Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

hihi :)

In kaj je tu smešnega? Se smejiš starim informacijam in članku napisanem od daleč in na podlagi knjige ali celo informacije, da je napisal knjigo? Hja kaj hočeš, tudi pisci rac pri telegrafu morajo živeti.

Sicer pa je članek dokaj korektno napisan. Pač kratek, pavšalen povzetek. No, ja, če pozabimo na psa, ki ga nima več (ali ima že novega?) in to , da je po mnenju telegrafa pol Slovencev nastanjenih v "planinskih kočah". :doze:

Všeč mi je, da imamo takega predsednika. :OK: Tudi z njegovo trditvijo, da veliko ljudi ni našlo svoje notranje uravnovešenosti (on pravi harmonije) se zelooo strinjam. Daj Lina, nehaj se no po vagi guncat!

če bo taka njegova odločitev, bom ponovno podprl enega od redkih politikov, ki se zaveda kam drvi svet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:photo: :photo: :photo:

:lol1:

Škoda, da nima opozicija take figure kot je J.J. (me vesli da priznaš veličino njegovo).

Karizmatično veličino so imeli tudi Tito,Causesku,Stalin,ima jo še Castro in nekaj njemu podobnih. Dolfeta in njegovih ne bom omenjal,saj kljub karizmi sodijo v čisto drugo zgodbo..

In vsi tile, so bili in so še zmeraj, v vsej svoji "veličini", zelo užaljeni pa tudi maščevalni, če nisi bil ali pa nisi njihov........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je tu smešnega? Se smejiš starim informacijam in članku napisanem od daleč in na podlagi knjige ali celo informacije, da je napisal knjigo? Hja kaj hočeš, tudi pisci rac pri telegrafu morajo živeti.

Sicer pa je članek dokaj korektno napisan. Pač kratek, pavšalen povzetek. No, ja, če pozabimo na psa, ki ga nima več (ali ima že novega?) in to , da je po mnenju telegrafa pol Slovencev nastanjenih v "planinskih kočah". :doze:

Všeč mi je, da imamo takega predsednika. :OK: Tudi z njegovo trditvijo, da veliko ljudi ni našlo svoje notranje uravnovešenosti (on pravi harmonije) se zelooo strinjam. Daj Lina, nehaj se no po vagi guncat!

če bo taka njegova odločitev, bom ponovno podprl enega od redkih politikov, ki se zaveda kam drvi svet.

HHV če se postavim v kožo nekega tujca, ki ne ve nič o Drnovšku in o Sloveniji in preberem takle članek, bi se pragotovo nasmehnila.

In res je zadeva je stara in ker tudi jaz dostirat nalepim link, ki ga nihče ne odpre, sem dala le fit-back človeku, ki ga je nalepil.

Jaz se strinjam z razmišljanjem Drnovška, problem je le v tem ker nImam občutka, da on res temu verjame. Žal se MI ZDI sila površinski, da gre za farso, preračunjivost. Sploh ob dejstvu kdaj je začel s tem in kako se spet obrača malo sem in malo tja....poleg tega, da svoje nestrpnosti ne zna skriti čeprav jo pridiga drugim....,,poduhovljenost,, je ali jo pa ni, ne more pa biti malo ja in malo ne...po potrebi.

Sedaj se je spet obrnil, da bo verjel zdravnikom (kar mu dam prav), v Armbrus je prišel mahat dan preden so odšli tja kjer so danes in pripeljal kontejnerje....oprostite prosim prepričana sem, da je vedel, da odhajao. Osebno se mi zdi tak kot RKC, ki pridiga ,,ne glejte me, poslušajte me,, in tega žal ne kupim.

In tako kot JJ ne mara JD, ravno toliko kot JD ne JJ. S tem, da je JD bolj upravičen do cepetanja, ker je pač ostal sam (ljudje so izvolili druge) in rešuje kar se rešiti da...vendar ne za nas (za dobrobit sveta) ampak za svojo opcijo seveda pod pretvezo razsvetjenja in ratuje mu več kot očitno.

Vsekakor pa mislim, da je prišteven in to ZELO prišteven. Zvit kot lisica.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ga priznavam kot karizmatičnega liderja desnice. Bi blo prav zabavno videt, kako bi se vse skup tam razsulo brez njega... :lol1: To manjka sedaj opoziciji. In drnovšek čeprav je predsednik in ne več strankarski lider ima še vedno karizmo in to pot tudi moralno držo, da bi se lahko vsaj idejno z njim povezali na levici....mogoče bi Pahor kaj lahko pomagal...ma mu manja kakih 10 let izkušenj, pameten je že dovolj, da krmari s tem kar ima v teh razmerah.

JJ pa že kaže počasi svoj pravi obraz, ki ga je bolj ali manj neuspešno poskušal prikriti. Avtoritarno osebnost, ki ne prenese konfrontacije z enakovrednim nasprotnikom in se, ko mu zmanjka resnih argumentov zateka k grožnjam in podtalnim pritiskom. :fredy:

Janša ni nikol skrival svojega obraza. In tudi dejstvo je kar sem že sam večkrat napisal, da je avtoritativen. Kateri voditelj pa nima vsaj nekaj tega ?????

Kakšen pa je ptič brez perja !?

Kar se pa Drnija tiče in njegove pokončne in moralne drže: NIč kaj se ni kregal z Janšo ko je rabil dodaten denar. A se prav spomnim ?!

Ne tumbajte in dajte mal videt, da je vse cirkus

Kregajo in razumejo se tolk kolikor enim in drugim koristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker si deset in več let pridno varčeval ! :fredy:

:lol1:

oprosti ker ne sledim tem zabavnim oddajam pa te prosim če me razsvetliš s tvojo uvrstitvijo ! :fredy:

na semaforju je pisalo da je največ glasov dobil Zoran Jankovič iz liste Zorana Jankoviča, prav tako mestni svetniki iz Liste Zorana Jankoviča ! Še pa nisem zasledil njihove politične opredlitve : levi ali desni ( breg Ljubljanice) ! Pa tudi v koaliciji ni z nobenimi ! :fredy:

Kot da se ne ve kam spada Z.J. tudi brez Foruma 21.

In zakaj bi kdo sklepal koalicije, ki ga omejujejo če ima absolutno večino?!

Mater Rude, pa ti pojma nimaš! :slap:

Kar ni desno, to je vse levo in rdeče, a ti tega ne veš?! :evilgrin:

Nevtralno je pa samo tisto, kar je desno. :grim

Ljudije druge največkrat sodijo po sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karizmatično veličino so imeli tudi Tito,Causesku,Stalin,ima jo še Castro in nekaj njemu podobnih. Dolfeta in njegovih ne bom omenjal,saj kljub karizmi sodijo v čisto drugo zgodbo..

In vsi tile, so bili in so še zmeraj, v vsej svoji "veličini", zelo užaljeni pa tudi maščevalni, če nisi bil ali pa nisi njihov........

Zanimivo, kaj vse se da po potrebi primerjat.

Komunistične oligarhe z demokratično izvoljenimi liderji. :hmm:

Ko smo pred 1. demokratičnimi volitvami nalimali plakate na katerih so bli komunisti med njimi Kučan pa je bla totalna štala in kako neprimerno naj bi bilo ....

Tralalalalaala

Že mogoče... Če bi vedel kje sem. :hmm: Ti veš? :?

Nekaj kar sem se svojčas najprej naučil v politiki je blo to, da ne jemljem stvari osebno.

Iz tega izhajam in če ali ko stvari postanejo osebne se ne grem več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kaj vse se da po potrebi primerjat.

Komunistične oligarhe z demokratično izvoljenimi liderji. :hmm:

ni

blema .. če se člowk malo pomatra ..

.. posebej pri Drniju ne, say je samo

v tem življenji fant preživel kar nekaj

(političnih) "reinkarnacij" ..

pa da ne bi spet o

reinkarnacijah kurbirja s pručko,

ki je zaradi mladega meseka

zapustil svojo zvesto Štefko ..

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš Bonsajček pa ni tašen

če bil bi v Jani že kaj pisal bi :lol1:

pa tok lepga mucka ma, pa plave očke

on pa res ne more bit takešn :lol1:

vprašajte Jaklinovo ona kot neodvisna in nikoli podlegla plitičnim pritiskom(ki jih včasih itaq blo ni) bo vedla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.. Debata bi naj tekla o Drnovsku, spadli pa ste na zagovarjanje velikega demokrata Kim Dzong Janse... Da ne manjka komu malo pluralnosti, mogoce? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.. Debata bi naj tekla o Drnovsku, spadli pa ste na zagovarjanje velikega demokrata Kim Dzong Janse... Da ne manjka komu malo pluralnosti, mogoce? :?

Idi, Kim, Pol, Stari... so mega marka pluralnosti

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes je DD (Dalajlama Drni) pohitew,

ker me ni bilo in na hitro ozmerjow

JJ-ja s

'poglavar hudbonežev'

:slap:

Peesda,

samo eno dopoldne me ni v SLO

pa je že cela pesdarija

in

odrasli možje, ki bi morali voditi državo,

se zmerjajo kot otroci v vrtcu.

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!