Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Mene je definitvno sram takega neprištevneža, ki trenutno zaseda mesto predsednika Republike Slovenije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Obljubljajo, da bodo objavili mnenja slovencev na temo, ali se sramujejo njegovih postopkov... Ampak 21 maj je že mimo?

Le kdo je posredoval, da to še ni objavljeno?

Si jim kaj napisal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na govor J.J. na proslavi, ga čist zastopim, da se ni udeležil proslave, SOVA je zopet delovala in drniju priskrbela J.J. govor, ko ga je prebral se je odločil, da to pa že nebo šel poslušat :krneki:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drnovšek je dalajlama/krišna/buda/mesija/ vse v eni osebi.Torej zakaj se ga sramovat?

Za vsakega slovenca nekaj,pa Strojanove še kaj ostane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam, da sem to temo odprl iz svojih provokativnih nagnenj, ker sem hotel, da se malo kregate name, pa med sabo in vsak z vsakim, kar mi je tudi uspelo, sedaj pa ugotavljam, da naš predsednik res ni sposoben opravljati funkije, ki s(m)o mu jo zaupali.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam, da sem to temo odprl iz svojih provokativnih nagnenj, ker sem hotel, da se malo kregate name, pa med sabo in vsak z vsakim, kar mi je tudi uspelo, sedaj pa ugotavljam, da naš predsednik res ni sposoben opravljati funkije, ki s(m)o mu jo zaupali.....

Kakšna pa je ta njegova funkcija? Po moje je klobasanje na proslavah zadnja reč, ki jo Slovenija potrebuje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna pa je ta njegova funkcija? Po moje je klobasanje na proslavah zadnja reč, ki jo Slovenija potrebuje!

Točno tako,podpišem.Sta z JJ kot pes in mačka, bolje da ju ni skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj se ne gre za klobasanje na proslavah.

Poglej, s čim se ukvarja.

Hodi po vaških veselicah, sejmih z zdravo prehrano, daje izjave, ki nimajo ne repa ne glave...

Kdaj je nazadnje sprejel kakšnega državnika, kdaj je bil na kakem mednarodnem obisku?

Saj razumem, da se Janez in Janez nimata posebno rada, ampak ker je (po moje) Janez D. inteligentnejši kot Janez J., bi to lahko tudi pokazal, ne pa da se dela butla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj se ne gre za klobasanje na proslavah.

Poglej, s čim se ukvarja.

Hodi po vaških veselicah, sejmih z zdravo prehrano, daje izjave, ki nimajo ne repa ne glave...

Kdaj je nazadnje sprejel kakšnega državnika, kdaj je bil na kakem mednarodnem obisku?

Saj razumem, da se Janez in Janez nimata posebno rada, ampak ker je (po moje) Janez D. inteligentnejši kot Janez J., bi to lahko tudi pokazal, ne pa da se dela butla.

Tako je. Ve se kaj je njegova služba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. Ve se kaj je njegova služba.

Pri najboljši volji ne vem. :hmm: Je kje zapisano? Mi lahko poseduješ?

Ker se mi zdi, da je predsednik le nekakšen "predstavnik" ljudstva, ki s politiko in gospodarstvom nima kaj dosti, saj je tisto v domeni vlade in ministrstev, menim, da je prav, da se ukvarja z ljudmi. Z malimi ljudmi! In se tudi oglaša v njihovem imenu, če je potrebno. In dandanes je še kako potrebno. Zame je nekakšen generalni varuh človekovih in državljanskih pravic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri najboljši volji ne vem. :hmm: Je kje zapisano? Mi lahko poseduješ?

Ker se mi zdi, da je predsednik le nekakšen "predstavnik" ljudstva, ki s politiko in gospodarstvom nima kaj dosti, saj je tisto v domeni vlade in ministrstev, menim, da je prav, da se ukvarja z ljudmi. Z malimi ljudmi! In se tudi oglaša v njihovem imenu, če je potrebno. In dandanes je še kako potrebno. Zame je nekakšen generalni varuh človekovih in državljanskih pravic.

Predvidevam, da obstaja tudi za delovno mesto predsednika države sistematizacija delovnega mesta z opisom del in nalog tako kot to obstoja za moje, tvoje, xxovo delovno mesto. Glede na to, da se zdajšnji predsednik obnaša precej drugače kot se je prejšnji, menim da eden od njuju ne/ni dela/l to kar bi moral. In predsednik države ni neki klovn v cirkusu, ki bi moral biti všeč svojemu ljudstvu ampak človek, ki zastopa državo tako navzven kot navznoter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da obstaja tudi za delovno mesto predsednika države sistematizacija delovnega mesta z opisom del in nalog tako kot to obstoja za moje, tvoje, xxovo delovno mesto. Glede na to, da se zdajšnji predsednik obnaša precej drugače kot se je prejšnji, menim da eden od njuju ne/ni dela/l to kar bi moral. In predsednik države ni neki klovn v cirkusu, ki bi moral biti všeč svojemu ljudstvu ampak človek, ki zastopa državo tako navzven kot navznoter.

Hmmm, predvidevaš? Ok.

Ampak ali si pomislil, da imamo pač takega kot smo ga izvolili in da mogoče pa dejansko odseva sliko naše države? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, predvidevaš? Ok.

Ampak ali si pomislil, da imamo pač takega kot smo ga izvolili in da mogoče pa dejansko odseva sliko naše države? :naughty:

Ja predvidevam. Po zakonu bi to sistematizacijo morale imeti vse firme. Tudi državne inštitucije.

Pa si ti mogoče pomislil, da lahko rečeš nekomu, da ne opravlja primerno svojega dela četudi si ga pred leti sam izvolil. Ali pa moraš biti tiho in verjeti v njegova dobra dela ter ga malikovati kot največje božanstvo? Če velja zame, da sem primeren za svoje delovno mesto tako dolgo dokler opravljam svoje delo kot je treba, potem velja to tudi za predsednika. In Drnovšek ga več ne opravlja dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Pa si ti mogoče pomislil, da lahko rečeš nekomu, da ne opravlja primerno svojega dela četudi si ga pred leti sam izvolil. Ali pa moraš biti tiho in verjeti v njegova dobra dela ter ga malikovati kot največje božanstvo?

Največji hec je, da ga nisem volil in nikoli oboževal in hvalil, prej obratno. Mi je pa možakar postal všeč ravno v zadnjem obdobju. Če bi ponovno kandidiral, bi definitivno dobil moj glas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj se ne gre za klobasanje na proslavah.

Poglej, s čim se ukvarja.

Hodi po vaških veselicah, sejmih z zdravo prehrano, daje izjave, ki nimajo ne repa ne glave...

Kdaj je nazadnje sprejel kakšnega državnika, kdaj je bil na kakem mednarodnem obisku?

Saj razumem, da se Janez in Janez nimata posebno rada, ampak ker je (po moje) Janez D. inteligentnejši kot Janez J., bi to lahko tudi pokazal, ne pa da se dela butla.

Kot prvo : se ni ta kolobocija okoli proslave začela s tem, ko se je odločalo, ali bo imel slavnostni govor predsednik republike ali pak predsednik vlade - in se je vladna služba odločila, da ga bo imel predsednik vlade?

Kot drugo: kaj je več/manj vredno - če predsednik sprejema cele avtobuse recimo prekmurskih aktivov vaških žena, ali pač avtobuse ljudi, ki jih zanima "zdravo življenje" itd ?

Kot tretje: saj državnike pozna verjetno bistveno bolje od Janše in je z njimi morda kar v privat stikih ... lobiranje itd ... in če se prav spomnim, je hotel iti na pomembno konferenco, pa mu vlada ni odobrila sredstev ...

Kot četrto: vsak od vas lahko kandidira. Volitve bodo kmalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drnovšek je :OK: !!!!!!

"nekateri" ga pač ne razumejo kaj govori....... :?

če bo kdaj izustil stavek "Motoristom želim vse najlepše na poti in da bi jih drugi spoštovali in upoštevali" bo kar naekrat tudi ljubljenec motoristične srenje, ne glede na to, koga drugega je še kdaj v pozitivo spravljal ...

skratka ... baaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Največji hec je, da ga nisem volil in nikoli oboževal in hvalil, prej obratno. Mi je pa možakar postal všeč ravno v zadnjem obdobju. Če bi ponovno kandidiral, bi definitivno dobil moj glas.

Res je ratal pravi frik. Če že jaz ne morem živcirat vlade, jo vsaj kdo. Glede na to, da je tudi drugim vse najhujše pozabljeno in odpuščeno, je moje trenutno muhasto mnenje povsem v skladu s Horjovim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!