Skoči na vsebino

Keeway MATRIX 50


begginer92

Priporočene objave

Vem da nisi mislil njega, samo on tudi lahko skače od veselja, če mu gre SR toliko. Ker cilinder taki sploh ne obstaja, z drugimi deli ki so menjani, pa nikoli nebo videl 100km/h realnih, po števcu 150km/h pa še manj :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa ma črni kit od tp 80ccm :lol1: , ki sploh ne obstaja :) . Vedno bolj pametne izjave vidiš tukaj gor.

Lp

je črni TP, in sicer model trophy, ampak sta samo 50cc in 70cc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je črni TP, in sicer model trophy, ampak sta samo 50cc in 70cc

Vem, se verjetno je on mislo Trophy-ja, samo se je pri kubikaži zmotil :) . Tp ima največjo kubikažo 75ccm, samo ta cilinder je samo za Aprilio RS, 80ccm pa ni.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hunt3r

nvm kje si vidu sploh stevc do 150km/h :glare:

aja pa sam tak mimgrede rekord v slo je mal cez 150km/h neki taga ;)

tak da vrjamem da si se dalec od tega posnam en filmcek al pa neki pa dokaz :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja stvar je taka.

keewayi niso za en drek, so zlo zmogljivi.

imajo 5 konjskih moči. serijski so res zlo nezmogljivi, zaradi blokad, pretežkih valjčkov, najbolj zablokiran pa je izpuh.

js sm iz izpuha uzeu blokado, pa blokado iz variomata uzeu, pa je šlo tm ene 65-70, ampak u hrib še ni šlo fajn.

pa sm menju valjčke, pa gre zdj u vsak hrib, pa še po zadnji se lahk vozim brez problema.

kolega je namontiru športn izpuh leo vince rr, pa mu je šu skuter 75-80, zdj je pa blokado iz variomata uzeu, pa valjčke zamenju, pa mu gre 85.

z zablokirano elektroniko ga lahk spraviš tam, do 115, brez kita 70 ali 80, če pa hočeš da ti gre čez 120, je pa treba menjat elektroniko.

lp

p.s. če ti kaj ne bo jasno mi piši na personal message ali mail. ki ga pa dobiš na personal message :)

Da si ne boš kaj naredil. Zračno hlajenje pa 115. Komu drugemu pesmice piši. Ha ha ha ha ha ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A poznate še kak motor , ki bi že sam po seb kr vleku. neki istga cena. No cena se lahk zviša do 450.000 sit.

:rolleyes: Pa najlepša hvala za odgovore. :OK:

Živjo!

Mal sem v zaostanku na forumu, pa sem šele sedaj prebral te zanimivosti od KeeWeey-čka. Drži, da je izpuh totalno zablokiran, da so valjčki z odblokiranjem le tega pretežki je popolnoma logično, elektronike pa le ni potrebno menjati. Največja hiba je variomat, oziroma prva jermenica, ki pa se jo da predelati praktično brez denarnega vložka. Skuter lepo pelje po ravnem 130, pa tudi v klanec ni nobenih problemov, pa še možnost reguliranja hitrosti ima tako prirejena jermenica. Mala hiba pa je tudi premajhna venturijeva cev na uplinjaču.

Pa lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mal sem v zaostanku na forumu, pa sem šele sedaj prebral te zanimivosti od KeeWeey-čka. Drži, da je izpuh totalno zablokiran, da so valjčki z odblokiranjem le tega pretežki je popolnoma logično, elektronike pa le ni potrebno menjati. Največja hiba je variomat, oziroma prva jermenica, ki pa se jo da predelati praktično brez denarnega vložka. Skuter lepo pelje po ravnem 130, pa tudi v klanec ni nobenih problemov, pa še možnost reguliranja hitrosti ima tako prirejena jermenica. Mala hiba pa je tudi premajhna venturijeva cev na uplinjaču.

Pa lep pozdrav!

a matrix 50 da gre 130 po ravnem :eek: .............. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mal sem v zaostanku na forumu, pa sem šele sedaj prebral te zanimivosti od KeeWeey-čka. Drži, da je izpuh totalno zablokiran, da so valjčki z odblokiranjem le tega pretežki je popolnoma logično, elektronike pa le ni potrebno menjati. Največja hiba je variomat, oziroma prva jermenica, ki pa se jo da predelati praktično brez denarnega vložka. Skuter lepo pelje po ravnem 130, pa tudi v klanec ni nobenih problemov, pa še možnost reguliranja hitrosti ima tako prirejena jermenica. Mala hiba pa je tudi premajhna venturijeva cev na uplinjaču.

Pa lep pozdrav!

Dream on :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka sanjate no :? to pejte pisat na forum od doma ostarelih mogoč vam verjamejo .)

keeway al kak se napiše pa 130 no dej no lepo te prosim

sym euro x ga ma moj kolega ma pa dellorto19 nek malossi celinder 70ccm športn auspuh pa ne gre več ko 80 .)

ti boš pa nardil revolucijo na variotu pa ti bo poletu 130 :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jojojojoj kaj sploh hočete dosečt s takimi posti :headbang: samo budale delate iz sebe :grim 130km/h keeway 50ccm hahaha :lol1:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima kvaliteta samega skuterja Matrix.Vpašal bi ali ima vodno ali zračno hlajenje tehnični podatki in predvsem me zanima kveliteta skuterja v osnovi(predelave me toliko niti ne zanimajo).Vprašal bi tudi po sami kvaliteti proti zvenečim firmam (pioggio,gilera,yamaha itd.)in kaj se bolj splača kupiti,na katerem je finančna izguba majnša,zaloga z rezervnimi deli,ker koliko vem je kitajski.Prosil bi za resne odgovore.

L.P. Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima kvaliteta samega skuterja Matrix.Vpašal bi ali ima vodno ali zračno hlajenje tehnični podatki in predvsem me zanima kveliteta skuterja v osnovi(predelave me toliko niti ne zanimajo).Vprašal bi tudi po sami kvaliteti proti zvenečim firmam (pioggio,gilera,yamaha itd.)in kaj se bolj splača kupiti,na katerem je finančna izguba majnša,zaloga z rezervnimi deli,ker koliko vem je kitajski.Prosil bi za resne odgovore.

L.P. Andrej

Kvaliteta je zelo slaba. Toliko, kolikor boš prišparal pri nakupu, ti bo kasneje žal, da nisi kupo kakšne druge bolj dostojne znamke. Rezervne dele prav tako dobiš težje kot za kakšno drugo boljšo znamko. Ne kupuj kitajca .) Moje skromno mnenje, ki pa bo skoraj 100% držalo, čeprav bodo nekateri zdaj ta moj post popljuvali. Raje izberi Gilero, Piaggio, Yamaho,...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvaliteta je zelo slaba. Toliko, kolikor boš prišparal pri nakupu, ti bo kasneje žal, da nisi kupo kakšne druge bolj dostojne znamke. Rezervne dele prav tako dobiš težje kot za kakšno drugo boljšo znamko. Ne kupuj kitajca .) Moje skromno mnenje, ki pa bo skoraj 100% držalo, čeprav bodo nekateri zdaj ta moj post popljuvali. Raje izberi Gilero, Piaggio, Yamaho,...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvaliteta je zelo slaba. Toliko, kolikor boš prišparal pri nakupu, ti bo kasneje žal, da nisi kupo kakšne druge bolj dostojne znamke. Rezervne dele prav tako dobiš težje kot za kakšno drugo boljšo znamko. Ne kupuj kitajca .) Moje skromno mnenje, ki pa bo skoraj 100% držalo, čeprav bodo nekateri zdaj ta moj post popljuvali. Raje izberi Gilero, Piaggio, Yamaho,...

Sramota, prov Aprilie nis napisu!?!? :glare: (3 pikce ne štejejo :BUA: )

Je Matrix uredu moped, mogu bi fajn it (karkol pač to pomeni an..), dela pa tud 100 posto dobiš, pa še cenejši so koz ta druge bl priznane firme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!