Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

Se pa da obnovit.....Samo kaj pa vem....

seveda se da, ampak to stane cca 200eur (govorim samo o nanosu nove obloge, vsi pa vemo da cilinder lahko tut poci in ce se to zgodi je treba se dodatno placat varjenje le-tega), tko da je useen ce nov kit kupis... pa se nov je :OK:

ps. glede varjenja: da ne bo kdo to razumu kot normalno varjenje, ker gre tukaj za zelo majhne razpoke ki s prostim ocesom niso vidne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha = minarelli, in minarelli nimajo tolk močne blajerce, kot piaggio mašine. ampak se strinjam da je to odvisno od nacina voznje pa vzdrzevanja, nastavitve motorja..

sam ce das alu na minarelli pri originalni gredi vsaj lagerje menjaj :)

je pa prednost aluja da se bolj hladi, ne da se pa brusit :/

ja se pri vseh agregatih mores menjat lagere :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: Sem bil v Mb na Aprillia servisu, kjer prodajajo Malossi dele, pa mi je rekel trgovc, da Gus 70 za Sf2 Lc sploh ne obstaja, da je samo aluminijast ,pa da 56k stane :SS

Fergi 19 je pa 25k.

Ja a RES ne obstaja, pa če kdo ve kje ga dobit najceneje? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne kupuj teh delov v slo ker je drago ko pes

v italiji dobiš 19tko za 13k

gus 70 pa obstaja, vendar ne malossijev, ker malossi ma za sf2 samo replico

TU

maš nekaj kitov za tvojega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polini ima gus za SF.....Za 20k dobis 25ko...

Cene pa so res ubijalske pri nas :SS

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ircamo 24ur na dan :rolleyes: sam pokavec je dražji od scooterkita... ce pa ze pa se najbol splaca www.ebay.de sam morš malo obvladadat nemsko pa mastercard rabis pa vcasih te lahk gdo napizdi..... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na scooter-kit je cena za Polini Sport 70 gus 36990, za Sf2.

Pol mi je pa priporočal zamenjavo zgornjega igličnega ležaja 12/15/15 - KAJ to sploh je?? :?

- pa odklop črpalke olja

-fergazer pa PHBG 19 , adapter za orig. koleno in podaljšani bovden čoka(24k sit)

Zanimajo me komentarji na to konfiguracijo in kje se to da dobit bolj poceni. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na scooter-kit je cena za Polini Sport 70 gus 36990, za Sf2.

Pol mi je pa priporočal zamenjavo zgornjega igličnega ležaja 12/15/15 - KAJ to sploh je?? :?

- pa odklop črpalke olja

-fergazer pa PHBG 19 , adapter za orig. koleno in podaljšani bovden čoka(24k sit)

Zanimajo me komentarji na to konfiguracijo in kje se to da dobit bolj poceni. :OK:

http://www.bolha.com/oglas952383 Tu mas en polinijev gus za sf 14k

Pol nevem zakaj priporočal zamenjavo igličnega ležaja :fredy:

Ferg 19ko pa poišči malo,ziher ma nekdo za male pare,jas dal 10k :D

Pa nevem zakaj odklop črpalje olja če ti bo olje vredu teklo v fergazer,tu me naj nekdo popravi ce se motim :glare: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iglicni lezaj tak dobis poleg kita

za 19 fergi ma vecina odklopljeno crplalko ker delajo sami mesanci ne zaupajo oljni pumpi cenje pa dobis na irc kanalu #skut :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam aeroxa pa sem dal zdaj malossi gus kit noter! Pa se danes malo vozim pa se mi je začela prižigat ona luč za temperaturo :angry2: :? !

Kaj naj naredim da se to več nebo dogajalo?

lp, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iglicni lezaj tak dobis poleg kita

za 19 fergi ma vecina odklopljeno crplalko ker delajo sami mesanci ne zaupajo oljni pumpi cenje pa dobis na irc kanalu #skut :OK:

Ja saj!jas ze 17.5 nisem zaupal pa sam mesal :) vcasih teklo vcasih ne,sicer pa bolj zaziher sam mesat,posodo za olje pa VEN KER TO SAMO TEZA ! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam aeroxa pa sem dal zdaj malossi gus kit noter! Pa se danes malo vozim pa se mi je začela prižigat ona luč za temperaturo :angry2:  :? !

Kaj naj naredim da se to več nebo dogajalo?

lp, hvala

vodo no3 nalij :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vodo no3 nalij :)

Al pa če se mu slučajno pregreva

Aja pa še to vode ne devat nor amapk nali notr hladilno tekočino.

Kr drgač ti bo vodna puma šla v ku..c.

Pol pa boš meu še dodatn strošek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem dal not vodo skoro čist do vrha pa še stalno luč sveti....nevem kaj bi to blo :?

destilirana voda obvezno, pa zmesaj jo z vsaj 10% antifriza. ce se vozis tudi ko je pod 0 C zunaj, potem pa naredi malo bolj mocno mesanco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!