Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

Naš predsednik Dnovšek se mi zdi vedno bolj čuden.

Pa pustimo njegovo obsedenost z alternativno medicino in vegetarijastvom, ker to ni nič takega.

Se pa vedno bolj čudno obnaša na političnem parketu, v medijih pa daje izjave, ki niso vredne predsednika države.

V reviji Jana je na primer upokojenki, ki ga je vprašala, kako na preživi z nizko pokojnino, odgovoril, da naj si sama peče kruh in začne jesti vegetarijansko.

Križnarja je tako dolgo pošiljal v Sudan, da so ga zaprli, ko pa so ga zaprli in spet izpustili, pa jamra, da nima denarja za plačilo računov njegove izpustitve.

Na državniški obisk v Španijo naj bi se prav tako zaradi pomanjkanja denarja odpravil z osebnim avtomobilom, ker nima ficka, je odpovedal udeležbo na zasedanju skupščine OZN, kljub pomanjkanju denarja pa je cel vikend na Brdu gostil srbskega princa.

S predsednikom vlade in ostalimi državnimi organi pa zadnje čase komunicira samo še prek spletne strani Gibanja za pravičnost.

Dokler take oslarije zganja samo v Sloveniji, je še vredu, ko pa bo začel v tujini.........

Popravljeno . Popravil poln presenečenj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz nisem preveč zadovoljen z njim zadnje čase.. Naj že poteče mandat, da izvolimo drugega predsednika.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, kljub pomanjkanju denarja pa je cel vikend na Brdu gostil srbskega princa.

takrat še ni vedel za izdatek Križnarja ! .)

.. Naj že poteče mandat, da izvolimo drugega predsednika.. .)

itak ne bo na startni listi ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi blo boljše da bi se v prvi vrsti ukvarjali s "prištevnostjo" naše vrle vlade, ki ima za razliko od predsednika veliko večje število niti v rokah in posledično njih PMS državljani bistveno bolj občutimo. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zase zna dobr poskrbet :grim tko kot vsi politiki :whistle:

mogoče koga od politikov zanima kaj drugega kot lastn žep? :angry:

utopično mislit, da bo kdo drugi kaj boljši :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se pa prav dopade, da okrca vsakič ko lahko sedanjo vlado........ če je zaradi tega neprišteven.... go Drni go :OK: :devil: .)

Glede tega se dopade tudi meni :OK: Ampak na splošno pa nisem zadovoljen z njim.. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PP - kje si bil zadne cajte :?

kar se pa Drnija tiče..... jaz sm lahk totalka, pa ne kwasim takih bedarij, kot on (predsednik države :glare: )

Politika je še zmeri kurba :SS (čeprav je naš prezident malo skrenil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se pa prav dopade, da okrca vsakič ko lahko sedanjo vlado........ če je zaradi tega neprišteven.... go Drni go :OK: :devil: .)

sej pljuvat po drugih ni težko, še posebej če s tem prikriješ svojo nesposobnost in napake. :grrr

šele k priznaš lastne napake, lahko kritiziraš napake drugih. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake napake pa naj bi priznal.... sej biti predsednik pri nas pomeni biti lepa rožica, k te pošiljajo k drugim lepim rožicam, da se rokuješ in da "fajn" zgledaš..........

Sicer pa je to že zlajnano - najprej pri sebi... potem pri drugih........ to ni več moderno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake napake pa naj bi priznal.... sej biti predsednik pri nas pomeni biti lepa rožica, k te pošiljajo k drugim lepim rožicam, da se rokuješ in da "fajn" zgledaš..........

Sicer pa je to že zlajnano - najprej pri sebi... potem pri drugih........ to ni več moderno .)

nisem vedla, da so karakterji moderni in nemoderni. :hmm:

vedno sem misla, da so dobri in slabi. :grim ej, zahojena jz totalno :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vedla, da so karakterji moderni in nemoderni. :hmm:

vedno sem misla, da so dobri in slabi. :grim ej, zahojena jz totalno :slap: :lol1:

zahojena mogoče kar se razumevanja hecov tiče....... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Na državniški obisk v Španijo naj bi se prav tako zaradi pomanjkanja denarja odpravil z osebnim avtomobilom, ker nima ficka, je odpovedal udeležbo na zasedanju skupščine OZN....

...ja a si ni kupu falkona, nej se znjim gor zategne, al mu je zmankal za kerozin ...nej eno čakro proda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zahojena mogoče kar se razumevanja hecov tiče....... :doze:

ti to men? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: lej, poste nabiram do mojstrskega naziva :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!