdo citiral...

Da in tako je tudi prav, da se ve za kaj se gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor imam jaz izkušenj s takšnim forumom, svojega posta ne moreš več brisati, če ga je že kdo citiral...

Tako je ja, če nisi moderator/administrator, svoje objave ne moreš brisati, če je nanjo že kdo odgovoril ali citiral. :!:

Kar je, če razmislite vsaj za sekundo, edino pravilno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!