Skoči na vsebino

"Nivo?!" (hardcore izliv)


Priporočene objave

vam je nekaterim res tako vroce in se ne znate drugace "ohladiti",kot pisati brezumja a la sivanje ipd. na forum? in erotika do neke mere - zakaj samo nagica v vsej svoji lepoti in ne kar takoj hard-core? ce ze,potem ornk.mislim,kje ostaja vasa konsekventnost?

zakaj bi se morali spuscati na nivo komaj opravljene osemletke,ce bi se lahko retardiranci lahko povzpeli malo visje.kultura?! yeah right.... svizec in cokolada.humor je vecinoma nekaj,kar se lahko prenese tudi na lastni kozi.ostalo je samo zaljivo.opletanje z jezikom in potem neki izgovori in ovinkarjenja - kje je konsekventnost in dostojanstvo posameznika? ....kot politiki,nekaj se v tri dni labra,tako ni vazno kaj,saj ni treba stati za povedanim.pocasi se sprasujem,zakaj so nekateri sploh na forumu (mogoceavtoprezentacijapress).

izgleda,da _anonimnost_ na forumu pri nekaterih povzroci akutno stanje mens dementis.vpadaj in izpadaj,saj te nihce ne pozna.kje se zacne meja slabega okusa? brezpredmetno in retoricno vprasanje.o okusu se da ali ne kregati.kultura pogovora......kaj je to? na forumu je razen v redkih primerih zadnje case nisem zasledil.

vsi imamo neko predstavo o samemu sebi,katero bi radi naredili dostopno okolju.problem nastane,ko se ta slika osebka ne ujema z njegovimi dejanji.naj vsak zase malo razmisli o lastnih dejanjih in izjavah na forumu.da ne bo pomote: zase osebno lahko recem,da stojim za vecino lastnih izjav (vsaj tistih resno misljenih),drugace nima smisla nekaj natepavati in se sprenevedati.kar si kdo o meni misli mi gre levo mimo; ne zivim,da bom drugim vsec,temvec da se cimbolj priblizam lastnemu zivljenskemu idealu.

trenutno se mi zdi situacija na forumu TARFU (z velikimi crkami!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak, če bodo oslarije sproti pobrisane pa ljudje tudi ne bodo imeli veselja smetit in klobasat.

Približno tako kot pri lopovih "priložnost dela tatu" v tem primeru pa "priložnost dela nakladače" :) :wink: :idea: :arrow: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE :

Izgleda da ti enkrat letno res stvar dopizdi, pa ne moreš več in potem se moraš malo,.....

Na tvoje zgražanje poskušam odgovoriti:

* življenje je prekratko, da bi ga človek resno jemal;

* v rubrikah kjer telebajski živijo, kaj drugega tud bit ne more;

* v poplavi šodra se vedno kašno zlato zrnce najde;

* če tle pizdiš, je tako, kot bi svinjam bisere metal;

* jutri bo nov dan, pa še ohladitev se obeta.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mejdun, zdaj bi pa rad še jaz kaj modrega napisal.....emmmmm...aha, sem se že spomnil: HIC SUNT LEONES. A paše zraven? Ne? No, pa kdaj drugič ponucajmo, a prou?

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vam je nekaterim res tako vroce in se ne znate drugace "ohladiti",kot pisati brezumja a la sivanje ipd. na forum? in erotika do neke mere - zakaj samo nagica v vsej svoji lepoti in ne kar takoj hard-core? ce ze,potem ornk.mislim,kje ostaja vasa konsekventnost?

...

...

trenutno se mi zdi situacija na forumu TARFU (z velikimi crkami!).

Mislim, da je verjteno problem tudi v tem, da je prevladujoca ideja to, da cimvec pises, vecji car si (kar sem ze komentiral v nekem topicu, ces, da ni fora foruma v tem kolk pises ampak kok znanja se izmenja). Ce naredis foro v tem, da vec ko ljudje pisejo vecji frajerji so, potem mislim, da ni nic cudnega, da ljudje pisejo kar nekaj in tudi ne vem zakaj se potem administratorji bunite, sej ste v neki meri sami pripeljali v to situacijo.

No pa sori ce sem koga uzalil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice pa kaj je s tabo no .... :wink: :wink: pa sej nismo vsi tko načitani kot si ti . nekateri pač klamfajo neumnosti nekateri modrosti za vsakega se najde nekaj. za mene forum pač ni intelektualni debatni krožek pač pa mi je za zabavo ,ker življenje je prekratko, kot je že reku ran.

bistvo vsega pa je da si človek pa neglede na to a si pameten al pa malo manj pameten. in seveda kot si reku da stojiš za svojimi besedami .

pa brez zamere.... :wink:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, nas je okoli 770 članov. In objav je blizu 50000. Težko bi pričakoval, da bo prav vsak član v vsakem trenutku neskončno moder (še jaz kdaj kakega kozla ustrelim :silly: ) in da bo vsaka objava neskončno tehtna. Saj to bi bil že skoraj uradni list. Tudi naj ne bi bil smisel nabijanje postov, kot je pravilno ugotovil Dave. Smisel, kot ga vidim jaz, je druženje vsaj približno enako mislečih, izmenjava informacij, pa tudi štosiranje (telebajskanje). Saj na koncu koncev je forum tudi tako zasnovan. Moj sistem branja foruma je nekako takle: zgornje teme preletim toliko, da vidim, če najdem kako ime ali temo, ki me zanima. Potem pa naravnost v Teletubbiesland. In grozno sem razočaran, če najdem samo lupanje. Ne mi govorit, da se v spodnjih topicih ne da nič konkretnega prijaviti, ker enostavno ni res. Samo paziti je treba na nek nivo. In zadnje čase je bil šmentano nizek. Upam, močno upam, da se bo zdaj, ko se je končno malo ulilo in ohladilo, nivo spet dvignil. Vredno se je potrudit.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In poletni naliv je spral ceste,namočil polja in travnike.....ob dobri luni bodo tudi gobe pričele rasti....vsem alergikom na cvetni prah je omogočil vsaj nekaj uric dihanja skozi nos in kristalni pogled.......ohladil je ozračje........in pregrete glave.

Končno bom lahko mirno zaspal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice je vse napisal, edini dodatek, ki naj odraza mojo osebnost (da ne bo vse "internet - anonimno").

VSE SKUPAJ V ENO SOBO PA NAJ SI V OBRAZ POVEJO KAJ SI MISLIJO! (pa kako na gobec lahko tudi!!!!!!)

ah sicer pa tak o zenskah govorimo ki so najboljse prijatelce ko pa gre ena stran jo vse simfajo (popravimecenires press)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, dokler ne dobim kakšnega pametnega nakazila na svoj TR za prispevke, bom pač pisal solato po forumu, če pa komu ni všeč... 2 bad! :D

Zakaj ste pa tko veselo pljuvali po Motoristu (reviji)?

Malo prej sem imel debato s prijateljem (motoristom) o nivoju današnjih "motoristov". Do kakšnega zaključka sva prišla, mislim da veš.

Dokler je samo solata na forumu, se nebi sekiral preveč. Žal pa ni samo na forumu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ste pa tko veselo pljuvali po Motoristu (reviji)?  

Zato, ker je bila takrat to za en k**** revija. Kak nivo je zdaj ne vem, ker sem se po dveh kupljenih izvodih zaklel, da je niti prelistam ne več, kaj šele da bi jo še kdaj kupil.

Tisti, ki so ga zagovarjali, pa čisto možno da so spadali med telebajske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki so ga zagovarjali, pa čisto možno da so spadali med telebajske.

Pa ne da bi se zdaj kdo drznil pljuvati po telebajskih? :cry: :shock: :wink:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo !

Pa ne da bi zagovarjal "solato" ampak tudi to je med drugim razlog da sm od forumskega dela brskanja po internetu najvec na motosvet-u kjer je, kar se solate in nivoja pogovora dalec pred ostalimi.

Ice, predlagam malo brskanja po drugih slo. forumih ( poznam samo slo. ) in se bos mnogo bolje pocutil. ( mobisux.com, (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), avtomobilizem.com,... )

Take solate je pa po mojem toliko, zato ker je za en tehten, premisljen post potrebno mnogo casa, ki ga nimamo :) in zato raje klobasamo in pisemo neumnosti.

Pa sm spisal se eno solato :roll:

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Meni se ni prislo. :evilbat:

Čak mal....kako še ne.......a si že poklical al ne.......upssssss.....Upam , da govoriva o isti stvari.......dostavljaču PIZZ-e!!!!!!?????? :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!