Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

Govorimo o predelavi motorja to pomeni tudi števca če ga predelamo tako da gre več kot 80 :devil: :devil:

:glare: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti noben nemore povedat :) . Z tako predelavo bi slo kar fajn za SF-ja, ker dosti kaj bolsega in močnejšega nemoreš dat gor. Edino izpuh bi bil bolši Forrace kot RR. Okrog 110+- bi moralo to it :) , probaj pa boš videl.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ipuh vem d bi mogu dt bolsga <_< drgac pa grem aprila nabaut dele :yea2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tko brezveze je da daš ti gor 19 frgazar če ne menjaš zraven še vsega sesalnega sistema kr ti ne pride zadost čez ta sesalni sistem tko da al boš dal 11k več al pa 17,5 kup(to je pr peugeotih pa še ene par drugih)

Zarad izpuha pa itaq nebo neke bistvene razlike RR je tut za 70 čist dobr.

Pa kokr js vem morš pr repliki se ene par stvari menat...(fedrce,povratna vzmet pa to)

Popravljeno . Popravil speedfight2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ne ne nabavlaj vsakega posebaj...ko bos mel tolko pa tolko nabavi vse, fedrce, povartno valcke itd itd itd itd.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če bo repliko nabavu glih nima izbire ker ma že tolko konjev da moreš zravn nujno menat te stvari.

Pri poliniju k ma 9 konjev pa ni treba se menat edin frgazar daš ene 17,5

Popravljeno . Popravil speedfight2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si omenil PREDELAVO števca, si si kar nekaj zmislil, ne pa zamenjavo. Lahko daš od bicikla števec, maš pa tudi od Kosota univerzalne števce, ki tudi kažejo hitrost :) . Lahko pa si tudi skeniraš podlago števca in s kakšnim programom dodaš črtice in števila v istem razmerju, samo ni tako natančno, kot števec za bicikl. Sicer pa je to :topic: , ker je to tema o kitih.

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam mam že rajš original števc gor kot pa da si dam števc za bike gor :topic:

konc s tem :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole. do zdej sm vse prebral pa se mi ni blo treba registrirat. Zdj me pa zanima predvsem za polini kit kolk se ga lahk brus pa kolk se splača vstavt 3 obroček?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav ni prava tema za to bom vseeno vprašal................a kdo ve kako je z športnim izpuhom na cpi popcornu.......................a fejst crkuje motor..........................?

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bral tole temo pa ne kapiram tega: če torej nabavm airsala t6 pa gor fergi 19 a moram pol tut gred menat? k eni mi pravjo d bi mogla zdržat, pa d bi mogu vsake tolk cajt razdrt pa pogledet kak kj, drugi mi pa pravjko d nikakor ne bi zdržala? zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas dnar pol bi jo lohk nabavu :yes: ce je pa nebos pa ce hocs d ti se neki cajta dela ga nesmes terat u visoke obrate pa tud tko ti nebo doug zdrzala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sklepam d maš isti motor k jest. povej ker kit maš gor pa fergi. kar se tiče pa gredi: a če dam gus-a gor je pol tut priporočljivo menat gred, ne? aja pa še tole: a je leo rr dobr za zravn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sklepam d maš isti motor k jest. povej ker kit maš gor pa fergi. kar se tiče pa gredi: a če dam gus-a gor je pol tut priporočljivo menat gred, ne? aja pa še tole: a je leo rr dobr za zravn?

navadnega gusa original gred zdrži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DenZ to je zaj tak... 50/50 :) enim zdrži, drugim pa zopet ne...lahko tudi lagerje pobere in gre v pismo vse skup...

za 70kit RR ni dober izpuh, ker je narejen za 50ccm...priporočam nakup polini for race :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhu, pol so me pa nategnl pr nakupu. mi je model reku d je tut za 70ccm dobr avspuh. nevednost je najdražja. ja pol če bi blo treba pa pr gus-u gred menat pa raj nabavm airsala- to sklepam po vaših mnenjih(nimam izkušenj s kiti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!