Skoči na vsebino

Kaj sem se danes naučil?


Priporočene objave

jagode na prazen želodec...nato jagode na vsakih pet minut... in evo me ob 18.30 v objemu wcja.....katastrofa.... :BUA:

eni res nimamo mere....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jagode na prazen želodec...nato jagode na vsakih pet minut... in evo me ob 18.30 v objemu wcja.....katastrofa.... :BUA:

eni res nimamo mere....

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da niso vsi francozi tako očarljivi kot naj bi bili :headbang: moj je biu prou :hmm: ...ah..mau scary.. :blink: zih dela kšne perverzne stvari doma :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Revčki uni k nkol ne zamudijo v službo pa ostajajo do večera tam...po 6-7dni/tedn. Sam d se ženejo za viši dnarsko. K bo star 60let se bo pa sekiru k bo meu več spominou s šihta, pa še te ne bojo 0,005% tolk lepi kt so uni spomini trenutkov ki jih prežviš z bližnjimi :rolleyes: mam pa vseen raj mal mejn dnara, pa več nasmeha :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič kaj posebnega

se strinjam . . . . .pr men tud nč nouga se nism nauču!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se danes naučil, kako tudi "prijatelj" zna lagat, češ da nima denarja za plačat vslugo in ker sem vztrajal pri plačilu je le z težko mujo potegnil denar iz žepa. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se danes naučil, kako tudi "prijatelj" zna lagat, češ da nima denarja za plačat vslugo in ker sem vztrajal pri plačilu je le z težko mujo potegnil denar iz žepa. :hmm:

tega je vse već te dni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boste verjel . . . . .don se še nč nism navadu . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!