Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

eno mal čudno vprašanje... a je kdo vgradil 70kit notr u yamaho bws pa če lohk pove kok mu kej potegne.. mene je prejš lastnik očitno mal nategnu k je reku d je polini 70notr kr ta yamaha ne gre dost bl kt original (85) pa pospeški NE trgajo pa ma useen 19frgazr pa auspuh športn :whistle:

kok bi mogla iz 70 kitom it?

če bo kdo odgovoril prav :afro1: če ne bom pa kapo dol uzev pa premer zmeru :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno mal čudno vprašanje... a je kdo vgradil 70kit notr u yamaho bws pa če lohk pove kok mu kej potegne.. mene je prejš lastnik očitno mal nategnu k je reku d je polini 70notr kr ta yamaha ne gre dost bl kt original (85) pa pospeški NE trgajo pa ma useen 19frgazr pa auspuh športn :whistle: 

kok bi mogla iz 70 kitom it?

če bo kdo odgovoril prav :afro1:  če ne bom pa kapo dol uzev pa premer zmeru :fredy:

Začni reševat problem s tem, da preprosto poglej če je cilinder orginal ali polini (piše na robu cilindra, tam ko se dotika bloka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam neki zanima.

A je to kej narobe če ti mal trokira motor.

Zdej sm, kupu MHR team izpuh.Kit mam pa Hebo manston Repliko,pa 19 fergi.

Mal mi trokira sam vleče pa nenormalo. :kva2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam neki zanima.

A je to kej narobe če ti mal trokira motor.

Zdej sm, kupu MHR team izpuh.Kit mam pa Hebo manston Repliko,pa 19 fergi.

Mal mi trokira sam vleče pa nenormalo. :kva2:  :D

Izpuh narejen za kit MHR Team das na Manston Replico z 13hp :whistle: Men tud trokira do 60 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba neki mi povej.

Kulk bom lahka naredu z tem batom km.Pa kdaj ga naj menjam.

A mislš da bi blo treba kej kanle spremenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj priporočate, da bi namontiral na SF2 , v mislih imam 70 kit ,nekaj srednjega, da mi ne bi vsega polomilo, pa da bi kolikor toliko šlo. B)

Kakšnega alu.

Prosim za nasvete!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začel sem razmišljat,da bi kupo 70cc celinder(gus)!

Pa bi mi lahko kdo malo povedal kero firmo,kolko to stane,pa če res tak dolgo drži kot eni pravijo?

:?

lp

Popravljeno . Popravil ticmantl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj priporočate, da bi namontiral na SF2 , v mislih imam 70 kit ,nekaj srednjega, da mi ne bi vsega polomilo, pa da bi kolikor toliko šlo. B)

Kakšnega alu.

Prosim za nasvete!! :hmm:

najbolj bi se splačalo Polini 70ccm gus (ga imam tut sam v mislih) :OK:

je vzdržljiv kot originalni in drži brez težav 20'000 km

Moč iz 3'5 KM na 7'8 KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malossi is the best.

a mi lahko utemeljis zakaj je the best? si mogoce testiral vec kitov enakega razreda na enem motorju da si tako preprican? je bil motor na dyno-testu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko utemeljis zakaj je the best? si mogoce testiral vec kitov enakega razreda na enem motorju da si tako preprican? je bil motor na dyno-testu?

Ni biu na dyno-testu,bo pa kr kmal.

Zakaj je the best.

Zato ker ma zlo uzdržlive dele.

Nism probu več vrst kitov vem pa kak delajo tidti kiti ki jih majo moji kolegi.

Drgač mam pa jst use kar mam predelano Malossi razen cilindra.(zakaj)zato ker sm dobu cilinder za 24k glanc nov.Hebo manston repliko.Drgač bi dau pa notr Malossi MHR cilinder.

Si zdej zadovoln. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni biu na dyno-testu,bo pa kr kmal.

Zakaj je the best.

Zato ker ma zlo uzdržlive dele.

Nism probu več vrst kitov vem pa kak delajo tidti kiti ki jih majo moji kolegi.

Drgač mam pa jst use kar mam predelano Malossi razen cilindra.(zakaj)zato ker sm dobu cilinder za 24k glanc nov.Hebo manston repliko.Drgač bi dau pa notr Malossi MHR cilinder.

Si zdej zadovoln. :004

no, osebno sem mnenja da dokler ne probas vseh kitov ne mors trdit kaj je najboljse, tko da se kr najezim ko nekdo rece da je malossi NAJBOLJSI... ta teza drzi zaradi tega ker ima vecina ljudi malossijeve kite, obstaja pa tudi veliko ostalih nazalost nepoznanih firm, ki so enakovredne kvalitete kot malossi, samo da so od drugega proizvajalca. v koncni fazi so navadn 70cc kiti v osnovi vsi isti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, osebno sem mnenja da dokler ne probas vseh kitov ne mors trdit kaj je najboljse, tko da se kr najezim ko nekdo rece da je malossi NAJBOLJSI... ta teza drzi zaradi tega ker ima vecina ljudi malossijeve kite, obstaja pa tudi veliko ostalih nazalost nepoznanih firm,  ki so enakovredne kvalitete kot malossi, samo da so od drugega proizvajalca. v koncni fazi so navadn 70cc kiti v osnovi vsi isti

To maš prav.

Je pa tut res da delajo iste firme ko delajo malossi dele tut enake dele kot malossi prodajajo pod drugo firmo.

Tak ko npr. Gilardoni firma dela hebo polini in stage6 dele za scooterje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ja kaj, a pol je gledano iz vseh vidikov- ekonomični, pa vzdržljivost najboljši malossi gus al kaj ?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!