Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

Vedno bolj se mi zdi, da tole jebanje Drnovška samo kaže, kako se desnica boji njegove ponovne kandidature.

V bistvu bi raje mislila, da je to, kot da brez pravega razloga jebejo Drnovška, ker če bi bilo slednje res, me malo skrbi naša vrla vlada in njihova prištevnost......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, pa saj to so besede Brglezove (včerajšnje Finance : Janša ni politik)....mi je en komentar pod njeno nebulozo všeč: veliko kokodakanja, toda nobenega jajca.

Sta v isto šolo hodili? Kar se kokodakanja tiče? Samo ti si potem zaostala, kajne in še kar ponavljaš, pa ne gre, in ne gre? :evilgrin:

Od Brglezove se lahko marsikaj naučiš. Pa od njenega fotra tudi. Meni sicer ni všeč njeno javno nastopanje, a punca ima nekaj brihte pod streho. Upam reči da mnogo več kot kar lep kupček politikov!

Vedno bolj se mi zdi, da tole jebanje Drnovška samo kaže, kako se desnica boji njegove ponovne kandidature.

V bistvu bi raje mislila, da je to, kot da brez pravega razloga jebejo Drnovška, ker če bi bilo slednje res, me malo skrbi naša vrla vlada in njihova prištevnost......

Menim, da te bo moralo še kar skrbeti. In vedno bolj. Vračamo se v čase :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objektivnost vam je jača strana :worship: :worship:

:lol: :kva1: :kva1:

Zanimivo kako lahko in niti malo elegantno si določeni primerki pridejo v samozanikanje.

Race zaničujejo tisti, ki se enkrat prej sklicujejo na njih

Nedozoreli in nedofukani niso bili slovenski volilci prej ko so še taprave volili.

A je komunizem dovoljeval tudi kakšne druge šole in v katerih naj bi potem se šolali

A ni tudi Galileo drugače razmišljal kot so ga učili ?

Verjetno ma manj Borštnerjeva fotokopija pri tem kot pa Depala vas.

Vedno bolj se mi zdi, da tole jebanje Drnovška samo kaže, kako se desnica boji njegove ponovne kandidature.

V bistvu bi raje mislila, da je to, kot da brez pravega razloga jebejo Drnovška, ker če bi bilo slednje res, me malo skrbi naša vrla vlada in njihova prištevnost......

Nikol se ne jebe brez razloga

Saj to veš iz lastnih izkušenj

Ker na koncu tako kot v politiki ni važno kdo je bil zgoraj in kdo ga je prvi vtaknil, jebeni so vsi

In oni že vejo kako in zakaj

kot vsak zase zakaj, kje in kolikokrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objektivnost vam je jača strana :worship: :worship:

:lol: :kva1: :kva1:

Zanimivo kako lahko in niti malo elegantno si določeni primerki pridejo v samozanikanje.

Race zaničujejo tisti, ki se enkrat prej sklicujejo na njih

Nedozoreli in nedofukani niso bili slovenski volilci prej ko so še taprave volili.

A je komunizem dovoljeval tudi kakšne druge šole in v katerih naj bi potem se šolali

A ni tudi Galileo drugače razmišljal kot so ga učili ?

Verjetno ma manj Borštnerjeva fotokopija pri tem kot pa Depala vas.

Nikol se ne jebe brez razloga

Saj to veš iz lastnih izkušenj

Ker na koncu tako kot v politiki ni važno kdo je bil zgoraj in kdo ga je prvi vtaknil, jebeni so vsi

In oni že vejo kako in zakaj

kot vsak zase zakaj, kje in kolikokrat

He, he, Volkec izza leđa! :kva2: :yea1:

Ali ti v našo MS objektivnost sploh upaš podvomit?

Nedozoreli in nedofukani volilci so značilnost današnjih časov. Značilnost preteklih časov so bili bolj prestrašeni in zavedeni volilci. Če malo bolj pomisliš, imata obe trditvi v tem stavku svoje ozadje. Pa ne bi o tem.

Da, seveda vsaka čast Galileitovem Galileu, je razmišljal in uporabil nov pristop. A tega za sedanjo politično vladajočo kliko ne bi trdil. Tudi omenjen primer Depala vas govori o tem, da so se jih prijele najslabše lekcije. Demokratizacija družbe danes ravno po zaslugi vladajočih klik nazaduje! Načini diskreditacij so lep primer tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nije izza leđa,

ja to frontalno :grim

Ko se mi je da in mam čas .)

Objektivnost je ideal.

Kakorkoli volilce (rajo) imenujemo je vedno bila vodena in lahko rečemo tudi zavedena. Kar je, upam si trdit, njena osnovan karakteristika. In na tem so delali vladarji, cerkev, partija in to delajo partije tudi zdaj.

Cilji so bili skupni zato sta se tudi lepo dopolnjevali komunizem in cerkev v SLO včasih.

In koliko kdo pusti, da ga in kako je stvar posameznika. Tako kot je to osnovna :P karakteristika ženske.

Kdo razmišlja in kdo ne v današnji politiki je smela trditev. Osebno mislim, da jih večina razmišlja in je brihtnih precej. Dvomim pa v njihovo poštenostm dobronamernost in duhovno veličino.

Depala vas dokazuje in je čist nekaj drugega kot je "vsesplošno" znana verzija.

Vendar dokazovanje in argumentiranje zahteva čas in volje, ki je trenutno nimam. Nekaj je reklo že tudi sodišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta v isto šolo hodili? Kar se kokodakanja tiče? Samo ti si potem zaostala, kajne in še kar ponavljaš, pa ne gre, in ne gre? :evilgrin:

Od Brglezove se lahko marsikaj naučiš. Pa od njenega fotra tudi. Meni sicer ni všeč njeno javno nastopanje, a punca ima nekaj brihte pod streho. Upam reči da mnogo več kot kar lep kupček politikov!

Menim, da te bo moralo še kar skrbeti. In vedno bolj. Vračamo se v čase :fredy:

Ja od LDS- ovke in bivše piarovke Drnovška ni za pričakovat nekakšne utemeljene argumentacije. Ali si ti v njenem članku našel en sam argument...pravi recimo,da Janša laže in se ji ne ljubi niti navreči kje pa kdaj...ali pa enostavno kar nekaj kokodaka tja v tri dni. Ne maram takih pisunov in njihovo mnenje ni v mojih očeh vreden komentarja....najbrž pa njen čalanek ni bil namenjen meni oz. je bil za dotično publiko :blush:

Njeno brihtnost :grrr pa sem imela možnost videti na lepo je biti miljonar....

Ja in strah je ratala zelo pouplarna beseda....vlado je strah Drnovškove kadidature, staršil jih je že Jankovič in njegova kandidatura in državljane MORA biti strah...in poglej Pupo- že prijemlje...se že boji/skrbi in to je ves namen vsega ...vspostavljati kaotičnost in občutek strahu.

V glavnem BV in močno prenapihnjeno vse skupaj....glavni medijski akterji so še iz stare šole in iz svoje kože ne znajo ali ne morejo najbrž pa jih je strah ker ne znajo. :naughty:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

...

A imaš ti to kekšen obrazec, pa sam imena not ustavljaš, al pa se ti po glavi vedno isto rola? :blink:

Drgač se pa z dvema črkama v tvojem postu 100% strinjam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja odgovara spet ni....jeh jeh najbž zato ker sem jaz pozabila vprašaj postavit. :blush:

Ti, A kej boli če je človek munjen?

Mah sej ni treba.....grem ven, ti pa impresijoniraj z globino dotično publiko, mogoče imajo na Levcu ravno računalništvo in ti opade sekira v med.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko lazje prides skozi ce te BK B)

že tako nas nategujejo vsevprek, da se pa še narod nebi sekiral za to...zamisli si, kaj bi si država šele potem privoščila :doze:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da možakar samega sebe toži prek neke navidezne civilne družbe... Dober, a preveč prozoren trik... :D

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje Janša laže? dovolj je primerjat njegove napade in očitke bivši vladi ko je bil v opoziciji in njegova dejanja in stališča sedaj, ki SO TOČNO TO KAR JE DRUGIM OČITAL. Tolko megle kot so uspeli narest ti desničarji je ni še nihče. Drnovšek je en zadnjih treznih glasov v tej zmedi. In ker JJ prevzema vse vzvode oblasti in se hoče posredno polastiti še predsedniške funkcije oziroma jo vsaj nadzirat in dirigirat se opozicija samo bledo, bedno odziva ker nima figure kot je JJ za katero bi se lahko strnila. Trenutno na levici NI enega pametnega in karizmatičnega liderja.Kacin je strel v prazno. Samo Drnovšek in Kučan sta bila sposobna do sedaj vodit levico kot jo je treba vodit

Namesto, da bi levičarji prizadevanja Drnovška podprli in s tem spet pridobili vsaj posredno neko figuro moči, ga tudi sami ponucajo za svoje lokalne budalaščine. JJ se pa veselo smeje vsemu skupaj in vedno bol arogantno in neprikrito napada predsednika, ter mu celo GROZI z zmanjšanjem pooblastil.

Ja, desničarji boste kmalu imeli nov stadion, na katerem boste ponovno prisegli nekemu firerju.... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja odgovara spet ni....jeh jeh najbž zato ker sem jaz pozabila vprašaj postavit. :blush:

Ti, A kej boli če je človek munjen?

Ne bi vedu. :?

Kje pa je ta Levc? A te pridem kej obiskat? Mi poveš ruto, al grem po mapi iskat?

...

Ja, desničarji boste kmalu imeli nov stadion, na katerem boste ponovno prisegli nekemu firerju.... :fredy:

Gorazd, žal moram tudi ta tvoj post podpisati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje Janša laže? dovolj je primerjat njegove napade in očitke bivši vladi ko je bil v opoziciji in njegova dejanja in stališča sedaj, ki SO TOČNO TO KAR JE DRUGIM OČITAL. Tolko megle kot so uspeli narest ti desničarji je ni še nihče. Drnovšek je en zadnjih treznih glasov v tej zmedi. In ker JJ prevzema vse vzvode oblasti in se hoče posredno polastiti še predsedniške funkcije oziroma jo vsaj nadzirat in dirigirat se opozicija samo bledo, bedno odziva ker nima figure kot je JJ za katero bi se lahko strnila. Trenutno na levici NI enega pametnega in karizmatičnega liderja.Kacin je strel v prazno. Samo Drnovšek in Kučan sta bila sposobna do sedaj vodit levico kot jo je treba vodit

Namesto, da bi levičarji prizadevanja Drnovška podprli in s tem spet pridobili vsaj posredno neko figuro moči, ga tudi sami ponucajo za svoje lokalne budalaščine. JJ se pa veselo smeje vsemu skupaj in vedno bol arogantno in neprikrito napada predsednika, ter mu celo GROZI z zmanjšanjem pooblastil.

Ja, desničarji boste kmalu imeli nov stadion, na katerem boste ponovno prisegli nekemu firerju.... :fredy:

Ej jaz sem rekla, da je Brglezova ni argumentirala svojih trditev. Daj preberi si njen članek.

Nisem pa rekla, da JJ ne laže.

Bomo prisegli in to spet?...Pišuka jaz nisem nikomur prisegala, no razen pri sprejemu v pionirje, sam takrat itak ni bilo izbire.

Jej, jej, jej, preveč paranoje....vse gre po načrtu. :naughty:

Mi poveš ruto, al grem po mapi iskat?

Lohk ti povežem ruto al pa ti grem kapo iskat :kva1:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lina, je blo mišljeno za Volka, ma paše tud k tebi, maš prav .) nima veze. ni nobene paranoje ne strahu če to misliš. :D tudi njim bo odklenkalo, ker bodo lahko furali to arogantno sceno le še malo časa, sicer dovolj da zjebejo še marsikaj preden grejo a vendarle...:devil:

Če ker misli, da tega kar se dogaja v Sloveniji noben zunaj ne opazuje in da ne bo imelo posledic se krepko moti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lina, a ti si tud ena izmed tistih pridnih pionirčkov, ki zdej tolk pluvajo čez prejšno oblast, drnija se pa le bojte, ta vam bo še kar nekaj časa težil :naughty: :naughty: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje Janša laže? dovolj je primerjat njegove napade in očitke bivši vladi ko je bil v opoziciji in njegova dejanja in stališča sedaj, ki SO TOČNO TO KAR JE DRUGIM OČITAL. Tolko megle kot so uspeli narest ti desničarji je ni še nihče. Drnovšek je en zadnjih treznih glasov v tej zmedi. In ker JJ prevzema vse vzvode oblasti in se hoče posredno polastiti še predsedniške funkcije oziroma jo vsaj nadzirat in dirigirat se opozicija samo bledo, bedno odziva ker nima figure kot je JJ za katero bi se lahko strnila. Trenutno na levici NI enega pametnega in karizmatičnega liderja.Kacin je strel v prazno. Samo Drnovšek in Kučan sta bila sposobna do sedaj vodit levico kot jo je treba vodit

Namesto, da bi levičarji prizadevanja Drnovška podprli in s tem spet pridobili vsaj posredno neko figuro moči, ga tudi sami ponucajo za svoje lokalne budalaščine. JJ se pa veselo smeje vsemu skupaj in vedno bol arogantno in neprikrito napada predsednika, ter mu celo GROZI z zmanjšanjem pooblastil.

Ja, desničarji boste kmalu imeli nov stadion, na katerem boste ponovno prisegli nekemu firerju.... :fredy:

:photo: :photo: :photo:

:lol1:

za vse ostalo se mi ne da in nimam časa samo to:

a ni leva "opcija" zmagala v LJ in obljubila stadion :eek:

sicer po vseh zahodnjaških merilih je Z.J. desničar vendar ne pri nas ker pri nas so direktorji levičarji :lol:

Škoda, da nima opozicija take figure kot je J.J. (me vesli da priznaš veličino njegovo). Resno mislim ker sem tudi že sam napisal, da je slabo za SLO če nima potentne opozicije. In za Kacina se je vedlo kaj bo. Tile, ki bodo ostali in se pobrali na pogorišču LDS pa bodo sateliti. Malu tu malo tam. Kot Desus, Jelinčič in SLS.

o lina, a ti si tud ena izmed tistih pridnih pionirčkov, ki zdej tolk pluvajo čez prejšno oblast, drnija se pa le bojte, ta vam bo še kar nekaj časa težil :naughty: :naughty: :photo:

Drnija se razen Petrleta noben ne boji.

Upam, da nobena od teh dve figur ne bo predsednik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ga priznavam kot karizmatičnega liderja desnice. Bi blo prav zabavno videt, kako bi se vse skup tam razsulo brez njega... :lol1: To manjka sedaj opoziciji. In drnovšek čeprav je predsednik in ne več strankarski lider ima še vedno karizmo in to pot tudi moralno držo, da bi se lahko vsaj idejno z njim povezali na levici....mogoče bi Pahor kaj lahko pomagal...ma mu manja kakih 10 let izkušenj, pameten je že dovolj, da krmari s tem kar ima v teh razmerah.

JJ pa že kaže počasi svoj pravi obraz, ki ga je bolj ali manj neuspešno poskušal prikriti. Avtoritarno osebnost, ki ne prenese konfrontacije z enakovrednim nasprotnikom in se, ko mu zmanjka resnih argumentov zateka k grožnjam in podtalnim pritiskom. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In drnovšek čeprav je predsednik in ne več strankarski lider ima še vedno karizmo in to pot tudi moralno držo, da bi se lahko vsaj idejno z njim povezali na levici

Moralno držo? :blink: :?

Ja, ja... na levici...torej le kontrira vladi ne gleda na dobrobit Slovenije. Le ni res, da razen Gasparija, Mencingerja in Ranta ni nikogar, ki ima znanje biti guverner?Torej ima tudi on problem z usmerjenostjo kandidata. Res ni nikogar iz desne ali nevtralnega za predlagat, razen njegove vrste vran? Temu ti rečeš moralna drža?

In res je tole naše pojmovanje levice in desnice skregano z logiko oz. celim preostalim svetom. Ja Jankovič je pri nas levičar, za svet pa tipičen desničar, turbo kapitalist. :grim

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ker misli, da tega kar se dogaja v Sloveniji noben zunaj ne opazuje in da ne bo imelo posledic se krepko moti.

Ampak jest res ne vem, kaj se tko grozno dramatičnega dogaja v naši državi??? Mi zna kdo to pojasnit?

Če je tko grozn slabo nej mi nekdo pojasne, zakaj si danes lažje kupim motor, kot sm ga pod vladavino LDS-ja? Če bi blo tko grozno slabo in dramatično, verjetno nihče od nas nebi imel časa pisat na ta forum, ker bi cel dan garal in nam niti na moisel nebi prišlo, da bi tuki pisal kozlarije. Dragi večni komunonostalgiki, naj vam povem, da gre preveč dobro, saj bi se drugače vsi mi in vi borili za svojo skrico kruha... Ja delo res osvobaja... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drnovšek ogromno naredi za promocijo Slovenije - približno takole so tuji mediji pisali o Turkmenskem predsedniku. Res zanimivo, kako nekateri, ki zadevo gledjo iz kritične distance, vidijo Drnovškovo prištevnost. Ni kaj, človek je pač sramota za Slovenijo (novica je že malo stara, ne piše, da je pes zaradi veganske dijete pač poginil).

http://www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml...wslovenia16.xml

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi zna kdo to pojasnit?

Če je tko grozn slabo nej mi nekdo pojasne, zakaj si danes lažje kupim motor, kot sm ga pod vladavino LDS-ja?

ker si deset in več let pridno varčeval ! :fredy:

Njeno brihtnost :grrr pa sem imela možnost videti na lepo je biti miljonar....

:lol1:

oprosti ker ne sledim tem zabavnim oddajam pa te prosim če me razsvetliš s tvojo uvrstitvijo ! :fredy:

:za vse ostalo se mi ne da in nimam časa samo to:

a ni leva "opcija" zmagala v LJ in obljubila stadion :eek:

sicer po vseh zahodnjaških merilih je Z.J. desničar vendar ne pri nas ker pri nas so direktorji levičarji :lol:

na semaforju je pisalo da je največ glasov dobil Zoran Jankovič iz liste Zorana Jankoviča, prav tako mestni svetniki iz Liste Zorana Jankoviča ! Še pa nisem zasledil njihove politične opredlitve : levi ali desni ( breg Ljubljanice) ! Pa tudi v koaliciji ni z nobenimi ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti ker ne sledim tem zabavnim oddajam pa te prosim če me razsvetliš s tvojo uvrstitvijo !

Vidiš pa bi jim sledil in bi vedel. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :fredy:

na semaforju je pisalo da je največ glasov dobil Zoran Jankovič iz liste Zorana Jankoviča, prav tako mestni svetniki iz Liste Zorana Jankoviča ! Še pa nisem zasledil njihove politične opredlitve : levi ali desni ( breg Ljubljanice) ! Pa tudi v koaliciji ni z nobenimi ! :fredy:

Mater Rude, pa ti pojma nimaš! :slap:

Kar ni desno, to je vse levo in rdeče, a ti tega ne veš?! :evilgrin:

Nevtralno je pa samo tisto, kar je desno. :grim

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!