Skoči na vsebino

Vzdrževanje vespa letnik .91 49ccm


dr.fruc

Priporočene objave

Ciao!

Letos sem se odlocil, da koncno kupim en skuter za po Ljubljano. Rad mam retro design in ta nove vespe so okol 500k, rabljeni so pa tudi predragi. Mene samo zanima, kako je s temi starejsimi modeli? Koliko stane vzdrževanje, servisiranje? A je dost dela s tako staro Vespo al se da normalno prezivet. Kaksne izkusnje imate s tem? Sem na omejen budget, tak da si ne morem neki ful privoscit. Al mislite, da je boljs, da kupim nov Ying Ying za isto ceno, ki ma se garancijo.

Hvala za pomoč! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ciao!

Letos sem se odlocil, da koncno kupim en skuter za po Ljubljano. Rad mam retro design in ta nove vespe so okol 500k, rabljeni so pa tudi predragi. Mene samo zanima, kako je s temi starejsimi modeli? Koliko stane vzdrževanje, servisiranje? A je dost dela s tako staro Vespo al se da normalno prezivet. Kaksne izkusnje imate s tem? Sem na omejen budget, tak da si ne morem neki ful privoscit. Al mislite, da je boljs, da kupim nov Ying Ying za isto ceno, ki ma se garancijo.

Hvala za pomoč! :OK:

tema o yinyin-ug

teme o vespah

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bi pa mel se en par "neumnih" vprasanj (pac nism se nikol vozu vespe, bi jo pa zdej kupu). Kako je pri tankanju vespe (a je treba olje zraven mesat, al je to cisto posebi)? A mogoce kdo ve kako hitro priblizno gre 49ccm vespa? Kaj vec kot 50km/h (60-65km/h)? Nazadnje, a mogoce kdo pozna kakega serviserja v okolici Ptuja al MB?

Hvala! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kje ste ljubitelji Vespe? :? No jst se koncno stopil v akcijo in kupil svojo prvo vespo letni '89 49ccm. Gre ko hudic. A mogoce veste, kje je kaksen dober serviser za te vespice v Ljubljani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serviser je en na streliscu u ljubljani se preu tm rakovnik-rudnik

pol mas pa se od hale tivoli tut en servis za skutrje.(za piaggio govoril) Pel na strelisce pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serviser je en na streliscu u ljubljani se preu tm rakovnik-rudnik

pol mas pa se od hale tivoli tut en servis za skutrje.(za piaggio govoril) Pel na strelisce pa je :)

Hvala! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TiMMg - Dolenska cesta zraven strelišča (uf kokrat sm že to napisu :D )

PVG centr (Piaggio Vespa Gilera) v Šiški celovška cesta nasproti tivolija ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti priporocam da gres na TimmIng(strelisce) sam zakaj bi pa ze zdej rabu servis??? :?

Sej ne rabim servis takoj. sam rad bi vedu, kam ga lahko peljem, ce bo treba. Edino kaj moram naredit, je kupit baterijo za elektronski vzig in mal pogledat zice za sprednjo luc, ker se mi dolga vkljuci normalna pa ne. Drugo pa vse stima. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...
Zdej bi pa mel se en par "neumnih" vprasanj (pac nism se nikol vozu vespe, bi jo pa zdej kupu). Kako je pri tankanju vespe (a je treba olje zraven mesat, al je to cisto posebi)? A mogoce kdo ve kako hitro priblizno gre 49ccm vespa? Kaj vec kot 50km/h (60-65km/h)? Nazadnje, a mogoce kdo pozna kakega serviserja v okolici Ptuja al MB?

Hvala! :D

Sj vem da je že dolg od tvojga posta, pa vseen:

Mislim, da tvoj letnik še ni mel mešalca olja, tak da ga moreš dolivat kr k bencinu. Mešnca bi ti mogla pisat kr zraven pokrovčka od kesla. Js mam na svolji 2%, kar pomen, na 10l greta 2 dc olja ... ni pa blema, če daš mal več. Ziher je ziher B)

Mislim, da gre 50 ccm tam nekje, če ne celo več. Moj sosedma sicer mal mlajšo, ampak gre nekje 70.

Kar se servisa tiče pa je uradni zastopnik PVGd.o.o., poglej si na strani.

Lp :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!