Skoči na vsebino

Avtodeli


klimbra

Priporočene objave

En mali problemčič.

Iščem in iščem....pa na netu bolj švoh kaže......

Ima morda kdo kake info, kje najceneje najti.....naprimer desni prednji blatnik za Megana 2002.

Tile razni dilerji z rabljenimi deli so bol švoh na netu......

Plizzzzzzzzzzz.....morm zrihtat vozilce.....pa še registracija je pred vrati......tko, da ni velik cajat.

:blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa na rumene strani in vezl tulifon v roke ...

Walči.....sem to že naredil.......pa žal :cry: :cry: :cry: vsi sam neke originalne dele ponujajo.......jest pa ta moment ne razpolagam s tok solate, da bi to lahko prebavil.

Pa vseeno hvala....sej vem, da si dobr hotla .) .) .)

BTW....cifre mi še nis poslala :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nove karoserijske dele se obrni na ANET v stegnah, imajo konkurenčne cene, za rabljene pa avtoodpadi, pa tam probavat srečo, al pa poklicat kakga frenda k na fuš avte rihta iz itaijanskih odpadov, tam se pocen dobi kak blatnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušaj.....sem ti že miljonkrat povedou, kam je treba, ampak kaj hudiča, ko je pa tm 14 dni nazaj gorelo! Tapos Medvode....karoserijski deli, spare deli boljši od originalov (ni EPP, nič drugega nisem kot občasno, po žalostnih potrebah, njihov normalni uporabnik)..

Kaj in kako je pa zdaj, po požaru, ki jim je uničil poslovanje in zaloge pa ne vem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušaj.....sem ti že miljonkrat povedou, kam je treba, ampak kaj hudiča, ko je pa tm 14 dni nazaj gorelo! Tapos Medvode....karoserijski deli, spare deli boljši od originalov (ni EPP, nič drugega nisem kot občasno, po žalostnih potrebah, njihov normalni uporabnik)..

Kaj in kako je pa zdaj, po požaru, ki jim je uničil poslovanje in zaloge pa ne vem....

A kdo ve, kaj je s Taposom sedaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kaj je s Taposom sedaj?

Sem si dal danes naknadno razložiti...menda že obratujejo na nadomestni lokaciji v bližini, kakšne zaloge so uspeli pridobiti v vmesnem času pa ne vem....žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da ne odperam nove teme pa bluzim po forumu..tud mene zanima kje dubit nove rezervne dele za Fiat v Ljubljani ;) je pa nujno ker rabim v ponedeljek takoj kupit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

En mali problemčič.

Iščem in iščem....pa na netu bolj švoh kaže......

Ima morda kdo kake info, kje najceneje najti.....naprimer desni prednji blatnik za Megana 2002.

Tile razni dilerji z rabljenimi deli so bol švoh na netu......

Plizzzzzzzzzzz.....morm zrihtat vozilce.....pa še registracija je pred vrati......tko, da ni velik cajat.

:blush: :blush:

Avtotransporti Kastelec Grosuplje (to je tam ko je nekaj let potekal Avto show Grosuplje - Boštanj pri Grosuplju)

se najde marsikaj :grim

http://www.avtotransporti-kastelec.si/razg...stnih_delov.htm

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve slucajno kje bi se dal dobit dele za fiata, ce je kje kaksen odpad za fiate.........potrebujem namrec turbino za puntona, ??

Popravljeno . Popravil vision
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve slucajno kje bi se dal dobit dele za fiata, ce je kje kaksen odpad za fiate.........potrebujem namrec turbino za puntona, ??

Ko je moja sploščila Unota sem dobil pocen OEM dele zanj v Avtomerkurju za Bežigradom. Dost ceneje kot originali so bili.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Mene pa zanima če kdo ve za koliko bi lahko prodal komplet mašino od Renault clio 1.4 RT, vendar je zaribana???Bati in puše so zanič ostalo je baje dobro tako je rekel serviser.Mašino so nam komplet zamenjali in nam dali tastaro za dele.Mam pa gužvo pa bi se jo rad znebil.

Deli:

-blok

-glava

-karter

-bati, puše

-jermeni, jermenice

-zaganjač

-oljna pumpa

-vztrajnik, gredi, ventili

-fergazer

-cevi k pridejo iz glave ena je za izpuh ena pa za vbrizg na kateri je fergaer (nevem kako se reče)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo ve za koliko bi lahko prodal komplet mašino od Renault clio 1.4 RT, vendar je zaribana???Bati in puše so zanič ostalo je baje dobro tako je rekel serviser.Mašino so nam komplet zamenjali in nam dali tastaro za dele.Mam pa gužvo pa bi se jo rad znebil.

Deli:

-blok

-glava

-karter

-bati, puše

-jermeni, jermenice

-zaganjač

-oljna pumpa

-vztrajnik, gredi, ventili

-fergazer

-cevi k pridejo iz glave ena je za izpuh ena pa za vbrizg na kateri je fergaer (nevem kako se reče)

Vse skup naloži pa na deponijo,ker je cel motor 200€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo ve za koliko bi lahko prodal komplet mašino od Renault clio 1.4 RT, vendar je zaribana???Bati in puše so zanič ostalo je baje dobro tako je rekel serviser.Mašino so nam komplet zamenjali in nam dali tastaro za dele.Mam pa gužvo pa bi se jo rad znebil.

Deli:

-blok

-glava

-karter

-bati, puše

-jermeni, jermenice

-zaganjač

-oljna pumpa

-vztrajnik, gredi, ventili

-fergazer

-cevi k pridejo iz glave ena je za izpuh ena pa za vbrizg na kateri je fergaer (nevem kako se reče)

Vpraš na dinos počim je momentalno železo. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

CITAT(Misko.91 @ 5 Aug 2007 @ 16:36)
Mene pa zanima če kdo ve za koliko bi lahko prodal komplet mašino od Renault clio 1.4 RT, vendar je zaribana???Bati in puše so zanič ostalo je baje dobro tako je rekel serviser.Mašino so nam komplet zamenjali in nam dali tastaro za dele.Mam pa gužvo pa bi se jo rad znebil.

Deli:

-blok

-glava

-karter

-bati, puše

-jermeni, jermenice

-zaganjač

-oljna pumpa

-vztrajnik, gredi, ventili

-fergazer

-cevi k pridejo iz glave ena je za izpuh ena pa za vbrizg na kateri je fergaer (nevem kako se reče)

Vpraš na dinos počim je momentalno železo. headbang.gif

 

Pri nas tako mašino-zablokirano cigani odpeljejo, saj za 100-200 € dobiš registriranega Cliota. Vse te dele,če kdo rabi nabere lahko na Nm dinosu in plačaš po kilogramu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!