Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

a pol ,i ni treba razdirat ampk sam tam pošravfam k ma tiste žice vn. zakon.

mater kolk jest sovražm serviserja :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolše tak da z kakim kolegom sestavita zadevo! Poceni je pa še sam veš kaj daš noter! Zaj na servis pelat, ni lih poceni pa še dolgo traja! Če pa sam delaš pa maš le neko kontrolo nad tem kaj delaš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tudi ni nevem kaj zahtevno menjat kaki kit...lepo si čas vzameš in eno za drugim delaš...če veš razstavit,potem boš tudi sestavil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok..zdj pa tk :D :D najpr pozdrou cromu.....car je pac car... :OK: :OK:

ok, zdj da pa se jst neki prasam...mam skuter malaguti f12, zračno hlajen, auspuh leovince rr, odstranjena blokada iz auspuha in pa variomata....zdj me pa zanima do kok se mi ga splaca predelvat ker mam pac zracno hlajenje(da naum zakuhu sred ivančne), ker kit bi najbl sedu(prosm cena:kvaliteta , kr ne mislm premozenja u to fuknt), pa pol se frgazr....

mnenja prosm...

thnx¨!

raste raste ganja zelena.... :grim :lol1: :slap: :lol1: :worship: :grim

Popravljeno . Popravil [bacardi]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma če hočš d bo kokr tok šlo si dej not kašn mhr replico (155€) al pa hebo alu-racing (127€) pa mislm d že ime pove dost o kvaliteti, fergi pa pol pride kašn 19 al pa 21

aja še to: lahko si 100% sigurn d ti ne bo zakuhu :D sam pogruntej zakaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...pa se to...recmo da jst not vrzem tale kit pa frgazer not...kok se bo to poznal prbizn na moci(pospeskih in koncni hitrosti)

p.s: zdj gre prblizn 80-85km/h, pospeski so pa tud kr ql(sm fedrcke morem menat, k mi obrate neki cudnu zacel nabijat:D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah računi d s tem kitoma maš okoli 15km, seveda če daš gor še pravi izpuh, sam pol pa če hočš končno boš pa rabu še vsaj drug variator pol pa še prenose če ti ne bo dost, pa gred bi blo tut pametno menat.....pospeški bodo res ubijalski, končna pa tut sam odvisn ka boš not dau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja izpuh mam leovince rr....pa to tocn to me tud zanima..dobr da si spomnu....:) glede gredi...ce bi menu sm kit pa frgazr bi blo potrebnu gred menat, al bo drzalu, oziroma po kokem casu bi blo pametno menat....kr kokr vem je gred spet ene 40k?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam na AC MHR kit do konca predelan pa me ne skrbi da se bo pregreval, mel sem tudi gusa predelanega pa se ni pregrevo tak da ni neke panike, Priporočam pa ti DR gus kit, poceni pa vzdržliv, ne rabiš gredi menjat pa navora ma več kot ostali v njegovem rangu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tako moč cilindra je potrebno menjat gred, je pa res de določene gredi tut te obremenitve zdržijo sam raj dej nekj dnarja zravn pa si sigurn kokr pa de je kj narobe sploh s tabo. Zdj če ti hočš dobit večino izkoristka kar ti ga da kit je potrebna menjava avspuha(za 70ccm-for race, tecnigas rs 70...) frgazar najmn 17,5 rajš pa 19 ali več, variator, daljši prenosi. se prav na primeru:

mhr replica+glavna gred+ležaji+avspuh rs 70+prenosi+variator+fergazar= prbližn 200.000

Ja ni pocen ta šport tko da premisli.

Lahk pa vzameš sport kit(polini malossi) tm ti pa cena za potrebne dele pride tm med 100-150k in ni potrebna menjava gredi, rr bi pa normaln delov na sport cilindru.

se prav to so deli de iz kita dobiš večino moči seveda da je motor pravilno nastavljen.

Mam sam malagutija F12 AC, pa mam airsala (10-13hp) not pa zaenkat kr supr dela :D pa cenovno je ugodn (27000)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bacardi sj ti si tut car, sam drugič pozdrav ko se mim tvoje bajte pelem. moja troba je visoki A :D

aja jest sm skoz ziher d je 100x bolš alu kit mnotr dat, predvsem z vidika hlajenja. pa ponavad so mal močnejši(baje zarad tiste prevleke), sam ga pa ne morš brust.

pa gred bi tut mogu zamenat, mislm d kar nujn.

ej bugi kva pa maš za eno gred gor?

Bacardi lej, sm se menu z enmu kolegom k bo šel po tzr50 v italijo, pa bom šel z njemu pa nabavu dele. lahk jih še zate vzamem, ni blema, bomo šli pol rajš v princa :grim :grim :grim :grim .

pa če kdo ve, sj je že pisano kakih 30 strani nazaj, kak je s tistim davkom v italiji. za kolk m,oraš kupt, kva rečeš, kva sploh plačaš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav tkle...fliknem jst gor novo gred, 70 aluminijev kit, recmo 19, 20 frgazer, pa auspuh isti gor pustim, pol kmal enakt pa se vario menam, sklopka bi pa mogla drzat....ka mislte..pa se zmer pride cc100k:D:D nc...polet delat, da bom odplacu pa bo...upam da se splaca:D:D:D:D

kok pa bi se poznal ce bi meu kit pa rr gor, al pa ce bi meu for race?? kok bi blo razlike??kok bi se poznal??

Popravljeno . Popravil [bacardi]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek bereš mi misli! :D

Jest bom isto naredu, sam ne vem kak je kj s kuplengo pr tvojmu malagutiju. pr speedfightu je baje čist dobra. :naughty: avspuh, kva se sploh sprašujeva. sj mim akrapoviča u šolo hodva :yea1: :OK: :yea1:

ps:sam bo treba praj cbr nabavt!

Popravljeno . Popravil crom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek bereš mi misli! :D

Jest bom isto naredu, sam ne vem kak je kj s kuplengo pr tvojmu malagutiju. pr speedfightu je baje čist dobra. :naughty: avspuh, kva se sploh sprašujeva. sj mim akrapoviča u šolo hodva :yea1: :OK: :yea1:

ps:sam bo treba praj cbr nabavt!

hehe..sj res...ka se sekirava klele za auspuhe:D:Dgreva k akrapovici pa usak enga za 300k uzameva, pa sva zmagala:D:D ka crom uletis zdj jutr kj, da mal presrafuva??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej bom pol kar ta velko prikolico vzel. :D

al pa rajš jet forcu rečeva za kamion:

aja folk, a bi lahk naslove kje so kj te trgovine k bi te dele nabavu? pa ne bi zdj naslovov s sicilije :D . sj veste trst pa te zadeve bliz :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja jest sm skoz ziher d je 100x bolš alu kit mnotr dat, predvsem z vidika hlajenja. pa ponavad so mal močnejši(baje zarad tiste prevleke), sam ga pa ne morš brust.

ja lahk ga brusš sam morš pol na novo nicasil oblogo nanest :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100eur je cena+nov bat, glede RR za 4race je vlka razlika ker rr ti bo deloval kot blokada, pa lamel blcok bi blo pametno menjat na replici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bacardi sj ti si tut car, sam drugič pozdrav ko se mim tvoje bajte pelem. moja troba je visoki A :D

aja jest sm skoz ziher d je 100x bolš alu kit mnotr dat, predvsem z vidika hlajenja. pa ponavad so mal močnejši(baje zarad tiste prevleke), sam ga pa ne morš brust.

pa gred bi tut mogu zamenat, mislm d kar nujn.

ej bugi kva pa maš za eno gred gor?

Bacardi lej, sm se menu z enmu kolegom k bo šel po tzr50 v italijo, pa bom šel z njemu pa nabavu dele. lahk jih še zate vzamem, ni blema, bomo šli pol rajš v princa :grim :grim :grim :grim .

pa če kdo ve, sj je že pisano kakih 30 strani nazaj, kak je s tistim davkom v italiji. za kolk m,oraš kupt, kva rečeš, kva sploh plačaš???

Sm mal pozabu de odgovorim za gred. Mam stage6 hpc. Zenkat kr lepo vse dela. Nova pa pride 33k(10mm) una z 12mm sornikom pa mislm de 35k.

A ma kdo kšn mid race auspuh za prodat za minarelli (malaguti)?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...ka pa tk..a je mozn da bi vrgu not ksn kit, oziroma da bi predelu skuter tk, da bi rr lohka poun izkorist dau... kr ne vem ce bi menu jst auspuh, in se mi zato ne splaca kupvt tok mocne stvari, ce mi bo pol auspuh blokiru....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!