Skoči na vsebino

leo vince titanium


DrummY

Priporočene objave

ja se je sam predelu :lol1:

v bistvu je naredu samomor

ne nism nc predelu:) tist je blo od roosta DR...pa sm vs za mnenje uprasu...Kupu sm TP trophy...zlo podobn k DR sam da ma mau drgac ene mejhne pizdarije:p pa kao je end boljsih sport kitov...da ma hitrej koncno ...to pise na skuter attacu al pa centru :) :)

PS kok se da stisnt iz sport celindra vn?mislm koncno a se da tm ene 100-105? BI SE DAL NE?(realnih:))

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam realnih 110 :D

AHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAHHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAAH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nism nc predelu:) tist je blo od roosta DR...pa sm vs za mnenje uprasu...Kupu sm TP trophy...zlo podobn k DR sam da ma mau drgac ene mejhne pizdarije:p pa kao je end boljsih sport kitov...da ma hitrej koncno ...to pise na skuter attacu al pa centru :) :)

PS kok se da stisnt iz sport celindra vn?mislm koncno a se da tm ene 100-105? BI SE DAL NE?(realnih:))

tako je, DR pa trophy mata nizje tajminge in sta namenjena bol pospeskom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sas005: Tebi gre po števcu 110km/h, ne realnih. Za info ti lahko povem, da na benelli-ju kaže 20km/h več, kot na mojem, pa še moj števec laže :) . Tako da realno ti gre zelo malo :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja stevc je ko sm ga dobu res lagau ko prasica. Vse org. je sou 70 pisal je pa 90. Sm razdru stevc, zavrtu kazalc mal nazaj, pa sm ga tko ujel da je pol kazu 70. :)

Tko da ne laze tok, mi je pa jasn da ne gre 110(je samo sport) ampak ene 95 gre pa ziher.

Lahk prides pa bomo mal testiral , pa bos vidu da vse1 ne gre TKO MALO.

ajd

Popravljeno . Popravil sas005
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sj sploh ne vem zka se tok kregate pa ne verjamete itd.

namesto da bi bli veseli da je končno uspelo eni fermi nardit dost močn pa hitr skuter se pa neki tule zajbavate :blink: :angry: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej možno je da ti gre 110 samo kak dolgo pa ti rabi do tja? meni je šel realnih 115 pa je do tja prišo dokaj hitro šlo bi mogoče tudi več samo m je blo škoda da bi še ga gnal nekaj dalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sSej bi dal posnetek pa mi napiše da je prepovedana končnica 3g al neki takega,snemam pa z telefonom.Ker kit je pa gor pa ne vem ker sm takega že dobu dal sem mu samo Dellorto 19 in Titaniuma,15%trše fedre na sklopki zaradi speljevanja in to je to.In kot sm že napisal ne mislim se hvalit samo na valarjih je kazalo 107 pri dveh avtomobilskih števcih pa obema čez 110.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala dobu da ti gre tok res super:)

sam bi se dal Trophy nazgt tm do ene 100? ce mam drug auspuh pa 18 frgazar(phbg)..pa se une ostale pizdarije? kwa praute?aja pa bolso glavno gred ne original ..nevem se kero k se bom u trgovini odlocu sam pomoje bo RMS?

no ena 100 mi ne uide a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala dobu da ti gre tok res super:)

sam bi se dal Trophy nazgt tm do ene 100? ce mam drug auspuh pa 18 frgazar(phbg)..pa se une ostale pizdarije? kwa praute?aja pa bolso glavno gred ne original ..nevem se kero k se bom u trgovini odlocu sam pomoje bo RMS?

no ena 100 mi ne uide a :P

pa ne rabis na sport devat gredi sportne.. ce ne mislis it na kako klaso visje, te pokni gor orginal gred, se dobi kr poceni pa bo.. drugace pa recimo trophy, s6pro ror, fergi 19 pa kaki vario sportni (nardo) pa recimo se prenose malo podalsane pa bi moglo it 100 realnih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom dou usen glavno gred mau bol zato k pol ce se bom kdaj odlocu da dam kej mocnej gor a ves da bom meu mansi strosk ..ce ne pa tut uredu :)

PS:reku si narado..ja kaj pa polini speed control?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom dou usen glavno gred mau bol zato k pol ce se bom kdaj odlocu da dam kej mocnej gor a ves da bom meu mansi strosk ..ce ne pa tut uredu :)

PS:reku si narado..ja kaj pa polini speed control?

speed control ti odsvetujem, z orginal jermenicami najbolse dela nardo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa hebo al pa malossi?

Se neki:

vem da obstajajo kratki pa dalsi prenosi...eni bol za pospeske drugi za koncne?mogoce se kej o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa hebo al pa malossi?

Se neki:

vem da obstajajo kratki pa dalsi prenosi...eni bol za pospeske drugi za koncne?mogoce se kej o tem?

....S krajšimi pridobiš na navoru z dalšimi pa na končni....če maš močn motor priporočam podaljšane prenose...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tp trophy -->sport 9hp

one kaj so najmajn podalsani vzemi ce ze mores.. nevem kolko % so.. glede variotov.. hebo tut ni tak slab, multivar pa pride pride prav do izraza sele ko menjas jermenice.. torej das gor se malossi torque drive..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!