Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

Šplinto se z špiccangami prime za eno nogico če ma eno če ma pa dve pa useen sam za eno.Nato daš en konc v utor pol pa sam zarotiraš pa not potisneš pa je šplinta not.(Nikakor pa šplinte ne primeš za obe nogici pa jo stisneš pa not daš)

Ker v tem primeru jo pretegneš in skupaj stisneš in je 80% možno da ti jo vn vrže al pa zlomi.(vem z svojih izkušn)Aja pa še to ko daš šplinto not morata ona dva al en kavel vledat proti kapi cilindra.Zato ker če jo narobe obrnemo jo lahka vn vrše kr jo lahka skup stisne.(pri velikih RPM).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z prsti tudi gre ce si lepo nastavis in se malo potrudis pa potisnes fajn pa skoci not,tak vsaj jas delam,da ne spodrsne s sraufncigerom ali pa z spiccangami :hmm:

kak te ti tam prst not spravis? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej js sm tud z špiccangami to dau noter.

a se kje posebej kupijo tte šplinte? :closedeyes:

mam vse take mal zjebane in mi niso vsec.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šplinte se dobijo v univerzumu al pa pr kakem pooblaščenem prodajalcu motojev.

Npr.v celju Božič na mariborski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak te ti tam prst not spravis?  :lol:

Pa saj ne rivaš prstov not :slap: en konec lepo not nastaviš na drugem koncu pa samo z prstom porineš not da zaskoči,pol pa z nečim malo popraviš da je lepo na mestu in je to to :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nitro k si glih omenu Božiča, njega se glede šplintn izogibite, men jo je namreč pretegnu, posledica, čist sesul Airsala+komplet lagre od blajerce. tak da za te posege vam ga glih ne priporočam, pa tut načakal se bote pr njemu kr skos neki muti pa te nateguje, pol mu pa zagroziš d mu boš delawnco zažgau pol pa kr zrihta :afro1: tk da js mam z njim slabe izkušnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od gusa priporočam DR evo in Top performance due plus 2004 ( gus z 17 hp ) cena je pa majn kot corsa in replica mislim da je to th best buy.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gus 17 HP :eek:

mah iz svojega polini gusa z 8 HP lahko dam brusit kanale, pravi izpuh, ferg pa bom mel kakih 15 HP al ne? ^^ :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gus 17 HP  :eek:

mah iz svojega polini gusa z 8 HP lahko dam brusit kanale, pravi izpuh, ferg pa bom mel kakih 15 HP al ne? ^^  :hmm:

Vrjetno daleč od tega... Če boš imel 11-12 hp z optimalnimi nastavitvami si lahko srečn :) .. Pa še to je mal preveč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetno daleč od tega... Če boš imel 11-12 hp z optimalnimi nastavitvami si lahko srečn :) .. Pa še to je mal preveč?

a slučajno ne vete da ma due plus 8 pretočnih kanalov.(no useh kanalov v cilindru je 8)zato je pa možno da ma 17 Hp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetno daleč od tega... Če boš imel 11-12 hp z optimalnimi nastavitvami si lahko srečn :) .. Pa še to je mal preveč?

itaq da je mozno, ker je corsa polinijeva narejena cist na osnovi tega 8hp gus kita, tko da ce ga mal pobrusš na nadmero pa naredis en porting bos dobu ja 17hp, samo pol bos mogu menjat prenose, drug auspuh, variomat, glavno gred, večji fergater (nad 19mm) pol bo zih še ksna sklopka, in še in še ;) + da ti kit ne bo prou več velik zdržou ;)

raj kupi tale DRjou kit, uporabnik roost ga prodaja, sicer ma narejen tut porting kanalou, tko da bo to pomoje useen premočn kit, če ne mislš dat dnar se za druge dele za zamenat ... drgac ti pa priporočam malossi mhr replico ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malossi 70ccm Sport 8-9HP

Malossi 70ccm Sport (DiTech) 8-10HP

Malossi 70ccm MHR Replica 11-14HP

Malossi Hyper Racing (MHR) 17-22HP

Malossi MHR Team (Ni podatka o HP)

Hebo Alu Racing 10-12HP

Hebo Hi-Race 15-17HP (AC)

Hebo Manston Replica 11-13HP

Hebo Manston Racing 19-23HP

Polini 70ccm Sport 8-10HP

Polini 70ccm Corsa 11-13HP

Polini 70ccm Alu 10-12HP

Polni 70ccm Evolution 17-21HP

Italkit Alu 50ccm 9-12HP

Italkit Alu 70ccm 10-13HP

Italkit Alu 70ccm ECO 10-12HP

Italkit Bi-Metall 13-16HP

50ccm D.R 6-7HP

70ccm D.R Evo 7-9HP

Top Preformances 50ccm Trophy 6-8HP

Top Preformances 70ccm Trophy 8-10HP

Top Preformances 70ccm Racing 11-14HP

Top Preformances 70ccm Due Plus 13-16HP

Top Preformances 70ccm Due Plus 2004 (Deljena Glava) 14-17HP

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem zaj kupo malossi gus kit pa sem dobo neke karbonske lamele polek(vsaj mislim da so)! Kaj jih lahko menjam? Kaj je sploh funkcija teh lamel in če se kaj pozna (odzivnost, pospeški, končna? :wacko: ) Klko približno je dela da se to zamenja pa če je še kaj druga mi napište!

sorry za :topic: samo da nebom brezveze kake nove teme odpiral!

(mam pa aeroxa, zx-a,gus70,primarne prenose,+15fedro)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem zaj kupo malossi gus kit pa sem dobo neke karbonske lamele polek(vsaj mislim da so)! Kaj jih lahko menjam? Kaj je sploh funkcija teh lamel in če se kaj  pozna (odzivnost, pospeški, končna?  :wacko:  ) Klko približno je dela da se to zamenja pa če je še kaj druga mi napište!

sorry za  :topic:  samo da nebom brezveze kake nove teme odpiral!

(mam pa aeroxa, zx-a,gus70,primarne prenose,+15fedro)

Karobnse so ja...Lahko menjas.Kolk cas tolk kolk si hiter :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pozna sam bol mal.

Npr.pri odzivnosti drugje pa zelo malo.

Te karbonske lamelce so zato zraven kita,da če se ti zlomi lamela pa not pade ne zariba motor.

Če pa se ti navadna zlomi ti pa motor zariba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nahajajo se na lamelnem vantilu (vzames dol sesalno koleno in je not ta ventil) menjas lahko na 12 tudi ja :) dela pa je za 20min al pa manj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nahajajo se na lamelnem vantilu (vzames dol sesalno koleno in je not ta ventil) menjas lahko na 12 tudi ja :) dela pa je za 20min al pa manj

hvala, bom pa še te lamele menjal .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima ! Zdaj sem kupo malossi gus kit zdaj mam pa en problem! Nevem al naj menjam zobnike ali varjator?! Končna hitrost mi ni tlko važna zadost mi je že enih realnih 95kmh! Rad bi mel vredi pospeške do te hitrosti!torej kaj naj menjam varjator(speedcontrol) al prenose(primarni)?

Aja tisti ko mate aeroxe. Kolko se vam je na končni pa na pospeškah poznalo ko ste menjali kit?(ker se bojim da bo isto :angry: kot z 50 pa da končna nebo nix večja)

hvala za odgovore pa sorry za :topic: ker nebom brezveze kake teme odpiral!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tecen si z temi zobniki in variatorjem res tecen!Na vsakem forumu ista vprasanja :angry2: Kupi si Evo oz. Teama pa bos mel pospesek.Tema je pa Kit 70 in ne variator oz. zobniki in se prosim drzite teme!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima ! Zdaj sem kupo malossi gus kit zdaj mam pa en problem! Nevem al naj menjam zobnike ali varjator?! Končna hitrost mi ni tlko važna zadost mi je že enih realnih 95kmh! Rad bi mel vredi pospeške do te hitrosti!torej kaj naj menjam varjator(speedcontrol) al prenose(primarni)?

Aja tisti ko mate aeroxe. Kolko se vam je na končni pa na pospeškah poznalo ko ste menjali kit?(ker se bojim da bo isto mad.gif kot z 50 pa da končna nebo nix večja)

menjaj oboje pa boš vijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je sploh funkcija teh lamel in če se kaj  pozna (odzivnost, pospeški, končna?

Naj bi se poznalo na odzivnosti samo nebos nic opazo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!