Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

Sem se še drugje pozanimal in vsi ciljate na malossi tak da sem ze narocil malossi sport (gus)! tnx vseeno  :)

Jaz mam tudi malossija pa do zdaj ni blo nobenih problemov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em mene zanima kaj lahko najvec gor nabasem na original ojnico? Minarelli masina.. Mhr replica bi se sla.. Kak TP due plus ali kak hebo manston ne vec?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em mene zanima kaj lahko najvec gor nabasem na original ojnico? Minarelli masina.. Mhr replica bi se sla.. Kak TP due plus ali kak hebo manston ne vec?

lp

Gus...Ostalo ti odsvetujem na orginalu.Poznam tud primer,ki je imel skoraj leto dni gor Corso mislim da celo bruseno samo ko je vsekalo je fajn vsekalo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko daš MHR replko gor stem da zamenjaš(izprešaš) samo ojnico in po možnosti menjaš lagarje,semeringe itd

se tu maš sliko kje ojnica najbol trpi

pametno pa ti je menjat gred :yes:

post-5738-1115156912.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kupiš polini racing preformence 70kit pa auspuh te to pride 800eurof

skuter pa ma pol od 17-22 km

če sn gledo na netu

ne me ze nečiga učit

:BUA:

kul, 22 kojof z 12 mm frgazarjem!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnja, pol res ne bi riskiral.. ceprou mi je gospod na scooterkitu rekel da bi mhr replico se zdrzala ojnica..

Kaksno ojnico pa recimo nucam za tam do 14 konjev (ce bi menjal ojnico bi uzel pol rajsi manstona ali pa top performance due plus)? Kaksen nasvet kero ojnico vzet in cene so tud dobrodosle.. Tok da vem kolko nasparat.

Tnx vseem, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnja, pol res ne bi riskiral.. ceprou mi je gospod na scooterkitu rekel da bi mhr replico se zdrzala ojnica..

Kaksno ojnico pa recimo nucam za tam do 14 konjev (ce bi menjal ojnico bi uzel pol rajsi manstona ali pa top performance due plus)? Kaksen nasvet kero ojnico vzet in cene so tud dobrodosle.. Tok da vem kolko nasparat.

Tnx vseem, lp

Rms racing al kak se ze rece bi pomojem bla vreji za repliko, prije pa okoli 20k,

pa ce bos kupo kit kupi hebo mantson repliko ki naj bi bla najmocnejsa v mid-

race razredu pa se cenejsa je od top peromance pa cisto malo drazja od mhr replike

btw:tam si verjetno mislo hebo manston repliko, popravi me ce se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Manston racing bi bla vredi gred od malossi hebo al pa Nouva MUzareli (al nekak tak) cena pa so od 30k dalje :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest zdej dobim komplet vse na mašini prenovleno

Polini kit 70

blajerco,jarmen,sklopko,membrane,valčke,itd...

zanima me kako bo to šlo iz original uplinjačem ker mi že zdej velik kuri tk da se mi ga ne splača menat. Pa kako je pol naprej iz servisi na kolk časa je trebe kašne zadeve menjat?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest zdej dobim komplet vse na mašini prenovleno

Polini kit 70

blajerco,jarmen,sklopko,membrane,valčke,itd...

zanima me kako bo to šlo iz original uplinjačem ker mi že zdej velik kuri tk da se mi ga ne splača menat. Pa kako je pol naprej iz servisi na kolk časa je trebe kašne zadeve menjat?

Lp

Jaz mam tudi orginal uplinjač na kitu pa dela vredi...samo je odvisno kaki kit maš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw:tam si verjetno mislo hebo manston repliko, popravi me ce se motim.

Jap, sem mislu hebo manston replica;) No ja, ni ravno tko drago.. pa ce se gusa prodam sploh ni tok drago.. Sem pa mislil hebota, ker je za 2 evra drazji ko replica pa malo vec moci ma :) Edino to me ze zanima.. Kje se da dobit in kolko stanejo bati za hebota? Scooterkit edino, ane?

Zdj bomo pac sparali za kit pa blajerco:) 180+65.. 244:) bomo zbral:) tnx vseem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blajerce ti ni treba menjat, za npr. replico, menjaš samo iglični ležaj, in ne odpreš preveč motorja, se pravi daš gor en bol u izi izpuh. pa 17,5 fergazer. Če pa daš 19 fergazer ali več pa kak dober izpuh, potem pa vsekakor blajerco menjat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blajerce ti ni treba menjat, za npr. replico, menjaš samo iglični ležaj, in ne odpreš preveč motorja, se pravi daš gor en bol u izi izpuh. pa 17,5 fergazer. Če pa daš 19 fergazer ali več pa kak dober izpuh, potem pa vsekakor blajerco menjat..

Gor mam ze tko al tko 17,5 pa tecnigasa rs70.. Nevem, gruntam ce bi sploh se kaj na skuter zmetal.. Reskiral pa rajsi nebi, ker lahko nardim vec skode k koristi.. pa tud ce poc cez eno leto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno zakaj maš skuta, če ga maš za vsako dnevno uporabo te raje pusti tak ko je če pa maš tak bolj za nedelje pa natunaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Za aprilio rs50!

Jas ma od yamahe.... spy pa vrjetno je na vseh jamahah ista tko da tudi od aeroxa :) nvm pa ce pase na rs50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ze investiras dnar za kit te se le daj za ojnico tud, ziher je ziher.... meni sta dva kit prej sla v papriko pren sem skapiro da ma ojnica 0,2mm lufta pa mi je vsaki bat pri sorniku v elipso naredlo :BUA: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravleni si skupaj ! Jaz mam Yamaha Aerox-a pa mam zdaj Leovince rr izpuh pa menjane valjčke pa fedrce na sklopki. Zdaj bi si pa kupo nek kit ki ima okol 15 hp pa kaj še zraven spada pa nevem ka naj kupim. Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravleni si skupaj !  Jaz mam Yamaha Aerox-a pa mam zdaj Leovince rr izpuh pa menjane valjčke pa fedrce na sklopki. Zdaj bi si pa kupo nek kit ki ima okol 15 hp pa kaj še zraven spada pa nevem ka naj kupim. Hvala za odgovore.

Ojnico(po potrebi,odvisno kaj gor das,je pa bols ja kot ne), fergazer,filter,vecjo dizo....

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravleni si skupaj !  Jaz mam Yamaha Aerox-a pa mam zdaj Leovince rr izpuh pa menjane valjčke pa fedrce na sklopki. Zdaj bi si pa kupo nek kit ki ima okol 15 hp pa kaj še zraven spada pa nevem ka naj kupim. Hvala za odgovore.

Če boš dal GUS ne rabiš ojnice, če pa boš dal ALU te pa le menjaj ojnico. Obvezno menjaj fergazer, ker Aerox-i majo serijsko 12-ke, kar je premalo za 70ccm. Filter se tudi splača, ampak je velika verjentnost da ti ga bo kdo vkrado :angry2: . Pa prenose še lahko potem menjaš, če hočeš veliko končno hitrost.

Popravljeno . Popravil c00L3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!