Skoči na vsebino

Nujno rabim šolski spis !


Janezek

Priporočene objave

Poglej na http://www.dijaki.info če boš kaj našel ...

Pa dej nehi. Če je tak imbo, da ne zna niti spisa napisat, niti ga sam zvlečt z neta, mu pa res ni pomoči in taki naj nikdar ne maturirajo :ninja:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domišljiski spis...to je najenostavnejši način kako spis napisati...boj se ko ti bo profesorica dala vodeno interpretacijo za napisat,...takrat začni jamrat :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh ja kje so ti časi :D

jst sm mou pa prou rd slouenščino :yes:

Takoj bi se vrnu enih 10-15let nazaj pa spise pisow :OK: , to so bla leta...................... :cry: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je ati še v osnovni šoli svetoval, da naj obvladam eno temo (on je že od malega zagrižen ribič in je, če se je le dalo, pisal o tem :) ), ki jo lahko v vsakem primeru v vsak spis (tud esej) nakracam. Recimo: če je naslov spisa Moja družina, ti pa si ekspert v ribičiji, lahk začneš: Sem iz velike družine. Naša velika družina ima veliko hobijev. Moj hobi je ribolov... Sledi jedro z opisi ribiških družin, vab, natančnimi opisi muharjenja in ostalimi dolgoveznimi kvantami... :P :lol: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pozabla je :D

Jz se pa sekeram tle :(

Vidm, da ste eni polni nostalgije :) jz pa že štejem dni do počitnc O:-)

nism hotu na dijaski.net, ker je že polovica sošolcev to naši profesorci copy pastala :fredy:

pa ne bi rad mel drugi (tretji) šolski dan že garantiranga popravca :rolleyes:

Tist "bodoči motor" bi pa mogel bit že pred 2 leti, pa sem se potem premislil, ko sem videl na tržaški motorista, ki zaradi gledanja v števec ni videl rdeče luči in zbil staro gospo, ker je zgubil motor z nadzora, ki se ni mogla umakniti, jaz pa stal tam zraven in gledal žensko umreti na kraju nesreče, motorist pa brez praske... In sem si rekel NE motorja, da ne bom koga tako ubil, po svoji lastni napaki.

Letos pa ves vesel, da bom dopolnil 16 let, in šel delat izpit za 125 ccm, kljub temu prepričanju da ne bom imel motorja motorja, pa so mi dan pred vpisom v avtošolo starši zamorili da sem še premlad za motor. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA, zagoru. :blink:

Neka aprilia pomoje 250 rs.

Nevem, kdo je in ali je na motosvetu... samo omenil sem kot doživljaj.

Popravljeno . Popravil Janezek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno da je bil to maxi, ampak njemu je mamca izza avta skočila pred moped...

Ja BAJE je šla čez rdečo :yes:

DA, zagoru. :blink:

Neka aprilia pomoje 250 rs.

Nevem, kdo je in ali je na motosvetu... samo omenil sem kot doživljaj.

A si vidu nesrečo v živo. K če si jo povej mal več o njej. Če pa je nisi videl v živo, pa ne podajaj napačnih informacij. Kdo je bil zdej po tvoje kriv?

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od omenjenega semaforja pri katerem je zbil žensko, sem bil oddaljen približno 20 m.

Se pravi, v živo sem videl. Domov sem šel s prijateljem, ko sem slišal zvok športnega motorja in sem se seveda obrnil, da bi videl za kakšen motor gre, saj sem, kot sem že omenil, bil navdušen nad motorji. .)

Nesreča:

Semafor za avtomobile RDEČ, pešci na prehodu, a so se vsi, razen stare mame(ki se ni mogla hitro umakniti) umaknili stran, ker so videli, da je motoristu motor ušel z nadzora. (noro je bremzal, motor mu je zanašalo levo desno)

Nevem a se temu reče tanker baje, podobno je izgledalo kot vrže kdaj pa kdaj motoriste na moto GP, ko jih mede levo desno potem jih pa motor vrže dol, samo da tukaj ga je trk z žensko vrgel dol z motorja in je drsel z motorjem dalje naprej.

NA SREČO NASPROTI NISO VOZILI AVTOMOBILI, a par sekund kasneje se je motor vžgal in mimo si pripeljali avtomobili, po levem pasu mimo mgorečega motorja, ki je ležal na desnem pasu.

Žensko je odbilo iz sredine ceste do pločnika (čez dva pasova).

Prvi so na kraj prizorišča prišli policaji, nato gasilci, na koncu šele rešilci. :angry: :angry:

PO MOJEM je bil kriv motorist. O tem sem sto procentno prepričan, nihče me ne more prepričati, ker sem stal zraven in nihče ne ve bolje.

Motorist je bil nepozoren, gledal je nekam v števce in ni videl rdeče luči. Pešci so bili že na cestišču ko je začel zavirati.

Lahko bi rekli, da zaradi tega, ker je gledal v števec jaz nimam motorja :ninja:

Popravljeno . Popravil Janezek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej Thundercat.

Človeka je zanimalo, da povem podrobneje kar sem videl, in me vprašal kdo mislim, da je kriv.

Povedal sem kar me je vprašal, to je to.

Ne obtožujem nikogar, samo mislim, da sem edini tu ki je to videl v živo, in tudi ko sem tam mimo hodil, je bilo malo pešcev. Prišli so kasneje. Mi je pa žal, da ne obvladam prve pomoči saj bi bil prvi, ki bi lahko pomagal ženski.

Me pa jezi, ker zelo posredno jaz nimam motorja ker je t.i. "maximus"? gledal na števec in ni videl peške, jaz pa sem se zaradi tega dogodka odločil, da ne bom imel motorja.

To je zadnje kar bom rekel na to temo, saj nočem odpirati starih ran. Ko sem omenil to sprva nisem niti vedel, da je ta motorist član motosveta.

Lahko zakleneto to temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa jezi, ker zelo posredno jaz nimam motorja ker je t.i. "maximus"? gledal na števec in ni videl peške, jaz pa sem se zaradi tega dogodka odločil, da ne bom imel motorja.

A zaradi tega ne boš mew motorja :BUA: , pa res nimaš nč zaupanja vase al kaj, dej spravi se h sebi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecno je, da MaXXXimum trdi nekaj povsem drugega.

Ja sej zato sem ga prosil, naj pove, ka je videl tistega dne. Komu verjet. Res je tudi, da sem tudi sam že padel, tudi brez trka (se pravi brez trka, kateri bi malček zabremzal motor) pa motor ni nikoli oddrsel tako daleč :hmm:

Samo verjetno itaq ne govorita o enakem dogotku, saj mamca v Maximumovem primeru ni umrla na kraju nesreče.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lojzi jz tebe nč ne razumem :blink:

Kot sm videl slike je bila to ta nesreča o kateri oba govoriva. :blink:

Slišal sem po poročilih, da je umrla na kraju nesreče IN, videl sem, da se ženska ni premikala, da so reševalci zaradi meni neznanega razloga nehali z eno ročno pumpo pihati zrak ženski, in da so jo nepremično razmeroma počasi naložili v rešilca in odpeljali brez siren z normalno hitrostjo stran.

Kri je bila pa povsod. Butnlo jo je pa tako daleč, da bi mlad človek komaj preživel, ne pa 70-letnica.

Res nevem, kako da je motor tako daleč oddrsel, samo je bilo gotovo 30m od trka. (je že moral prehitro vozit).

Dosti o tem <_<

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A zaradi tega ne boš mew motorja trance_39_thumbdown.gif , pa res nimaš nč zaupanja vase al kaj, dej spravi se h sebi!!!

Jah sej sm reku da bi šu zdj delat izpit sam mi doma še ne pustijo... sej k bom 18 bom pa naredu pol pa čimbl pametno na cesto :OK:

V nedeljo grem pa na Maksijeve delavnice gledat Tomosa :) :photo:

Lp, janezek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janezek, si še mlad, navadi se brat....

to je bilo napisano kmalu po nesreči...torej ni umrla, vsaj na mestu ne

Danes imaš opis nesreče v dnevniku......potrjuje tvoje navedbe.

BTW.....baje je peška v kritičnem stanju.

Hvala bogu za tvojega angela varuha!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kar je bilo tam napisano pa velja kot pribito?

Ne me prepričevat o nečem kar si bral. Jaz sem pa zraven stal.

Samo tole mi povej: kako da so nepremično 70-letnico odpeljali počasi z rešilcem in nehali z oživljanjem, ki so ga prej izvajali?

Moral bi zraven stati in videt kako je usekal ko je trčil vanjo.

Kaj so po poročilih brali in kaj je nekdo slišal o neki peški ki jo je nekdo zbil so pa flancati.

Ja men setud zdi da sm slišu da se world trade center sploh ni porušu. men se zdi, da je zajček dolgouhec včeraj spal pod mojo omaro.

Danes maš opis, da bo paris hilton pokopala svojo kozo poleg whitney houstonovega groba. pa še res je. :grim

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kar je bilo tam napisano pa velja kot pribito?

poslušaj, ne pribijaj svoje, ker nimaš pojma...v dnevniku Večer je pisalo, da ženska ni umrla na kraju nesreče...in to kar ti praviš je lahko le plod domišljije...če pa misliš, da si ti kompetenten za ugotavljanje časa smrti, ob gledanju poškodovane osebe na 50 metrov, potem se javi na policijo/medicino, potrebujejo take....sploh 15 letnike....

dovolj o tem, držite se teme....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!