Skoči na vsebino

Kaj sem se danes naučil?


Priporočene objave

Aha..torej otrok je bil ob rojstvu cepljen, sedaj pa so imeli sistematski pregled in cepljenje, al kako? In ti bi rad, da jo cepi njena osebna zdravnica.

No veliko sreče pri cepljenju vama želim :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlog

je banalen in zdravnica ga je dobila pisno z vsemi telefonskimi številkami, za slučaj, če ji ni kaj jasno .. ampak je vseeno napadla otroka in naju potem po telefonu kot stekla psica.

Razlog:

otrok bo seveda cepljen vendar pri svojem IZBRANEM zdravniku

in

opica iz ZD bo - jasno - dobila potrdilo o cepljenju ..

Vendar

ji to moje PISNO niti telefonsko zagotovilo ni bilo dovolj, ker se je zagrela za drobiž-€, kateri so je izmuznil ZDju.

@ Alla

sicer vem za SVOOD (gl.: najdi.si) - vendar nisem vključen v kaj takega in Masha, kot fanta so brez večjih posledic preživeli vsa cepljenja, saj je moja nečakinja zdravnica in mi je natančno ter brez dlake na jeziku

pojasnila vse + in - pri cepljenjih otrok.

drugač bi pa tud v zdravstvu lahko upošteval, oziroma bi mogli upoštevat, da brez pisnega dovoljenja staršev ne morejo posegat v otrokovo telo...pa tud če gre za obvezno cepljenje...čemu potem izbira lastnega zdravnika, če ni nobenega reda na tem področju?

npr. v vrtcu brez pisnega dovoljenja staršev, niti otrok ne smemo slikat pri raznih dejavnostih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač bi pa tud v zdravstvu lahko upošteval, oziroma bi mogli upoštevat, da brez pisnega dovoljenja staršev ne morejo posegat v otrokovo telo...pa tud če gre za obvezno cepljenje...čemu potem izbira lastnega zdravnika, če ni nobenega reda na tem področju?

npr. v vrtcu brez pisnega dovoljenja staršev, niti otrok ne smemo slikat pri raznih dejavnostih.

Točno,

:angry2:

sy je v ZD Šiška med otroškimi zdravniki nekaj resnično motenih nevrotikov in

poleg tega:

imajo sicer ločeno čakalnico za zdrave in bolne otroke, ampak kaj ti to pomaga, ko pošljejo otroka na odvzem krvi v laboratorij, ker zaposljujejo (po odnosu do ljudi in otrok sodeč) folk iz kakih klavnic, kjer so prej mrtvim živini jemali krvne vzorce .. in ZDRAV otrok pride med kopico odraslih bolnikov okuženih z vsem mogočim .. mater kakšna štala ..

:angry2: :angry2: :angry2:

:::::::::::::::::::::::::::::::

ah .. ja

pa še o učenju: danes na vse zgodaj zjutraj sem na TV gledal oddajo o borilnih veščinah in izvedel ogromno novih zadev - bistvo: miti o borilnih veščinah so znastveno dokazana in izmerjena resnica (več v "Borilne veščine")

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........da,se je škoda matrat da bi nekomu neki razložu......če te sploh noče poslušat,čeprow mu ti samo dobro hočeš :closedeyes: :closedeyes:

Nauk basni:

ljudem svetuj/razlagaj le, če te za nasvet/razlago prosijo .. ne glede na to kako dober je tvoj namen

v večini primerov ljudje hočejo le nekaj povedati in poslušati sami sebe.

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauk basni:

ljudem svetuj/razlagaj le, če te za nasvet/razlago prosijo .. ne glede na to kako dober je tvoj namen

v večini primerov ljudje hočejo le nekaj povedati in poslušati sami sebe.

:yes:

:grim .........sam je pa tut drugo....če te on prosi za razlago....in ti razlagaš na dougo.....in potem na koncu npr rečeš naj naredi primer al pa nej on zdej men razloži.....pa reče da še kar ne zna oz.noče razumet(razlika je očitna med tem če noče ali pa ne zna)....čepraw si mu ti razložu to na najbolj lahek način....da se še moj dedek gor na oblačku smeji pa hoče powedat oz.naredit primer :grim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni sploh toliko veliko denarja ročna avtopralnica, če imaš full zasvinjan avto, ampak res ful zunaj in full znotraj!

Pač sm se ga sam lotil drgniti in končal v slabih treh urah, mal je manjkal, da ga nisem z vatiranimi palčkami sušil :blink:

bila zelo poučna :eek:

P.S.

- ko zariješ v blato ..... CarWash VABI :OK:

- ko je prah za spucat, .....v roke krpo vzamem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim .........sam je pa tut drugo....če te on prosi za razlago....in ti razlagaš na dougo.....in potem na koncu npr rečeš naj naredi primer al pa nej on zdej men razloži.....pa reče da še kar ne zna oz.noče razumet(razlika je očitna med tem če noče ali pa ne zna)....čepraw si mu ti razložu to na najbolj lahek način....da se še moj dedek gor na oblačku smeji pa hoče powedat oz.naredit primer :grim ;)

tole mi pa ni čisto jasno .. moram reč, da ni najbolj lahek način

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne prehitevaj avtobusa izven naselja z 125ccm prdulco :grim :grim draga bi bla lohka ta šola ja :cry:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da sem bla že dostkrat nategnjena pa še se pustim :slap:

sicer ne mislim v unem smislu,k un je kr v redu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da je za naše ceste primeren še samo hard enduro...........

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je moj cimer že 4 leta študent prvega letnika, še vedno misli, da je najpametnejše bitje na svetu ever :lol: :fredy: Mislim, da bi s kakim paramecijem lahk mela bolj plodovite debate o whatever :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!