Skoči na vsebino

Čoper 125 ccm


blackman

Priporočene objave

Spomladi grem delat izpit za motor (A 125) :P pa me zanima keri motor se vam zdi najbolj primeren. Pa naj bo čoper izgled, kr vem da čoperi pod 500ccm sploh nimajo pravega zvoka pa se jih nena da ravno v enako skupino tišat :OK: . Pa mel bi taki motor, da bi lahko kamot še kako punco sabo vzel :P . pa da če bi šal na kako dalšo turo da ga nebi nekaj mantralo preveč. Z sošolci razmišlamo o kaki turi do morja po stari cesti iz maribora (tak za predstavo :P ) tnx za odgovor :OK:

Pa se opravičujem če že obstaja kaka podobna tema, samo nisem našel pravega odgovora v njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi 125 čoperji so jajca! to pomeni da se boš lahko peljal kamorkoli ampak nikoli več kot 110-120 km na uro (razen če svinsko števec laže). prehitevat na odprtih cestah ne moreš ker od 80 km/h naprej rabi 5 let da potegne ampak ni panike ker itak navadno drugi prehitevajo tebe. če dodaš še sopotnika pa pozabi na brzine preko 100 razen po bregu dol.

skratka da se peljat ampak lepo počasi in z živci.

na izbiro imaš bolj poceni variante kot sta kymco in daelim in dražje japonce. osebno bi kupil enega poceni ker niso nič slabši (OK izgled je stvar okusa, meni daelim zgleda boljši kot kak virago) in boš itak takoj ko bo šansa šaltal na kaj več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se zato jih niti nena štejem k pravim čoperom :D sicer se tak nena mislim nekaj frajeričit preveč pa bi se 150 vozo po cesti. Mislim da je 100 itq dovol za po stari cesti do portoroža :OK: sicer pa sem gledo

Hyosung GV 125 Aquila

http://www.motosvet.com/katalog/moto_show.php?cid=2_505

Puna doro mi ma zadno luč izpeljano. Pa šajbo sem si še mislo gor dat spredaj. Samo še mam dosti cajta pa še sprašujem okoli, dokler si še lahko premislim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se zato jih niti nena štejem k pravim čoperom :D sicer se tak nena mislim nekaj frajeričit preveč pa bi se 150 vozo po cesti. Mislim da je 100 itq dovol za po stari cesti do portoroža :OK: sicer pa sem gledo

Hyosung GV 125 Aquila

http://www.motosvet.com/katalog/moto_show.php?cid=2_505

Puna doro mi ma zadno luč izpeljano. Pa šajbo sem si še mislo gor dat spredaj. Samo še mam dosti cajta pa še sprašujem okoli, dokler si še lahko premislim :OK:

eh... šozabi "čoperja" enduro je zakon od 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi 125 čoperji so jajca! to pomeni da se boš lahko peljal kamorkoli ampak nikoli več kot 110-120 km na uro (razen če svinsko števec laže). prehitevat na odprtih cestah ne moreš ker od 80 km/h naprej rabi 5 let da potegne ampak ni panike ker itak navadno drugi prehitevajo tebe. če dodaš še sopotnika pa pozabi na brzine preko 100 razen po bregu dol.

skratka da se peljat ampak lepo počasi in z živci.

na izbiro imaš bolj poceni variante kot sta kymco in daelim in dražje japonce. osebno bi kupil enega poceni ker niso nič slabši (OK izgled je stvar okusa, meni daelim zgleda boljši kot kak virago) in boš itak takoj ko bo šansa šaltal na kaj več.

Se strinjam...JAJCA!! ne kupt ...sj boš vidu kmal ti 100 nebo več zadost...al ti bo pa u kšn klanc vleku k šlepar...sj po avtocesti boš komi šlepar prehitu... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...JAJCA!! ne kupt ...sj boš vidu kmal ti 100 nebo več zadost...al ti bo pa u kšn klanc vleku k šlepar...sj po avtocesti boš komi šlepar prehitu... :BUA:

če ne more več kot 125 imet pol je vseeno boljše 125 jajca kot adidas, se ti ne zdi? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daelim VT 125

Hyosung GV 125

Hyosung Gv 250

Pomoč pri nakupu motocikla

Daelim Daystar

Suzuki intruder ali marauder

Kymco Zing 125

Honda Shadow 125

Yamaha 250 dragstar

to je le nekaj tem, namenjenih stilu motorja katerega kupuješ...predlagam, da jih prebereš saj je v njih napisano veliko izkušenj s posameznimi modeli...

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj za začetk, pa č vč n m orš met j čopar 125 čist ok, jst ga mam tut... pa res mi gre ž zlo prepočas, sam kaj... č n morš vč j čist ok... pa d se mal prvadiš... :OK:

ja pa seveda, kup kar j teb ušeč :)

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj za začetk, pa č vč n m orš met j čopar 125 čist ok, jst ga mam tut... pa res mi gre ž zlo prepočas, sam kaj... č n morš vč j čist ok... pa d se mal prvadiš... :OK:

ja pa seveda, kup kar j teb ušeč :)

Se strinjam z tabo :OK: jaz ga om mel za približno 3 leta. Pol pa na kaj močnejšega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tut najprej čoperje gledu, pol sem pa na morju kupu motopuls letni katalog pa sm vidu hyosunga gt 125 (lep, pa še pocen) pa sm vedu da ga bom meu

tko da pomoje maš še cajt da si use po malem pogledaš pol pa vidiš ka ti paše

naked je zakon (pa supermoto tut )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj za začetk, pa č vč n m orš met j čopar 125 čist ok, jst ga mam tut... pa res mi gre ž zlo prepočas, sam kaj... č n morš vč j čist ok... pa d se mal prvadiš... :OK:

ja pa seveda, kup kar j teb ušeč :)

irencko - drugic prosim malo bolj slovnicno :D

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyosung GV 125

Hyosung Gv 250

Yamaha 250 dragstar

to je le nekaj tem, namenjenih stilu motorja katerega kupuješ...predlagam, da jih prebereš saj je v njih napisano veliko izkušenj s posameznimi modeli...

.)

Zakaj pa mi davaš 250 kubične motore sem not?? kaj nena od 16 do 18 leta voziš samo 125 kubične??

jst sm tut najprej čoperje gledu, pol sem pa na morju kupu motopuls letni katalog pa sm vidu hyosunga gt 125 (lep, pa še pocen) pa sm vedu da ga bom meu

tko da pomoje maš še cajt da si use po malem pogledaš pol pa vidiš ka ti paše

naked je zakon (pa supermoto tut )

Ja no jaz sem ziher da o čoper :D so mi skos bli všeč newem kak ampak so mi pač bli ne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je samo hotel da vidiš karakteristike enega in drugega pa primerjaš ... Mogoče je hotel povedat da ni neke drastične razlike ..

Da, med 16 pa 18 letom lahko voziš največ 125ccm in 11 kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je samo hotel da vidiš karakteristike enega in drugega pa primerjaš ... Mogoče je hotel povedat da ni neke drastične razlike ..

Da, med 16 pa 18 letom lahko voziš največ 125ccm in 11 kw

Aha sem pač mislo da sem imel napačne podatke pa sem vijo da nisem. Sicer pa vem da ni neke razlike vlke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en moj kolega si ga nabavla pa gleda med

daelimom pa yamaho virago 125

oba čoperja mislim da je največja razlika da je virago 2 valjni

je neka prednost

sploh pa pri teh motorjih se gleda predvsem zvok pa izgled 10km/h gor dol :OK:

jst osebno pa nebi zdržu

rabm brzino

tak da cestaki za 125

pol kaka fazerca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki Eliminator 125 :OK:

[attachmentid=82409][attachmentid=82408]

[attachmentid=82410]

Sam sem ga imel tri leta. Kupil sem rabljenega starega 2 leti s 16.000 prevoženimi km. Ko sem ga prodajal jih je imel skoraj 35.000. Nikoli nobenih težav. Poleg rednih servisov, sem zamenjal samo eno žarnico :) Končna hitrost je bila cca 110km/h, pospeški pa tudi kar dobri za tak motocikel. Boljši kot pri Daelimu in Viragotu 125, stestirano :) Vozne lasnosti so bile odlične, marsikdo je bil presenečen, da se da po ridah navzol 125ccm chopercka tako hitro in dobro peljat. Poraba je bila pa cca 3l na 100km. Tudi sama izdelava motorja je bila zelo kvalitetna, je bilo vidno, da je Kawasaki. Kakorkoli že, o tem motorju lahko povem samo vse najboljše. Sedaj, ko vozim Hyosunga, mi je to pa še toliko bolj jasno! Takoj bi zamenjal nazaj, če bi le premogel več kot 12km :)

LP, DeX

post-1190-1159196609_thumb.jpg

post-1190-1159196617_thumb.jpg

post-1190-1159196629_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viragota ne kupovat, k nikamor ne gre :grrr

Kup daelima al pa Kawasaki Eliminatorja kot ti je svetoval Dex. Probi kje kkšnga Kawasakija dobit, drugač pa Daelima, pr nobenmu od teh ti ne bo žal da si kupu... pr Viragotu pa ti bo kmal ratal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

virago ma 2, pa je počasnejši od obeh in ima manj moči... Pejt pogledat enga daelima pa enga viragota, pa pejt na probno vožnjo, pa boš občutu razliko .) Boš vidu da je Daelim bolš .) Daelim in pa Eliminator sta pa podobna .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!