Skoči na vsebino

Kaj sem se danes naučil?


Priporočene objave

Da je treba it v življenju vedno samo naprej..nazaj gledaš z nasmehom na obrazu, naprej pa z najlepšimi pričakovanji worship.gif

Ma kej si ti u viših predilih Idrje, k tk lep razmišleš, u mojem koncu je čist drugu mišlejne :surrender: :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da sm resnično, resnično najbolj pozabljiva oseba na celm planetu..še zlata ribica al pa muha enodnevnica mata več prostora za shranjevanje podatkov slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

... da če se komu z avtom v rit nabiješ, se delaš kot da se ni nič zgodil in hladnokrvno odpelješ naprej headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

ps: tudi v primeru da ti pol avta dol visi mad.gif

tko je zdj po tanovem... baje...

res nisem vedla, da se to tako dela headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kok neverjetn lahko je vdret vrata zaklenjenga 10-let strag saxo-ja...brez praskeeee!!!!!!!!!! trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rečeš pridnemu študentu, študent, ga užališ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se znebit dveh nadležnih kravatarjev z svetim pismom v roki :whistle:

ponavad čelna pomaga :P ... pr men je pomagalo, da sem povzdignil glas in grdo pogledal ... to sem se naučil že pred leti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip je začel v stilu Ves svet gre k hudiču.... Jaz pa njemu nazaj kaj je narobe z hudičem, da satanisti smo pa ja fajn ljudje, pa če ma kej proti našemu vsemogočnemu Thoru naj se kar lepo pobere, ker ni strpen do drugih verstev, ki za razliko od krščanstva ne zlorabljajo mladine in sežigajo ljudi na grmadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preverjena metoda za trajno izogibanje: jih povabiš notr, daš na mizo flašo jacka, rizle in use kar spada zraven, pa začneš debato. naj nas prepričajo. no, ko nas niso prepričali, in so ostale sam še rizle, smo še mal debatirali, in jih le spustili. vn, ko smo se mi odločli de lahk grejo. zdej jih ni blo mimo že. . . . huh. . .10 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip je začel v stilu Ves svet gre k hudiču.... Jaz pa njemu nazaj kaj je narobe z hudičem, da satanisti smo pa ja fajn ljudje, pa če ma kej proti našemu vsemogočnemu Thoru naj se kar lepo pobere, ker ni strpen do drugih verstev, ki za razliko od krščanstva ne zlorabljajo mladine in sežigajo ljudi na grmadi.

Emm, Thor je ena druga ... Satanizem pa bazira kvečjemu na katolicizmu ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da Suzi prav lepo zaprede, če malo bolj obrneš ročico :wub:

A si ji "indijanski ogenj" delu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da včasih ni treba čakat, da te spustijo skozi vrata. Preprosto odpreš jih in si že not :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sm se :whistle: končnnnnnnnn :rolleyes: da tud če še tko neljubo zgleda (na prvi pogled), počakaš in čez par urc se vse razjasne na lep način samo od sebe in dan se konča...um...nepredstavljivo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!