Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

.... sej biti predsednik pri nas pomeni biti lepa rožica, k te pošiljajo k drugim lepim rožicam, da se rokuješ in da "fajn" zgledaš..........

Malo je ostalo od njegove lepote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se v tem razmišljanju nekako kar pridružil Broju Jedan, Drni ga namreč zadnje čase nekako biksa... O.K., saj je faca, ko je nekako bolj free, samo voditelj neke države bi pa že moral malo bolj resno delovati. Prav, da se zavzema za Darfur, samo bi pa doma kazalo prej porihtat zadeve, a ne? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa mislim da je janez d. kar faca, nima nobenih predsodkov, pove na glas kar misli in seveda gre to nekaterim zelo na živce(janši in njegovim nesposobnim ministrom), to pa, da bo šel z avtom v španijo se mi pa zdi zelo uredu, dobra reklama za SLO., v svetu se bo govorilo da je SLO. tako revna, da se mora predsednik države voziti z avtom na meddržavna srečanja po EU, mogoče pa bomo dobili kakšno finančno podporo iz EU

drugače pa je že bolje da imamo drnovška za predsednika, kot pa kakšnega BUŠA in njemu podobne

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je že bolje da imamo drnovška za predsednika, kot pa kakšnega BUŠA in njemu podobne

janih

seveda

tule lahko v svetu .. sploh pa v zgodovini - najdemo kup slabših predsednikov .. pa mislim, da tudi z boljšimi ne bi imeli preveč težav, če bi jih slučajno hoteli navajati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V reviji Jana je na primer upokojenki, ki ga je vprašala, kako na preživi z nizko pokojnino, odgovoril, da naj si sama peče kruh in začne jesti vegetarijansko.

Ali se je slučajno kaj zlagal?

Zračunaj, koliko stane kilogram moke in za koliko časa imaš kruh, ki si ga lahko spečeš iz nje.

Pa na vrtu se tudi vedno kaj uporabnega najde. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se je slučajno kaj zlagal?

Zračunaj, koliko stane kilogram moke in za koliko časa imaš kruh, ki si ga lahko spečeš iz nje.

Pa na vrtu se tudi vedno kaj uporabnega najde. :)

ko bi le še z oreščki lahko položnce plačeval, pa otrokom s solato knjige in zvezke, pa smo lahko vsi vegetarjanci in vrtičkarji :wacko: sam nevem od kje bo pol njemu težko prislužena plača :hmm:

veš kako pravjo, s polno ritjo je lahko srat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bi le še z oreščki lahko položnce plačeval, pa otrokom s solato knjige in zvezke, pa smo lahko vsi vegetarjanci in vrtičkarji :wacko: sam nevem od kje bo pol njemu težko prislužena plača :hmm:

veš kako pravjo, s polno ritjo je lahko srat :naughty:

no, ne pozabi dveh stvari:

1. to niti ni vprašanje za predsednika države, saj se s plačami/pokojninami/itd.... ukvarjajo vlada in parlament in ne predsednik države

2. vprašala je upokojenka, katerih življenja so zagotovo bolj skromna, kot pa delovnih ljudi, kateri imajo pomožnosti še šoloobvezne otroke........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... upokojenka, katerih življenja so zagotovo bolj skromna, kot pa delovnih ljudi, kateri imajo pomožnosti še šoloobvezne otroke........

ja

upokojenci znajo res skromno živeti - WW2 jih je maričesa naučila. Kljub temu pa vedno najdejo denar, da ga kaj dajo vnukom .. večkrat se sprašujem, kako to zmorejo. Zelo verjetno je posledična misel "finančno ministrstvo naj vodijo upokojenci" precej logična.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, ne pozabi dveh stvari:

1. to niti ni vprašanje za predsednika države, saj se s plačami/pokojninami/itd.... ukvarjajo vlada in parlament in ne predsednik države

2. vprašala je upokojenka, katerih življenja so zagotovo bolj skromna, kot pa delovnih ljudi, kateri imajo pomožnosti še šoloobvezne otroke........

res ne, predsednik rešuje darfur, za tuki mu pa ni mar kaj se dogaja...tudi življenja delovnih ljudi so skromna, seveda ne vseh, enim je v tej državi zlo lepo..

ko me kdo od politikov prepriča v dejanjih in ne samo v besedah, bom verjela tud v politiko..

zaenkrat pa imamo pr nas samo dobre retorike, ki uspešno valijo krivdo drug na drugega, sposobni se pa rajš ukvarjajo s čim drugim kot s politiko.

sicer pa, politika me ne zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ne, predsednik rešuje darfur, za tuki mu pa ni mar kaj se dogaja...tudi življenja delovnih ljudi so skromna, seveda ne vseh, enim je v tej državi zlo lepo..

ko me kdo od politikov prepriča v dejanjih in ne samo v besedah, bom verjela tud v politiko..

zaenkrat pa imamo pr nas samo dobre retorike, ki uspešno valijo krivdo drug na drugega, sposobni se pa rajš ukvarjajo s čim drugim kot s politiko.

sicer pa, politika me ne zanima.

no hvala, ker si to razširila nasplošno na politike... zelo narobe bi bilo vse zgoraj našteto pripisovati le enemu osebku

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo Vas prosim, ali mora vedno biti za vse kriv naš predsednik.

Že tako je dovolj bolan. Vi se pa še norca delate. Po moje ga je za pohvalit, ker se trudi.

Moj mož bo že povedal, kako in kaj vam gre. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no hvala, ker si to razširila nasplošno na politike... zelo narobe bi bilo vse zgoraj našteto pripisovati le enemu osebku

.)

žal je tud ta osebek del te politike :grim in a ni zanimivo, da je bil tud del politike v bivši jugoslaviji ki je bla čist različna kot je sedaj slovenska? :hmm: ja, eni se pa res znajo obračati po vetru :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal je tud ta osebek del te politike :grim in a ni zanimivo, da je bil tud del politike v bivši jugoslaviji ki je bla čist različna kot je sedaj slovenska? :hmm: ja, eni se pa res znajo obračati po vetru :grim

hmmm tu se pa ne morem strinjati s tabo. Si že na začetku povedala, da se za politiko ne zanimaš. Očitno res ne..... on in še nekaj ostalih politikov so bili tisti, ki so si prizadevali za osamosvojitev. Ravno zato, ker niso bili za politiko bivše Juge..........

Jep.. če pa hočeš, ga pa lahko porineš v kar kak drek....... :BUA:

obračanju po vetru = Rupel....... ta je šolski primer obračanja po vetru :BUA: :doze:

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm tu se pa ne morem strinjati s tabo. Si že na začetku povedala, da se za politiko ne zanimaš. Očitno res ne..... on in še nekaj ostalih politikov so bili tisti, ki so si prizadevali za osamosvojitev. Ravno zato, ker niso bili za politiko bivše Juge..........

Jep.. če pa hočeš, ga pa lahko porineš v kar kak drek....... :BUA:

obračanju po vetru = Rupel....... ta je šolski primer obračanja po vetru :BUA: :doze:

aja? zakaj že smo želel samostojnost? :hmm: za bolj kvalitetno življenje? :kva2: se še predobro spomnim življenja v jugoslaviji, kjer je delavec dobil plačilo za svoje delo in je s tem plačilom tud uspešno preživel mesec.

sicer bomo pa svojo samostojnost kmal probal v evropi..isto sranje, samo drugo pakovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? zakaj že smo želel samostojnost? :hmm: za bolj kvalitetno življenje? :kva2: se še predobro spomnim življenja v jugoslaviji, kjer je delavec dobil plačilo za svoje delo in je s tem plačilom tud uspešno preživel mesec.

sicer bomo pa svojo samostojnost kmal probal v evropi..isto sranje, samo drugo pakovanje.

z zadnjim stavkom se strinjam....... pojavi se problem drugje. Slovenija je prej veliko več denarja dajala v bivšo jugo, kot ga danes daje sama zase...... je pa bilo nekaj, česar mi nismo občutili v taki meri. Zadolževanje.... in verjemi mi, da socializem v osnovi ni slab, samo hitro se ga da pokvariti in v Jugi je tudi bil..... in bi bilo samo še slabše, če se ne bi te juhe rešili. Je pa res, da skačemo iz enega bazena v drugega........ :BUA:

to je pa kazen, ker smo mali in nepomembni in brez denarja.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z zadnjim stavkom se strinjam....... pojavi se problem drugje. Slovenija je prej veliko več denarja dajala v bivšo jugo, kot ga danes daje sama zase...... je pa bilo nekaj, česar mi nismo občutili v taki meri. Zadolževanje.... in verjemi mi, da socializem v osnovi ni slab, samo hitro se ga da pokvariti in v Jugi je tudi bil..... in bi bilo samo še slabše, če se ne bi te juhe rešili. Je pa res, da skačemo iz enega bazena v drugega........ :BUA:

to je pa kazen, ker smo mali in nepomembni in brez denarja.......

vidš, me bi ble za v parlament :OK: izmenjava mnenj na konc pa prideva do skupne ugotovitve. :grim

se bova mogle zdej dvakrat zaklepat, da naju ne ukradejo. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kako pravjo, s polno ritjo je lahko srat :naughty:

Sam....ne lušine.......baje boli, k praska po črevah.......in vsa to naj bi .....seveda ob stalni bolečini in pretirani uporabi analgetikov.....vplivalo na psihofizično stanje...........mal sem se že zapletu....mogoče bo Anubis dodelal misel.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa mislim da je janez d. kar faca, nima nobenih predsodkov, pove na glas kar misli in seveda gre to nekaterim zelo na živce(janši in njegovim nesposobnim ministrom), to pa, da bo šel z avtom v španijo se mi pa zdi zelo uredu, dobra reklama za SLO., v svetu se bo govorilo da je SLO. tako revna, da se mora predsednik države voziti z avtom na meddržavna srečanja po EU, mogoče pa bomo dobili kakšno finančno podporo iz EU

drugače pa je že bolje da imamo drnovška za predsednika, kot pa kakšnega BUŠA in njemu podobne

janih

v ZDA je predsednik bolj izvršna funkcija ... in je primerljiva z našim predsednikom vlade (torej Janšo)

mislim, da sta Bush in Janša primerljiva

mogoče bosta še kak orožarski biznis sklenila

Drnovšek nas pa lahk dobro poveže z daljnim vzhodom (vse na bazi filozofij ala zen budizem itd)

Ali se je slučajno kaj zlagal?

Zračunaj, koliko stane kilogram moke in za koliko časa imaš kruh, ki si ga lahko spečeš iz nje.

Pa na vrtu se tudi vedno kaj uporabnega najde. :)

včasih se je pri nas v majšem kraju hodilo iz naselja k kmetom po mleko zvečer ... verjetno bi ga kmetje takole čez prst bistveno ceneje prodali, kot pa damo zanj v trgovini ... in iz tistga mleka se da tut fajn maslo in druge zadeve nardit, da o smetani in jogurtih ne govorimo ... pa tut meso je na kmetih cenej, je pa črni zakol ... pa repa, zelje, fižol in podobn... da ne govorimo, da zna tut kaka klobasa dobra v hladilnik pogledat bistveno cenej, če jo na kmjatih uzameš ... pa jajčki in to ...

ne pa, da nam prodajni avtomati po 300 in 400 sit sendviče brezvezne prodajajo, pa čokoladice, kokakole in drugo ... voda je povsod, cedevita je pa tut pocen ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!