Skoči na vsebino

Kdo Uporablja Metrakit ????


PoliniEvolution

Priporočene objave

Jaz Sem Slišal Prvič za To firmo Danes Baje Da Je Boljse Kot POLINI IN Malossi

Ni boljša firma, je pa zelo dobra in se lahko kosa z Polinijem in Malossijem... Metrakit cilindri so drugače bolj cenjeni v 50cc Moped Sport klasi... da ne bo pomote, to je klasa kjer je notr RS50 in TZR50... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, verjetno mas ti gusa in orginal gred... lahko kupis metrakit gusa samo baje ni kvalitetn.. ce pa kupis sp02 bos pa mogo kupit bolsi izpuh, fergazer vecji, gred itd.. to potegne za seboj mnogo stvari.. pro race je pa tak high end in te stane kar konkretn kup dnarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse bom Kupil za motor sej ekonomično stanje je v redu Sam Da Se NEbom Zafrknu ::::: Da bom Dal 47k za kit 57k za izpuh in 30k za Carburator(frgazer) me bi Zpraznilo do konca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse bom Kupil za motor sej ekonomično stanje je v redu Sam Da Se NEbom Zafrknu ::::: Da bom Dal 47k za kit 57k za izpuh in 30k za Carburator(frgazer) me bi Zpraznilo do konca

pa najmanj 30k boš mogu odštet za gred... če ne pa kupiš RMS Racing gred za malo več kot 20 čukov... pa je baje super za svojo ceno...

kak frgazer boš pa to vzeu za 30k?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej STARI za ker motor pa lahk zrihras RMS glavno gred??

Kok kojnov pa bo kit not???

Lp

za 47 čukov se dobi maximalno 14-15 konjev vn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej STARI za ker motor pa lahk zrihras RMS glavno gred??

Kok kojnov pa bo kit not???

Lp

jah za vse masine.. em jah tak je da rms je vredi za kaki mid race na high end je pa jas nebi dal.. na high end bi pokno not ce gledas na ceno kako bgm evo, mazuchelli itd.. em red arrow za 55k al kolko se da dobit novega evota, ki ma 21hp .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš?

Mislim ja... govorim okvirno... (s tem sem mislil samo kit in ne celotno predelavo)

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 47 čukov se dobi maximalno 14-15 konjev vn...

rahlo si se zmoto imas stag6 ki je 16 konjev z primerno predelavo spravis do 18 , potem imas se metrakit ki je po kubitazi malo majn mocen od s6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rahlo si se zmoto imas stag6 ki je 16 konjev z primerno predelavo spravis do 18 , potem imas se metrakit ki je po kubitazi malo majn mocen od s6

ja, res sm se rahlo zmotu, z 47k dobiš okol 14-15 konjev, ne bi smeu napisat maximalno... ;)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kle u lj dobis za 48 jutjov bogih 9 kojnov :BUA: :BUA: :BUA: (ena moja frendica mi je rekla da obozuje skuteriste:))hehe

hehe ktere maš ti cilinder ej hahaha !!! tuki v celju je polno takšnih punc ;) (pa niso slabe ,brez skrbi) :devil: :devil: :wub: hehe dobre so ;) sam moreš vedit kje pa kdaj ajd

sorry za off temo =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ktere maš ti cilinder ej hahaha !!! tuki v celju je polno takšnih punc ;) (pa niso slabe ,brez skrbi) :devil: :devil: :wub: hehe dobre so ;) sam moreš vedit kje pa kdaj ajd

sorry za off temo =)

jst mam svojo:) :) (dost o tem:))PS. KEŠ PICKE :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!