Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

bravo drni :OK: , dober ga je opredelil, zadel ga je u nulo, tak je bil in tak bo ostal J.J. seveda

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo drni :OK:

janih

:lol1:

dober

si .. a delaš v kakem vrtcu v komisji

za reševanje otroških sporov?

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

dober

si .. a delaš v kakem vrtcu v komisji

za reševanje otroških sporov?

;)

v vrtcu glih ne, včasih pa sem pomagal v Dragi pri Igu

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še kako je prišteven, ampak, kot star lisjak se je pravi čas "umaknil" v bolj mirne vode ( ozadje ), kjer lahko sedaj nemoteno pljuva po volkovih !!! :topic: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Popravljeno . Popravil inamaze
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, kaj je pa lahko neprištevnega v političnem prostoru neke države kadar:

- v tem prostoru 10 let deluje desna, konzervativna stranka, ki se imenuje social-demokratska;

- v tem istem prostoru še dlje deluje leva stranka, ki se imenuje Liberalno-demokratska stranka;

- v tem prostoru volivci za predsednika države, ki bi naj bil nekakšna neoporečna moralna veličina, redno izberejo nekdanjega predsednika vlade.

Saj jih sami volimo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jih sami volimo :headbang:

Lej ..

naše volitve so podobne iskanju

diamantov v greznici kmečke štale.

Kogarkoli bomo volili - pizdarija bo ista.

Kapiš?

:hmm:

Treba

bi bilo izvolit določen pismen folk,

potem jih pa prvih 6 mesecev vsak dan opoldan nagarbat,

dokler se ne bi zresnili. Nato jim pod grožnjo smrtne kazni

za pizdarijo, zabušavanje ali blebetanje kretenij v parlamentu

podeliti 10 letni mandat z res visoko plačo.

Torej

v osnovi bi bilo treba spremeniti tovrstno zakonodajo.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še kako je prišteven, ampak, kot star lisjak se je pravi čas "umaknil" v bolj mirne vode ( ozadje ), kjer lahko sedaj nemoteno pljuva po volkovih !!! :topic: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

:eek:

Aja ?!

S pljuvanjem človk največ pove o sebi.

Mislim. da ja.

Vsaj tako me je že dedek učil.

Nivo na katerem kumunicira je RES primeren in dostojen PREDSEDNIKA države.

In to je nivo s katerim se identificira velik del Slovencev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nivo na katerem kumunicira je RES primeren in dostojen PREDSEDNIKA države.

In to je nivo s katerim se identificira velik del Slovencev.

V takšni državi, kot je naša, in v stanju, v katerem je taista, je takšen nivo povsem razumljiv in jaz ga jemljem kot pozitivno reakcijo na dogajanje zadnji dve leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak jest res ne vem, kaj se tko grozno dramatičnega dogaja v naši državi??? Mi zna kdo to pojasnit?

Če je tko grozn slabo nej mi nekdo pojasne, zakaj si danes lažje kupim motor, kot sm ga pod vladavino LDS-ja? Če bi blo tko grozno slabo in dramatično, verjetno nihče od nas nebi imel časa pisat na ta forum, ker bi cel dan garal in nam niti na moisel nebi prišlo, da bi tuki pisal kozlarije. Dragi večni komunonostalgiki, naj vam povem, da gre preveč dobro, saj bi se drugače vsi mi in vi borili za svojo skrico kruha... Ja delo res osvobaja... :P

Motor si danes lažje kupiš, ker so z vstopom v EU odpadle še zadnje carine. Potem so tu še sivi in kakšni drugi uvozniki, ki ti prodajo motor z evropskega trga ceneje kot zastopniki - spet posledica vstopa v EU. Za to pridružitev EU pa gredo zasluge tudi prejšnjim vladam (tako levim kot desnim).

Ali nam v nadaljevanju hočeš povedati, da smo lahko srečni, da sploh lahko nekje izražamo svoja mnenja?? Jaz nevednež sem pa mislil, da je grdi, grdi komunizem že za nami in da v zahodni demokraciji pod človekove pravice spadajo tudi svoboda govora in določena kvaliteta življenja, zagotovljena s socialno državo in redistribucijo bogatstva, saj le tako lahko zagotovimo neko normalno in uravnoteženo družbo. Ja, ja, v grdem komunizmu je bilo čuda revežev in vsi so se cele dneve borili za svojo skorjico kruha :grrr :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako

ali tako danes siti ne vidi več lačnega.

V najboljšem primeru tisti naduti in bogati,

ko jih zvije občutek usmiljenja do konca

s solzami v očeh rečejo:

"Qrc jh gleda pizde lene - sami so si krivi!"

in

se v svojem 250 tawžnt€-merđotu

odpeljejo na banko svojemu 13letniku

za rojstni dan vplačat darilo:

čistokrvnega angleškega dirkalnega konja

za malimiljonče €songof(!!).

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr kolk lačnih ust bi lahko nahranili z burgerji!

Ja

če bi le konja predelali v 'horse' v Tivoliju ..

če pa pomisliš, koliko navadnih pacekof dobiš za ta

denar in koliko burgerjev narediš iz njih

so pa številke pošastne.

Podatek

o darilu za 13i rojstni dan je pa čista resnica

(videl na svoje oči v Lipici - kamor sem bil povabljen na

"konjsko predstavitev")

:SS

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ti verjamem... Ampak a se ti ne zdi, da bo tist keš na ta način iz žepa enga, k ga ma itak preveč zakrožil deloma tudi med une k ga nimajo ne vem koliko?

BJ socializma že kar nekaj let nimamo več in mislim, da se tudi ne bo več pojavil, vsaj v taki obliki kot je bila ne... KOnec koncev je treba tudi unga k kupi konja otroku razumet, da ga boli kurac za tiste k nimajo denarja... Desc si misli: Ko jih jebe, men tud ne bo noben nič pomagu, tisti ki nimajo zase, pa itak ne bojo hotel vzdrževat mojega načina živjenja...

Hočem povedat, da je edini način, da taki k majo preveč keša dajo unim ko nimajo ta, da bogataši brezglavo in bolestno zapravljajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočem povedat, da je edini način, da taki k majo preveč keša dajo unim ko nimajo ta, da bogataši brezglavo in bolestno zapravljajo...

Ne, eden od načinov je, da država od davkov in še posebej od zelo visokih davkov na takšno bolestno zapravljanje zagotovi nek socialni minimum ter možnost šolanja za vse državljane, če nočeš, da te lačni enega dne lepo zaštihajo ali zrevolucionirajo. Lahko se pa zapreš v bogate, dobro varovane soseske in živiš v svoji zlati kletki, kjer boš varen pred tistimi "ko jih jebe..." ljudmi. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF & Fritz - oboje je res

ne morš nč - včasih imata tudi dva, ki se ne strinjata ..

oba prow

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., da te lačni enega dne lepo zaštihajo ali zrevolucionirajo. ..." ljudmi. :headbang:

To se bo zgodilo! Relativno kmalu. Se že začenja. Se je že zgodilo, Francija, Danska, tudi Italija

Ne, eden od načinov je, da država od davkov in še posebej od zelo visokih davkov na takšno bolestno zapravljanje zagotovi nek socialni minimum ter možnost šolanja za vse državljane, ...

... Lahko se pa zapreš v bogate, dobro varovane soseske in živiš v svoji zlati kletki, kjer boš varen pred tistimi "ko jih jebe..." ljudmi. :headbang:

Od parazitstva se še noben parazit ni ločil, še sploh če mu je dobro šlo. In tudi tu se ne bo. Ko bo na vrhu, se bo zabubil v varen omot in čakal nove prilike razvoja. In takrat upam, jih bo človešto uničilo, sicer bo umrlo izpito do smrti!

Kaj ima tu veze Drni in JJ? Zame vse, saj ju vidim enega na eni in drugega na drugi strani! Pa mi verjetno ni treba razlagati kje je kdo?!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:Nivo na katerem kumunicira je RES primeren in dostojen PREDSEDNIKA države.

In to je nivo s katerim se identificira velik del Slovencev.

nivo je enak mediju !

i mi smo sad svi internet generacija, največja nacija.... :whistle: modri vlak & plavi orkestar ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čisto v stilu zadnjih postov, ampak "velecenjeni pacifist, mirovnik, prosvetljenec ipd." ima orožarno, ki se je nebi sramoval niti "Plemeniti" :BUA: .

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čisto v stilu zadnjih postov, ampak "velecenjeni pacifist, mirovnik, prosvetljenec ipd." ima orožarno, ki se je nebi sramoval niti "Plemeniti" :BUA: .

lp

Franc

To bi me pa zelo zanimalo. Veš navesti kaj več ali ti je samo klobasa padla iz cekarja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, pa jasno da ma orožarno ko bohzavkaže!!! saj je vendar vrhovni poveljnik slovenske vojske! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, pa jasno da ma orožarno ko bohzavkaže!!! saj je vendar vrhovni poveljnik slovenske vojske! :lol1:

:D Zanimivo tolmačenje. Žal pa tega dejstva ne slišim iz ust pripadnikov te iste vojske. Veliko pa pljuvanja čezenj. Očitno so pripadniki vojske dovzetni za politične igrice in tako nič kaj zanesljivi in lojalni. Da o profesionalnem odnosu ne govorim. A to le tako malo vmes.

Sicer pa me njegova eventuelna orožarna zanima kot ljubitelja te železnine. Ne vem pa kaj ima to zveze s pacifizmom? Bo Franc razložil. Verjetno... mogoče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!