Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

Za sport kit bi rr zadostoval sicer res da bi s kakšnmu for raceam bol delval kokr pa s temu. RR je skorej enak zx-u, zx pa na sport 70 dobr dela. Tko de če boš to varjanto ubrau ti ne bo potrebno menjavat izpuha. Jst sm meu zx-a pa polini sport70 pa je fajn šlo. Ma pa tm okol 8,9hp.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sport kit bi rr zadostoval sicer res da bi s kakšnmu for raceam bol delval kokr pa s temu. RR je skorej enak zx-u, zx pa na sport 70 dobr dela. Tko de če boš to varjanto ubrau ti ne bo potrebno menjavat izpuha. Jst sm meu zx-a pa polini sport70 pa je fajn šlo. Ma pa tm okol 8,9hp.

lp

sj a ni rr sicer bols kt zx?? sm ok, vrzem jst gor ta sprt 70, pa frgazr 20, menam se vario....bi se poznal omembe vredn na pospeskih in koncni(za ene 15-20km/h)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp mjhn bol je ja, zdj tko je an če boš ti menjov kit+ferg+vario ne boš pridobil kej fest velik, rajš za začetek menjej kit+ferg+prenosi daljši ker prenosi ti dajo večjo hitrost. Glede frgazarja je pa tko če boš kdaj mev namen kj močnejšga dat notr pol vzem 19ko oz. več sam večji k je več pije. Če boš pa ustal na sport kitu pol bi blo pa 17,5 dovol, ker bo isto dobr delal pa še ferg je cenj pa na benzu boš pršparov. Pol magar k boš pa spet mal do dnara pršov pa vzemi še vario ker fora varoita je da ti motor enakomerno pospešuje brez luken končne hitrosti pa ne da oz. bl mal. Priporočam ti pa še da menjaš velko fedro na sklopki (polini modra al pa bela cene pa nevem točn tm okol 2-3k sta obe skupej). s temi deli bi mogl it okol 100 seveda ob dobri nastavitvi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bugi če pa je rekel da bo dal 20ko :glare:

drugo to...rr dela "zadovoljivo" na 70kitu...nemoreš pričakovat od izpuha narejen za 50cc da bo delalo nevem kak na 70cc...raje kupi izpuh kot pa kake prenose in bo bojše...ker to ti je osnova...potem pa so vsi ostali deli...če začneš kupovat potem tako:izpuh,kit(zraven obvezno gred, če bi se rad en čas vozil),fergazer,vario,sklopka,...nakoncu pa še kaka selletra :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...thnx za nasvete...

zdj pa se tole...glede tehnicnega...:D:Dje sansa da nardim tehnicni z tok predelanim skuterjem, ampak imam tud omejevalnik obratov....tk da po hotrosti lohka omejim na 50k/h, sm naujo mal sumliv ratal k bo tok drgac zvok, pa taki pospeski???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nwm kuko sva se razumela blindek ampak jst sm vso stvar tkol razumu:

Lej se čist strinjam de je kšn for race šenkat bol k pa rr na 70. Sam predvidevam de se on doma glih ne vala u dnarju tko kt se večina ns tu ne. For race in podobni izpuhi v temu rangu niso tko pocen (45k+). In če bi zdj on menov pol tega rr-a ga lahk sam proda kej velik denarja pa nav zanga dobu mogoče pol cene novga.

In nwm zakaj bi ga prodajov če se izpuh solidno obnese na 70sport res de ne najbol ampak ni pa za v staro šaro. Pol glede frgazarja sm sam povedou mnenje glede 20ke ne popije tko mal, tko de sm sam hotu povedat de če bi vzel 17,5 na sport kitu bi nekaj pršparov na bencinu, zdj če bo pa vzel 20ko nej jo pa kr vzame nimam nč proti. Pol za glavno gred: za sport kite(polini 70sport malossi 70sport) ni potrebna menjava gredi saj jst je nism pa sm meu kr en lep čs polinija notr. Te navadni kiti se ne vrtijo v višjih vrtlajih kot se npr. replica. Če pa ma denar pa zrt mene lohk tut to da notr. Hm nwm kakšn mnenje maš ti o prenosih ampak jst dam raj za prenose dnar kokr pa de stran vržm izpuh (rr) in kupm nov izpuh(for race).Tut tkt k sm jst začeu šraubat so mi svetovali nakup prenosov meu sm pa zx-a pa so rekl de je dobr za sport kit. Svetoval so mi pa ldje k so kr nekej let presedel za motorjem.

Je pa tko če ma človk denar nej kup bi jst vrjetno tut. Če ga pa ni pa ne morš met use najbol ampak potegneš neko sredno pot tko de ti dobr skoz prideš.

hm em pomoje de ti navjo težil na tehničnmu če boš meu omejevalc not pa de bo šlo 50. Če maš homologiran izpuh ti navjo težil. Pomoje neb smel bit problema. Če se ti bo pa drl ornk pol pa zna bit že problem v takem primeru dej pa original izpuh gor za tiste pol urce.

lp

Popravljeno . Popravil bugi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bugi to si ful dobr napisal :OK: ! to sm čakal če bo kdo povedal d ma navadno ged pa kit gor. kolk si pa neredu kilometrov s kitom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bugi...vrti se v večjih obratih kot pa nek navadni 50cc

za tehničnega pa je to tak...če te hoče zajebavat te bo :)

drugače pa preverijo če gre 45km/h in je to to...moče še te za izpuh vpraša če imaš homologacijo...

bugi saj mi tu tudi že en lep čas šraufamo...z tem se ukvarjam od 6leta naprej...

drugače pa raje prišparam denar za gred in sem potem 100% da nebo ftrgalo...saj ni mus da gred ftrga, kaj pa če lagerji grejo?to se je večkrat zgodilo kot pa kaj z gredjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima kku ojnica pa gred trpita če sta originalni pa da je kit gor, ali to pride use skupaj v kitu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original gred naj bi zdržala tja do 10 000 vrtljajev. kolk pa se vrtijo šibkejši kiti? tisti mal bolši piše d okol 14, kva pa recimo gus al pa corsa? :D

ja vrtljaje že, sam kva pa moč, pa navor :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na normalnem sport cilindru bi naj zdržala, jih veliko poznam ko jim je zdržala. Corsa pa MHR Replica pa je že problem. Bi bila menjava gredi in ležajev obvezna :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bugi to si ful dobr napisal :OK: ! to sm čakal če bo kdo povedal d ma navadno ged pa kit gor. kolk si pa neredu kilometrov s kitom?

S kitom sm naredu hm pomoje de ene 5000 km nwm točno meu sm ga pa eno sezono pa je še čist lep kt nov sam zdej trenutno ni gor mam airsala sam čakam auspuh upam da bo sosed for racea zrihtov k dela pr linde mpa :OK: . Zdele še ugrevam kit se lepo nedelsko vožno pelm z zx-am :D:D:D Pa stara gred in ležaji k sm močnejš menov (zrt airsala) je še čist use ql. Tko de saj glede mojih izkušen za rang ala polini sport ni treba gredi menat oz. ni potrebna če pa kdo ne zaupa svojmu skuterju pol bol de kup kokr pa de gaj skoz strah. Pa tut druge k poznam nimajo težav.

lp

Popravljeno . Popravil bugi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kater frgazer in avspuh naj nabavim zravn tega:

-rms gred sport

-cilinder 75cm³ DR EVO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZX 100% ne :P

21fergi,evo izpuh

lahko tudi daš 28fergi :)

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mel samo DR gus-a (malo predelanega :P :P ) pa je deloval odlično z S6 pro izpuhom, res da nima neke končne ampak v pospekih pa nevem če je kiri izpuh za sport nižji midrace da se mu drži. Fergi pa daj 19 je čist dovolj

Vi ko se prepirate glede gredi in ležajev, sem mel sport predelavo komplet pa so šli ležaji, gred pa je vzdržala tak da ni panike z gredjo samo ležaje menjajte, kar pa je nad 12hp pa treba menjat gred. upam da bo kdo prebral to ker sem napiso čist isto kot vi v 10 postih v enem 2 strani prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kitom sm naredu hm pomoje de ene 5000 km nwm točno meu sm ga pa eno sezono pa je še čist lep kt nov sam zdej trenutno ni gor mam airsala sam čakam auspuh upam da bo sosed for racea zrihtov k dela pr linde mpa :OK: . Zdele še ugrevam kit se lepo nedelsko vožno pelm z zx-am :D:D:D Pa stara gred in ležaji k sm močnejš menov (zrt airsala) je še čist use ql. Tko de saj glede mojih izkušen za rang ala polini sport ni treba gredi menat oz. ni potrebna če pa kdo ne zaupa svojmu skuterju pol bol de kup kokr pa de gaj skoz strah. Pa tut druge k poznam nimajo težav.

lp

kter fergi pa maš na airsalu, pa kolk je to prbližen KM? :D

PS: kakšn strošk pa pridejo ti ležaji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am airsal ma tm med 10-13hp tm na rangu mhr replice. dele mam še 17,5 notr. Set ležajov(skf C4) in semeringov pride mal čez 6000 pr scooterkitu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj scooter kit?če pa imaš skoraj vseeposod skf trgovino...

kva a to je pol zanmka pa še trgovina. a to internetna al taprava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva a to je pol zanmka pa še trgovina. a to internetna al taprava?

SKF je firma ki dela ležaje, semeringe pa to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, super, moram to nabavt.

A mogoče kdo ve kaj je kj s to predelavo d dodaš 3. obroček? sj nisem glih superzainteresiran v to sam me mal zanima. a so res boljši pospeški? kolk se pa to splača delat? ;)

PS: glejte št objav. še dve pa bomo praznoval :yea1: :yea1: .

Popravljeno . Popravil crom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am...nevem zakaj bi naj bojše blo? ponavadi so meli glih majn obročkov...pri večjih kitih po 1 obroček...

več obročkov, pomeni več trenja,pomeni večjo segrevanje, pomeni majn moči?tak si saj jaz razlagam to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!