Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

Njet :grrr

Sam nism jst kriva, če po radiju povejo samo, da jih je pomilostil in ama nč druzga :D

Alergična sm pa na cvetni prah, trave, laktozo... drni mi sam ni všeč... :P

ja mediji so krivi za velik afer v SLO

janih

p.s.: še dober da je začel deževat, ti bo prec bolje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, nočem težit :D res ne, ampak -

si pa "kriva", če ne veš, kaj pomeni pomilostitev v naši pravni ureditvi :D

in - tudi jaz nisem vedel... mi pa ni dalo mira ... in verjetno še komu ne ... saj sem te razlage našel na RTV portalu med novicami, kar pomeni, da je nekdo vendarle terjal razlago nekje od teh politikov ... in so pojasnili, kaj se je dejansko "odpustilo" oz. "pomilostilo" :)

Nimam cajta viset po raznih portalih in iskat zadeve. Se raj na motosvet prijavim in zvem marsikaj zanimivega :P

ja mediji so krivi za velik afer v SLO

janih

p.s.: še dober da je začel deževat, ti bo prec bolje :OK:

Je blo bolš ja pa je šlo spet use u qrac...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram aplavdirati presidentu, ker je na svojsten zvit način opozoril na barabine, ki so bili v isti klapi z uganite kom? :evilgrin: Obuja spomine na osebe in barabije ki so jih zaukazale ali izvajale pred leti. Da ne bi pozabili in verjeli varljivi neomadeževani podobi ki jo žele kazati ob pričetku predsedovanja EU.

Mediji in narod veselo skačejo v luft ob navidez brezmiselnih pomilostitvah in glas o pomiloščencih in njihovih komandantih nesejo širom sveta. :evilgrin:

Bravo! :D :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm, Horjo, nekako se mi zdi, da se za tema dvema policistoma-roparjema vleče Bavčarjevo in ne Janševo ime.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delajmo se neumne in s prstom kažimo na druge, dermo se in tako nekak skrijmo dejstva.

Aneda ?1

Minister za notranje zadeve je takrat bil Bizjak (odstopil/bil zaradi afere), predsednik vlade Drnovšek.

JJ je sedel v parlamentu. (kaj je pa delal ponoči takrat pa ne vem, mogoče-verjetno- Horjo ve)

Da pa so ti specialci nekaj iskal tam za nekoga in da so jim zato oprostili rop prekupčevalcev cigaret in jim pustili tisti nemajhen denar je očitno.

In da so za molče prestani zapor bili zdaj nagrajeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He. he. vsak iz svoje strani sta nakazala in počasi bosta prišla na isti cilj. Bravo, saj bo, saj bo, počasi pa ziher! Konkretnih imen pa jaz nisem omenjal in tudi ne omejujem povedanega na enega samega človeka!!

Zapomnite si le nekaj, da stara prekaljena prijateljstva ne zarjavijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zadnjo alinejo se strinjam.

V namigovanju v prvi pa ni nobene logike in smisla.

Tudi in najbolj zato,ker se nekak ve kaj so specialci iskali v Celovcu in KOGA naj bi to obremenilo in politično onemogočilo in ta isti naj bi jih zdaj nagradil :eek:

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja volku je pač všeč JJ in ne bo našel napake pr njemu :P

dgrač pa...a sem samo sanjal al sem videl (bežno) nek plakat z Drnovškom in Kadijevićem v uniformah JLA? za kaj se točno gre? a je sma reklama za kak časnik al je spet kaka podla umazanija izkrivljena in vzeta iz časa in prostora s strani JJ klike???? :blink:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, Volk, vsak po svoje sklepamo in povezujemo svoje informacije iz različnih virov. :grim

Ne gre za informacije, razmišljanje in občutke.

Gre za dejstava in analogijo.

Dopuščam pa pravico in zagovarjam do lastnehga mnenja in specifičnega razmišljanja.

ma ja volku je pač všeč JJ in ne bo našel napake pr njemu :P

dgrač pa...a sem samo sanjal al sem videl (bežno) nek plakat z Drnovškom in Kadijevićem v uniformah JLA? za kaj se točno gre? a je sma reklama za kak časnik al je spet kaka podla umazanija izkrivljena in vzeta iz časa in prostora s strani JJ klike???? :blink:

Če bi spremljal analitično in vsebinsko meje pisanje in izjave in jih ne po potrebi izkrivljal bi vedel da sem velikokrat s kritično dostanco pisal o JJ in njegovim delom.

Ne maram pa kardelnega nagona.

Izkrivljanja informacij

Ker v službi kogarkoli laž je laž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem malo zakrožil po Zaplani. Drnovška nisem nikjer srečal :whistle:

Verjetno pod okriljem in na račun SOVE brenka na sitar z Ravijem Šankarjem!! :kva2: :lol1: :devil: :music2:

Sam da on tega niti slučajn ne ve,da bi mela s tem kaj Sova,ker njega to tko al tko ne zanima,ker se mu gre samo za zdravje naroda,po njegovem smo mi kot nacija vsi skrenli v napačno smer,pa bi nas najraje zamenju. :headbang: :devil: .

Aja hčerko bi mu pa vseen nategnu!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja hčerko bi mu pa vseen nategnu!!! :yea1:

no, mal manir ti ne bi škodlo ... hitr pejt k teti sosedi, te bo naučila kozjih molitvic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: če je pa tko luštkana,bi mi zagodla na viljolino....,jest pa bi ji pokazu Gibson-a,les paul!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......jest pa bi ji pokazu Gibson-a,les paul!

Raziskave so pokazale, da jim je bolje dajati kratka imena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišljen je bil malo večji instrument na strune...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

naslednji ekscentrični intervjuvanec bo baje venezuelski Hugo Chavez ! :worship:

Al Jazzeri namesto nacionalke ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednji ekscentrični intervjuvanec bo baje venezuelski Hugo Chavez ! :worship:

Al Jazzeri namesto nacionalke ! :P

A to je tisti Hugo, ki je prepovedal privat TV ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ! razlog prepovedi ? ukinjena TV je največ predvajala in izdelovala import export TV novele - žajfnice ! Hugo pravi da pa toliko TV novel ne bodo več prodajali in delali iz ljudi nekakšne jokave mehkužce ! to o TV žajfnicah bi še nekako šlo skozi, a zaradi tega ukinit TV je mimo ! viva el diablo tv :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bila protivladna ?

Če pa je zaradi žajfnic je pa mislim da prav. Ker kaj jih bo še TV poneumljala.

Vendar, vsaj tako se mi zdi, demokratično in pluralno to ravno ni.

Sigurno pa v Venezueli ni takšnega pritiska na medije in prisvajanja medijev kot prii nas. Ker če bi ga blo, sem prepričan, da bi Hugota že, če drugje ne na tem forumu, POPLJUVALI.

In boh ne daj primerjali Hugota z generalisimom JJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Generalissimo JJ bo kmalu ostal brez vojakov, samo še "kmetje" ostajajo z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Generalissimo JJ bo kmalu ostal brez vojakov, samo še "kmetje" ostajajo z njim.

:surrender: :surrender: :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!