Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

Pa to maš kit 70 not ne? Ma zanima me zato k so mi rekl da treba neko ka0 posebno (full sintetick - al neki tazga) pa da nam jst kr neki ulivu not pa da mi zariba use skp. <_<

Mam pa prvič motor s kitom tko da.. :blush: raj prašam kokr da zajebm haha :D

Če maš navaden 70ccm kit ti ni potrebno kaj posebnega not vlivat, tako kot pri 50ccm. Sej sta narejena iz skoraj istih materialov, obrati so pa tudi pribljižno enaki.

Drugače pa kakšen motul 600...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako to da mojmu kolegu k ma 70kit menan frgazar in giannellija gre samo 75km/h??? aja ma pa CPi popcorn :hmm: jz mam speedfighta2 pa samo izpuh rr pa ga uzadi pustim u koncni sam u pospeskih pa ne. A je mozn d zato k ni menu prenosov??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako to da mojmu kolegu k ma 70kit menan frgazar in giannellija gre samo 75km/h??? aja ma pa CPi popcorn :hmm: jz mam speedfighta2 pa samo izpuh rr pa ga uzadi pustim u koncni sam u pospeskih pa ne. A je mozn d zato k ni menu prenosov??

ja cpi pač je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako to da mojmu kolegu k ma 70kit menan frgazar in giannellija gre samo 75km/h??? aja ma pa CPi popcorn :hmm: jz mam speedfighta2 pa samo izpuh rr pa ga uzadi pustim u koncni sam u pospeskih pa ne. A je mozn d zato k ni menu prenosov??

naj kupi drugo elektriko ker iam blokado ta. pa bo veliko boljše.

oz. še boljše naj zamenja skutera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po kolkem času naj bi se opravlu servis na tem kitu :) jst mam malossijev kit 70, po kolkih km se običajno dela servis in menja dele? :naughty: B)

Lp. Jur3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Točno tako, izpuh pa vplinjač pa še kaki variator da bo lepše pospeške :) . Menjava gredi še ni potrebna.

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. 17,5 ali pa 19mm. Če boš imel malo boljši izpuh, npr. Forrace, te je bolše 19mm, če pa boš imel RR-a ali kaj podobnega pa bo 17,5 dovolj :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem da kit ni vse...

sam nebi rad preveč dnarja stran zmetu, pa me zanima če je hitrost zadost dobra če menjaš 70ccm kit,izpuh,uplinjač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pride ful ok če daš izpuh, uplinjač športn pa še kit je prov :OK: ....Sam registrirat ne boš upu :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, sej bi dau un omejevalc obratov gor kokr sm gledu sej tist mnde uredu dela ne? :hmm:

kok pa naj bi meu konjev pol k mas 70ccm?

Popravljeno . Popravil speedfight2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je odvisno od ostalih nastavitev, delov, itd itd...Ce hoces minimalno menjaj samo kit pa izpuh...ce bos hoto kaj vec bos kupo se kaj, in tisti se kaj bo slabse deloval brez se cesa itd itd zacaran krog :whistle: (en del bo slabse delal brez pomoci drugega/ih :) ), ce pa ti to ni dovolj pa prides nakoncu na high end :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če moraš nujno menjati sesalni sistem poleg uplinjača 19 za skuter speedfight 2 LC 2003???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok bi pa letel če bi dau gus kit 70 od polinija pa da bi mel original frgazar gor neki časa k na scooter-attacku piše da dela tut z originalnim sej kasnej bi dal 17,5 sam za začetek pa da se mal uteče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :nono: 100 po stevcu mogoce ja :doze:

Naredi skupaj pa bos sam najboljse vido, lahko da dobro lahko pa da bos razocaran glede hitrosti brez drugega fergazerja pa kakega vario itd, da nebos razocaran na koncu....jas se pridruzujem tocki 2 :)

Popravljeno . Popravil ScootFreaK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!