Skoči na vsebino

Keeway MATRIX 50


begginer92

Priporočene objave

aprilie ni napisal zato, ker ima mitota (čeprav bi jo lahko, ker mito nima konkurence)........naprej si pa sam razlagaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sramota, prov Aprilie nis napisu!?!? :glare: (3 pikce ne štejejo :BUA: )

Je Matrix uredu moped, mogu bi fajn it (karkol pač to pomeni an..), dela pa tud 100 posto dobiš, pa še cenejši so koz ta druge bl priznane firme :)

aprilie ni napisal zato, ker ima mitota (čeprav bi jo lahko, ker mito nima konkurence)........naprej si pa sam razlagaj :D

Razen nove RSV in supermotota SXV, ki sta mi zelo všeč, čutim odpor do te firme. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej hvala za odgovore. .) Najraje bi imel piaggio NRG,ker sem ga že imel,samo moti me,da puščajo na vseh prednje vilce,pa ker zelo malo ponuja beri:(ni imel dolgih luči,stranske tačke)kar pri matrix-u ponujajo v osnovni opremi in še bi lahko našteval,kot je alarm,zadnji kovček,pa tudi cena je mikavna.Predelave me ne zanimajo,ker motor imam.Skuterja pa bi imel za v službo,zaradi pomajnkanja parkirišč.Želel bi tudi kakšno mnenje in izkušnje lastnika matrix-a,zaradi lažje odločitve.

L.P. Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
jojojojoj kaj sploh hočete dosečt s takimi posti :headbang: samo budale delate iz sebe :grim 130km/h keeway 50ccm hahaha :lol1:

No, včasih se te treba mal poglobit v samo zadevo. Matrix leti kot sneta skira, če pa bi na isti način predelal variomat pri kakšnem bolj priznanem skuterju, pa bi verjetno še bolj letelo vse skupaj, vendar pa je konec koncu za Matrix-a to prevelika hitrost. Če si poskusil motor ustaviti samo s prvo zavoro malo bolj agresivno, se hoče cel grušt kar prelomiti, se motor skrajša menda kar za 5 cm, al pa še kaj več. Trenutno imam razkopanega (prvi del) zaradi karambola, pa se to zelo dobro vidi, no, pa okvir ni iz polnega materiala, se ga pa da malo ojačati. Bay

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja logučno da ni iz polnega materjala saj čene bi tehtal 2toni :headbang: :headbang: :headbang:

ta tema se bi mogla klicat kako z 50ccm doseči 150 :naughty:

take hitrosti že težko dosežeš s 125-ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kje ma blokade skuter keeway matrix, kateri auspuh paše gor, ipd..

prosim za odgovor,

LP, Rajko

1 lepo pozdravlen na forumu

2 blokade variomat,izpuh brez ti bo leteu okoli 65kmh izpuh pa mislim da bi dobil kakšnega ZXa z njim bi ti šel 75kmh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 lepo pozdravlen na forumu

2 blokade variomat,izpuh brez ti bo leteu okoli 65kmh izpuh pa mislim da bi dobil kakšnega ZXa z njim bi ti šel 75kmh

hja.. vzel sem blokado ven, pa mi gre le 55 kmh. Zakaj to?? za auspuh, pa mi je kolega predlagal Laser X-pro. Sicer ni poceni..vendar se splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja.. vzel sem blokado ven, pa mi gre le 55 kmh. Zakaj to?? za auspuh, pa mi je kolega predlagal Laser X-pro. Sicer ni poceni..vendar se splača.

Če si vzeu vn samo eno blokado ti gre jasno samo 55kmh mors se drugo da gre 65 z izpuhom ti bo sel 70-75 vec od tega motorja ne pricakuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si vzeu vn samo eno blokado ti gre jasno samo 55kmh mors se drugo da gre 65 z izpuhom ti bo sel 70-75 vec od tega motorja ne pricakuj

kje na auspuhu pa je blokada? jas sem gledal..pa nikjer nič našel? :unsure: plis help

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje na auspuhu pa je blokada? jas sem gledal..pa nikjer nič našel? :unsure: plis help

Mal raztavi izpuh poglej tm k pride na cilindr pa pr dusilcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

čim lažje - ampak vseeno v nekem normalnem razmerju da ohrani neke vozne lastnosti ne da cukne potem pa nikamor ne gre

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Prodal bi izpuh Tecnigas ki paše na Matrixa. Izpuh je čist nov z njim ni narejen niti en kilometer. Škatlo sem samo odprl da sem ga pogledal. Cena je 105€. Če koga zanima me naj pokliče na 041-507 121. Sem iz okolice Ptuja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Jst sm dau tisto podložko pod jermenom v variomatu stran pa mi gre 50 kmh kumej, kje je se kasna blokada?

C lahku kdu kasno slikco da na forum, bi blu dobr ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm nekej narobe naredu, zdej mi gre 55, pa ce bi lahku kdu povedou kje je se druga blokada?

Popravljeno . Popravil devilko7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm nekej narobe naredu, zdej mi gre 55, pa ce bi lahku kdu povedou kje je se druga blokada?

avspuh, mogoče tud frgazer.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avspuh, mogoče tud frgazer.. :whistle:

Jst sm drug auspu gor dau pa mi gre 70 zdej, pa mi kar podn trese :D,zdej pa me zanima č se splača se drugo blokado vn uzet k je notr u motorju?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm drug auspu gor dau pa mi gre 70 zdej, pa mi kar podn trese biggrin.gif,zdej pa me zanima č se splača se drugo blokado vn uzet k je notr u motorju?

lp

se splača biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Prosil bi če lahko kdo, ki ima Matrixa fotografira zračni filter in uplinjač, ker me zanima če imam jaz na skuterju enako ali je že kaj predelano, hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!