Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

odločo sam se da kupim polini corsa kit. kaj pa zdaj naj še zraven kupim???

Glej če si se odloču za Polini Korso pol je to že mid race kit.

Za mid race pa cilindr pa rabiš menjat gred,frgazr,(minimalno 19 če bi rad da ti vredu dela)izpuh(npr.Tecnigas RS 70 al pa kej podobnga)varijator jermen in prenose pa skolopko (ni potrebe sam če hočeš jo met)

To te pride cca 150k če kupiš kvalitetne dele pa dost močne.

Lahka pa tut bol socialno pot zbereš pa kupiš npr.RMS racing gred speed kontrol pa prenose pa seveda kit pa izpuh en rablen pa en rablen fergi to te pride cca 100k pa je tut vredu sam pol je treba prej zamenat dele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav! sorry ce je offtopic, pa se mi zdi se najbolj primerna tema, ce ni prosim moda za premik v najprimernejso..

Skratka, mam gusa, mam rs70, 17,5 fergi, prenosi, redsponge, hebo competition vario, rms racing sklopka.... Kolega ma evo 50,19ko,2g evo kuplungo, pa nabavu je stage6 pro.. s stage avspuhom mu ne gre cez 60 ker mu zacne trokirat, z mojim gre ko raketa. Sicer ma jermen svoh, pa valcke ponucane, tko da ni se cisti max iz sebe dalo.

Uglavnem, sem probal stage na moji masinci.. laufa solidno, hitrost je ql, dela skorajda bp.. edino ko na mestu das gas.. nekaj cajta ruli pol pa zagrabi.. rabim lazje valcke, je tko? al rabim trse fedre, ali glavno fedro?

ker najprej sem mel zxa, pa sem dal rs70 gor in nisem valckov diral.. mam ze skso 4.2g valcke.. tko da zdej gruntam da bi dau 3.4g valcke notr, pa da bi zamenjal izpuh..

Rabim samo info ce so valcki krivi za tisto na zacetku? pol ko tisto dobi obrate oz zagrabi rukne ko raketa..

Skratka, kak nasvet bi prosu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a mi lahko kdo pove kolk hp(konjev) ma pollini gus kit 70 in kolk malossi gus

na kakšnih obratih se vrtita in kolk ma ktir ceno in kerga se splača bol vzet?

Rabil bi pa za peugeota speedfight2

lp

Popravljeno . Popravil LeWiS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu nekje 9-10KM jaz mam

-polini gus

-speed control

-olimpiya rocket 2 ojnico

-podalsane sekundarne prenose (+15%)

-plavo fedro na sklopki

-gianeli brez prekatov in dusilca

-RMS sport filter

-in seriski 12mm fergi

koncna 100km/h realnih bi naj blo

Zanima pa me kak se obnese alu kit na air cooled scootu? ce so problemi z pregrevanjem predvsem to me zanima, ce ma kdo izkusnje s tem? :hmm:

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogdaj.

Eee....mene zanima kaj je treba vse menjat če daš Polini corsa kit v skutera???Plajerco,variator,sklopko,Ferkgazer.....????En mi je reko da morš celo elektroniko menjat, a je to res ???

No mene vglavnem zanima kaj je treba vse zamenjat če hočeš da ti polini corsa dobro služi ???

Lp. Jimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pozdrav

imam eno prašanje:

ali bi lahko na gus kit dau aluminijast bat?

gus kit malossi purejet sport + bat od alu kit malossi mhr?

kaj pravte??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj kaki pa so te bati, ce niso aluminjasti? saj so vsi bati alu. kaj pa te ti mas, bat iz gusa? da se peles 5min pa se ti stopi skupaj s cilindrom? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj kaki pa so te bati, ce niso aluminjasti? saj so vsi bati alu. kaj pa te ti mas, bat iz gusa? da se peles 5min pa se ti stopi skupaj s cilindrom?  :lol1:

ne, sm mislu, da je bat, ki ga dobiš pri alu kitu malossi kj boljši oziroma, da ma kj bolš obročke postavlene al kj tazga...

EDITED: napisu sm bat od alu kita, ne pa alu bat

:hmm:

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš dat od MHR moreš prvo brusit na 47.6 celi cilinder (nevem kaj bi s tem pridobil) od replice pa je isto ko pri gusu :D

aha...ok...ne, sam prašam, če bi kj pridobil s tem... tnx za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iglični ležaj si tk dobil zraven..

Jah js ti priporočam da ga menjaš, ker niti ni drag..

odvisno od kita, jaz ga nisem dobil zraven. samo pomoje bi moral orginal zdrzat, tako kot tudi orginal lezaji na gredi zdrzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Hey!

Mene pa zanima katero olje tankate v te 70ccm kite? Ker so mi rekl da navadn olje 2t ni dost kul <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tankam castrol TTS :)

Pa to maš kit 70 not ne? Ma zanima me zato k so mi rekl da treba neko ka0 posebno (full sintetick - al neki tazga) pa da nam jst kr neki ulivu not pa da mi zariba use skp. <_<

Mam pa prvič motor s kitom tko da.. :blush: raj prašam kokr da zajebm haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!