Skoči na vsebino

Keeway MATRIX 50


begginer92

Priporočene objave

Dobrodošli na forumu, ali mi lahko kdo pove kaj več o Keeway Matrix 50 skuterju. A poznate kakšen motor 50 ccm cenovni približno ist, a da je zmoglivejši, ko pravijo da so keeway K****. :eek: :kva2: :?

post-12995-1160768254_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja stvar je taka.

keewayi niso za en drek, so zlo zmogljivi.

imajo 5 konjskih moči. serijski so res zlo nezmogljivi, zaradi blokad, pretežkih valjčkov, najbolj zablokiran pa je izpuh.

js sm iz izpuha uzeu blokado, pa blokado iz variomata uzeu, pa je šlo tm ene 65-70, ampak u hrib še ni šlo fajn.

pa sm menju valjčke, pa gre zdj u vsak hrib, pa še po zadnji se lahk vozim brez problema.

kolega je namontiru športn izpuh leo vince rr, pa mu je šu skuter 75-80, zdj je pa blokado iz variomata uzeu, pa valjčke zamenju, pa mu gre 85.

z zablokirano elektroniko ga lahk spraviš tam, do 115, brez kita 70 ali 80, če pa hočeš da ti gre čez 120, je pa treba menjat elektroniko.

lp

p.s. če ti kaj ne bo jasno mi piši na personal message ali mail. ki ga pa dobiš na personal message :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, pa ste kaj razmišljali v tej smeri, da okvirji teh sesalčkov in predvsem zavore niso narejeni za takšne hitrosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, pa ste kaj razmišljali v tej smeri, da okvirji teh sesalčkov in predvsem zavore niso narejeni za takšne hitrosti?

prav imaš, okvir res ni vrhunske izdelave, vendar sem zadnjič gledal(mal sm plastike dol pobrau), da ta skuter skup drži kr močn grušt .) , iz debele kovine, ki pa znotraj ni votla.

zadnja zavora je res bobnaste izvedbe ampak ampak :) .

LP

u glavnem, beginner 92, če misliš dost šraufat, si kupi keewaya :) , ker se ga res da dobr zrihtat, sam je pa treba kr neki časa vložit(denarja ne tolko).

pri drugih ti pa sicer ni treba tok šrafat, pelaš serviserju pa ti blokade da vn, sam pa zmečeš cele kupe dnarja vn.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A poznate še kak motor , ki bi že sam po seb kr vleku. neki istga cena. No cena se lahk zviša do 450.000 sit.

:rolleyes: Pa najlepša hvala za odgovore. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj je žalostno?

To, da lahko dobiš za manj denarja večji, hitrejši in udobnejši skuter. Žal pa je omejitev 18 let, ker prej ne moreš delat izpita za tako velik motor.

Popravljeno . Popravil Matic7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj je žalostno?

To, da lahko dobiš za manj denarja večji, hitrejši in udobnejši skuter. Žal pa je omejitev 18 let, ker prej ne moreš delat izpita za tako velik motor.

no ja, mal več denarja je, ne manj, ampak za tale skuter(yiying) nimam ravno dosti priporočil, crkuje pa še moč ni ne vem kaka(nč nism svojga mnenja opletu, to je vse od frendov)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No cena se lahk zviša do 450.000 sit.

Na to cifro sem mislil, ko sem tisto pisal.

Ka se Yiyinga tiče pa... ja, ni za predelovat in ni raketa... je pa čist fajn za cruzanje, ta, ki ga gledam pa zmore dovolj hitrosti, da me v mestu ne bodo rabli avti prehitevat nonstop (beri: da ne bom delal gužve na cesti). Več pa jaz ne rabim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja stvar je taka.

keewayi niso za en drek, so zlo zmogljivi.

imajo 5 konjskih moči. serijski so res zlo nezmogljivi, zaradi blokad, pretežkih valjčkov, najbolj zablokiran pa je izpuh.

js sm iz izpuha uzeu blokado, pa blokado iz variomata uzeu, pa je šlo tm ene 65-70, ampak u hrib še ni šlo fajn.

pa sm menju valjčke, pa gre zdj u vsak hrib, pa še po zadnji se lahk vozim brez problema.

kolega je namontiru športn izpuh leo vince rr, pa mu je šu skuter 75-80, zdj je pa blokado iz variomata uzeu, pa valjčke zamenju, pa mu gre 85.

z zablokirano elektroniko ga lahk spraviš tam, do 115, brez kita 70 ali 80, če pa hočeš da ti gre čez 120, je pa treba menjat elektroniko.

lp

p.s. če ti kaj ne bo jasno mi piši na personal message ali mail. ki ga pa dobiš na personal message :)

Brez kita 115 sanjaj :lol1: , po zadnji se ti tudi ne voziš brez problema, sem se že vozil s takim skuterjem, ko ga imaš in ni nevem kaj. Bremze in okvir so boljše na drugih skuterih višjega cenovnega razreda. Je pa glede na ceno kar vredi, samo imam raje rabljenega Aeroxa ali pa kaj podobnega.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nvm zakaj ne kupte enga rablenga skutrja rajs naprimer gilera/piaggio

ko bo 10x manj problemov z njim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez kita 115 sanjaj :lol1: , po zadnji se ti tudi ne voziš brez problema, sem se že vozil s takim skuterjem, ko ga imaš in ni nevem kaj. Bremze in okvir so boljše na drugih skuterih višjega cenovnega razreda. Je pa glede na ceno kar vredi, samo imam raje rabljenega Aeroxa ali pa kaj podobnega.

Lp

verjemi, po zadnji se peljem, kamot, edini problem je da so valjčki trenutno malo prelahki(za športni izpuh so ti ravno prav) in gre po zadnji, ampak na hitrosti ne pridobiva skoraj nič :cry: .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnami filmček, da vidimo mojstra ;)

ok, ampak izkušenj voziti se s skuterjem po zadnji nimam dost, kr je zlo težek, pa mal drugače ga je spravt na zadnjo kot kak apn.

film sledi v soboto ...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ok, ampak izkušenj voziti se s skuterjem po zadnji nimam dost, kr je zlo težek, pa mal drugače ga je spravt na zadnjo kot kak apn.

film sledi v soboto ...

LP

No ja..jaz pa mam sam KEEWAY MATRIX-a, pa sem ga peljal na servis, pa sn dal 25.000, pa so mi vzeli blokade ven pa še nekaj zamenjali. Ne vem kaj, mislim da pa valjčke, pa je končna zdaj 80km/h, če pa se nagnem naprej, pa okrog 90km/h. Sem zadovoljen z njim. Moti me moogče samo to, da nima amortizera večjega. Rad bi ga dvignil pa ne vem kak. Ve kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ampak izkušenj voziti se s skuterjem po zadnji nimam dost, kr je zlo težek, pa mal drugače ga je spravt na zadnjo kot kak apn.

film sledi v soboto ...

LP

no kje je film zdaj :?

No ja..jaz pa mam sam KEEWAY MATRIX-a, pa sem ga peljal na servis, pa sn dal 25.000, pa so mi vzeli blokade ven pa še nekaj zamenjali. Ne vem kaj, mislim da pa valjčke, pa je končna zdaj 80km/h, če pa se nagnem naprej, pa okrog 90km/h. Sem zadovoljen z njim. Moti me moogče samo to, da nima amortizera večjega. Rad bi ga dvignil pa ne vem kak. Ve kdo?

80 realnih sigurno ne, gre tam okoli 65-70 realnih

glede fedra....se da dobit tak distančnik za fedr, pa ga daš med fedr pa blok, imaš pa 4cm in 6cm varianto, mislim pa da pride okoli 5k

80? Hudo :) Montiraj kolesarski števec in se čudi... :)

rajši ne da ne boš potem razočaran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz osebno mam Aprilia SR50 (skuter) in sem predelal naslednje stvari:

- lazji valcki

- lazja sklopka (polini sportna)

- crn kit top 80

pa prebarvu sem ga, sam to ne steje kot predelava :)

no gre mi pa minimalno 110 (realna hitrost) na stevcu mi kaze pa 150 km/h. nameravam pa kupit se polini kit 90, pa gre sigurno 20 vec .. avzpuh je pa Leovinci-jev RR.

kmal montiram se sportni filter in to je to.

ce hoce kdo kupit, 250k je cena .. nikol nisem padu.

slaba stran je pa da pije ko kurba .. cene so pa aprilie men osebno najbols za predelovat.

kmal pride slikca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz osebno mam Aprilia SR50 (skuter) in sem predelal naslednje stvari:

- lazji valcki

- lazja sklopka (polini sportna)

- crn kit top 80

pa prebarvu sem ga, sam to ne steje kot predelava :)

no gre mi pa minimalno 110 (realna hitrost) na stevcu mi kaze pa 150 km/h. nameravam pa kupit se polini kit 90, pa gre sigurno 20 vec .. avzpuh je pa Leovinci-jev RR.

kmal montiram se sportni filter in to je to.

ce hoce kdo kupit, 250k je cena .. nikol nisem padu.

slaba stran je pa da pije ko kurba .. cene so pa aprilie men osebno najbols za predelovat.

kmal pride slikca.

Hja in kaj misliš s tem zdej povedat tuki v temi Keeway MATRIX 50?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kje je film zdaj :?

80 realnih sigurno ne, gre tam okoli 65-70 realnih

glede fedra....se da dobit tak distančnik za fedr, pa ga daš med fedr pa blok, imaš pa 4cm in 6cm varianto, mislim pa da pride okoli 5k

rajši ne da ne boš potem razočaran

Ja ne vem ne.. blo je zmerjeno da gre 80-85. Samo povem pač. Ker števec na avtu pa dvomim da narobe kaže:? :blink: Kje pa se da dobit ta nastavek al kaj pač je za amortizerje?

Popravljeno . Popravil PiKeC111
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz osebno mam Aprilia SR50 (skuter) in sem predelal naslednje stvari:

- lazji valcki

- lazja sklopka (polini sportna)

- crn kit top 80

pa prebarvu sem ga, sam to ne steje kot predelava :)

no gre mi pa minimalno 110 (realna hitrost) na stevcu mi kaze pa 150 km/h. nameravam pa kupit se polini kit 90, pa gre sigurno 20 vec .. avzpuh je pa Leovinci-jev RR.

kmal montiram se sportni filter in to je to.

ce hoce kdo kupit, 250k je cena .. nikol nisem padu.

slaba stran je pa da pije ko kurba .. cene so pa aprilie men osebno najbols za predelovat.

kmal pride slikca.

-z lažjimi valjčki se končna samo poslabša, ne pa da dobiš 10km/h ven, za kaj takega moraš dat noter kakšen presneto dober variator

-za 110 realnih rabš komplet sport predelavo, pa še bol tko tko če bo res šlo

-kaže ti 150 ja :whistle: , jst mam doma pa ježa brez bodic

-če maš pa rr gor pol ti pa niti v sanjah ne more it 110 realnih, rabil bi for race pa kakšen k15, itd.

-aprilie (skuterji) so pa res najbolš za vozt, med skuterji seveda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa ma črni kit od tp 80ccm :lol1: , ki sploh ne obstaja :) . Vedno bolj pametne izjave vidiš tukaj gor.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!