Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

Razliko boš kr čutu na pospeških, na končni se bo pa bol mal poznal, glede na to, da imaš najbrš vse drugo original, kar pomeni največ 95km/h - realnih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pa sej obrati se ne spremenijo velik, sam prostornina, se pravi z istimi obrati vecja moc.. :fredy: brez menjave prenosov bo pa slo okrog 100 ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo jaz sem z polini70 alu dobo 4000 rpm pa 30km/h na končni seveda na rski

orginal bat pa se mi ni prej zvertel tak kot bi se mogo max do 9000rpm prej mi je šla 85 zdaj pa gre 115

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po aprilijinem vsemogočnem števcu seveda  :)

alo pa to pravih 115km/h izmerjeno z fotrovim avtom tam pa misim da števec ne laže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da tut avto nima točnega števca.ziher ma za 5 km/h odstopanja kr ma radar tut odstopanje cca 2 do3 km/h.

Tak da ziher ni čist točno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

110 realno naprimer gre:) kar je cisto mozno, saj ma rs-ka proti skuteru itak ze v orginalu daljse prenose, pa vecja in ozja kolesa pa tak naprej...

Skuterji pa grejo z novim kitom en misji falus vec:) prenosi so cisto neprimerni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ma ALU kit zdaj ce je EVO verjamem drugace pa tezko .)

nima evoja ker obstaja samo en polini alu kit za rsko, ki ima 10,5KM (tak piše tam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil domov malossi navadni gus kit!Pa sem malo odprl škatlo pa pogedo kaj je vse not pa vidim da ni batnih obročkov zraven!Kaj je to normalno da se poleg kita ne dobi batnih obročkov?

pa če kdo ve kje v mb se dobijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa si preprican da mogoce niso na batu al pa kje zraven?? :eek:

Ne vse sem pogledal pa jih ni! bom poslikal jutri kaj sem vse dobo tesnil pa to je polno batnih pa nikjer!

Klko stanejo novi batni obročki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Batni obrocki so ponavadi not v cilindru....Poglej se 1x ker morjo bit zraven 100% Ce ne pa poslji nazaj kit tja kjer si ga kupil.

Drugace pa dobis batne na Apriliji v MB cena 2-3k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Batni obrocki so ponavadi not v cilindru....Poglej se 1x ker morjo bit zraven 100% Ce ne pa poslji nazaj kit tja kjer si ga kupil.

Drugace pa dobis batne na Apriliji v MB cena 2-3k

Ne res jih ni nikjer sem vse pogledal!V cilindru ni blo nič v batu pa je neka kajla!

Bom pač šol kupit na aprilio!

hvala roba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq...samo enim se mudi in hocejo na vso silo takoj vse not met...

Eh se se mi nea nikam mudi mam cajt do začetka sezone!Saj bom vido zaj mogoče pa bom res reklamiral!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kako vi ko menjavate celinder.

in potem das gor celinder pa noter bat, kk pa bat zapres z tisto sponko ko drzi pušo. s cim devate tisto sponko noter. js sm do zdej 3 vrste ttih sponk opazu. ena ko ma na obeh koncih zavito tk da lepo z klesci primes, pa tako ko ma samo na eni strani pa taka ko tega sploh nima (za tto me se posebej zanima). js se vedn jebem z šravfncigerjem pa to... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja trije modeli varovalk so.Dve uhici,ena uhica pa dobena(najbol varna). Das pa to not z spic cangami oz. klescami na spic.Z izvijacem ne delaj tega,ker ti takoj lahko spodrsne kaj pa takoj nardis bat v ris pa se dolgo devas not...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z prsti tudi gre ce si lepo nastavis in se malo potrudis pa potisnes fajn pa skoci not,tak vsaj jas delam,da ne spodrsne s sraufncigerom ali pa z spiccangami :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!