Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

Bi blo dobro, če bi na 70 gus malossi dal tudi večji fergi. al je dobro z orig. ferg. vozit (bdw. -kolko je sploh orig. velik?) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo dobro, če bi na 70 gus malossi dal tudi večji fergi. al je dobro z orig. ferg. vozit (bdw. -kolko je sploh orig. velik?) .)

naj bi bil 12mm, mas pa tut skutrje ki imajo v originalu 17.5mm, da se ga sicer tko nastavt, samo definitivno to ni priporocljivo ker kljub temu lahko pride do izpiranja karterja, tako da je priporocljivo vgraditi 17.5mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: Na scooter-kit sem gledal, kolk je cena za Malossi 70 gus, pa ne morem ugotovit, ker ni ne šifre in ne oznake, keri paše na Sf2. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj bi bil 12mm, mas pa tut skutrje ki imajo v originalu 17.5mm, da se ga sicer tko nastavt, samo definitivno to ni priporocljivo ker  kljub temu lahko pride do izpiranja karterja, tako da je priporocljivo vgraditi 17.5mm.

17,5 imajo Samo Gilera/Piaggio z Hyper2 motorjem vsi ostali imajo 12mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa oni typhoon, ko smo ga razstavli  :)  Orginal 14mm  :blink:

Ja ka pa če ga je menov pa je biu drug fergi.

Al pa da so mel v tovarni slučajno kako serijo z 14 mm fergijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mel nazalost priliko testirat DR in malossi na isti konfiguraciji oboje gus (DR ribno pa sem kupo malossi) pa je isto pa je bil DR za 30EUR cenejši :OK: :OK: med polini pa malossi bi raje vzel malossi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto ko na rski..tam maš tudi original 14tko

smo pr kolegu sraufal k je tut meu original 14ko, sam je bla pa fora da je bla lukna sesalnga kolena 8mm :lol1: , tko da tut ce mas ti xy vplinjac pa gre potem luknja sesalnega kolena v kajlo skp ti to nc ne pomaga :)

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: Na scooter-kit sem gledal, kolk je cena za Malossi 70 gus, pa ne morem ugotovit, ker ni ne šifre in ne oznake, keri paše na Sf2. :?

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm jst tut vidu na enmu typhoonu pa je en kolega kupu že ta tretji kit pa mu je ribnu useen.Usi so bli gus.

Pol sm mu pa jst pogledu zaka mu je ribnu zadn kit pa ko sm zagledu sesalno koleno sm biu takoj prepričan zakaj je uničiu 3 kite.

Pol sma šla pa še četrti kit kupit pa seslano koleno sma zamenjala pa se še danes fura z četrtim kitom naredu je pa cca 9k-11k km pa dela tak ko more. nobenih problemov nima več od takrat. Not ma pa seveda Malossi gus kit.

Popravljeno . Popravil nitro freek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm jst tut vidu na enmu typhoonu pa je en kolega kupu že ta tretji kit pa mu je ribnu useen.Usi so bli gus.

Pol sm mu pa jst pogledu zaka mu je ribnu zadn kit pa ko sm zagledu sesalno koleno sm biu takoj prepričan zakaj je uničiu 3 kite.

Pol sma šla pa še četrti kit kupit pa seslano koleno sma zamenjala pa se še danes fura z četrtim kitom naredu je pa cca 9k-11k km pa dela tak ko more. nobenih problemov nima več od takrat. Not ma pa seveda Malossi gus kit.

Se pravi, da je najboljše, če poleg kita vzamem še fergazer 17.5 in koleno ?

Ve mogoče kdo, koliko je cena Malossi gus za Sf 2 Lc , pa koleno pa fergi, ker na scooter-kit se js nič ne spoznam. :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da je najboljše, če poleg kita vzamem še fergazer 17.5 in koleno ?

Ve mogoče kdo, koliko je cena Malossi gus za Sf 2 Lc , pa koleno pa fergi, ker na scooter-kit se js nič ne spoznam. :bounce:

Za malossi gus sem jaz dal 30000, fergazer z ročnim čokom pride na scooterkitu

14000, koleno pa nevem klko je....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če je mašina od Sf2 dovolj močna, da zdrži 70 kit gus, al je nevarno, da zaruži? :hmm:

Mogoče mi poda svoje izkušnje kdo, ki ma to na Sf2 namontirano. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da je najboljše, če poleg kita vzamem še fergazer 17.5 in koleno ?

cujes kolko jaz vem neje delajo 17,5 fergazera za SF

malossi gus pa bo vreji gor tuji ce bos mel originalno gred.za gus je dovol mo

na

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če je mašina od Sf2 dovolj močna, da zdrži 70 kit gus, al je nevarno, da zaruži? :hmm:

Mogoče mi poda svoje izkušnje kdo, ki ma to na Sf2 namontirano. :OK:

smo ze 10x povedal da je vsaka masina dost mocna za normalen 70cc kit, mal pobrskej po temi.

@Inspectah: obstaja varianta 17,5mm phbg serija, sicer imas rocni cok, vendar to ni problem, saj cok potegnes neposredno na vplinjacu, lahko pa dobis tut nek "vmesnik" al kako bi temu reku ki je dolg 50cm in ga lahko namestis kamor koli, tko da ni problema ;)

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če je mašina od Sf2 dovolj močna, da zdrži 70 kit gus, al je nevarno, da zaruži? :hmm:

Mogoče mi poda svoje izkušnje kdo, ki ma to na Sf2 namontirano. :OK:

jrk0 je imel mislim da cez 40k km in ni nic vtrgalo......

@Inspectah:Seveda obstaja 17,5 tudi 19 je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce dam 70ccm gus mallosi je treba se kej druga dat

fergi 17,5 pa gred ne cene lahk kej raibne ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gred je dovolj mocna za guseka. ker piaggio ma itq najmocnejse gredi (serijske) tk da drzi, nekateri majo še na replici (13hp) original gred pa nc ne ftrga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa za ALU 70kit zračno hlajen pri yamahi zdrži plajerca in ostali deli?

a gre z alu kitom kaj bol kot gusom al je tu fora sam v bolsem hlajenju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa za ALU 70kit zračno hlajen pri yamahi zdrži plajerca in ostali deli?

a gre z alu kitom kaj bol kot gusom al je tu fora sam v bolsem hlajenju?

Seveda gre z alutom bol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa za ALU 70kit zračno hlajen pri yamahi zdrži plajerca in ostali deli?

a gre z alu kitom kaj bol kot gusom al je tu fora sam v bolsem hlajenju?

kolk zdrzi blajerca je cist odvisno od nacina voznje, isto je z ostalimi deli, alu je slabsi zarad tega ker se ga ne da brusit na nadmero in ce ti zariba ga lahko vrzes v smeti, alu je tut bols hladi. pr gusu mas pa to prednost da ga lahko brusis na nadmero.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha = minarelli, in minarelli nimajo tolk močne blajerce, kot piaggio mašine. ampak se strinjam da je to odvisno od nacina voznje pa vzdrzevanja, nastavitve motorja..

sam ce das alu na minarelli pri originalni gredi vsaj lagerje menjaj :)

je pa prednost aluja da se bolj hladi, ne da se pa brusit :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!