Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

Sej jst nikorar ne žalim sam ne zastopim kok se nekaterim ne da nič dopovedat.

5x sm povedu zaka je tak pa zaka nemore bit drugač pa še kr ne zastopijo.

Za men to ni žalitev.

Sam povedu sm svoje mnenje.

Sej nisem za tebe nic rekel govorim za druge...Dovol zdaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem se danes zopet vozo pa je šlo na začetku vredi pol pa se je začela luč za temperaturo prižigat pa sem se vstavo, malo počakal pa pelal naprej pa se mi je vedno vžigala luč za temperaturo....Kaj je to možno da zarad svečke? :hmm: :? (mam malossi gus svečko pa iz orginal cilindra? ali je to kaj drugega?

pa še nekaj....odkar sem menjal kit ga od 0-50 km/h nekaj duši....če pa daš malo čoka zraven pa gre vredu....kaj je to možno, da je premalo ali pa preveč zraka? :?

(mam pa orginal filter+redsponge)

lp,hvala

Popravljeno . Popravil aerox_16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem se danes zopet vozo pa je šlo na začetku vredi pol pa se je začela luč za temperaturo prižigat pa sem se vstavo, malo počakal pa pelal naprej pa se mi je vedno vžigala luč za temperaturo....Kaj je to možno da zarad svečke? :hmm:  :? (mam malossi gus svečko pa iz orginal cilindra? ali je to kaj drugega?

pa še nekaj....odkar sem menjal kit ga od 0-50 km/h nekaj duši....če pa daš malo čoka zraven pa gre vredu....kaj je to možno, da je premalo ali pa preveč zraka? :?

(mam pa orginal filter+redsponge)

lp,hvala

Daj pelji nekomu,da ti vse skupaj nastvai pa ne jamraj samo...Ker na koncu ti bo vse skup ribnilo potem pa bos se bol jamral in se jokal zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Keri kit pa priporocate za zracno hlajen skuter in da bo vzdrzljiv in da mi nebo potrebno menjat plajerce... Nikakor se ne morem odlocit med alu ali gus... niti ne med polini ali malossi... pa naj pove gdo ko ima iskusnje in je testiral vec kot en kit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če nočeš menjavat gredi pa še kakih delov potem 100% gusast kit.Drugače pa že mislim da na 48 ali 49 strani piše da bolše malossijev kit :) .(Iz lastnih izkušenj tudi priporočam bol malossija).Lahko pa da bo ti tudi polini bolše delo.Sam se odloči.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš dražji kit kupit potem kar polini

če pa hočeš mal bol pocen pa rajš mallosi ker za ceno dobiš več .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš dražji kit kupit potem kar polini

če pa hočeš mal bol pocen pa rajš mallosi ker za ceno dobiš več .)

to si sicer malo budasto povejo ampak vseeno.

Po cem sklepas da je polini drazji?

socked:ce neces menjat gredi te vzami gus-a, pa malossi ki naj bi bil bolj vdrzljiv kak polini.

Pa ce se ne motim mas ti yamaho neos kar je zracno hlajeno, tak da ti priporocam da si se turbino narejis.

Mas pa tuji neke kite od TopPerformance ki vsebujejo komplet za vodno hlajenje, in sicer to sta dva kita prvi je TopPerfomance Trophy drugi pa TopPerformance Due-Plus, sicer ne poznam nikoga ki bi toti kit ze mel ampak pomojem je ql

Popravljeno . Popravil Inspectah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vozil Due + 2004 pa je kewl.

Pa ne bluzit,da za vec dobis Polini za majn pa Malossi....Se vidi da nimas pojma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kupiš polini racing preformence 70kit pa auspuh te to pride 800eurof

skuter pa ma pol od 17-22 km

če sn gledo na netu

ne me ze nečiga učit

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kupiš polini racing preformence 70kit pa auspuh te to pride 800eurof

skuter pa ma pol od 17-22 km

če sn gledo na netu

ne me ze nečiga učit

:BUA:

Pa ti ves sploh kaj govoris?Neves zato pa pises take.....17-22 :lol1: Pomojem si ti kaj druga gledal kot pa kite in izpuhe zato pa pises tako.... :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

++ 70ccm Polini Evolution

Ja, der Polini Evolution! Schon allein der Name sagt alles. In dem Namen steckt Leistung, TOP Verarbeitung und einfach nur Qualität, die das Tunerherz um einiges höher Schlagen lässt. Jemand, der den Evolution Fahren möchte, muss sehr viel Erfahrung haben, um eine dementsprechende Abstimmung zu finden. Ein Zylinder mit Charakter, der sich mit seiner Leistung anpasst. Dann sind aber auch locker Wheely's bei 60 km/h drin. MHR und Polini Evolution Welle ist absolut empfehlenswert. Beim kompletten Evolution-Kit sollte aber schon die namentlich gleiche Polini Evolution Welle dabei sein. Der Polini Evolution Auspuff und mindestens 19mm Vergaser sind ebenfalls wichtig, um die Leistung des Zylinders auf die Straße zu bringen. Mehrfache Dichtungen sind dabei. Der Kolben ist beschichtet. Leistungsdrehzahl Liegt bei ca. 13.600upm mit ungefähr 19-22 PS Motorleistung. Auch bei diesem Highend Zylinder: Waffenschein erforderlich ;-)

Kostenpunkt ab 210 EUR.

prevedi si v slovenščino pa boš vido evo še ti stran http://www.haizapage.de/

prvo se prepričaj pol kaj reči :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se še drugje pozanimal in vsi ciljate na malossi tak da sem ze narocil malossi sport (gus)! tnx vseeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@the_speed:Prvo si napisal "če kupiš polini racing preformence 70kit Zdaj pa si prisel na Evota.Rcing Preformance al pa Evo ja je druga pesem.In ce se gre evo za Minarelli ima 19KM.Prosim ne mi solit pameti ker sem delal skupaj 2 evota in 2 Teama in vem kako stvar dela in se vozi.Pa vrjetno vem zakaj se gre,ker drugace nebi sel DNA 145 an?

Tak,da ne mi solit pameti :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

socked dobro si se odloco ceprav pri gusih ni neke ogromne razlike. Kaj pa bos se ostalo gor? (izpuh fergi vario prenosi itd..) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

titan pa 2fast4race :P :P :P kaj med malossi in polini je kaka razlika v izpusnem pa pri pretocnih al so iste velikosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kupiš polini racing preformence 70kit pa auspuh te to pride 800eurof

skuter pa ma pol od 17-22 km

če sn gledo na netu

ne me ze nečiga učit

:BUA:

800 € ?????? :slap:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

jas pa sn novi papež.. :kva2:

Popravljeno . Popravil SpeedFox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gus bi jaz vzel polini, alu pa malossi

edino prav :OK:

@dj_runner : ni kake razlike samo stva okusa...za moje pojme je polinijev gus bolsi od malossi zaj pa je odvisno kake izkusnje majo ostali... :naughty:

Lp,Slavko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam tudi take izkusnje=)

ene 14k km pa ni blo niti enega risa pa batni obrocki ko novi, pa sem mel skoraj ves cas sportni filter tudi gor, pa to navadni kovinski od RMS-a=)

pa se mi zdi da malo boljse gre.

no, sosedu je pa pol 2x zaribal ze. =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!