Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

Ja res je da se na napakah učimo sam ta napaka me je stala 40,000 sit. :cry:

Od takrat naprej varovalk ne devam ueč na tak način notr.Ampak zarotiram pa je to to. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kup mhr replico.

Zakaj.Je Aluminjasta bolša kvalieta bol se zvrti bol gre pa še večje kanale ma ko polini korsa :OK: (se mi zdi) :hmm: .Polini korsa je pa gus. :doze: Edina prednost gusa je to da se ga da na nadmero zbrusit.Drugo je pa use u kurcu.(jst ga nebi nikol kupu)Vedno sm kupu alu pa bom tut nasledn cilinder alu kupu. :P

Alu is the best. :OK:

Aja pa alu cilindri bol toploto oddajajo pa prej se na delavno temp.zagrejejo(kar pomeni da ga lahka prej začneš terat) :OK:

Popravljeno . Popravil nitro freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozanimaj se pri scooterkitu tam se mi zdi da se da zdej kej cenej dobit.

Al pa bonzy-ja kontaktiraj on prodaja repliko pa še ful fajn je ohranjena.

Popravljeno . Popravil nitro freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kaj zaj debata mrknila a? a bi radi vidli moj porajsan bat? tisto ko sem pravo pred 3 mesci da je ribal hehe. zaj sem koncno vse skup dobo nazaj in kolko sem se iz mbja pelal domov je blo vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj! :P

Kakšna je v praksi razlika med 9KM in 13KM kiti (polini), če je že kdo mev oba, nej kej več pove! Ker trenutno mam 9KM in mi je premal, pa se odločam za nakup 13KM. PA kakšne so cene (donacco, strelišče... )

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj!  :P

Kakšna je v praksi razlika med 9KM in 13KM kiti (polini), če je že kdo mev oba, nej kej več pove! Ker trenutno mam 9KM in mi je premal, pa se odločam za nakup 13KM. PA kakšne so cene (donacco, strelišče... )

LP  :yea1:

Kaksne so razli ? Ufff velike velike!!!! 4-5 KM se zelo pozna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je premal dej aluminija gor pa bo.

Npr. Malossi MHR,če ti bo pa še to premal pol pa kr Team2 gor pa bo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj!  :P

Kakšna je v praksi razlika med 9KM in 13KM kiti (polini), če je že kdo mev oba, nej kej več pove! Ker trenutno mam 9KM in mi je premal, pa se odločam za nakup 13KM. PA kakšne so cene (donacco, strelišče... )

LP  :yea1:

Aja če smo že pri kitih če boš starega prodajal me kontaktiraj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naprimer če dam mhr replico na aeroxa je treba gred takoj menjat al bo kak čas zdržala?

To lahka kr pozabiš da bo zdržala sploh pa nevem če se da MHR replica dobit z 10 sornikom.Gred moreš obvezno menjat kr čene ti jo bo raznesl.

Nebi reku če bi mel piaggio motor al pa peugeot al pa morini to bi še kr nekak zdržal kr majo 12 sornik.Ti maš pa minareli ti pa tist 10 sornik u šusu razf**a.

Gred novo 12 sornik not pa Malossi MHR replico pol pa gasa.nima ti kej bit. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je premal dej aluminija gor pa bo.

Npr. Malossi MHR,če ti bo pa še to premal pol pa kr Team2 gor pa bo. :OK:

Kakšna je pa razlika med alu in železnim kitom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naprimer če dam mhr replico na aeroxa je treba gred takoj menjat al bo kak čas zdržala?

meni že na replici drži 2,5k kilometrov zaj jo bom pa raje menjal :afro1: :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšne so še razlike, baje se ALU manj segreva. Sj brust ga nimam namena dt, sam bi rd da čim bol leti, pa čim dlje zdrži! :rolleyes:

Pa še neki bi vprašu mal offtopic:

K sm dav not šortno sklopko polini 2G gre za 5-10km/h slabš, ampak so pospeški mal bolši. A je to normalno? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašej to v oni temi o sklopkah..sej so ti dali že link v oni temi ko si jo odprl...

dalje o kitih..

alu se manj segreva ja, ker boljše oddaja toploto

pa leti tud bolj kot gus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!