Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

ne vem zakaj se vsi tolk ukvarjate z drnovškom, ..

janih

mogoče

iz preprostega razloga, ker je to tema o

Drniju, dalajlami, koprivi & stuff-u

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, lepo častno nas predstavlja... :SS

k... pa tak predsednik

Noben predsednik ni nikoli všeč vsem ljudem. Ko je bil na začetku skoraj v ilegali mi je bil manj všeč, kot sedaj.

Glede na ustavna pooblastila nam navzven ne more delati kakšne škode.Pa tudi varovalk v njegovih pooblastilih je kar nekaj, tako, da bi se ga lahko pravočasno ustavilo.

Glede delanja škode naši državi navzven,bi bilo treba dati "na tnalo"v naš forum prej kakšnega ministra Rupla, ali pa njemu Podobnika,pardon, podobnega.

Sicer pa se mi zdi tole glede razglašanja Drnovška za neprištevnega že precej neokusno tudi po človeški plati. Ta "krilatica" glede neprištevnosti je, kot vem, prišla iz tabora Ljubljenega J.J. Če njega kritizira kdo od podrejenih, leti, če ga kritizira kdo enakovreden, je pa "neprišteven"???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede delanja škode naši državi navzven,bi bilo treba dati "na tnalo"v naš forum prej kakšnega ministra Rupla, ali pa njemu Podobnika,pardon, podobnega.

Sicer pa se mi zdi tole glede razglašanja Drnovška za neprištevnega že precej neokusno tudi po človeški plati. Ta "krilatica" glede neprištevnosti je, kot vem, prišla iz tabora Ljubljenega J.J. Če njega kritizira kdo od podrejenih, leti, če ga kritizira kdo enakovreden, je pa "neprišteven"???

Se v prvem delu stinjam s teboj. Tudi s tistim o JJ. V drugem delu ko govoriš o neokusnosti pa je že drugo vprašanje. Na tem forumu je velikokrat kaj bolj neokusnega kot, da kdo napiše, izrazi svoje mnenje ali se vpraša o prištevnosti predsednika Drnovška. Napram drugim stvarem, ki jih lahko preberemo na tem forumu je vprašanje Drnovškove razsodnosti mačji kašelj. .)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se v prvem delu stinjam s teboj. Tudi s tistim o JJ. V drugem delu ko govoriš o neokusnosti pa je že drugo vprašanje. Na tem forumu je velikokrat kaj bolj neokusnega kot, da kdo napiše, izrazi svoje mnenje ali se vpraša o prištevnosti predsednika Drnovška. Napram drugim stvarem je to mačji kašelj. .)

Mogoče, ampak jaz bi raje kot neprištevnost rekel, da kdaj pa kdaj kvasi neumnosti.

Da bi koga "obtožil " neprištevnosti pa se mi ne zdi najbolj...no ne vem, kako bi rekel.... Ne vem, neprištevni so pač za v norišnico, ali pa potrebujeno varstvo. tako daleč pa tu še ni, po moje. Kot človeku se mi pač tako zdi, ne da bi tole temo v nič dajal ali pa obsojal.

Lp Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW

mogoče bi pa le v tej temi govorili o Drnitu

in

za druge "zvezde" našega političnega neba odprli druge teme?

:?

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne recem, da ga politiki ne biksajo vsi po vrsti.

Ce na kratko opisem svoje mnenje o jJansevi vladi: xxxxxxxxxxxxxxx!!! (sem se samocenzuriral) :)

Vendar Jansa in njegovi "neumnosti" pocnejo na tak nacin, da je videti, kot da delajo z najboljsimi nameni, da se ne vidi njihova morebitna nesposobnost, nastopi v medijih so vredni njihovih visokih polozajev (razen enega izpada ministra Drobnica)......

Pri Drnovsku pa tega vsega ni. Njegove izjave so vcasih prav smesne in nevredne predsednika drzave, pa ceprav je ta drzava majhna in nepomembna na svetovnem zemljevidu.

Saj je meni tud vsec, da kritizira delo vlade, kar je tudi njegova pravica, vendar mislim, da mora to poceti na nacin, ki je primeren za predsednika drzave, ne pa prek njegove (privatne)spletne strani.

Popravljeno . Popravil poln presenečenj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne recem, da ga politiki ne biksajo vsi po vrsti.

Ce na kratko opisem svoje mnenje o jJansevi vladi: xxxxxxxxxxxxxxx!!! (sem se samocenzuriral) :)

Vendar Jansa in njegovi "neumnosti" pocnejo na tak nacin, da je videti, kot da delajo z najboljsimi nameni, da se ne vidi njihova morebitna nesposobnost, nastopi v medijih so vredni njihovih visokih polozajev (razen enega izpada ministra Drobnica)......

Pri Drnovsku pa tega vsega ni. Njegove izjave so vcasih prav smesne in nevredne predsednika drzave, pa ceprav je ta drzava majhna in nepomembna na svetovnem zemljevidu.

Saj je meni tud vsec, da kritizira delo vlade, kar je tudi njegova pravica, vendar mislim, da mora to poceti na nacin, ki je primeren za predsednika drzave, ne pa prek njegove (privatne)spletne strani.

To se pa strinjam. Res ga zna pihniti. Tudi to, da bo šel z avtom v Španijo, se mi je zdelo malo otročje. Precej otročje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pa strinjam. Res ga zna pihniti. Tudi to, da bo šel z avtom v Španijo, se mi je zdelo malo otročje. Precej otročje!

to ni otročje - to je izsiljevanje.

Nš Dalajlama

je potrošiw denar kot otrok za obiske indijancof in sfirnaje q**u

ooops

:blush:

ne q**u ampak na indijansko frulico ..

sedaj

ko pa rabi denar za Španijo

(kjer BTW niti ne bo njegovih indijancof)

pa - kot pubertetnik svojmu fotru -

grozi državi z avtomobilsko blamažo,

če mu ne dajo dodatnega denarja :

".. če mi ne daš, bom pa vsem sosedmo

povedow, kakak škrtica si in da moram .."

lepo

vas prosim, no - to danes tudi večina mularije neha delati pri tridesetih - ne

pa en resen člowk, ki je z eno nogo praktično v grobu .. pa še

predsednik ene žepne držawce - še men bi blo nerodn,

pa mi zlepa ni ..

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj se vsi tolk ukvarjate z drnovškom, ko pa janševa nesposobna vlada zgublja del SLOVENSKEGA ozemlja, se pa nihče ne sekira, jaz bi janšo vprašal kdaj sta bila nazadnje rupel in podobnik na kakšnem zdr. pregledu, tolk škode k jo bosta nardila, jo drnovšek v svojem mandatu ne more

janih

:slap:

Ja, ja

Rupel je podpisal dokument, da na Hotizi velja katasterska meja. On in JJ sta zgubla in zgubljata ozemlje.

Prištevnost je raztegljiv in po potrebi uporaben termin.

Blago siromašnim po .mu, al sklerozno bogatim :grim

Noben predsednik ni nikoli všeč vsem ljudem. Ko je bil na začetku skoraj v ilegali mi je bil manj všeč, kot sedaj.

Glede na ustavna pooblastila nam navzven ne more delati kakšne škode.Pa tudi varovalk v njegovih pooblastilih je kar nekaj, tako, da bi se ga lahko pravočasno ustavilo.

Glede delanja škode naši državi navzven,bi bilo treba dati "na tnalo"v naš forum prej kakšnega ministra Rupla, ali pa njemu Podobnika,pardon, podobnega.

Sicer pa se mi zdi tole glede razglašanja Drnovška za neprištevnega že precej neokusno tudi po človeški plati. Ta "krilatica" glede neprištevnosti je, kot vem, prišla iz tabora Ljubljenega J.J. Če njega kritizira kdo od podrejenih, leti, če ga kritizira kdo enakovreden, je pa "neprišteven"???

Deviantnost resnice je produkt pravovernosti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče, ampak jaz bi raje kot neprištevnost rekel, da kdaj pa kdaj kvasi neumnosti.

Lp Damjan

:hmm: Imaš prav. Kvasi neumnosti bo boljša definicija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le kaj kadi ?! :?

to mora zadeti ko sam satan. :devil: :ninja:

Evo Morales mu je na obisku dal za žvečit pa mu zgleda paše ker ne je več mesa !

IPB Image

mlajši Podobni pa že išče ugodne parcele po deželi ! :P Vse za dober biznis ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, ali je tudi za službo predsednika repulike pred nastopom službe obvezen zdravniški pregled kot za vse ostale poklice?

Ne razumem tega, da je Janez Drnovšek v dopoldanskem času Janez Drnovšek-predsednik republike, popoldne pa Janez Drnovšek zdravilec in šaman z Zaplane... Štos je v tem, da Janez predsednik ne ve, kaj govori Janez zdravilec in to me spominja na dvojne osebnosti.

Baje da dvojne osebnosti pašejo pod pristojnost psihiatrije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Ja, ja

Rupel je podpisal dokument, da na Hotizi velja katasterska meja. On in JJ sta zgubla in zgubljata ozemlje.

Prištevnost je raztegljiv in po potrebi uporaben termin.

Blago siromašnim po .mu, al sklerozno bogatim :grim

Deviantnost resnice je produkt pravovernosti :grim

zgleda da me nisi dober zastopu, on in JJ nista izgubila ozemlja, temveč ga izgubljata še naprej in to zmirom bolj, nevem zakaj še vedno vsi gledate nazaj, ttreba je gledat kaj se trenutno dogaja in kaj se bo zgodilo, glede prejšne vlade kaj je počela, pa rajši ne bom komentiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, ali je tudi za službo predsednika repulike pred nastopom službe obvezen zdravniški pregled kot za vse ostale poklice?

tu je delovno razmerje pogojeno z mandatom .) lahko imaš mandat, pa nisi zaposlen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu je delovno razmerje pogojeno z mandatom .) lahko imaš mandat, pa nisi zaposlen..

.. in če te prow razumem .. zdravniki

ne smejo niti muxniti v celi zgodbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne vem... Na radiu Slovenija skoraj ne mine dan, da nebi poslušali o debilnem Georgeju W. Bushu, možakar pa vsako leto opravi zdravniški pregled, katerega rezultate javnost pozna, naš predsednik pa se je celo odpovedal uradni medicini, katera pač lahko edina presodi v takem primeru... Da ne govorimo o tem, da ti podatki niso dostopni javnosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k komu ali cemu bi pa radi pristevali drnovska ?

saj ga za pol ficnka ni, tako da njegova teza po moje nikakor ne vpliva na karkoli.

:devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......... naš predsednik pa se je celo odpovedal uradni medicini, katera pač lahko edina presodi v takem primeru...

Uradna medicina ni edina medicina, ki kaj velja.

(koliko od vas je ze kipnilo kaksen snopcek za zdravje???)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z avtom v Španijo je kar OK. Tudi v Bistri piše na enem starem avtomobilu, da je bil Tito z njim kvavemkje v Indiji al pri Hajleselasiju. Lahko bi ga našponal, da ga na motorjih peljemo na toplo......

Kadi res ne, ampak pričakujem, da se bo za tiste cookije enkrat oddolžil s kakšnim visokim državnim odlikovanjem (bo na jakno bolj pasalo kot ajzenkrojc).

Ker smo nepomembna vritlezoča državica, se je elpresidente pač odločil, da je tega konec. Kot vrhovni poveljnik je vojsko poslal v Irak, da že enkrat najde tista sredstva množičnega uničevanja, jih zapleni v imenu domovine in da bomo potem jeb.l vsem familijo in nihče več si ne bo drznil vprašati po vizumu ali koliko šnopsa neseš čez mejo, saj bomo najbolj alternativni državljani virtualne komune išlovenije.

Red in mir na svetu pa bo zagotavljalo šest inštruktorjev iz Smeltovega bunkerja v Iraku. Pa psa bojo imeli.

Po vzoru Švice, ki ima svojo vojsko itaq v Vatikanu.

Upam, da bo legaliziral še malenkost ali dve pred zaključkom politične poti, potem bomo pa skupaj meditirali za daljša poletja in tako privabili množice plačilno sposobnih turistov z industrijskega severa.

Bratili se bomo z avtohtonimi ljudstvi in ne vrag, le sosed bo mejak. To nam bo prineslo nove spoznavne in kulturne kvalitete, da bodo Dunajčani čist spsihirali.

Projekcija je na prvi pogled zblojena, vendar po premisleku ne vidim bistveno boljših scenarijev.

No ja, za začetek bom opral motor, da vidim, če bo šel v Španijo (častim pot, saj poje ne velik).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... No ja, za začetek bom opral motor, da vidim, če bo šel v Španijo (častim pot, saj poje ne velik).

:OK:

:lol1:

10 zlatih zvezdic za prispevek

* * * * * * * * * *

hočmo še !!!!

:yea1: :yea1: :yea1:

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!