Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

Torej po vrsti: colt 38 special, ruger 357, baretta fs92 9x19. Seveda z dovoljenjem za varnostno orožje o kakršnem lahko navadni smrtniki le sanjamo (tudi Plemeniti).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda z dovoljenjem za varnostno orožje o kakršnem lahko navadni smrtniki le sanjamo (tudi Plemeniti).

lp

Franc

:grrr

:D Zanimivo tolmačenje. Žal pa tega dejstva ne slišim iz ust pripadnikov te iste vojske. Veliko pa pljuvanja čezenj. Očitno so pripadniki vojske dovzetni za politične igrice in tako nič kaj zanesljivi in lojalni. Da o profesionalnem odnosu ne govorim. A to le tako malo vmes.

Predsednik države je, v miru, vrhovni poveljnik vojske bolj pro-forma in to postane dejansko le v vojnem stanju. V normalnih pogojih oblast nad vojsko izvaja vlada, z ministrom za obrambo. Vojaki, ki se odkrito gredo strankarsko politiko, kršijo zakon o obrambi. Razumljivo je, da najvišji predstavniki vojske morajo znati plavati v političnih tokovih, a le po stroki in v korist obrambnega sistema (recimo, da bi lahko lobirali, da vsaka nova vlada ne postavlja celotne obrambne politike na glavo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej po vrsti: colt 38 special, ruger 357, baretta fs92 9x19. Seveda z dovoljenjem za varnostno orožje o kakršnem lahko navadni smrtniki le sanjamo (tudi Plemeniti).

lp

Franc

Franc, ta tvoja informacija ima isto težo kot prejšnja. Kilo in pol kranjskih klobas. :P

O sanjah toliko, da sem navaden smrtnik, pa dva od teh kalibrov legalno posedujem. So fucking what!

Torej, še vedno čakam da poveš kaj več, kar bi imelo drugačno težo, ki je ne bi bilo moč meriti s klobasami. :doze:

O Jelinčiču in orožju pa toliko, da glede na njegovo kazensko preteklost ne more in ne sme imeti pravice do nošenja orožja, kar je edino prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Franc, ta tvoja informacija ima isto težo kot prejšnja. Kilo in pol kranjskih klobas. :P

O sanjah toliko, da sem navaden smrtnik, pa dva od teh kalibrov legalno posedujem. So fucking what!

Torej, še vedno čakam da poveš kaj več, kar bi imelo drugačno težo, ki je ne bi bilo moč meriti s klobasami. :doze:

O Jelinčiču in orožju pa toliko, da glede na njegovo kazensko preteklost ne more in ne sme imeti pravice do nošenja orožja, kar je edino prav.

Pozabil sem še sig sauer p226.

Lepo si napisal "posedujem", varnostnega orožja (razen, če ga imaš še iz prejšnjega sistema) pa nimaš.

Teža informacije? Zakaj pa naj bi imela težo, zgolj navajanje dejstev, kako se ta dejstva ujemajo z mirovništvom pa naj si vsak predstavlja po svoje. Res je, da so oboroženi tudi praktično vsi politiki (prejšnji in sedanji) eni bolj drugi manj.

Če pa bi jih na vsak način rad primerjal s kranjskimi klobasami, tam okoli 3kg (brez patronov) :naughty: .

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem še sig sauer p226.

Lepo si napisal "posedujem", varnostnega orožja (razen, če ga imaš še iz prejšnjega sistema) pa nimaš.

Teža informacije? Zakaj pa naj bi imela težo, zgolj navajanje dejstev, kako se ta dejstva ujemajo z mirovništvom pa naj si vsak predstavlja po svoje. Res je, da so oboroženi tudi praktično vsi politiki (prejšnji in sedanji) eni bolj drugi manj.

Če pa bi jih na vsak način rad primerjal s kranjskimi klobasami, tam okoli 3kg (brez patronov) :naughty: .

lp

Franc

Tako sem napisal, ker ti niti pod razno ne mislim razlagati kaj in kako. Da ne bi kdo prišel še na idejo, da tu napišem številko trezorja.

Dejstvo je da to, da nekdo orožje ima nima nobene povezave z njegovim mirovništvom. O oboroženosti politikov si že sam dovolj napisal. O upravičenosti do tega, da je oborožen predsednik republike pa mislim, da sploh nima smisla izgubljati besed. Enostavno ne vidim ob kaj bi se rad spotaknil. :blink:

So pa vprašljiva tudi tvoja navajanja teh podatkov. Ker enostavno ne verjamem, da predsednik to javno razglaša je možno le, da nepooblaščeno izdajaš osebne podatke ali pa enostavno nakladaš. Jaz ne enega ne drugega na tvojem mestu ne bi počel brez da bi pomislil, da ima tudi ta palica konec, ki te lahko kresne po buči!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne bi kdo prišel še na idejo, da tu napišem številko trezorja.

U

šit zdej sem pa vrijti .. ys sm se pa že veseliw ...

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U

šit zdej sem pa vrijti .. ys sm se pa že veseliw ...

:cry:

Broj, to je za tvojo varnost! :D Nasprotnik orožja kot si, bi se lahko še poškodoval. In ker Cockta ne pozdravi vsega, naj bo kar tako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polna flaša cockte je lahko neverjetno uničujoče orožje v pravih rokah :fredy:

sta pa ta dva đankija res neumna. namesto, da bi se osebno zglasila pr Drnovšku in bi jih morda celo odvrnil od mamil sta šla krast ravno takim ljudem, ki so imeli občutljive podatke o nekem društvu... :lol1:

me zanima kdo je potem te računalnike odkupil....če vemo, da so med dilerje vrinjeni tudi tajni policijski sodelavci...policija pa je itak politično odvisna, da ne rečem zelo odvisna :devil:

malo nabijam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj, to je za tvojo varnost! ..

Ehh

Horčy ..

ti nimaš smisla za biznis ..sy ys ne bi tega šlatow .. ys bi le

odprl informacijsko licitacijo in kodo dobro prodaw.

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kdo je potem te računalnike odkupil....če vemo, da so med dilerje vrinjeni tudi tajni policijski sodelavci...policija pa je itak politično odvisna, da ne rečem zelo odvisna :devil:

malo nabijam :P

niti ne nabijaš ! dober uvod za teorijo zarote ! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne nabijaš ! dober uvod za teorijo zarote ! :ninja:

.. qrc

pa take smešne zarote ..

.. to

je cirkuška predstava

za rajo ne pa zarota.

Čisto na dalajlamskem nivoju.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta naš predsednik je pred dnevi nagovoril svoje podanike, naj se za Veliko noč odpovedo šunki in naj jejo le pirhe. :kva2:

Res se obupno preveč ukvarja s stvarmi, ki se ga ne tičejo, in obupno premalo s tistimi, s katerimi bi se moral. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče, je naš vrli predsednik lahko, le še predsednik cirkusa in ne države, žal!! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste sedaj že prišli do konca, ali je prišteven ali ne?

Mogoče si je kdo v vseh N-straneh vzel čas in povprašal njegovega psihiatra/psihologa (če ga ima)? Mogoče bi on še najbolj vedel........

aja ne.... :slap: nabijat je tolk fajn :grim

Ta naš predsednik je pred dnevi nagovoril svoje podanike, naj se za Veliko noč odpovedo šunki in naj jejo le pirhe. :kva2:

Res se obupno preveč ukvarja s stvarmi, ki se ga ne tičejo, in obupno premalo s tistimi, s katerimi bi se moral. :BUA:

S katerimi bi se pa po tvojem moral?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerimi bi se pa po tvojem moral?? :hmm:

z varnostjo motoristov na cesti :P

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Drnovšek, tebi se priporočam,

da me varuješ na poti do obale.

Danes bom šu za vse soude in prosim te,

da mi tvoja luč pokaže pravo linijo

čez Šmarje po dvopasovnici,

da odpeljem kot Ti zaukažeš...

hvala ti :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Mogoče si je kdo v vseh N-straneh vzel čas in povprašal njegovega psihiatra/psihologa (če ga ima)? Mogoče bi on še najbolj vedel........

...

A se ni odpovedal uradni medicini?

Pa vprašat psihiatra/psihologa, če je kdo prišteven, je enako kot vprašat mehanika, če je kaj narobe z avtom. 100% se nekaj najde, drugače bi ostali brez dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste sedaj že prišli do konca, ali je prišteven ali ne?

Ni

sposoben je pa prišteven ..

še preveč prišteven .. samo

napačno taktiko in imiđ je izbral.

Le malo Slovencev bo v tem trenutku pristalo na to, da jih vodi

nek skesani exomunistični nesposobni dalajlama.

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

broj...exkomunistični? :blink: sej ni bu član kar jaz vem...brez knjižice pa tudi ni dokazov a :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

broj...exkomunistični? :blink: sej ni bu član kar jaz vem...brez knjižice pa tudi ni dokazov a :rolleyes:

Kar se tega tiče, sta mislim da oba predsednika lastnika rdeče knjižice. Mislim. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tega tiče, sta mislim da oba predsednika lastnika rdeče knjižice. Mislim. :hmm:

:grim :grim :grim

Kako bi pa drugače bil Drni presednik predsedstva SFRJ

JJ pa kandidat (sicer blef ko jebil v zaporu ) za predsednika ZSMS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITIRAJ(GorazdH @ 6 Apr 2007 @ 11:28)

broj...exkomunistični? ... sej ni bu član kar jaz vem...brez knjižice pa tudi ni dokazov a

Kar se tega tiče, sta mislim da oba predsednika lastnika rdeče knjižice. Mislim. :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1:

fantje zajebantje

:lol1: :lol1: :lol1:

:::::::::::::::::::::::

za neinformirano mladino:

Dalaylama, Dolenc in Prekmurc s pručko .. vsi so

bili člani KPJ in večina* SLO politikov starejših

od 40 let ...

Le

za Bajuka ni gotovo a je biw al ne .. do sedaj

ni še nihče pobarow KPA** kako je s tem ..

;)

.................

* za prepirljivce: 'večina' ni enako 'vsi'

** KP Argentine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tega tiče, sta mislim da oba predsednika lastnika rdeče knjižice. Mislim. :hmm:

JJ je bil, JD ni bil.

Zato pa je bil takrat tak šok za komuniste, ker na volitvah za člana Predsedstva SFRJ ni bil izvoljen njihov kandidat ampak 'en nepartijski outsider'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ je bil, JD ni bil.

Zato pa je bil takrat tak šok za komuniste, ker na volitvah za člana Predsedstva SFRJ ni bil izvoljen njihov kandidat ampak 'en nepartijski outsider'.

A res .. tega se pa ne spomnim .. kot se spomnim ..

:hmm:

.. ampak ti verjamem.

Bom pa vseeno preveril po sistemu:

zaupanje je ok,

kontrola je boljša ..

:yes:

Potem

pa naj še kdo reče, da je v

YU biw nek komunistični teror ..

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!