Skoči na vsebino

Kaj sem se danes naučil?


Priporočene objave

Naučili smo se kar veliko, največ pa da je potrebno šolo bolj resno vzet in kasneje se to tudi izkaže kot super odločitev, začelo se je z današnjimi uspehi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj detelja ne boli glava, kadar kljuva v deblo drevesa?

Odgovor na slednje je, zato ker imajo tako prilagojeno lobanjo, ki je mehka in debela, v njej pa skorajda ni možganske tekočine. Del njihovih čeljusti je kitastih in s tem mehkih. Imajo pa tudi dolgi jezik, ki še dodatno absorbira šok ob udarcu. Vsi ti mehanizmi preprečujejo, da bi dobili pretres možganov ali kvavitve, ko udarjajo ob les po 20x na sekundo, tudi po 12000x na dan, vsak udarec pa ima silo enakovredno sili, kot če bi se z avtom zaleteli v zid z hitrostjo 25 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem (spet) spoznala, kaki loleki so lahk ljudje, ko pride do razpolaganja z denarjem... Znanec je naklofal skup 10 mio (nekaj si se sposodil tud od starih, vzel kredit, nekaj je sam mel) in 'vložil' v stanovanje, ki ga zdaj oddaja :slap:. Stanovanje (garsonjero) je blo treba še opremit in renovirat. In zdej se zadeva oddaja enemu osebku za mesečno najemnino 150 evrov :lol1:. In ta finančni genij je še vedno prepričan, da se to najbolj izplača, ker se enkrat (po mojem izračunu čez enih 23 let) vse povrne in od takrat naprej še sam služiš :slap:. Je pa pozabil, da bo ta plac vsake tolko potreboval renovacijo in novo opremo, če bo hotel zadevo oddajat za take 'jako vlke pare' kot zdaj :lol1:. Mislim, da bojo njegovi pravnuki že mastno služli :lol:. No, delnice se mu pa zdijo preveč tvegana naložba, ker lahko kaj zgubiš :grrr. Pa še ene par mojih sorodnikov in znancev se je v te iste posle spustlo, ker so delnice tak zlo tvegane :fredy:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bom ob priliki DimmuMaid povabil na pijačo, ona mi bo pa svetovala, kaj naj z viškom denarja (ki ga sicer nimam, ampak ga bom enkrat 100% imel). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ženska občuitno bolj zameri, če ji med vrsticami rečeš da ni prava motoristka, kot moški. :kva2:

Ne seri :P :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ženska občuitno bolj zameri, če ji med vrsticami rečeš da ni prava motoristka, kot moški. :kva2:

Ma ne me srat, da ti tut predalčkaš uporabnike mopedov med prave in ne prave motoriste :blink:

Ali si bila slučajno ti užaljena :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni pametno v enmu večeru zagont preveč dnara za pijačo :wacko: :krneki:

še premalo si ga, glede na to, ad si že ob 11.43 na motosvetu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da morš pr Hyundai EXTRA PAZT, da se ne zaklnes, k gres zugat :angry: ce te izsiljo. Js dans zaklenu avto sred križišča :headbang: , folk trobu :blush: :blush: ,js pa čaku da mi prpelejo rezerven kluč.... :slap:

Torej, extra previdnost pri iztopanju pri pržganem Hyundaiu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da morš pr Hyundai EXTRA PAZT, da se ne zaklnes, k gres zugat :angry: ce te izsiljo. Js dans zaklenu avto sred križišča :headbang: , folk trobu :blush: :blush: ,js pa čaku da mi prpelejo rezerven kluč.... :slap:

Torej, extra previdnost pri iztopanju pri pržganem Hyundaiu

To bi pa rad vido!!! :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(1.) Kaj češ, take pač so. Od nas hočejo vedno samo eno in jim dol visi kak do tega prit.

(2.) Tudi mi imamo čustva!

Šele danes prebrala ta post in se očitno marsikaj naučila! :OK:

1. Do sedaj sem bila prepričana, da tole "pravilo" obstaja za moške. Nekaj novega...

2. A da ja?!?!?! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!